Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну шо, жителі славного міста Києва, готуйте бабло :gigi:

по 11 тисяч гривен на місяць!

https://tsn .ua/auto/news/ukrayina/u-kiyevi-vvedut-novu-platu-dlya-avtomobistiv-dovedetsya-platiti-do-11-tisyach-griven-v-misyac-1891492.html

Паркування під будинком у центрі столиці буде коштувати 10 700 грн.

У Києві в цьому році паркування автомобіля біля будинків буде коштувати до 11 тисяч гривень за місяць.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Київської міської ради Костянтин Яловий.

"Якщо ви живете у центрі міста й у вашому будинку немає паркінгу, паркування машини коштуватиме 10 700 гривень на місяць. Якщо ви живете у другій паркувальній зоні (Сирець, Деміївка, Голосієво, Лівобережна), ви сплатите 7 700 на місяць. У спальному районі — 1540", - написав Яловий.

Він додав, що для мешканців введуть знижки на паркування біля власних будинків. У цьому році ще треба буде платити повну вартість, а у 2022-му запропонують отримати 1 абонемент на квартиру з 50% знижкою. Проте мешканців спальних районів знижка не стосується


Як я бачу, славний мер Віталя знайшов вирішення проблем з бляхами та ніщєбродами!  :laugh:
   
У Кличко вірна ідея, давно пора
   
Він йопнутий, ми його винесем нах за таке  :laugh:
   
 (tu)
Вот бы у нас так
   
Відмінна ідея!!!! Я за обидвома руками!
   
Как там пишет прихлопнутый мешком "магистер" - "Выбрали - жрите". :laugh:
   
 (tu)
   
Re: Ну шо, жителі славного міста Києва, готуйте бабло  :gigi:

Відмінна ідея!!!! Я за обидвома руками!

І проїзд в метро по 100 грн.
Шоб ще й дві ноги були за.
   
І проїзд в метро по 100 грн.
Шоб ще й дві ноги були за.

правильно!
Ібо ніщєбродам не місце у столиці!
   
 :laugh: хє...хє...а я не паркуюсь під домом... Ну може іноді вдень коли поряд десь, то на годинку заскочу під дім..
Авто ночує в гаражі... А гаражів два штуки... В гск. Недалечко від дому... І платня там за місяць 70 грн. плюс електрика...
   
питання в тому щоб розчистити місто від зовсім уже корчів

зубожільці хай їдуть у село
   
Костянтин Яловий
Фракція Єдність - чия?
   
Він йопнутий, ми його винесем нах за таке  :laugh:
ти себе спочатку на місяць винеси із форума, проспоривше.
Чи ти чьмо може уже здобуло цитату пороса де він каже "хуйло убійца"? :D
   
Хм... У мене голосієво... На зараз аренда гаража у нас десь 50$ на місяць.... Тре буде мабуть підняти... Ну не до 7000.. ми ж не жлоби і можемо увійти "в положєніє"...ну нехай до...6999...Це по людські. :shuffle:
   
Re: Ну шо, жителі славного міста Києва, готуйте бабло  :gigi:

:laugh: хє...хє...а я не паркуюсь під домом... Ну може іноді вдень коли поряд десь, то на годинку заскочу під дім..
Авто ночує в гаражі... А гаражів два штуки... В гск. Недалечко від дому... І платня там за місяць 70 грн. плюс електрика...

Непорядок. Підняти податки для власників гаражів!
Ти ба які.
   
У Києві в цьому році паркування автомобіля біля будинків буде коштувати до 11 тисяч гривень за місяць.
за таку ціну проще купити участок землі десь поряд. 10 кв.м. хватить, і ставити тачку там.
   
Непорядок. Підняти податки для власників гаражів!
Ти ба які.
Власник- ГСК. Кооператив. ))
   
Фракція Єдність - чия?

О.Омельченко
   
Re: Ну шо, жителі славного міста Києва, готуйте бабло  :gigi:

питання в тому щоб розчистити місто від зовсім уже корчів

зубожільці хай їдуть у село

Так! Місто тіко для еліти!
   
за таку ціну проще купити участок землі десь поряд. 10 кв.м. хватить, і ставити тачку там.
Недалеко від мене, в приватному секторі,продається ділянка 10 соток... Усього здається ...за якихось 500 000$
   
в поточному році Кабінет Міністрів прийняв постанову, якою заборонив паркувати автомобілі на тротуарах.
   
У Кличко вірна ідея, давно пора

+

Задовбали ніщєброди під вікнами.
   
Re: Ну шо, жителі славного міста Києва, готуйте бабло  :gigi:

Давити цінами зескотт як тарганів  (tu)
   
Недалеко від мене, в приватному секторі,продається ділянка 10 соток... Усього здається ...за якихось 500 000$
ну дик це 50тищ сотка, тобто 500 баксів метр.
Тобто пять тищ баксів і готова стоянка.
Копійки  :D
   
ну дик це 50тищ сотка, тобто 500 баксів метр.
Тобто пять тищ баксів і готова стоянка.
Копійки  :D
B-) то що?...бери гроші та виїзжай, замутимо...
   
так то власна упаковка буде? чи як?

   
B-) то що?...бери гроші та виїзжай, замутимо...
мути.
при вартості десять штукарів грн на місяц, ділянка ща $5тищ баксів відбивається за рік :D
   
Недалеко від мене, в приватному секторі,продається ділянка 10 соток... Усього здається ...за якихось 500 000$
Накрити шихвером, і по 5000 грн. за місяць з машини...
   
Судячи з того шо на дорогах києва зявились автобуси гібриди вольво.. Хтось проінвестував в громадський транспорт і хоче грошики відбити )) отже треба трішки піджати приватний транспорт і платоспроможних максимально затовкти в громадський транспорт.
А то пенсів возити не вигідно.
   
Автомобиль - не роскошь, конечно. А вот место его стояния - то другое дело.
   
Судячи з того шо на дорогах києва зявились автобуси гібриди вольво.. Хтось проінвестував в громадський транспорт і хоче грошики відбити )) отже треба трішки піджати приватний транспорт і платоспроможних максимально затовкти в громадський транспорт.
А то пенсів возити не вигідно.
З форума зникни, проспоривше. Цитату пороса "хуйло убійца" ти так і не надав, а тому пісдуй нафуй на місяць, як і домовлялися, чьмошник.
   
по 11 тисяч гривен на місяць!

https://tsn .ua/auto/news/ukrayina/u-kiyevi-vvedut-novu-platu-dlya-avtomobistiv-dovedetsya-platiti-do-11-tisyach-griven-v-misyac-1891492.html

Паркування під будинком у центрі столиці буде коштувати 10 700 грн.

У Києві в цьому році паркування автомобіля біля будинків буде коштувати до 11 тисяч гривень за місяць.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Київської міської ради Костянтин Яловий.



А ничего,  что Константин Яловой уже год как не депутат?

Журна ш л ю х и из какого места высосали эту новость?
   
Підтримую  (tu)
   
Машины давно пора продавать только при наличии постоянного парко-места.
   
Йопт, Льоня Космос напевно кусає лікті.
   
Как там пишет прихлопнутый мешком "магистер" - "Выбрали - жрите". :laugh:

 :laugh:
   
Це якщо там не живеш. Для місцевих знижки.
   
Насправді дуже непогана ініціатива, звичайно якщо допустити що ці плани реальні.
   
А ничего,  что Константин Яловой уже год как не депутат?

Журна ш л ю х и из какого места высосали эту новость?

Наверное, со страницы недепутата

   
Я поруч з електропідстанцією залишив,  там мабуть ще коефіцієнт якийсь нарахують  ;o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія