Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поясніть, шановні, а яким чином люди роблять вибір між

Так оно же зелёное чудо говорило шо типа скоро ещё 4 млн доз прибудет в Киев файзера и миллион или два модерны...да вроде и пару миллионов Джонсон и Джонсон ...Джонсона вообще один раз можно колоть.

такой большой, а в сказки веришь... )
   
Подивився. Файзер не помінявся.

Маю підозру шо вже нарешті виплюнув випісяв і висрав тую дельту ...

Піду зроблю тест для цікавості.
Місяць ковбасила якась фігня... саіпала вже .
   
Саме так. Толку не буде, але й шкоди теж. А сертифікат отримаю. Не раз чув таку мотивацію.
От тільки кому нах потрібен такий сертифікат, крім внутрішніх потреб..
В Европе без проблем. Проверено лично.
   
если начнется очередной ковидній пи3дорез, то не факт, что олени не ломанутся вакцинироваться, и ті будешь долго ждать своей очереди на коронавак, я уже не говорю про файзер.
Черги й так будуть дофуя.
Зараз почнеться опалювальний сезон й пенси повернуться з дач у міста на квартирки. Звісно згадають, що непогано було б вакцинуватись.
   
Не знаю, може це тому, що згенерувала новий сертифікат на новому смартфоні.
Був термін до 1 березня, став - до 1 вересня :rotate:
Перегенеруйте сертифікат.

В мене до 24 січня. ще встигну )
   
Маю підозру шо вже нарешті виплюнув випісяв і висрав тую дельту ...

Піду зроблю тест для цікавості.
Місяць ковбасила якась фігня... саіпала вже .

перевірся, друже.
Але цю хєрню, навіть не у важкій формі, важко з чимось сплутати.
   
Черги й так будуть дофуя.
Зараз почнеться опалювальний сезон й пенси повернуться з дач у міста на квартирки. Звісно згадають, що непогано було б вакцинуватись.

слушно!
   
І ще один момент. Я повторно штрикався через 21 день, а дружині сказали через 28.
А ми через 8 тижнів.

Є знайомі що штрикнулись короноваком бо пфайзер мрнк і модифікує гени  :facepalm:
   
то шо, то є страшна таємниця?
Може то лікарі направляють на коронавак, а на файзер люди самі-самі-самі?..
О-о. Сімейні мають завдання агітувати за Коронавак, бо його більше і він пропадає. Це те, що нам наша "кохана" влада завезла.
Навіть залякують, що пфайзер - це дідько знає що, бо там інша неперевірена технологія.
Але дає він набагато більшу ймовірність не захворіти.
   
А ми через 8 тижнів.

Є знайомі що штрикнулись короноваком бо пфайзер мрнк і модифікує гени  :facepalm:
Тиждень тому дружину плющило. Ми з дочкою вакциновані, а вона - ні.
Думала повторно ковід.
Втіхаря зробила тест з тих, що ти дав.
Заспокоїлась.
Сьогодні таки штрикнулась.
І розказала про тест ))
   
О-о. Сімейні мають завдання агітувати за Коронавак, бо його більше і він пропадає. Це те, що нам наша "кохана" влада завезла.
Навіть залякують, що пфайзер - це дідько знає що, бо там інша неперевірена технологія.
Але дає він набагато більшу ймовірність не захворіти.

але самі вони (влада) поголовно штрикнулися файзером та модерною.
   
Re: Поясніть, шановні, а яким чином люди роблять вибір між

Зараз Коронавак позіціонують як "вакцина без побочки". Причому працює "сарафанне радіо".
Не хочеш нічим колотися, лякають наслідки? Спробуй Коронавак, він послабше, та все одно краще ніж нічого!
Чув на власні вуха, тільки вчора.

Той хто придумав цю мульку геній. Спочатку крутили носом від індійських вакцин, то я боявся що і китайську будуть ігнорувати (як казав один "гімно привезли"). Фупівська іліта тількии пфайзер чекала  :gigi:  Але з цією мулькою норм  (tu)
   
Тиждень тому дружину плющило. Ми з дочкою вакциновані, а вона - ні.
Думала повторно ковід.
Втіхаря зробила тест з тих, що ти дав.
Заспокоїлась.
Сьогодні таки штрикнулась.
І розказала про тест ))
А мене шеф перехворів у квітні. Вакцинуватись не хотів, бо перехворів. В п'ятницю влетів повторно вже з дельтою + усій родині передав.

І сука виганяє в офіс  :facepalm:
   
.
Уже на год.
Сегодня глянула в Дии, поменяли срок действия. Модерны, по крайней мере.
Нєа. Півроку, як було
   
Нєа. Півроку, як було
Еще вчера на старом смартфоне было 6 месяцев.
Я вторую дозу получила 1 сентября.
Так что про полгода не надо.
   
Тут скорее выбор не между Западными и Китайскими, а между РНК и векторными. И народ, имеющий мозги разобраться, делает выбор по этому принципу.

 :facepalm:

Вакцина CoronaVac предназначена для защиты от COVID-19.
Производитель/разработчик: Sinovac
Название исследования: CoronaVac
Тип вакцины: Инактивированная
Способ введения: Внутримышечно
   
То як?

Немає вибору. Вибір - міф.
   
Немає вибору. Вибір - міф.

а жисть то смєрть!
Амінь!
   
Но многие страны не принимают сертификаты.

Все просто.
Коронавак - традиційна інактивована вакцина з найменьшою кількістю протипоказань і практично відсутньою побочкою.
Міжнародна статистика стверджує, що від зараження захищає може гірше, від експериментальних, але добре захищає від тяжкого перебігу.
Ну і плюс - Китай масово щепився саме ним, плюс багато інших країн теж - чуток про масовий мор внаслідок вакцинації нема.

Експериментальними щепляться ті, кому в ЄС, ну або кому конче модний Фаааайзер треба!
 :D
   
але самі вони (влада) поголовно штрикнулися файзером та модерною.

Нема на Файзер черги. І на Астразенеку нема.
Не шукайте конспірології там, де її не існує.
Просто завезені дози західної вакцини прийдеться утилізувати, якщо не виколють до кінця жлвтня і кінця листопада.

Для ЛАРТА - не видумуйте фігні. Коронавак має термін придатності 24 місяці - набагато довше, ніж експериментальні вакцини.

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2021/04/13/7290090/

Известно, что срок годности вакцины CoronaVac составляет 24 месяца.  Вакцина поступила в Украину в однодозных флаконах.  Для полной иммунизации от COVID-19 нужно две дозы вакцины, интервал введения которых составляет 28 дней.
   
Маю підозру шо вже нарешті виплюнув випісяв і висрав тую дельту ...

Піду зроблю тест для цікавості.
Місяць ковбасила якась фігня... саіпала вже .
Та он не всегда и показывает.
   
А мене шеф перехворів у квітні. Вакцинуватись не хотів, бо перехворів. В п'ятницю влетів повторно вже з дельтою + усій родині передав.

І сука виганяє в офіс  :facepalm:
А они там в офисе всей семьёй торчат :)
   
Звонит знакомый он в Германии живёт и работает , работает типа прорабом на фирме у него несколько бригад в подчинении...недавн о вакционировали все бригады по второму разу, ибо начали на объекты недопускать ...и тут у него что то на родине случилось и полител чувак в кишенёв по делам...звонит патрон и грит ему бригада одна в полном составе заболела, а вторая 50% ...
Все в акуе.
Как и почему?
Во враньё вроде незамечен был.
   
Звонит знакомый он в Германии живёт и работает , работает типа прорабом на фирме у него несколько бригад в подчинении...недавн о вакционировали все бригады по второму разу, ибо начали на объекты недопускать ...и тут у него что то на родине случилось и полител чувак в кишенёв по делам...звонит патрон и грит ему бригада одна в полном составе заболела, а вторая 50% ...
Все в акуе.
Как и почему?
Во враньё вроде незамечен был.

На галимую брехню похоже.
Некоторые шизики, как и кацапы, например, считают, что распространять фейки - благое дело в борьбе за их идиотские идеалы и верования.
   
Але короновак слабка вакцина.
   
Я вколовся Ковішидом бо тоді ще нічого іншого не було.
А друга доза корейська Астразенека
   
Я перехворів у березні, ширнувся в червні-липні.
Вийшло так, що пробивав для дочки, бо їй - іздити, а ширнули обох.
Особливої реакції не було. Ні в мене, ні в неї. Ні на першу, ні на другу ширку.
Зараз дружина он скаржиться на біль у плечі. Випила німесил.

Ото і вся побочка.


Нимесил далеко не так безвреден, как кажется..
это раз.
боль в плече - вам лучше бы проконсультироватьс я с врачом. на предмет возможных проблем.
ну или как правильно промониторить свое состояние. и что делать, если что.
   
если начнется очередной ковидній пи3дорез, то не факт, что олени не ломанутся вакцинироваться, и ті будешь долго ждать своей очереди на коронавак, я уже не говорю про файзер.

не если, а КОГДА.
скоро. в лучшем случае месяца через 3.
за массовый похYизм нужно платить.
за все в жизни нужно платить..
   
Нимесил далеко не так безвреден, как кажется..
это раз.
боль в плече - вам лучше бы проконсультироватьс я с врачом. на предмет возможных проблем.
ну или как правильно промониторить свое состояние. и что делать, если что.

Какие консультации?
Боль в плече по месту инъекции - стандартная реакция на файзер.
   
Тут скорее выбор не между Западными и Китайскими, а между РНК и векторными. И народ, имеющий мозги разобраться, делает выбор по этому принципу.
  Китаєць не векторний, і не РНК. Векторні - то АстраЗенека чи Спутнік .

Вибір в основному між ефективністю ( на даний час то певно Модерна) і безпечністю (тут попереду Короновак) .
   
Какие консультации?
Боль в плече по месту инъекции - стандартная реакция на файзер.

ты не написал "по месту инъекции". а вообще боль в плече иногда симптом очень нехороших проблем.
   
ты не написал "по месту инъекции". а вообще боль в плече иногда симптом очень нехороших проблем.

О боли в плече, сильной, или не очень, после файзера говорят все и настолько часто, что нет никакого смысла уточнять.
   
Файзером і Коронаваком.
Німецько-американським Файзером і китайським Коронаваком.
Сьогодні дружина вакцинувалася (файзером), а я, вже повністю вакцинований, пішов з нею за компанію і для підтримки.
І от, в поліклініці - два кабінети поруч, і людей біля кожного приблизно однаково. Підходять нові і десь 50 на 50 запитують, хто крайній на файзер, хто крайній на коронавак. Причому вік - різний, що там, що там.

То як люди вирішують чим штрикнутися?

Ми, наприклад, з дружиною більш довіряємо західним товарам, ніж китайським, та не завжди західні прийнятні по ціні в порівнянні з Китаєм.
Але ж тут - безкоштовно.
То як?
Выбор делал также как и ты (доверие западу:) ). Правда выбрал модерну.
   
Звонит знакомый он в Германии живёт и работает , работает типа прорабом на фирме у него несколько бригад в подчинении...недавн о вакционировали все бригады по второму разу, ибо начали на объекты недопускать ...и тут у него что то на родине случилось и полител чувак в кишенёв по делам...звонит патрон и грит ему бригада одна в полном составе заболела, а вторая 50% ...
Все в акуе.
Как и почему?
Во враньё вроде незамечен был.

Ну так є інформація, що щеплені швидше заражаються. Подивіться на сплески по сильновакцинованих країнах - Ізраїль, Сінгапур, Британія і т д. І жодної конспірології.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія