Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хлеба нет

Re: Хлеба нет

а є нормальний рецепт сірого чи житнього хліба?
бо спроби спекти по тих коміксах, що вони називають інс трукцією ні до чого їхстівного не привели (
білий ще вдається, а от з сірим  щось ніяк

рецепт дууууже залежить від моделі хлібопічки :-(
Іноді в різних моделях навіть різний порядок закладки продуктів.
Сорі за кацапський ресурс - але на сьогодні він найкращий:
https://hlebopechka.ru/index.php?option=com_smf&board=499.0
   
Re: Хлеба нет

 Не тра банити , бо не буде з кого "знущатись"  ,  друкуючи похвігістічєскі відповіді . ))
   
Re: Хлеба нет
dev

рецепт дууууже залежить від моделі хлібопічки :-(
Іноді в різних моделях навіть різний порядок закладки продуктів.
Сорі за кацапський ресурс - але на сьогодні він найкращий:
https://hlebopechka.ru/index.php?option=com_smf&board=499.0

сумно (

я якось привик до класичного опису тех процесу - інгрідієнт, температура, час, операція, тощо.
а тут намалювали якісь картинки і що вони розуміють під тим "пекарським порошком  чи "мукою житньою" - , чим можна замінити - чорт їх розбере.
прямо хоч брати реверс інжиніринг робити
   
Re: Хлеба нет

сумно (

я якось привик до класичного опису тех процесу - інгрідієнт, температура, час, операція, тощо.
а тут намалювали якісь картинки і що вони розуміють під тим "пекарським порошком  чи "мукою житньою" - , чим можна замінити - чорт їх розбере.
прямо хоч брати реверс інжиніринг робити

То Ви хотіли сірого хліба без житньої муки?
Тоді насипте пару столових ложок солоду в звичний рецепт білого, то він посіріє
   
Re: Хлеба нет

Теща только что из атб. Думаю к концу недели из магазинов даже соду сметут

У мене в Києві, біля будинку, в неділю ніколи хліба немає, і ? )
Завтра завезуть
   
Re: Хлеба нет

За такі теми треба бити єпало, незалежно від політичних уподобань...

+ ))
   
Re: Хлеба нет

Хлеба в трех магазинов - валом. Ушлый Ашан поднял цену на тостовый хлеб на 40-50% :facepalm:
   
Re: Хлеба нет

Хлеба в трех магазинов - валом. Ушлый Ашан поднял цену на тостовый хлеб на 40-50% :facepalm:

Ніколи не розумів приколу в тому тостовому. Він же навіть на хліб по смаку не схожий.
   
Re: Хлеба нет

сумно (

я якось привик до класичного опису тех процесу - інгрідієнт, температура, час, операція, тощо.
а тут намалювали якісь картинки і що вони розуміють під тим "пекарським порошком  чи "мукою житньою" - , чим можна замінити - чорт їх розбере.
прямо хоч брати реверс інжиніринг робити

Який гаджет у Вас є у наявності ?
Хоча б духовка або хлібопічка є ?
   
Re: Хлеба нет

Re: Хлеба нет

Вказуйте місто. Бо начитавшись ФУПу заходжу до магазину , а все є.
В соседней ветке я по поводу мяса - вказал места.
   
Re: Хлеба нет

Бубочка пенсам підняв пенсії на тисячу грн-відразу дефіцит хліба і мяса намалювався. І шо з ними робити?
   
Re: Хлеба нет

Теща только что из атб. Думаю к концу недели из магазинов даже соду сметут

а чому вона пішла до магазину  -  вона не стара у вас?
   
Re: Хлеба нет

Бубочка пенсам підняв пенсії на тисячу грн-відразу дефіцит хліба і мяса намалювався. І шо з ними робити?
В центре в трёх Сильпо свежего мяса нет. Хлеба обычного - батон...Украинский - тоже нет.
   
Re: Хлеба нет

Работники хлебозаводов пропуска получили на транспорт?
кстати да - только недавно об этом думала.

с завтрашнего дня в Киеве:

- пассажирский транспорт будет перевозить только сотрудников критической сферы

(медиков, спасателей, правоохранителей, специалистов сферы ЖКХ, продавцов продуктовых магазинов и аптек, а также сотрудников стратегических предприятий)


- в общественном транспорте начинают дежурить полицейские, проверяющие наличие спецпропуска

   
Re: Хлеба нет

Теща только что из атб. Думаю к концу недели из магазинов даже соду сметут

Тільки що з магазину.
Все є . Крім туалетного паперу.  X(
   
Re: Хлеба нет

Бубочка пенсам підняв пенсії на тисячу грн-відразу дефіцит хліба і мяса намалювався. І шо з ними робити?
пенсии поднял? о чем вы

это одноразовая вовина тысяча
   
Re: Хлеба нет

В центре в трёх Сильпо свежего мяса нет. Хлеба обычного - батон...Украинский - тоже нет.

ібо неxyй!

важливі тільки продавці магазинів.
а кури на полки мають прилітати самі.
свині з телятами теж мають самі прибігати.
а хліб взагалі шкідливий та приводить до ожиріння.

да зраствує карантин та зупинка роботи всього-всього-всього!!!!
   
Re: Хлеба нет

В центре в трёх Сильпо свежего мяса нет. Хлеба обычного - батон...Украинский - тоже нет.
Є прислів'я про перебірки )) народна мудрість, погугліть )
   
Re: Хлеба нет

Мабуть треба було спочатку підготуватися-поповнити стратегічні запаси, перекинути продукти з інших регіонів і т.д. І тоді вже карантин робити.Але коли тупий віслюк на чолі армії-битва буде програна.
   
Re: Хлеба нет

не у всех есть хлебопечки(

лично я и без нее отлично пеку хлеб, как по мне девайс абсолютно не нужный, ну а кто не умеет  8-)

если начнется дефицит хлеба или привоз по часам, люди, я вам не завидую(((
   
Re: Хлеба нет

ібо неxyй!

важливі тільки продавці магазинів.
а кури на полки мають прилітати самі.
свині з телятами теж мають самі прибігати.
а хліб взагалі шкідливий та приводить до ожиріння.

да зраствує карантин та зупинка роботи всього-всього-всього!!!!
Ну да пяти миллионному городу сказать - стой, раз-два...
Ну не дебилы-прихильники певної політсили...?! :facepalm1:
   
Re: Хлеба нет

я их в своем ареоле обитания нигде не встречал

Ваенный, ёпта...   :tease: 
Ты как чё напишешь, так 3.14здец, никуда не натянешь...

Ареола (лат. areola — площадка; area — открытое место) — пигментированная область вокруг соска. (с)

Обитатель околососочной области, ипать...   :shout:

Ареал, мля. Повторяй по буквам - А - Р - Е - А - Л, еге ж.  Ареал обитания, и только так.  :acute:

КстатЕ, не спутай с ореолом, то тоже другой смысл имеет.  :umnik2:
   
Re: Хлеба нет

Мабуть треба було спочатку підготуватися-поповнити стратегічні запаси, перекинути продукти з інших регіонів і т.д. І тоді вже карантин робити.Але коли тупий віслюк на чолі армії-битва буде програна.
Зато бубочка будет самолично самолёт с тестами и масками встречать... :facepalm1:
   
Re: Хлеба нет

Ваенный, ёпта...   :tease: 
Ты как чё напишешь, так 3.14здец, никуда не натянешь...

Ареола (лат. areola — площадка; area — открытое место) — пигментированная область вокруг соска. (с)

Обитатель околососочной области, ипать...   :shout:

Ареал, мля. Повторяй по буквам - А - Р - Е - А - Л, еге ж.  Ареал обитания, и только так.  :acute:

КстатЕ, не спутай с ореолом, то тоже другой смысл имеет.  :umnik2:

Ареал, конечно ареал ...
   
Re: Хлеба нет

Теща только что из атб. Думаю к концу недели из магазинов даже соду сметут

А от цікаво на основі чого такі висновки? Зерно,мука є. Пекарні ніхто не зачиняє. Тут скоріше проблеми з логістикою і постачанням окремих мереж супермаркетів.
   
Re: Хлеба нет

Одні придурки вимагали 100 тис. заробітчан на карантин посадити-не подумавши про підвоз провіанту щоб прогодувати таку армію(тим більше шо барига з кловунами всі мобілізаційні склади опустошили). Інший хотів 12 млн пенсів на карантин посадити-теж підвозку харчів організувати. а тут два дні карантину-Київ сидить на голодному пайку і вже ниття почалося-хліба нема.мяса нема.ром весь випили...
   
Re: Хлеба нет

+ ))
хотел бі я посмотреть на єтот єпический батл.   :laugh:  моя теща при желании и кличка может отпистить
   
Re: Хлеба нет

А от цікаво на основі чого такі висновки? Зерно,мука є. Пекарні ніхто не зачиняє. Тут скоріше проблеми з логістикою і постачанням окремих мереж супермаркетів.
на основі дзвінка моєї тещі. дуже вона хліб полюбляє їсти. хоча може вона казала про соціальний хліб а не про хліб взагалі
   
Re: Хлеба нет

Хлеба нет

Не трынди, паникёр.

В моём ареале хлеб есть везде, в четырёх магАзинах.
   
Re: Хлеба нет

Ніколи не розумів приколу в тому тостовому. Він же навіть на хліб по смаку не схожий.

купи тостер і тоді після 10 кг в плюс, взнаєш "прикол" :laugh:
   
Re: Хлеба нет

Ваенный, ёпта...   :tease: 
Ты как чё напишешь, так 3.14здец, никуда не натянешь...

Ареола (лат. areola — площадка; area — открытое место) — пигментированная область вокруг соска. (с)

Обитатель околососочной области, ипать...   :shout:

Ареал, мля. Повторяй по буквам - А - Р - Е - А - Л, еге ж.  Ареал обитания, и только так.  :acute:

КстатЕ, не спутай с ореолом, то тоже другой смысл имеет.  :umnik2:
прям Донбасянин в эрудите какой-то. Может у человека телефон сам так слова правит? ти об этом не падумал?
   
Re: Хлеба нет

Бушмілс в Новусі вимели :(
   
Re: Хлеба нет

Бушмілс в Новусі вимели :(

А що це?
   
Re: Хлеба нет

а чому вона пішла до магазину  -  вона не стара у вас?
стара але поки що дякуючи Богу по магазинах ще сама ходить
   
Re: Хлеба нет

купи тостер і тоді після 10 кг в плюс, взнаєш "прикол" :laugh:

Найбезтолковіший агрегат на кухні. Два рази заюзав - склав в коробку, вже років 8 в кладовці валяється.
   
Re: Хлеба нет

А що це?
ірландський віскі
   
Re: Хлеба нет

А що це?
вискарь причем очень хорошего качества
   
Re: Хлеба нет

прям Донбасянин в эрудите какой-то. Может у человека телефон сам так слова правит? ти об этом не падумал?

да нет, я когда быстро печатаю не особо вдумываюсь над грамматикой и не проверяю обычно, иногда такие ляпы бывают что сам потом читая жахаюсь )))
Поэтому и говорят - наезжать в инете по поводу грамматики это тупые доепки, ну оно где -то так и есть, кроме конечно тех кто явно ну просто пистец. Тут такие есть, не буду называть :laugh:
   
Re: Хлеба нет

А що це?

теж хліб, тільки рідкий
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія