Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Ти чи дурний, чи прикидаєшся? Ти шо, сам не перевіряєш, шо сюди притягуєш? Я твоє ж сюди заново притягла. Ти думаєш, шо мені цікаво щось замість тебе додатково шукати? Та я лінива як ваш Пецік нащот виконання своїх передвиборчих обіцянок, так шо, нєхер на мене набирацця. І своє малако засунь собі в сраку, або злижи, якщо дотягнешся.

 :D ок не підгорай.

ліпше розкажи так як так вийшло шо у вас нацдружини це "пси Авакова", які в той же час нападають проти підлеглих Авакова. У вас на хуйлофермі тотальний авітаміноз чи просто венесуельці наіпали  :laugh:   
   
:gigi: А ти думаєш, шо якшо ти разів 4 повісиш одне й те саме, то хоч на п*ятий раз я його може подивлюся? Нідаждьосся. Я вже одне твого сочінєнія побачила - мені того достатньо. Я двічі на одні граблі не наступаю.
а шо же такое - копыта мешают?  :smile3:
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

:D ок не підгорай.

ліпше розкажи так як так вийшло шо у вас нацдружини це "пси Авакова", які в той же час нападають проти підлеглих Авакова. У вас на хуйлофермі тотальний авітаміноз чи просто венесуельці наіпали  :laugh:   

Та яка ж у нас хуйлоферма, якшо приїздив учора не хуйло, а п***а Кнурь. То виходить, у нас кнуроферма. Да, невдалий трохе прийом получився. Но ми будемо старацця - наступного разу як припрецця, то і чайку не поп*є - не дамо.
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

а шо же такое - копыта мешают?  :smile3:


Нє, з рук порохоботів принципово нічого не беру - знаю, що отруять як не мозг, то фізично.
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

прикоритна подружка Бірюкова
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

мурчобу прикольно спалився, тупий брехуняка  :weep:
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Обов'язково.
Без тебе там не обійдеться  :laugh:

Нє долга музика іграла, нє долга пєл акардіон....
   
Бабьё форумное,  шо ж вы такое мерзкое бабьё...

Я б вам показала фотки наших медичек - и бровки, и реснички нарощенные, и ногтики по возможности более менее.
А сегодня старшина с утра в баньке колдовал, все вымыты. У них даже гранатометчица аккуратно выглядит.

   
мурчобу прикольно спалився, тупий брехуняка  :weep:
Мда уж. Я акуел если честно. И клеймит жеж меня позором сразу с двух ников...типа Финикс...все вояки против тебя...и Морчиба и Бизон.  :facepalm1:
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

...типа Финикс...все вояки против тебя...и Морчиба и Бизон.  :facepalm1:


 :pooh_lol:
   
Мда уж. Я акуел если честно. И клеймит жеж меня позором сразу с двух ников...типа Финикс...все вояки против тебя...и Морчиба и Бизон.  :facepalm1:

було їх двоє і от лишився тільки один
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

по декілька ніків у порохоботів це стандартна ситуація
тут просто комічно, на скільки тупо він це робив
я ж його буквально на старті вичислив
   
Бабьё форумное,  шо ж вы такое мерзкое бабьё...

Я б вам показала фотки наших медичек - и бровки, и реснички нарощенные, и ногтики по возможности более менее.
А сегодня старшина с утра в баньке колдовал, все вымыты. У них даже гранатометчица аккуратно выглядит.
+100
И кароффка уж очень сильно загоняется...а как бумеранг прилетит...плакать будет... :(


Останнє редагування: 11 березня 2019 00:20:36 від Лисогорець
   
Бабьё форумное,  шо ж вы такое мерзкое бабьё...

Я б вам показала фотки наших медичек - и бровки, и реснички нарощенные, и ногтики по возможности более менее.
А сегодня старшина с утра в баньке колдовал, все вымыты. У них даже гранатометчица аккуратно выглядит.

Пиплы немного другое имелли ввиду, просто сформулировали неправильно. Думаю, у всех претензии к институту военно-полевых жён, скажем так. И лучше всего это явление иллюстрируют наградные списки.

Мой товарищ - военврач, ушёл на пенсию давным давно, пенсия была нищенской, он работал начальником охраны в супермаркете, ловил мелких крадунов и бомбил их на деньги, это стандартная схема везде: поймали, завели в каптёрку, посчитали, умножили на 10 - плати тут на месте "штраф". Нет денег - вызывают ментов. Однажды батюшку в рясе зажопили, прихватил батареек на 400грн, выложил 4000 и был отпущен. (бывают в этом деле издержки, как в Караване в Киеве: крадун оказался без денег и с ментами ему встречаться ну никак нельзя было, а охрана упоролась и не вошла в положение, за что в неё вошло по свинцовой маслинке.. Жадность сгубила.)

Кароче, уволили его из охраны, мыкался-мыкался - и тут война. Пошёл в военкомат, подписал контракт, щас сидит где-то на самой передовой. Ну и делится впечатлениями, когда приезжает. Всё как обычно: одним вершки, другим корешки... И вот насчёт этих "блядей на передке"/ц/ - его больше всего возмущает. Каждую из них кто-то продвигает, ордена боевые вешают.

Чел в звании подполковника, жизнь прожил, т.е. не пистабол дешёвый с дивана, как воены на СУП-е, а реальный пацык, не доверять которому у меня нет оснований. Да и я сам кой-чего повидал в этой жизни...
   
Однажды батюшку в рясе зажопили, прихватил батареек на 400грн, выложил 4000 и был отпущен.
Интересно, настоящий поп, или маскарад
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Позорисько - повели себе як януковська тітушня  (td)
Януковська титушня кидалася на Овоча? Та ти шо? !
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

+100
И кароффка уж очень сильно загоняется...а как бумеранг прилетит...плакать будет... :(

Ні, не плакатиму. Просто, постараюся з тобою зустрітися, щоб того твого бумеранга запхати тобі в сраку. Тобто, тобі твоє ж повернути.

Чи ти натякаєш, що мене теж можуть призвати? Не призвуть. Не переймайся. Ще 11 років тому може б і призвали, а зараз вже ні - за всіма критеріями я не проходжу.

І да, не треба дівчат сюди сунути, бо це чиста політика - воюють - і нехай воюють, честь їм і хвала. А коли вже повернуться звідти, почнуть занурюватися в політику, отоді нехай і висловлюють своє фе.

Бо так виходить, що вони серуть звідти на голову тим, хто, як і вони, бореться з ворогом, який не тільки в Кремлі сидить, а як намагаються їм пояснити, що, дівчатка, не суньте свого носа сюди, і без вас розберемося, дик знаходяться тут чорнороті защітніци, які починають верещати, шо абіділі атошніцу.

Просто, нехай та атошніца або хрестик, або труси, а то хоче і рибку с*єсть, в сковорідку не помити.

Вже побачили, яка одна з тих атошніц - заплямувалася з чужими грошима по саму манду.


Так що, трішки розбірливішими будьте, перш ніж тягати сюди фоточьки причесаних дівчаток із листочьками, написаними усе одним фломайстром і однією рукою.


І да, ще раз: свої бумеранги засуньте собі в сраку, бо я ніяким чином не образила нікого - написала лише правду, яку почерпнула тут із форуму і не більше. Тому плакати мені немає за що.
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Пиплы немного другое имелли ввиду, просто сформулировали неправильно. Думаю, у всех претензии к институту военно-полевых жён, скажем так. И лучше всего это явление иллюстрируют наградные списки.

Мой товарищ - военврач, ушёл на пенсию давным давно, пенсия была нищенской, он работал начальником охраны в супермаркете, ловил мелких крадунов и бомбил их на деньги, это стандартная схема везде: поймали, завели в каптёрку, посчитали, умножили на 10 - плати тут на месте "штраф". Нет денег - вызывают ментов. Однажды батюшку в рясе зажопили, прихватил батареек на 400грн, выложил 4000 и был отпущен. (бывают в этом деле издержки, как в Караване в Киеве: крадун оказался без денег и с ментами ему встречаться ну никак нельзя было, а охрана упоролась и не вошла в положение, за что в неё вошло по свинцовой маслинке.. Жадность сгубила.)

Кароче, уволили его из охраны, мыкался-мыкался - и тут война. Пошёл в военкомат, подписал контракт, щас сидит где-то на самой передовой. Ну и делится впечатлениями, когда приезжает. Всё как обычно: одним вершки, другим корешки... И вот насчёт этих "блядей на передке"/ц/ - его больше всего возмущает. Каждую из них кто-то продвигает, ордена боевые вешают.

Чел в звании подполковника, жизнь прожил, т.е. не пистабол дешёвый с дивана, как воены на СУП-е, а реальный пацык, не доверять которому у меня нет оснований. Да и я сам кой-чего повидал в этой жизни...
Я в таких случаях всегда говорю: тебе что-то не нравится? пиндуй на их место и сделай лучше, чем они. Конечно, быть б* на гражданке куда как более почетно, чем в армии.
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Я в таких случаях всегда говорю: тебе что-то не нравится? пиндуй на их место и сделай лучше, чем они. Конечно, быть б* на гражданке куда как более почетно, чем в армии.

 ;o Мамма дарраагаййяяя.... Так ти погоджуєшся, що оці обидві дівчини - це чиїсь прикормлені б*? А основна твоя мета в цій гілочці - це сернуть в кароффку?
Як дешево ви продаєтеся, а ще дешевше вартуєте..... Отак понадійся за таких, що вони твою честь і добре ім*я захистять у тилу....


Це капєц.... я б навіть сказала - лютий капєц... Мені вже аж трохе жалко стало тих дєвачьок. Вихдить, їх їхні ті, шо їх танцюють, використали у своїй політичній грі по повній як гігієнічні прокладки.... Жалко.
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010900621933
Показати зображення...

Спросите кто-то у Яны, как ее магазин-военторг поживает, удивитесь ее ответу :-)
   
Я в таких случаях всегда говорю: тебе что-то не нравится? пиндуй на их место и сделай лучше, чем они. Конечно, быть б* на гражданке куда как более почетно, чем в армии.

А я и был на их месте. И даже хуже... На ЧАЭС в июле 86-го. Так это никоим образом не помешало тысячам таких же ушлых и ловких деятелей поиметь все ништяки на этой скорбной теме, и близко не подходя к станции. А конкретно - те же врачи и вообще любой медперсонал, козыряющий щас ксивами. Их не было в зоне и близко. Логику включите: зачем тащить врача под облучение, а потом вывозить оттуда и врача, и поцыэнта? Медики сидели в Полесской райбольнице и ждали, когда поцыэнта доставят, помоют и переоденут в чистое. Но, как водится, понаделали липовых справок о командировках в зону на 1 день. И в законах были лазейки, чтобы месячную зарплату записать на этот 1 день и получить "среднемесячную" за работу в зоне эпических размеров (для начисления не менее эпических пенсий сейчас).

Посему, эти клоунессы (у бывалых пиплов, вроде нас с Карофкой и Тетянкой), никаких розовых соплей не вызывают.  :pooh_lol:
   
nativi, розумієте, у всьому світі є просте правило армія (та й силовики взагалі) - поза політикою. Саме тому, що вони потрібні всім, незалежно від політичних уподобань.

Петро вирішив це правило зламати. Ну, ОК.

А політика, як відомо - ну дуже брудна справа. Лайно, одним словом. І ніякий камуфляж і броніки від цього лайна не захистять.
Згадайте, як ви всі тут потішалися над АТОшниками, які блокували торгівлю з кацапами чи підтримували Сааку...

Так отож - дєффачкі встрягли в політичні розборки - най будуть готові відгрібати лайна по повній програмі. Від обговорення зовнішньості (згадайте приколи над Семенченко) до копирсання в брудній білизні родини (історія з зміною прізвища Соболєва).

Отака xyйня, малята!
   
кто бы ни были эти дружины, но они возмутились тем, что пэдро ворует у армии, у этой вот тётьки, а глупая тётька на них обиделась за то, что они мешают пэдре её обворовывать
реальный пэдрильный сюр
хотя после селфи с пэдрой тех, кто случайно вышел из сданного пэдрой хуйлу Дебальцева, селфи с убийцей ихних побратимов... на их фоне эта дурочка выглядит сосем безобидно   
   
Сьогодні загинули солдати ЗСУ, один з них на фото!
А тепер можете подивитись на уіпанів, які писали негатив в цій гілці ... а хто писав? Як хто, юльки і прихильники певної політсили!
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/2/7211110/

Вiчна пам'ять Янi Червонiй та Сергію Милютіну - Героям та  Патрiотам України!
Герої не вмирають!
Слава Українi!
 

Останнє редагування: 2 квітня 2019 20:10:12 від Oвид
   
передайте дівчатам що поки вони там воюють , кнур і його шобла краде з оборонбюджету аж за вухами лящить ...

[ Invalid Facebook URL ]

Прикинь вона загинула, а ти далі за проколомойського Зе топиш тут... :(
   
Шо там? Порушення ТБ під час фоткання? Позиція кулеметника, яку ми бачимо на фото, - це вирок кулеметнику. Будь-який воєн, що нюхав портянку, це розуміє. Командира підрозділу під трибунал. Це все на його совісті.
   
Прикинь вона загинула, а ти далі за проколомойського Зе топиш тут...

   

Тебе ще на Цузі, отщипенець, не розблокували?

 :(

Дівчина судя по відгуках з ФБ, була такою яку не забувають...
   
тікаю з цієї гілки
стільки лайна тут наклали ... і не маю бажання розбиратись, чиє саме лайно, хто наклав. хто вступив
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Шо там? Порушення ТБ під час фоткання? Позиція кулеметника, яку ми бачимо на фото, - це вирок кулеметнику. Будь-який воєн, що нюхав портянку, це розуміє. Командира підрозділу під трибунал. Це все на його совісті.

це ж оффтопік,
думаєш нацжони краще би обладнали позицію  :weep:
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Військова загинула внаслідок прямого влучення міни у бліндаж.

це вообще може бути обстріл на замовлення нацжон
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/2/7211110/

Вiчна пам'ять Янi Червонiй та Сергію Милютіну - Героям та  Патрiотам України!
Герої не вмирають!
Слава Українi!
Это ее маникюр тут обсуждали?
   
Військова загинула внаслідок прямого влучення міни у бліндаж.

 :facepalm1:

Схоже, "бліндаж" тільки й був забацаний для фотосесії. Як і "кулементна позиція".
Бліндаж саме для прямого влучання міни і роблять. А для чого ще? Точно командира - під трибунал.
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Військова загинула внаслідок прямого влучення міни у бліндаж.
це вообще може бути обстріл на замовлення нацжон
Ну доказывайте теперь.

Направление осколков там, оперение мины в какую сторону стырчить...

Ничо не напоминает? Не?
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Птдарасы уводят тему в другое русло,теперь блиндаж им не такой.какие же вы мерзкие твари
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

120 мм мина и предназначена для разрушения блиндажей в том числе.
   
120 мм мина и предназначена для разрушения блиндажей в том числе.
Ні для чого вона не передбачена, вона просто в бойових умовах проявила себе ефективно цьому плані, але це обговорення не для цієї гілки ...
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Ні для чого вона не передбачена, вона просто в бойових умовах проявила себе ефективно цьому плані, але це обговорення не для цієї гілки ...

120-мм миномет 2Б11 предназначен для уничтожения и подавления живой силы и огневых средств противника, разрушения оборонительных сооружений полевого типа.

   
я тебя сильно огорчу, но я знаю, как выглядят руки медиков на "нуле".  На фото прошмандовка.
совість. вам знайоме слово "совість"?
ви, сволота писали отаке, а тепер питаєте про совість? не хтось-десь-далеко, а ви самі. тут. чорним по білому. пікселями, але особисто.
ніхто покаятися не хоче за свої слова? анлітики-томкети-елки ет сетера? тьху, падли ви.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія