Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хай тек мейд ін раша! :lol: 02.07.22. «Ангстрем» приступил к серийному выпуску серии компараторов

:lol: ла7. два входи-вихід, вихід - два входи.
ла3 два входи-вихід, два входи-вихід  починаючи з першого
пін-ту-пін інкомпатібл!
навіть якшо в тебе по разгалуженню ок а таймінги не грають ролі, то шо, переоблятимеш плату? в копієчку влетить шаблон з підготовкою. чи православним емгетеефом відігнуті ніжки паятимеш?

можна дорожки скальпелем порізати, а потім вже мгтєефом
   
:lol: ла7. два входи-вихід, вихід - два входи.
ла3 два входи-вихід, два входи-вихід  починаючи з першого
пін-ту-пін інкомпатібл!
навіть якшо в тебе по разгалуженню ок а таймінги не грають ролі, то шо, переоблятимеш плату? в копієчку влетить шаблон з підготовкою. чи православним емгетеефом відігнуті ніжки паятимеш?
Специально нашел микросхему не соответствующую по выводам. Да и то можно 4 ножки откусить и проводами подпаять ,зачем плату портить. И по память я вроде такое делал. Но речть то шла про:
 
з"явились CMOS TTL-сумісні.
Я тебе заметил что они и так были по электрическим характеристикам совместимы ,немного разное потребление и нагрузочная способность. И многие соответствовали по пинам к примеру 155лн2 и 561лн2. Естественно мне трудно вспомнить  что было 25 лет назад ,когда я занимался ремонтом такого говна. Правда в качестве бонуса были КМ-5 и КМ-6 по 1000$/кг 900$/кг соответственно, которіе менялись на китайские аналоги.
   
Специально нашел микросхему не соответствующую по выводам. Да и то можно 4 ножки откусить и проводами подпаять ,зачем плату портить. И по память я вроде такое делал. Но речть то шла про:
 Я тебе заметил что они и так были по электрическим характеристикам совместимы ,немного разное потребление и нагрузочная способность. И многие соответствовали по пинам к примеру 155лн2 и 561лн2. Естественно мне трудно вспомнить  что было 25 лет назад ,когда я занимался ремонтом такого говна. Правда в качестве бонуса были КМ-5 и КМ-6 по 1000$/кг 900$/кг соответственно, которіе менялись на китайские аналоги.
у 561-ї живлення було від 3 до 15В. Тре було тобі 176-у підсунути...  сучасні кмоси мають таку ж розпіновку, як і ттл, з двотактним виходом. і живлення у них десь від 2-х до 6 вольт. та й позначаються вони практично як і вся 74-а серія 74HC00, наприклад
   
конкретизируй что у них разное?

Чувак, ти що ? Iвх, Uвх, теж по виходу, струм навантаження на вихолі, і тд. ти про сумістність щось чув ?
   
А я писав вже, КА155ЛА3 наше фсьо !!!!! Ну може 1533, щоб менше жрало )))
   
...колись давно на цих лашках ігрову приставку на телевізор робив, паяєш проводок і на екрані бачиш результат ...:)))
   
Чувак, ти що ? Iвх, Uвх, теж по виходу, струм навантаження на вихолі, і тд. ти про сумістність щось чув ?
Ну и какие давай не стесняйся.
   
561ла7
Показати зображення...
155ла3
Показати зображення...

млять  :facepalm1:
я в шоці
Хлопче, в тебе яка освіта? Що ти різницю між TTL та КМОП не знаєш?
Вони несумісні!
в ніякому разі не можна замінять, й проблема зовсім не в пінах!

Заміняти можна було 155 та 133 серії, вони були, по-суті, одне й теж, але в різних корпусах
   
Специально нашел микросхему не соответствующую по выводам. Да и то можно 4 ножки откусить и проводами подпаять ,зачем плату портить. И по память я вроде такое делал. Но речть то шла про:
 Я тебе заметил что они и так были по электрическим характеристикам совместимы ,немного разное потребление и нагрузочная способность. И многие соответствовали по пинам к примеру 155лн2 и 561лн2. Естественно мне трудно вспомнить  что было 25 лет назад ,когда я занимался ремонтом такого говна. Правда в качестве бонуса были КМ-5 и КМ-6 по 1000$/кг 900$/кг соответственно, которіе менялись на китайские аналоги.

ото погано, що ти не пам'ятаєш
в них рівні логічної одиниці та логічного нуля були РІЗНІ!!!
   
ото погано, що ти не пам'ятаєш
в них рівні логічної одиниці та логічного нуля були РІЗНІ!!!
заради справедливості, в спектрумі була і 155-а, і 561-а.
   
заради справедливості, в спектрумі була і 155-а, і 561-а.

1533, а не 155, спеціяльно поліз фотку плати пошукать
вони дещо різні
   
1533, а не 155, спеціяльно поліз фотку плати пошукать
вони дещо різні
ну, 1533 це дорого-багато. в нас і 155-у пхали
   
ото погано, що ти не пам'ятаєш
в них рівні логічної одиниці та логічного нуля були РІЗНІ!!!
По питанию только 155 4.7-5в  561 3-15в ,поэтому вместо  155 можно 561
По логическим уровням вобще без проблем , при питании 5в по выходам обеспечиваются напряжения которые гарантируют переключение в ту и другую сторону.
По  входам потребляемый ток 561 <0.5мка  у 155 1.6мка выходной ток не более 561 3ма , 155 4ма.

Короче иди читай литературу Хоровиц и Хилл тебе в помощ.
   
"У совєцкой мікросхєми должно бить восємь ножек і двє ручкі - для пєрєноскі"  [KA]

"Шо японець зробить, то москаль не розбереться, а що москаль зробить, то японець не підніме".
   
млять  :facepalm1:
я в шоці
Хлопче, в тебе яка освіта? Що ти різницю між TTL та КМОП не знаєш?
Вони несумісні!
в ніякому разі не можна замінять, й проблема зовсім не в пінах!

Заміняти можна було 155 та 133 серії, вони були, по-суті, одне й теж, але в різних корпусах
Проффесор  самообразовывайся пречитай стр. 507-511
https://www.academia.edu/34448673/%D0%A5%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%86_%D0%9F._%D0%A5%D0%B8%D0%BB%D0%BB_%D0%A3._%D0%98%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%81%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D1%81%D1%85%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8
   
Тю, я думав,вони запиляли ADC на пару гігасемплів. А компаратор на 250 MHz це взагалі ні про що. Їх в світі як грязі.
   
Тю, я думав,вони запиляли ADC на пару гігасемплів. А компаратор на 250 MHz це взагалі ні про що. Їх в світі як грязі.
хороших- не так вже і багато
   
хороших- не так вже і багато
Та ладно. На 250 MHz? Не смішно навіть. От навіть щось на кшталт TLV3801 на 3 GHz теж є майже у всіх провідних виробників
напівпроводників.
   
Та ладно. На 250 MHz? Не смішно навіть. От навіть щось на кшталт TLV3801 на 3 GHz теж є майже у всіх провідних виробників
напівпроводників.
а давай не будемо чіпати даташити
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія