Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

Замість усіляких разових акцій Заходу тре негайно зробити аудит боргів України і списати їх всі..Бо 90 ярдів у.е висять камнем на шиї .Виплати боргів щорічно в рази перевищують витрати на армію, освіту,охорону здоров'я..То незважаючи на те,що Україна втратила регіони ордло,крим .Несе тягар гібрідної агресії - західни коршуни міцно тримають зашморг боргів,вимагають віддати сировину(ліс кругляк,тощо) ,затискують економічні свободи вимогами до тарифів,податків,продажу сільхозземель і ті.і.
То це так саме вбиває.як і постріли окупантів зі сходу..
Повне та безумовне списання всіх боргів- це важливіше,ніж 100500 джавелінів...
   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

ні. зьєбілам це казковий подарунок
   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

ні. зьєбілам це казковий подарунок

До чого тут прихильники певної політсили? Ми кажемо про долю українців і України,як держави,що змушена тримати гібрідну навалу. А тут ще друзі в лапках зашморг затягують та кажуть- ще не подохли? Странно..То чи то друзі?
   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

До чого тут прихильники певної політсили? Ми кажемо про долю українців і України,як держави,що змушена тримати гібрідну навалу. А тут ще друзі в лапках зашморг затягують та кажуть- ще не подохли? Странно..То чи то друзі?
так і я про те ж.
   
Замість усіляких разових акцій Заходу тре негайно зробити аудит боргів України і списати їх всі..Бо 90 ярдів у.е висять камнем на шиї .Виплати боргів щорічно в рази перевищують витрати на армію, освіту,охорону здоров'я..То незважаючи на те,що Україна втратила регіони ордло,крим .Несе тягар гібрідної агресії - західни коршуни міцно тримають зашморг боргів,вимагають віддати сировину(ліс кругляк,тощо) ,затискують економічні свободи вимогами до тарифів,податків,продажу сільхозземель і ті.і.
То це так саме вбиває.як і постріли окупантів зі сходу..
Повне та безумовне списання всіх боргів- це важливіше,ніж 100500 джавелінів...

Краща допомога Україні - дотиснути державу щоб вона ввела контроль готівки, конфіскацію майна для тих підприємців які платять зарплату у конвертах та податок для ФОП - 45%, що є найменшим у Європі (враховуючи пенсійний фонд та медичне страхування)
   
 (tu)


давно нам німці нічого не платили

вім'я у них уже явно затекло
   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

Краща допомога Україні - дотиснути державу щоб вона ввела контроль готівки, конфіскацію майна для тих підприємців які платять зарплату у конвертах та податок для ФОП - 45%, що є найменшим у Європі (враховуючи пенсійний фонд та медичне страхування)
Це допис людини,що жодного дня не займався бізнесом в Україні.Гетманцев-ти?
   
Є компромісний варіант:
активи Хуйла і його Слуг :), які є в західних банках, перенаправити на погашення зовнішніх боргів України.
ТС згоден? ;)
   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

Гавна на лопаті.
   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

Є компромісний варіант:
активи Хуйла і його Слуг :), які є в західних банках, перенаправити на погашення зовнішніх боргів України.
ТС згоден? ;)

Варіант.. :-B
   
Замість усіляких разових акцій Заходу тре негайно зробити аудит боргів України і списати їх всі..

а) На кой ляд "аудит", если будут списывать "все"?

б) "Запад" это кто?
   
З хєра лі? Щоб і далі крали, як в останній день?

Мєнталітєт... Кому винен, всім простив.
   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

а) На кой ляд "аудит", если будут списывать "все"?

б) "Запад" это кто?

Як раз щоб зрозуміти друге питання,тре виконати перше..
Щоб виконати списання цівілізовано,за рахунок цільової допомоги.Тут можливі варіанти,якщо приватні інвестори- їм компенсувати,якщо фонди та держави - списати ..
   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

З хєра лі? Щоб і далі крали, як в останній день?

Мєнталітєт... Кому винен, всім простив.
Як раз обґрунтував ...
   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

Шари більше не буде. Доведеться таки вам нарешті працювати.....
   
Замість усіляких разових акцій Заходу тре негайно зробити аудит боргів України і списати їх всі..Бо 90 ярдів у.е висять камнем на шиї .Виплати боргів щорічно в рази перевищують витрати на армію, освіту,охорону здоров'я..То незважаючи на те,що Україна втратила регіони ордло,крим .Несе тягар гібрідної агресії - західни коршуни міцно тримають зашморг боргів,вимагають віддати сировину(ліс кругляк,тощо) ,затискують економічні свободи вимогами до тарифів,податків,продажу сільхозземель і ті.і.
То це так саме вбиває.як і постріли окупантів зі сходу..
Повне та безумовне списання всіх боргів- це важливіше,ніж 100500 джавелінів...

А толку. І ще боргів наберуть. Навіть більше.

І взагалі - як так можна весь час жити із розрахунку що ХТОСЬ ЩОСЬ ПІДКИНЕ?

 Як підсуне хуйло - підкинуть зброї. А самі навіть нещасного патронного заводика зварганити немічні. А що залишилось від совка розікрали-розпродали.

Як продадуть весь небувалий урожай - підкинуть харчів. А виручку за той небувалий урожай розвезуть по оксамитових побережжях і просвистять на Майбахи.

Як влізуть в непідйомні борги - іх спишуть. А нові борги створять нових українських номінантів Форбса.

І це під «а у вас там в лос-анжелесах», іншими словами «фак ю». Або і ще інше, до болю всім тут знайоме - «не вчіть нас жити».


Таки в консерваторії бардак… І скільки не переставляй ліжки, бордель так залишиться борделем.

   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

А толку. І ще боргів наберуть. Навіть більше.

І взагалі - як так можна весь час жити із розрахунку що ХТОСЬ ЩОСЬ ПІДКИНЕ?

 Як підсуне хуйло - підкинуть зброї. А самі навіть нещасного патронного заводика зварганити немічні. А що залишилось від совка розікрали-розпродали.

Як продадуть весь небувалий урожай - підкинуть харчів. А виручку за той небувалий урожай розвезуть по оксамитових побережжях і просвистять на Майбахи.

Як влізуть в непідйомні борги - іх спишуть. А нові борги створять нових українських номінантів Форбса.

І це під «а у вас там в лос-анжелесах», іншими словами «фак ю». Або і ще інше, до болю всім тут знайоме - «не вчіть нас жити».


Таки в консерваторії бардак… І скільки не переставляй ліжки, бордель так залишиться борделем.
так і я про те ж. знову бубочка буде стрічку перерізати. ні-і-і!
   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

До чого тут прихильники певної політсили? Ми кажемо про долю українців і України,як держави,що змушена тримати гібрідну навалу. А тут ще друзі в лапках зашморг затягують та кажуть- ще не подохли? Странно..То чи то друзі?

Накуй с пляжу, беніни слуги збагачуються а західні країні за рахунок конкретних втрат для платників податків мають щось списувати?
БУ-ГА-ГА
   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

Бабка: 30 ярдів
Овоч: 26 ярдів
Клоун: вже 15 ярдів, до кінця каденції буде 25

І потім захід - за те що ці підараси крали гроші - має щось списувати?
   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

Плять, 550 млрд грн. боргів тре віддати в цьому році.
Бюджет Міністерства оборони України у 2022 році запланований на рівні 133,488 млрд гривень (у 2021 році - 116,22 мільярда гривень)
 бюджеті на 2022 рік на охорону здоров'я закладено 232,8 млрд грн. Це на 38 млрд більше, ніж минулого року.
У Державному бюджеті на 2022 рік Міністерству освіти і науки України передбачено видатки обсягом 153,7 млрд грн. На субвенції для розвитку освіти передбачено 112,9 млрд грн (103,7 млрд грн у 2021-му)
Ви знущаєтесь?Тут взагалі є люди зі здоровим глуздом? 8-:

   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

Плять, 550 млрд грн. боргів тре віддати в цьому році.
Бюджет Міністерства оборони України у 2022 році запланований на рівні 133,488 млрд гривень (у 2021 році - 116,22 мільярда гривень)
 бюджеті на 2022 рік на охорону здоров'я закладено 232,8 млрд грн. Це на 38 млрд більше, ніж минулого року.
У Державному бюджеті на 2022 рік Міністерству освіти і науки України передбачено видатки обсягом 153,7 млрд грн. На субвенції для розвитку освіти передбачено 112,9 млрд грн (103,7 млрд грн у 2021-му)
Ви знущаєтесь?Тут взагалі є люди зі здоровим глуздом? 8-:

Розікрали гроші?
Ну то й не жалійтесь тепер

Доведеться пройти через клоунський дефолт - а беня з фірташем трохи земельки собі підкупить у жебраків
   
Плять, 550 млрд грн. боргів тре віддати в цьому році.
Бюджет Міністерства оборони України у 2022 році запланований на рівні 133,488 млрд гривень (у 2021 році - 116,22 мільярда гривень)
 бюджеті на 2022 рік на охорону здоров'я закладено 232,8 млрд грн. Це на 38 млрд більше, ніж минулого року.
У Державному бюджеті на 2022 рік Міністерству освіти і науки України передбачено видатки обсягом 153,7 млрд грн. На субвенції для розвитку освіти передбачено 112,9 млрд грн (103,7 млрд грн у 2021-му)
Ви знущаєтесь?Тут взагалі є люди зі здоровим глуздом? 8-:
тіко за рахунок Хуйла і кацапів
   
Замість усіляких разових акцій Заходу тре негайно зробити аудит боргів України і списати їх всі..Бо 90 ярдів у.е висять камнем на шиї .Виплати боргів щорічно в рази перевищують витрати на армію, освіту,охорону здоров'я..То незважаючи на те,що Україна втратила регіони ордло,крим .Несе тягар гібрідної агресії - західни коршуни міцно тримають зашморг боргів,вимагають віддати сировину(ліс кругляк,тощо) ,затискують економічні свободи вимогами до тарифів,податків,продажу сільхозземель і ті.і.
То це так саме вбиває.як і постріли окупантів зі сходу..
Повне та безумовне списання всіх боргів- це важливіше,ніж 100500 джавелінів..
.

Боже, я не вірю...
На ФУПі із'явився хтось, хто бачить очевидне, говорить подібними на мої -- словами, й одночасно це не ОлдБой)))

-----------------------------------

Єдине, що я пропоную більш реалістичний варіант:

Виділити Україні безвідсотковий кредит на виплату всіх боргів перед МВФ та СБ
З відтермінуванням виплат із повернення тіла кредиту -- на 10 років
   
Гавна на лопаті.

Впізнаю поцреота з Германії))
   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

Боже, я не вірю...
На ФУПі із'явився хтось, хто бачить очевидне, говорить подібними на мої -- словами, й одночасно це не ОлдБой)))

-----------------------------------

Єдине, що я пропоную більш реалістичний варіант:

Виділити Україні безвідсотковий кредит на виплату всіх боргів перед МВФ та СБ
З відтермінуванням виплат із повернення тіла кредиту -- на 10 років

Які кредити..Навіть безвідсоткові..Поль ша в більш стабільному стані отримувала по 10 млрд.євро беззворотньої допомоги від ЄС на протязі 20 років.Карл!.Це 200 ярдів євро....Тому списати 90-100 ярдів у.е. для світової спільноти це тьху. Один раз клацнути по клаві ФРС..Але це буде дійсно підтримка..А не створення полігону протистояння ,аля кулікове поле з річками крові,де можна пограбувати дешевше.. :(
   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

Впізнаю поцреота з Германії))
Сцуко,ця болуканова істота в мене в ігнорі..Нічого іншого і не очікував від гуєнплена..
   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

а кто тебе будет кредиты по такой схеме давать? :facepalm:
   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

Краща допомога Україні - списання всіх боргів.
:fuck:
   
Борги нам спишуть коли ми наїбнемо расеюшку.
раніше ніяк не можна
   
Банкроти - зебобіки. А Коломой і Велике крадінництво - ні.
   
А Захід ставить за мету допомогти Україні?
   
В доповнення до цього зеленого креативу можу запропонувать ще одне креатине рішення в стилі Зе!
Давайте обїявимо війну НАТО і через 15 хвилин здамося.
Щоб вони не встигли першими.
   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

А Захід ставить за мету допомогти Україні?

Допомога - це не мета, а засіб. Мета - спонукати Україну рухатися в сторону цивілізації.
   
Борги нам спишуть коли ми наїбнемо расеюшку.
раніше ніяк не можна

Борги спишуть коли ви на…нете КОРУПЦІЮ. До того в списанні немає ніякого смислу.

А це значить, мабуть НІКОЛИ. Корупція в українців вже прошита в генному коді.
   
Борги спишуть коли ви на…нете КОРУПЦІЮ. До того в списанні немає ніякого смислу.

А це значить, мабуть НІКОЛИ. Корупція в українців вже прошита в генному коді.
от не треба тут цю х.й.ю про корупцію нагружать.
ми нічим не відрізняємось ні від європи ні від америки.
Тобі нагадати Шрьодера, Саркозі, Фіньона, Трампа, австріяк, і тисячі інших корупціонерів яких хйло на по всьому світі закупає оптовими партіями?
Чи цього брєвна в своєму оці не видно?
   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

от не треба тут цю х.й.ю про корупцію нагружать.
ми нічим не відрізняємось ні від європи ні від америки.
Тобі нагадати Шрьодера, Саркозі, Фіньона, Трампа, австріяк, і тисячі інших корупціонерів яких хйло на по всьому світі закупає оптовими партіями?
Чи цього брєвна в своєму оці не видно?

Корупція в Україні зашкалює в порівнянні навіть з Болгарією.
   
Корупція в Україні зашкалює в порівнянні навіть з Болгарією.
Та да.
Це ж порошенко з ющенком працьють в газпромі а не шрьодер.
Правда?
   
У меня один вопрос в честь чего?Ну вот честно?Что Украина такого сделала чтобы простить ей долги?Списать в обмен на что?  :facepalm1:
   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

Та да.
Це ж порошенко з ющенком працьють в газпромі а не шрьодер.
Правда?

І де тут корупція?

Українці навіть не розуміють, що таке корупція.

Крадуть, брешуть.....і ніякої корупції.
   
Re: Краща допомога Україні - списання всіх боргів.

Нельзя

Пока рулит Коломойский и его шлюха, нужно в хвост и гриву Украину.

Буду рад, если европейцы и американцы устроят жёсткую порку шлюхам
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія