Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

from dust to dust :weep:
Мышка, обман. Через тернии к звёздам собирались.
   
   Звертаю вашу увагу, Пані та Панове,   як  спокійно, легко та комфортно у  спілкуванні    "порохоботам".
   Розмови про життя,  особистості -     йдуть невимушенно,  без матюкив  та  образ))   нарід  життерадісний.

   Зелюки  так не можуть)    Вони вічно депресивно-  агресивні, на всіх ображені,  вішати, саджати,  зубожіння,  відривання..
   Струячать  лозунгами, штампами,  суцільні комплекси та стереотипи,   влаштовуючи  усюди  брудний срач.

  І злоба, злоба..



    Коли я  на самому  початку підбурював на  підтримання  у топі цієї гілки  -    саме це я  і намагався   показати в полному об'ємі.


           Завжди Ваш,   Магістр Тайного Ордену Фуплієрів
                                                    Мікке   Мастіфіо-Таксіфіо.
   

 

   
   
   Звертаю вашу увагу, Пані та Панове,   як  спокійно, легко та комфортно у  спілкуванні    "порохоботам".
   Розмови про життя,  особистості -     йдуть невимушенно,  без матюкив  та  образ))   нарід  життерадісний.

   Зелюки  так не можуть)    Вони вічно депресивно-  агресивні, на всіх ображені,  вішати, саджати,  зубожіння,  відривання..
   Струячать  лозунгами, штампами,  суцільні комплекси та стереотипи,   влаштовуючи  усюди  брудний срач.

  І злоба, злоба..



    Коли я  на самому  початку підбурював на  підтримання  у топі цієї гілки  -    саме це я  і намагався   показати в полному об'ємі.


           Завжди Ваш,   Магістр Тайного Ордену Фуплієрів
                                                    Мікке   Мастіфіо-Таксіфіо.
  

 

 

Раніше весь фуп був такий.
Аж поки сюди не перебралися юльки.
   
   Звертаю вашу увагу, Пані та Панове,   як  спокійно, легко та комфортно у  спілкуванні    "порохоботам".
   Розмови про життя,  особистості -     йдуть невимушенно,  без матюкив  та  образ))   нарід  життерадісний.

   Зелюки  так не можуть)    Вони вічно депресивно-  агресивні, на всіх ображені,  вішати, саджати,  зубожіння,  відривання..
   Струячать  лозунгами, штампами,  суцільні комплекси та стереотипи,   влаштовуючи  усюди  брудний срач.

  І злоба, злоба..



    Коли я  на самому  початку підбурював на  підтримання  у топі цієї гілки  -    саме це я  і намагався   показати в полному об'ємі.


           Завжди Ваш,   Магістр Тайного Ордену Фуплієрів
                                                    Мікке   Мастіфіо-Таксіфіо.
  

 

 
не удивлен, что такое для вас ожидаемо. Удивляюсь, что зебуины того не просчитывали. Идиоты?
   
вважання матюшника подеревянського митцем і класіком як прояв українського панрагулізма
   
лірникк - а ви всі знаєте як я його люблю, як і я його поважаю - порівняно з подеревянським - шекспір
   
вважання матюшника подеревянського митцем і класіком як прояв українського панрагулізма
оце ви праві. Точно, що Лесь виступає проти рагулізму. Будь-якого. Щось, рагулі не радіють. зачекайте, то ви рагуль?
   
вважання матюшника подеревянського митцем і класіком як прояв українського панрагулізма

їпать чувак не читав Бахтіна  :facepalm:
   
Вы, Аєлит, не общались лично с этим человеком. Я думаю, что вы не обидитесь, если я скажу, что вы говно в сравнении с ним.
   
оце ви праві. Точно, що Лесь виступає проти рагулізму. Будь-якого. Щось, рагулі не радіють. зачекайте, то ви рагуль?

точно. до шести знаків точно.. дохуя масла тільки
   
Вы, Аєлит, не общались лично с этим человеком. Я думаю, что вы не обидитесь, если я скажу, что вы говно в сравнении с ним.

будьте певні   :gigi:
звісно можна розібрати чому дорослі хлопчки вважають мицця леся класікоом. це на поверхні . але вии беггі , на відміу від мене - ображаєтесь коли вас ялозять пикою по реальності ;)
   
оце ви праві. Точно, що Лесь виступає проти рагулізму. Будь-якого. Щось, рагулі не радіють. зачекайте, то ви рагуль?
гірше!
То веган-рагуль :)
   
гірше!
То веган-рагуль :)

як добре щ ви з беггі одноумці. одна думка на всіх)) і та з матюками.  (tu)
   
А вже Раблє Франсуа Антонич який рагуль... всім рагулям рагуль.
і за що йому пам'ятник поставили...
   
гірше!
То веган-рагуль :)

Ще й напевно, на лісапеді йіздяєт!
   
точно. до шести знаків точно.. дохуя масла тільки
какое же вы животное. Вы призывает писать украинською, и тут же мокаете в отболты, того, кто пытается. Это замечательно. Вы завлекаете себе веселье? То вы мудак нехороший. Вы говорили со мной, все сходятся, что речь литературная. Скажите что это не так.
   
Я, вообще, очень люблю, когда херовые недоноски, которых уважаю, начинают быковать. Это обычно сокращает список уважаемых мною врагов. Чистка некоторая, что-ли?
   
какое же вы животное. Вы призывает писать украинською, и тут же мокаете в отболты, того, кто пытается. Это замечательно. Вы завлекаете себе веселье? То вы мудак нехороший. Вы говорили со мной, все сходятся, что речь литературная. Скажите что это не так.

згоден . говорите українською ви гарно. але. з заминками. як людина що піідшуковує слово для перекладу. з російської.
і так. я тварина . і це науковий факт, беггіі, рід приматів родини гомінід
   
як добре щ ви з беггі одноумці. одна думка на всіх)) і та з матюками.  (tu)
е, прошу пана вега(мега)рагуля, стосовно Вас - зоологічного українофоба - то ще цілком пристойна дефініція
   
Я, вообще, очень люблю, когда херовые недоноски, которых уважаю, начинают быковать. Это обычно сокращает список уважаемых мною врагов. Чистка некоторая, что-ли?

факт бикування мною наведіть)  ми ж не ляпатимемось в брехню, правда?

і авно птаю у вас визачення ворога раз, і буття українцем два [ua]

   
е, прошу пана вега(мега)рагуля, стосовно Вас - зоологічного українофоба - то ще цілком пристойна дефініція

я просто кажу правду)) чому ви правду вважаєте українофобством?))
і, за українськими ж визначеннями я україець. на фуп і є фупчик, земляк мого батька , який знає не лише мого батька але й дііда і решту родичів)))

   
факт бикування мною наведіть)  ми ж не ляпатимемось в брехню, правда?

і авно птаю у вас визачення ворога раз, і буття українцем два [ua]
а давайте, пане, мы с вами спросим  присутствующых, быковали вы или нет? Готов принять любое их решение и извинюсь, если был не прав.
   
а давайте, пане, мы с вами мпросим  присутствующых, быковали вы или нет? Готов принять любое их решение и извинюсь, если был не прав.
Я би сказав, що даний вега-рагуль просто тупо вийобуєцця.
Ну типу як О. Бузина :)
   
Мне интересно даже. А извинитесь ли вы, если люди скажут, что вы быковали? Отрос закончится в 23.00. нужно же спать иногда.
   
а давайте, пане, мы с вами мпросим  присутствующых, быковали вы или нет? Готов принять любое их решение и извинюсь, если был не прав.

ні беггі, думка шиновного товариства тут не відзеркалює реальніість- окіільки все шновне товариство - хворіючи на екзему від правди - мене десь так ненавидять))) то ж має значення лш піідтверджена прфами ваша думка)) і , беггіі, ви ж з мною бачились в реалі  знаєте як яя піілкуюсь. абсолютно без злоби ненависті і завжди з щирою  посміішкою) - і як при цьому бикуватии?
   
Я би сказав, що даний вега-рагуль просто тупо вийобуєцця.
Ну типу як О. Бузина :)
пане Ламер. Аэлит быковал или нет?
   
пане Ламер. Аэлит быковал или нет?
та само собою!
Запитання риторичне...
   
Мне интересно даже. А извинитесь ли вы, если люди скажут, что вы быковали? Отрос закончится в 23.00. нужно же спать иногда.

я вибачусь коли ви наведете пруф що я бикував - логічний , ссемантичний.
я не демокраат по натуріі. оскіільки більшість дебіли - то думка більшоті - і в цьому нас безнастаннно переконують українські вибори - стабільно дебільна [ua]  чи ви зара скажете що ви з 73% з -за-зе?)))) оце то буде фінт
   
та само собою!
Запитання риторичне...

префи. логічн семантичн. бо українцям брехатть щщо дерням згори котитись
   
і. давайте спершу визначимось з самим означенням "бикування".   :)
   
і, беггі - коли ви не логічно не обгрунтуєте - і семантично - що я бикував - ви виибачитесь? -

)))
то зайве. виибачення не потрібні бо я не ображаюсь. отже, наведу з вашої рідно мови , ви ж вжили саме російською, вашою рідною, адже так?))

"бы-ко-ва́ть

Глагол, несовершенный вид, непереходный, тип спряжения по классификации А. Зализняка — 2a.

Корень: -бык-; суффикс: -ова; глагольное окончание: -ть [Тихонов, 1996].

Произношение

Семантические свойства
Значение
разг. жарг. вести себя неадекватно агрессивно с окружающими"
   
оскіільки більшість дебіли - то думка більшоті - і в цьому нас безнастаннно переконують українські вибори - стабільно дебільна

То вы совсем не быкуете?
   
Аэлит. Я вам благодарен за урок орфографии, но как это может изменить тот факт, что вы скотина?
   
І веган!
скажите, потвора страшенная. Но алкоголь тут не при чем, это изначально такая голова у пана Аэлита.  Витя почти совсем не пьет. Может, лучше бы пил?
   
окіільки все шновне товариство - хворіючи на екзему від правди - мене десь так ненавидять)))

діагностично цікавий пасаж, якщо мова йде про параноїдну шизу  :shuffle:
   
Ааа, прикол, в личке можно отправлять только одно сообчение в час, бугога,  куда катитцо етот  мир!
   
скажите, потвора страшенная. Но алкоголь тут не при чем, это изначально такая голова у пана Аэлита.  Витя почти совсем не пьет. Может, лучше бы пил?

   Не,  лучше ел!
   
Это второе доброе предложение, что делаю. Хлопцы, Ганс и Аэлит. Ударьтесь в мутные воды алкоголизма, пойло, оно волшебно. Все вокруг вздохнут с облегчением.
   
оскіільки більшість дебіли - то думка більшоті - і в цьому нас безнастаннно переконують українські вибори - стабільно дебільна

То вы совсем не быкуете?

де ви тут бачите неадекватність і агресивність. тут гола правда  [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія