Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Шо там? Порушення ТБ під час фоткання? Позиція кулеметника, яку ми бачимо на фото, - це вирок кулеметнику. Будь-який воєн, що нюхав портянку, це розуміє. Командира підрозділу під трибунал. Це все на його совісті.
крапка. меж нема.
   
Показати зображення...
Бггг! Форма новенька, нігтики чистенькі! І хтось повірить, що ця пампушечка - фронтовик, а не тиловиця, завезена для селфі?!!!

Покайся, сучка....
   
підніму.
читайте. най ця ганьба ще повисить на першій сторінці.
шоб видно було, чиї ніки так і не змогли з себе вичавити каяття за брехню і зраду. підлість виглядає саме так.
і це твоє сьогоднішнє дзеркало, фуп.
   
344 ніка на форумі. левава частка мовчить і чекає шоб гілка потонула. щоб ця віртуальна совість зникла десь на другій сторінці.
і нема нікого тут. як немає гідності і честі.
суки, ви ж навіть читати боїтеся.
   
120-мм миномет 2Б11 предназначен для уничтожения и подавления живой силы и огневых средств противника, разрушения оборонительных сооружений полевого типа.
Іду я спати, хай дівчина спочине з мором.


Завтра створю гілку про це. Там і поговоримо.
   
Спочивай з миром Небесний Воїне...

Останнє редагування: 2 квітня 2019 22:01:11 від TimmiApostolMS
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

прикоритна подружка Бірюкова

что тут опять стукач Олдбой отличился, который чуть-что бежит стучать модераторам, как его обижают

эта тварь ненавидящая украину, зарабатывающая деньги, ставля опыты на людях, сидящая в тепле в полтаве, обзывает людей , которые воюют, чтобы его преступной попе было тепло
   
Поскріньте повідомлення уіпанів
   
Поскріньте повідомлення уіпанів
на який ляд? вони від цього не виздихають, а сцикливо обійдуть гілку і житимуть далі, наче нічого не сталося.
зеконитнгент. як один.
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам
KLV

Бог все бачить...
   
Іду я спати, хай дівчина спочине з мором.


Завтра створю гілку про це. Там і поговоримо.

Навіщо плодити гілки ?
Можна продовжувати тут.
   
пані бяка вірно говорить. нехай дописи про сволочей лежать поряд з їхнею брехнею.
де ви гниди? од вас жеж небагато треба. є ж на світі щось святе?
просто напишіть, що ви, своїми руками написали мерзенні речі і вам зараз соромно. ну? самоповага, чи що у вас там ше лишилося?
   
Кароч: реквізиторам-костюмерам-постановщикам - нізачот!

Нє, нізачот !
   
пані бяка вірно говорить. нехай дописи про сволочей лежать поряд з їхнею брехнею.
де ви гниди? од вас жеж небагато треба. є ж на світі щось святе?
просто напишіть, що ви, своїми руками написали мерзенні речі і вам зараз соромно. ну? самоповага, чи що у вас там ше лишилося?

Тварюка том_кет в іншій гілці написала, що все ОК - то все рівно були постановочні фотки.
Ну от і як жити в одній країні з цим лайном ?
   
голосуйте, думайте, ми прикриємо!
гірко.
прости нас, янка. я вже сам за всіх прошу. і прощавай.
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Тварюка том_кет в іншій гілці написала, що все ОК - то все рівно були постановочні фотки.
Ну от і як жити в одній країні з цим лайном ?

так воно ж казало що дуже хворе, і на голову теж
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

однокласник



13 березня помер волонтер, добровольць і капелан медичного батальйону “Госпітальєри” Сергій Мороз.
Нагадаємо, у січні минулого року у Сергія виявили гліобластому 4 ст (пухлина в мозку). Його майже зразу провели складну термінову операцію з видалення пухлини в лікарні Мечникова, м.Дніпро. Медики надіялись що пухлина не повернулась. А минулого тижня Сергій потрапив до реанімації.

Про смерть чоловіка у мережі повідомила його дружина Тетяна Мороз.

"Ми тримали один одного за руки в самі важки часи. Ми любили один одного незважаючи ні на що. У мене в серці мир і спокій тому що ти зараз з нашим Небесним Татом і в Ісусових обіймах. Чекаю на зустріч моє кохання Sergiy Moroz”, – написала у Фейсбуці дружина Тетяна Мороз.

Сергій з дружиною Тетяною виховували двох синів.

Відтак у мережі організували збір коштів на поховання. Картка для допомоги 5168 7422 0370 6431 приват банк (Тетяна Мороз).
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

   
Покайся, сучка....
Она не покается...
Это известная украинофобка и любительница русского мира tomcat, которая в 14-м, чувствуя, что со старым ником, здесь ничего не светит, затопчут,зарегилась под новым ником, с нижним подчеркиванием...
Хотя она бьет себя в грудь, что это не она, но по характеру, содержанию сообщений и стилю, она, сто процентов...

А девчонке, вечная память...
Она незассала и она герой...
   
Шкода
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Нє, нізачот !

рідкісна антиукраїнська мразота,

дно з дна
   
три з половиною години ми тримали гілку в топі, відколи була перша звістка.
три з половиною сотні людей було на форумі. і лише тільки одне - "шкода". все?
ганьба.
   
Шкода

R.I.P.

порошки из погибшей сделают старый башмак. Как в плутовстве.
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Нацкорпус використали в темну. І що їх тепер чекає? Сидять та мовчать? Я їх підтримував,доречі. Але вони  сприяють зараз суцільному реваншу. Хоча...вони вже не потрібні. Їх тихесенько знищать як організацію. Нова мацьковська влада. Цікаво-вони хочь чухають потилицю,чи думають що згодяться прокацапський мавпі? Наївно...
   
на який ляд? вони від цього не виздихають, а сцикливо обійдуть гілку і житимуть далі, наче нічого не сталося.
зеконитнгент. як один.

Не тільки зе! а ще й юльки відзначились.

Хоча, в принципі, вони одне й те саме г-но :(
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

однокласник

Показати зображення...
13 березня помер волонтер, добровольць і капелан медичного батальйону “Госпітальєри” Сергій Мороз.
Нагадаємо, у січні минулого року у Сергія виявили гліобластому 4 ст (пухлина в мозку). Його майже зразу провели складну термінову операцію з видалення пухлини в лікарні Мечникова, м.Дніпро. Медики надіялись що пухлина не повернулась. А минулого тижня Сергій потрапив до реанімації.

Про смерть чоловіка у мережі повідомила його дружина Тетяна Мороз.

"Ми тримали один одного за руки в самі важки часи. Ми любили один одного незважаючи ні на що. У мене в серці мир і спокій тому що ти зараз з нашим Небесним Татом і в Ісусових обіймах. Чекаю на зустріч моє кохання Sergiy Moroz”, – написала у Фейсбуці дружина Тетяна Мороз.

Сергій з дружиною Тетяною виховували двох синів.

Відтак у мережі організували збір коштів на поховання. Картка для допомоги 5168 7422 0370 6431 приват банк (Тетяна Мороз).

Мої співчуття з приводу смерті Вашого однокласника.

На жаль, на сьогоднішній день ця пухлина невиліковна :(.
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Ну я скажу. Очевидно, кожна втрата на фронті - страшна. А особливо коли гине молода жінка, у якої попереду все життя. І тим більше страшно і гірко на все це дивитися, враховуючи те, що відбувається з виборами і т.п. Он у темі поряд кричать, що війна вже 3 роки як закінчилася :(.

Мені ця смерть здається зовсім не випадковою, враховуючи, що ця особа стала відомою. Сподіваюся, буде проведено відповідне розслідування, щоб виключити можливість, що її стратили за її проукраїнську позицію.
   
Покайся, сучка....
Жди, счас тебе за обижание Томочки в личку предупреждение от модератора прилетит.
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

  за цю ганебну гілку ФУП треба закрити назавжди...

  як і - всю редакцію, за роботу на стороні країни-агресора під час війни...

Останнє редагування: 3 квітня 2019 09:20:44 від Чжан
   
R.I.P.  :(
   
Які щічки рум'яні, рученькі мякеньки, няшка  [ua]
Кайся, пи7ор. Кайся
   
ага прямо з салону і до кулемета.  B-)
Кайся урод
   
Та да. Ше і спа процедури. В бліндажі. Угу. Вірю!
То не 2014 рік, коли всі пісялися від постановочних селфі дітей депутатів. Вчені вже.
Шоб ты сдохла, тварь.
   
я тебя сильно огорчу, но я знаю, как выглядят руки медиков на "нуле".  На фото прошмандовка.
Мне жаль твою мать, скотина. Подыхай в муках
   
А чого обидві картинки написані ОДНИМ фломайстром?

Чого Наталю Борисовську називають Януською?


Попалилися порохоботи. Жосско.
Отправляйся в ад, мерзость
   
Хто її знав, знає що нема там за ким плакати. Дітей шкода
І досить тут надриватись в правєдном гнєвє і влаштовути агітацію на кістках
   
На фотці я так пойняв монєтізатори постов та лайків
 :weep:
Пусть твои дети так ржут над твоим трупом
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Нацкорпус використали в темну. І що їх тепер чекає? Сидять та мовчать? Я їх підтримував,доречі. Але вони  сприяють зараз суцільному реваншу. Хоча...вони вже не потрібні. Їх тихесенько знищать як організацію. Нова мацьковська влада. Цікаво-вони хочь чухають потилицю,чи думають що згодяться прокацапський мавпі? Наївно...
да,мерзко их поюзали.они наверно сейчас сами в ахере.но сами виноваты.через время их загонят опять в подполье.жаль
   
Отправляйся в ад, мерзость
Оставьте. Не покаятся. Эта смерть вызывает у них только раздражение. Подождите. Сейчас начнутся встречные обвинения в играх на костях. Просто нужно запомнить тех мерзавцев, кто тут лил дерьмо на Яну и сделать выводы. Взывать к совести там - дурацкое занятие. А уже скоты сориентировались, началось.
Яна, покойся с миром.

Останнє редагування: 3 квітня 2019 09:58:40 від beggy
   
Героям -  R.I.P.       [ua]

Чорноротим - карма.         :-G
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія