Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дозбираємо троха грошей на друге авто для підрозділу ded_Vova ?

(tu) у мене є відео від друга коли з водійського сидіння 5 хвилин вилізають зсередини і втікають миші. а він матюкається і рже.  :D

Було десь відео, як з інверторного генератора 18 шт вилізло
   
Не забуваємо про банку на ремонт https://send.monobank.ua/jar/BujyAifff

А Кабсу теж пропоную скинулись по соточці. Шукаємо німця з пейпалом.

+
   
Було десь відео, як з інверторного генератора 18 шт вилізло

я маю де 100  :D
   
Мишей в цьому році до чортиків і якісь агресивні. Ми з хлопцями влітку закупили пластикові бокси в Аврорі, під всілякий дріб'язок, то навіть їх прогризають.
   
Мишей в цьому році до чортиків і якісь агресивні. Ми з хлопцями влітку закупили пластикові бокси в Аврорі, під всілякий дріб'язок, то навіть їх прогризають.
народні прикмети: Побачив кілька мишей разом - наступний рік буде поганим і неврожайним. Це найпоширеніша прикмета.
   
народні прикмети: Побачив кілька мишей разом - наступний рік буде поганим і неврожайним. Це найпоширеніша прикмета.

там поля були незасіяні. миші жерли мертвих кацапів. і розплодилися як при апокіліпсисі. це по зоні бойових зіткнень. від купянська до херсону. це аномальне явище з яким зіткнулися наші військові.
   
З мишами обережно треба. Я вже писав у наших був випадок лептоспірозу у хлопця.
   
Ми так і зробили  :gigi: але він тримав лійку і я лив трохи поспішав  :facepalm:

Прям по класиці

Цитувати
Два куми вирішили забити бика. Перед цим, як годиться, випили. Один тримає за роги бика, а другий б’є кувалдою. Удар! Бик стоїть. Ще удар! Бик стоїть собі спокійнісінько.
Тоді кум, той, що тримає, каже:
- Куме, якщо ти ще раз мене вдариш по голові, - я бика не втримаю!
   
Так чоловіки тут з Німеччини не з'являться, я так зрозуміла.
Яка допомоґа потрібна?
   
Так чоловіки тут з Німеччини не з'являться, я так зрозуміла.
Яка допомоґа потрібна?
Пані Краля, в ідеалі знайти і купити авто у Німеччині, а потім довезти його до польського кордону.

Бачу там у фанатки бомбило дай боже  :facepalm: Слухай, тупа потворо, я описав процес купівлі не тому що хотів показати як мені тут тяжко чи я втомився, ні. Мені не тяжко і я не втомився. Я буду купувати авто стільки скільки треба і займатись організацію логістики. Я описав процес купівлі для того щоб показати, що переслати донейт (за який я вдячний кожному) це 5 хв, а на купівлю авто іде мінімум 10 годин часу який можна було би витратити на шопінг і стгибки.  За листопад особисто я купив 4 авто. 3 для юзерів фупу і 1 не для юзера фупу.  Тобто мінімум 40 годин мого власного часу витрачено.  І я не скаржусь, я констатую факт. 
   
Авто на польському кордоні.
   
фото давай вже нарешті.  :D
далі - вже мій "головний біль".
   
фото давай вже нарешті.
Та в мене тіко біля хати фото. Я боюсь що буде канонада така що через атлантику почуємо. Тому вже фото на місці ;)
   
Так чоловіки тут з Німеччини не з'являться, я так зрозуміла.
Яка допомоґа потрібна?

1. ми шукаємо машину. знаходимо.
2. хтось в Німеччині має мати ПейПал
3. той хто в Німеччині зідзвонюється з дилером, бронює авто, їде у купує його по факту. гроші підуть з України в Німеччину по Пейпалу.
4. далі доставляє авто будь-яким методом до Медики у Польщі. або самоходом (що буде оплачено) або лафетою (теж оплачується) через перевізника.
де залишити авто в Медиці я вам скажу. все. далі можна їхати домів у Німеччину.

а з Медики то вже мій "мінінгіт".  :-)o
ви в якому місті живете зараз і чи є хтось хто може зробити п1-4. повірте, складно тільки перший раз. а так все елементарно. дівчата праворульні машини перевозять через кордон десятками у тиждень. по ночах. львівські дівчата. люксичні  (tu)

Останнє редагування: 28 листопада 2023 21:55:17 від Бандер1вець
   
Та в мене тіко біля хати фото. Я боюсь що буде канонада така що через атлантику почуємо. Тому вже фото на місці ;)

добре. фото вже з мене в Україні.
   
Пані Краля, в ідеалі знайти і купити авто у Німеччині, а потім довезти його до польського кордону.

Бачу там у фанатки бомбило дай боже  :facepalm: Слухай, тупа потворо, я описав процес купівлі не тому що хотів показати як мені тут тяжко чи я втомився, ні. Мені не тяжко і я не втомився. Я буду купувати авто стільки скільки треба і займатись організацію логістики. Я описав процес купівлі для того щоб показати, що переслати донейт (за який я вдячний кожному) це 5 хв, а на купівлю авто іде мінімум 10 годин часу який можна було би витратити на шопінг і стгибки.  За листопад особисто я купив 4 авто. 3 для юзерів фупу і 1 не для юзера фупу.  Тобто мінімум 40 годин мого власного часу витрачено.  І я не скаржусь, я констатую факт. 

Заспокойся, всі і так знають, що піздити - не мішки ворочати. Ти молодець.
   
у нас тут з Німеччини пише мінімум 10 ніків чоловічих.
невже ніхто не зможе допомогти ? це ж просто : у свої вихідні поїхати купити і пригнати у Медику. що тут складного ?  :-)o

 :D  :laugh:  :gigi:  :lol:  :weep:

апофеоз нижче. на форумі вони усі такі герої що ого-го а по факу - гівно всрате .
   
В одній з гілок був PayPal кабса, можна туди закинути?
Якщо так, то дайте хтось його PayPal, бо не можу ту тему знайти
   
Заспокойся, всі і так знають, що піздити - не мішки ворочати. Ти молодець.
Я спокійний, це бомбить сама знаєш у кого.
   
Я спокійний, це бомбить сама знаєш у кого.
Забій гвинт з різьбою на них.
   
у нас тут з Німеччини пише мінімум 10 ніків чоловічих.
Болукан чи Нумерний?
   
Бомбить у ріал таймі  :facepalm:
   
Болукан чи Нумерний?

та союзник і інші. якийсь ТС і інакші. я не маю часу і бажання шукати. купа ніків з "Німеччини".
з Англіїі в питанні авто для ЗСУ 54 1.5 роки тому відкликнувся тіко ти. і ти це робиш. респектую.
усі решту - тіко п***а на форумі. тьху. гімно всрате. п***а - не мішки носити але п***а усі. :(
   
відкликнувся тіко ти.
Та ладно. Саме Так їх перегнав десятки і насипає постійно бабло. Тоні Б щомісяця насипає бабла, вже викупив більше пікапа. Англія  (tu)
   
Бомбить у ріал таймі  :facepalm:

ну Кабсу най накидають ван доллар. які прублєми ? це ж їхня підопічна бригада. я читав на тому фірумі Віки. вони його фінансують. Кабс "дає чеки і звіти і платить податок "чесного волонтера " Віка все контролює.  (tu)
Віка - привітик :) Кабсу треба авто. займись цією темою.  (tu)  [ua]
пришелепкувата дама але має гроші   :D ну най донатись Кабсу хочаби так.
   
Болукан чи Нумерний?

Болукан—забанений.
А я вище десь писав——
Що по перше—" не зможу допомогти з машинкою"( фізично)— закину Кабсу бабла трошки.
І по—друге—— вже після невеличких роздумів та спілкування з вами—— не палаю бажанням донатити тут на форумі(
В мене є і інші волонтери , які теж потребують фінансовоі допомоги.
Колись ми це вже обговорювали——а вчора ми з натіві поставили на цьому крапку.
   
Що по перше—" не зможу допомогти з машинкою"( фізично
А шо таке? Нема часу? Це ж який відосік можна зняти! Якщо про шмот з лідла по 3 євро за пачку був відос, то про авто цілу серію зняти можна! Популярність, контент, все як треба  (tu)

І по—друге—— вже після невеличких роздумів та спілкування з вами—— не палаю бажанням донатити тут на форумі(
Як форум переживе навіть не знаю. Буде важко. (Хома плаче)

мене є і інші волонтери
Ага, 7 кіло ікри, футболочкі айсберг.

Колись ми це вже обговорювали——а вчора ми з натіві поставили на цьому крапку.
Просто альфа. Як мамка сказала, так і повторив. Бугага.
   
платить податок "чесного волонтера "

А що це таке? Можно про це детальніше, пліз?
   
Болукан—забанений.
А я вище десь писав——
Що по перше—" не зможу допомогти з машинкою"( фізично)— закину Кабсу бабла трошки.
І по—друге—— вже після невеличких роздумів та спілкування з вами—— не палаю бажанням донатити тут на форумі(
В мене є і інші волонтери , які теж потребують фінансовоі допомоги.
Колись ми це вже обговорювали——а вчора ми з натіві поставили на цьому крапку.
та які ж вопроси?
не довіряєш на ФУпі, то знайдіть собі підшефний підрозділ, і допомагайте йому напряму.
будеш в неділю не на шопінг, а їздити по німецьких селах шукати Schrott яикй дешевий, але ще на ходу. а потім тебе будуть щедро обкладати фуями за те що каву за 1euro купив собі з общака, чекаючи на морозі десь вночі на станції. Або що квитанцію взяв виписану не по тому формату.
:rotate: отоді поймьош почім фунт ікри.

Останнє редагування: 29 листопада 2023 01:14:54 від T.Blair.
   
А що це таке? Можно про це детальніше, пліз?
То пришиблена виє що ти не платиш податки з донатів. Тобто щоб бабла менше йшло на 54, а більше у казну.

фунт ікри
Фунт проса.
   
То пришиблена виє що ти не платиш податки з донатів. Тобто щоб бабла менше йшло на 54, а більше у казну.

Фунт проса.

Странная женшина, странная
   
Там пришиблена виє що нема акту прийому / передачі шкарпеток від бійців, схоже шо усі носить особисто КК Верес. І їздить на усіх авто (бо ті шо не пофарбували вкрали командири).

Отака каша у голові.
   
А шо таке? Нема часу? Це ж який відосік можна зняти! Якщо про шмот з лідла по 3 євро за пачку був відос, то про авто цілу серію зняти можна! Популярність, контент, все як треба  (tu)

Як форум переживе навіть не знаю. Буде важко. (Хома плаче)

Ага, 7 кіло ікри, футболочкі айсберг.

Просто альфа. Як мамка сказала, так і повторив. Бугага.

Не плач)
Тут стільки на форумі бажаючих донатити є.
Одним менше——і не помітите.
Та й взагалі— такі поважні бізнесмени——"олєгархи" навіть були—— не самі великі грощі для "рысака гнєдого"(с) наприклад.
пс.А загалом——ти сам знаєш з яких причин я не хочу з вами на одному полі влізати в фінансові стосунки(
   
Там пришиблена виє що нема акту прийому / передачі шкарпеток від бійців, схоже шо усі носить особисто КК Верес. І їздить на усіх авто (бо ті шо не пофарбували вкрали командири).

Отака каша у голові.

Уфф...  :S

Дважди странная женшина, странная.

   
А загалом——ти сам знаєш з яких причин я не хочу з вами на одному полі влізати в фінансові стосунки
Бо мамка скаже ай яй яй і пальчиком так. Ми в курсі.

Плазувати і вибачатися, як мріє одна хвора блогерша солістка  :laugh:
   
та які ж вопроси?
не довіряєш на ФУпі, то знайдіть собі підшефний підрозділ, і допомагайте йому напряму.
будеш в неділю не на шопінг, а їздити по німецьких селах шукати Schrott яикй дешевий, але ще на ходу. а потім тебе будуть щедро обкладати фуями за те що каву за 1euro купив собі з общака, чекаючи на морозі десь вночі на станції. Або що квитанцію взяв виписану не по тому формату.
:rotate: отоді поймьош почім фунт ікри.

А ще варіант бути " обкладеним фуями"(с) навіть зробивши все правильно та задонатувавши немаленьку сумму на ЗСУ(
Дякую—— вже цей варіант пройшли(
   
А ще варіант бути " обкладеним фуями"(с) навіть зробивши все правильно та задонатувавши немаленьку сумму на ЗСУ
:laugh: все по конспектам мамки строчиш, гарний хлопчик. Пів на першу через 5 годин на жерді  (tu)
   
пс.А загалом——ти сам знаєш з яких причин я не хочу з вами на одному полі влізати в фінансові стосунки(
це нормально.
як не хочеш - не мусиш.
я в курсі довгого срачу який (якогось біса) тягнеться і досі, неважно вже хто почав чи хто більше винний. але він отруює спілкування між сторонами.

знайди собі компашку якій довіряєш і з якою ти нормально можеш співпрацювати.
   
А ще варіант бути " обкладеним фуями"(с) навіть зробивши все правильно та задонатувавши немаленьку сумму на ЗСУ(
Дякую—— вже цей варіант пройшли(
не підставляйся і не будеш " обкладеним фуями"(с).
задонатив тихо - і з спокійною совістю іди на шопінг чи роботу.
але ти ж любиш не тихо а щоб з шумом, з відосіками, всякі шури-мури-очікування подяки-мелодрами.
тому так получаєцця.
   
це нормально.
як не хочеш - не мусиш.
я в курсі довгого срачу який (якогось біса) тягнеться і досі, неважно вже хто почав чи хто більше винний. але він отруює спілкування між сторонами.

знайди собі компашку якій довіряєш і з якою ти нормально можеш співпрацювати.

А в мене є така "компашка"
Фуп не єдине місце куди йде моє бабло на ЗСУ.
Я вже досить довгий час не донатив на 54—ту(——
І до речі не влізав в срачики навколо "волонтерства"
пс. І особисто в мене немає фінансових претензій ні до кого тут.
Просто так склалися обставини що донатити в інші місця—як мінімум не так токсично(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія