Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Америку надо приезжать на Рождество. :)

В Америку надо приезжать на Рождество. :)


Америка на Рождество превращается в сказку.

Не буду писать о домиках украшенных гирляндами,украшенных деревьях и кустах в частных домах , вы и сами наверно это знаете. Про пожарных , наряжающих свои машины гирляндами и ездящих по улицам в одежде Санты вы тоже наверняка знаете.
Меня удивляют жители поющие псалмы и рождественские песни. Вот просто так по вечерам на центральной улице Хадонфилда поют несколько хоров для гуляющей публики.

Детям хорошо  расти в атмосфере такой сказки и доброжелательности.






   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

В Америку надо приезжать на Рождество и оставаться.
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

що за соплива куйня написана?
афтар передивився кретинських різдвяних кінокомедій і сам повірив у Санта Клауса?

uncle prol'а вам в гілку.

він простими словами докопується до коренів

на Різдво фальшиві посмішки стають ще більш єлейними і амероманюпаси ще вміліше притворяються ніби їх цікавить щось крім долара.

Останнє редагування: 23 грудня 2018 12:41:39 від T.Blair.
   
що за соплива куйня написана?
афтар передивився кретинських різдвяних кінокомедій і сам повірив у Санта Клауса?

uncle prol'а вам в гілку.

він простими словами докопується до коренів

на Різдво фальшиві посмішки стають ще більш єлейними і амероманюпаси ще вміліше притворяються ніби їх цікавить щось крім долара.

 :D  (tu)
   
тс просто попав зі скацапленої східної україни де нічого крім 8марта,23фєбраля і рила в олівє на новий год не бачив в америку і офуїв від краси різдвяних традицій :laugh:
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

тс просто попав зі скацапленої східної україни де нічого крім 8марта,23фєбраля і рила в олівє на новий год не бачив в америку і офуїв від краси різдвяних традицій :laugh:

я так понимаю ты сейчас свои слова подтвердишь фотографиями празднично украшеных домов и пожарных машин, поющих людей  в Коломыи или Яблуныци 
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

На Різдво треба їхати в Німеччину. Краще в Баварію.
   
я так понимаю ты сейчас свои слова подтвердишь фотографиями празднично украшеных домов и пожарных машин, поющих людей  в Коломыи или Яблуныци 

Ти у Львові був на Різдво?
   
я так понимаю ты сейчас свои слова подтвердишь фотографиями празднично украшеных домов и пожарных машин, поющих людей  в Коломыи или Яблуныци 
звідки тобі коцапе знати про колядування  :lol:
   
На Різдво треба їхати в Німеччину. Краще в Баварію.
в україні різдвяні традиції нічим не гірші ніж в інших країнах, вони реально ще живі
і не на стільки скомерціалізовані як на заході
пс.я про західну україну ,східна то канєшно ад
памятаю як в 93му на йордан був на херсонщині в селі і там 19січня різали свиню :lol:
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

звідки тобі коцапе знати про колядування  :lol:

ты чего такой злобный перед Рождеством ? зашёл в ветку и безпричинно хамишь незнакомым людям
   
ты чего такой злобный перед Рождеством ? зашёл в ветку и безпричинно хамишь незнакомым людям
та чому хамлю? називаю речі по йменню простими словами :laugh:
   
хоча буду справедливим ,навіть на зу ті традиції нині ще тримаються тільки по селах
в містах як львів то вже комерція
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

та чому хамлю? називаю речі по йменню простими словами :laugh:

откуда я знаю чего ты хамишь и обзываешься в нейтральной не политичексой ветке.

это тебе лучше знать, чего ты злишься и на людей кидаешься, и то тебе не так и сё не так
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

Ти у Львові був на Різдво?

нет , не был
   
львівське різдво то вже комерція
живі традиції ще є по селах ,але теж відмирають
то вже не то що було 30-40 років тому
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

та чому хамлю? називаю речі по йменню простими словами :laugh:
гонта,вони там зі Сходу всі орієнтуються на Америку якшо немає Расєюшкі,а точніше на то шо вони думають про Америку.
вони пачті амєріканци,хехе.
чи Ти цього не бачиш,як зараз трохи їх приїхало до Польші?

ще приїдуть до Тебе і будуть розказувати,от в нас Раждество такоє :weep:
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

нет , не был

Ну так поїдь, прозрієш.
А лампочки чіпляти - так їх Малайзії та Таїланді на Різдво чіпляють більше, ніж в Європі. І що?
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

Ну так поїдь, прозрієш.
А лампочки чіпляти - так їх Малайзії та Таїланді на Різдво чіпляють більше, ніж в Європі. І що?

ну попробуй прочитать пост ещё раз, я же вроде не про лампочки написал
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

гонта,вони там зі Сходу всі орієнтуються на Америку якшо немає Расєюшкі,а точніше на то шо вони думають про Америку.
вони пачті амєріканци,хехе.
чи Ти цього не бачиш,як зараз трохи їх приїхало до Польші?

ще приїдуть до Тебе і будуть розказувати,от в нас Раждество такоє :weep:

чего злобствуешь? ну в самом деле , тебя шо хтото трогал, шо ты сразу на людей кидаешься не успев зайти в тему ?
люди шо с вами ?
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

Все хорошо, но снег где?
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

Так і в Куала-Лумпурі скрізь ялинки, північні олені, сніговики, джінгл-белз з кожного магазину, купа народу в ковпаках Санта-Клауса. І це мусульманська країна.
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

Все хорошо, но снег где?

снег идёт в виде дождя
   
такі добрі американці, а потім бац - стрілянина у школі з десятками загиблих
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

Так і в Куала-Лумпурі скрізь ялинки, північні олені, сніговики, джінгл-белз з кожного магазину, купа народу в ковпаках Санта-Клауса. І це мусульманська країна.

попытка номер два: я вроде не про лампочки пост написал ,
ну да ладно, проехали
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

попытка номер два: я вроде не про лампочки пост написал ,
ну да ладно, проехали

Ти про хори?
Так у Львові співають всі. Стоять кілька дівчат і співають щедрівки просто тому, що хочеться і в них настрій такий.
Та й у Києві зараз теж. І вертепи ходять, і козу водять.
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

Ти про хори?
Так у Львові співають всі. Стоять кілька дівчат і співають щедрівки просто тому, що хочеться і в них настрій такий.
Та й у Києві зараз теж. І вертепи ходять, і козу водять.


ты всё время мне хочешь , шото противопоставить, шото доказать. Не надо.  Я рад и за Кула Лумпур и за Киев.

Если есть хорошие фотки как готовятся к Рождеству в Киеве , выкладывай .
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

снег идёт в виде дождя

Вот это плохо. Для меня важно, чтобы на НГ был снег
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

ты всё время мне хочешь , шото противопоставить, шото доказать. Не надо.  Я рад и за Кула Лумпур и за Киев.

Если есть хорошие фотки как готовятся к Рождеству в Киеве , выкладывай .

Розумієш, це могло дивувати 20-25 років тому. Світ міняється.
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

ТС, все правильно говоришь. Дети, их взаимоотношения, вот что меня больше всего удивило в Америке. Злобных фуповских придурков не слушай.
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

Вот это плохо. Для меня важно, чтобы на НГ был снег

поэтому по радио без конца крутят Кросби 

I'm dreaming of a white Christmas
Just like the ones I used to know



   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

Ти у Львові був на Різдво?

не треба у Львів на Різдво

тут дорага, грязна і води скрізь по коліна  :weep:
   
такі добрі американці, а потім бац - стрілянина у школі з десятками загиблих
такі добрі українці від булінгу в школі до бандитизму в маси. Якщо думаєш, що в нас діти не мають причин стріляти , то ти помиляєшся. В нас нетерпимість на порядок вища

Останнє редагування: 23 грудня 2018 13:58:03 від Raindrop
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

ТС, все правильно говоришь. Дети, их взаимоотношения, вот что меня больше всего удивило в Америке. Злобных фуповских придурков не слушай.
де там злоба.
просто то шо для вас ,,діковінка,, за якою ви мусити їхати невідомо куди,у деяких частинах України це нормальність.
СМІХ І ЗДИВУВАННЯ.
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

У меня на НГ каникулы будут Киев, Зальцбург, Ишгль и Вена (это те места, где будет минимум 1 ночевка). Напишу свои впечатления.
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)
rst

Ти у Львові був на Різдво?

Лучше, чем в Америке?

«У 25-річної львів’янки - термічний опік верхніх дихальних шляхів, опік обох верхніх кінцівок, опік обличчя 25%; у 51-річного львів‘янина - термічний опік обличчя, опік спини, опік верхніх кінцівок 55%"; у 23-річної львів’янки - термічний опік обличчя, опік верхніх та нижніх кінцівок 20%"; у 38-річного львів’янина - опік полум’ям 1-2 ст. 1% поверхні правої кисті"; у 22-річного мешканця Сколівського району - термічний опік обох верхніх кінцівок, опік обличчя, опік стегон 20%», - повідомили у Львівській ОДА.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.УНІАН/incidents/10387998-vazhki-opiki-ruk-i-oblichchya-stalo-vidomo-pro-stan-postrazhdalih-pid-chas-vibuhu-na-rizdvyanomu-yarmarku-u-lvovi.html?fbclid=IwAR0zZ1EhdXvE9AHMxqD2Wp6Mh64NIxDo_u10LKwCZai7Lc5ImWMCixzBUPQ
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

чего злобствуешь? ну в самом деле , тебя шо хтото трогал, шо ты сразу на людей кидаешься не успев зайти в тему ?
люди шо с вами ?
цюю, це ж форум для баталій!
люди заходять у гілку "во всеоружии".  ;)
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

По всій Європі краса на Різдво.
І люди переважно щиріші, ніж у Штатах.
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

звідки тобі коцапе знати про колядування  :lol:

Ми ще в 90-і перевдягалися і ходили колядувати і на Різдво, і на Маланку. В Україні типово і традиційно колядують та щедрують на вулицях та заходячи в хати до людей. Нічим не менше, ніж в Америці чи Канаді.

Щодо фейкових посмішок американців, то краще фейкові північноамериканськ і посмішки, ніж нефейкові 'українські' (за словами колишнього кавалера) - насуплені брови та стурбовано-серйозний вираз обличчя незалежно від статі чи віку. За ним розпізнаю колишніх співвітчизників в Канаді  ;o.
   
Re: В Америку надо приезжать на Рождество. :)

 (tu)

я саме так і зробив,
минулий тиждень в НУ, зараз в Вашингтоні
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія