Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

На канадийщыни прокынулысь войовнычи внучкы обосравшися дедов-зенитчиков и решили поучаствовать в виртуальном марше. :weep:
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

поганому танцюристу все щось випалювати доводиться, бо заважає

то москалі, то пшеки, то жиди, то татари...  все хтось заважає

уже і в Канаду втік, а все одно щось заважає


Один Гитлер был хороший и того неправильные украинцы с москалями и их союзниками замочили
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

поганому танцюристу все щось випалювати доводиться, бо заважає

то москалі, то пшеки, то жиди, то татари...  все хтось заважає

уже і в Канаду втік, а все одно щось заважає

Я ТАК і чекав, коли загнаний в кут Ішаков нарешті перейде на Канаду!  :lol:
   
галичани свою галичину просрали і були прислугою у поляків та євреїв.
аж поки малороси не прийшли із комуняками.

галичани зберегли мову, культуру, традиції, історію, генетичну пам'ять, з галичини почалося пост незалежне відродження україни, були би решта українців не такими тупими і хоч трохи слухали галичан, може вже б і були давно і в єс і нато
   
Я ТАК і чекав, коли загнаний в кут Ішаков нарешті перейде на Канаду!  :lol:


Ну так а хули ты из Канады лечишь?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Я ТАК і чекав, коли загнаний в кут Ішаков нарешті перейде на Канаду!  :lol:


дочекався, ГузноКремлін?  :laugh:
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина
Via

Один Гитлер был хороший и того неправильные украинцы с москалями и их союзниками замочили
Ну і за Сталіна ваші діди знатно повоювали.
   
галичани зберегли мову, культуру, традиції, історію, генетичну пам'ять, з галичини почалося пост незалежне відродження україни, були би решта українців не такими тупими і хоч трохи слухали галичан, може вже б і були давно і в єс і нато

Галичане и диаспоряне это соль украинской земли,а все остальные говно вместе со своими предками.
   
Ну і за Сталіна ваші діди знатно повоювали.
А вашим за товарища Гитлера по пистюлятору надавали? Грустим?
   
Ну і за Сталіна ваші діди знатно повоювали.

Не за Сталина.А за свой дом,который Гитлер вызволитель превратил в руины.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

галичани зберегли мову, культуру, традиції, історію, генетичну пам'ять, з галичини почалося пост незалежне відродження україни, були би решта українців не такими тупими і хоч трохи слухали галичан, може вже б і були давно і в єс і нато


Галичани після сталінських етнічних систок виявились моноетнічним і монокультурним регіоном.
це єдине що їх відрізняє від інших регіонів, де етнічних чисток не було.

у всьому іншому 100 років тому Галичина нічим не відрізнялась від Полтави або Києва: неукраїнські міста і українське село.

це я не кажу про регіони, які історично просто напросто українськими взагалі ніколи не були. Такі як Одеса або Донецьк. Там і зберігати не було чого.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Ну і за Сталіна ваші діди знатно повоювали.

Сталін за них піклувався: свіжі портянки кожні 2 тижні, ватники, перловка, кірза - 2 рази на рік....
А УКРАЇНА їм що б дала?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Не за Сталина.А за свой дом,который Гитлер вызволитель превратил в руины.

Значить, погано Сталін з ним домовлявся....
   
В городе где был Бабий Яр празднуют создание дивизии СС.Ну любите вы своих дедов,так и носите их у себя по городу.В столицу то зачем с ними лезть?Я же не еду во Львов со своим дедом на 9 мая.
до тебе в Одесу теж ніхто не приїхав. а от з Одеси був десант дєдоносцев в Львів під прєдводітєльством Маркова в 2010 чи 11 році.
а в столиці, як бачиш до них терпиме ставлення, інакше би прийшли і розігнали сьогодня.
і взагалі, десь є інфа, що це з Львова народ приїхав, а не кияни?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Галичани після сталінських етнічних систок виявились моноетнічним і монокультурним регіоном.
це єдине що їх відрізняє від інших регіонів, де етнічних чисток не було.

Щось не второпаю... Так ти - "за", чи "проти" чисток?
   
Значить, погано Сталін з ним домовлявся....

Долбоеб,при чем тут Сталин вообще?Почитай про оборону Одессы и за что она одной из первых получила звание города-Героя.И заодно вспомни сколько тут было евреев и что их ждало с приходом художника-освободителя.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина
Via

Не за Сталина.А за свой дом,который Гитлер вызволитель превратил в руины.
В те, що попередньо Сталін перетворив наш дім в руїни, ти повірити, звісно, не можеш?  Тебе цьому не вчили у школі?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Долбоеб,при чем тут Сталин вообще?

Ну твої ж діди за нього помирали, чи за Україну?
А він (Сталін) їх так по-лошарськи підвів, повіривши Гітлеру....
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Долбоеб,при чем тут Сталин вообще?Почитай про оборону Одессы и за что она одной из первых получила звание города-Героя.И заодно вспомни сколько тут было евреев и что их ждало с приходом художника-освободителя.


та все він знає.

   
до тебе в Одесу теж ніхто не приїхав. а от з Одеси був десант дєдоносцев в Львів під прєдводітєльством Маркова в 2010 чи 11 році.
а в столиці, як бачиш до них терпиме ставлення, інакше би прийшли і розігнали сьогодня.
і взагалі, десь є інфа, що це з Львова народ приїхав, а не кияни?

Ну так уже пишут что и в Одессе с Харьковом надо такое провести.Даже не представляю какое тут будет месиво.Думаю и полиция не поможет.Зато пройдутся со своими дедами и поорут как папуасы у костра.Это то о чем я говорил.Действия - последствия - профит.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

30 років тому починали зі львова. тепер київ, ще через деякий часу будуть такі марші і в харкові, і одесі, українці дуже інертні, треба час щоб до більшості дійшло кого треба шанувати, а від кого боронитись, але процес іде  (tu)
(tu) від цього і корчить.
 :beach:
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

та все він знає.

Показати зображення...



Чи ж не САМЕ ЦЕ тобі найбільше сидить в печінках?  B-)
   
Ну твої ж діди за нього помирали, чи за Україну?
А він (Сталін) їх так по-лошарськи підвів, повіривши Гітлеру....

А я что защищаю Сталина?Почему все тупоголовые мыслят монохромными категориями?Если я не люблю Гитлера,то должен любить Сталина?Для меня это два выродка которые должны гореть в аду.А то что воевали за Сталина,так это методички советских политруков.Ты не из их потомков?Спросил бы у ветеранов за что они воевали,а не транслировал комунистическую пропаганду
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Показати зображення...
Чи ж не САМЕ ЦЕ тобі найбільше сидить в печінках?  B-)


це те що заставляє посміхнутись  :gigi:
   
Ну так уже пишут что и в Одессе с Харьковом надо такое провести.Даже не представляю какое тут будет месиво.Думаю и полиция не поможет.Зато пройдутся со своими дедами и поорут как папуасы у костра.Это то о чем я говорил.Действия - последствия - профит.
де пишуть? не треба в Харків і Одесу з цим їхати, це точно. взагалі, як я вже писала, не концентрувати увагу до таких акцій. пройшлися собі і пройшлися, в містах, де до цього спокійне чи індиферентне ставлення.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

А я что защищаю Сталина?Почему все тупоголовые мыслят монохромными категориями?Если я не люблю Гитлера,то должен любить Сталина?Для меня это два выродка которые должны гореть в аду.А то что воевали за Сталина,так это методички советских политруков.Ты не из их потомков?Спросил бы у ветеранов за что они воевали,а не транслировал комунистическую пропаганду

Якщо твій дід бачив своїм домом не Україну, а Совок - то він воював за Сталіна і його ідеологію.
Настільки просто.
   
(tu) від цього і корчить.
 :beach:


Аж 100 человек нашлось на весь Киев,среди которых процентов 70 штабного националистического ширпотреба.Умные люди вас предупреждают и просят не обострять ситуацию на ровном месте,но украинец не будет украинцем,если получив граблями по лбу,не умудрится на них присесть.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

це те що заставляє посміхнутись  :gigi:

З твоєю професією ти мав би знати причини і небезпеку такого сміху, особливо навесні.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина
Via

А я что защищаю Сталина?Почему все тупоголовые мыслят монохромными категориями?Если я не люблю Гитлера,то должен любить Сталина?Для меня это два выродка которые должны гореть в аду.А то что воевали за Сталина,так это методички советских политруков.Ты не из их потомков?Спросил бы у ветеранов за что они воевали,а не транслировал комунистическую пропаганду
Ти мені нагадав нашого фупчега Жада, який такий мріяв про квіти на нейтральній полосі. Але йому не повезло, лінія фронту пройшла через його дім у Луганську.
На війні не буває нейтральної полоси.
   
Якщо твій дід бачив своїм домом не Україну, а Совок - то він воював за Сталіна і його ідеологію.
Настільки просто.

Ага.Тебе долбоебу лучше знать кто за что воевал.Ты же у нас истина в последней канадской инстанции.Жаль только что всем похуй на твои каракули
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Ага.Тебе долбоебу лучше знать кто за что воевал.Ты же у нас истина в последней канадской инстанции.Жаль только что всем (x) на твои каракули

 (tu)

Дотепний, аргументований і аналітичний пост! Ріспект!  (tu)
   
Ти мені нагадав нашого фупчега Жада, який такий мріяв про квіти на нейтральній полосі. Але йому не повезло, лінія фронту пройшла через його дім у Луганську.
На війні не буває нейтральної полоси.
Так ты, квочка, хочешь эта линия фронта была В Киеве?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Альо, кацапамордыя, а хто Киев подорвал в 41-м? В глаза, курвы, смотреть!
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

З твоєю професією ти мав би знати причини і небезпеку такого сміху, особливо навесні.



можу тільки здогадуватись про причини твоєї цікавості до психіатрії  8-)
   
Ти мені нагадав нашого фупчега Жада, який такий мріяв про квіти на нейтральній полосі. Але йому не повезло, лінія фронту пройшла через його дім у Луганську.
На війні не буває нейтральної полоси.

Зачем эта демагогия?Проведите такой марш в Харькове или Одессе в качестве эксперимента.Только без сбора рагулей и бомжей со всей Украины.А именно чтобы местные вышли вас поддержать.Думаешь много выйдет?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина
Via

Так ты, квочка, хочешь эта линия фронта была В Киеве?
Ні, в Москві чи на Уралі.
   
(tu)

Дотепний, аргументований і аналітичний пост! Ріспект!  (tu)

Не хуже твоего,без единого аргумента,кроме собственного мнения,которое я почему то должен принять за истину
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина
nik

Галичане и диаспоряне это соль украинской земли,а все остальные говно вместе со своими предками.

 :laugh:

латентному кацапу вольке сейчас обидно было
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

можу тільки здогадуватись про причини твоєї цікавості до психіатрії  8-)

Хіба вона не очевидна?  ;o  Це - форумні божевільні.
   
Альо, кацапамордыя, а хто Киев подорвал в 41-м? В глаза, курвы, смотреть!

Не шуми сильно,а то сейчас польский пан тебя выпорет во всех смыслах
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія