Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як боротись з рагулями-таксистами? :X

Як боротись з рагулями-таксистами? :X
Bmx

Убер, Львів.

Викликав сьодні таксі заздалегідь дитині у муз-школу, тому що дощ і тягучки. Водій їхав 15 хв, завершував поїздку біля місця посадки. Спеціально трекав маршрут, вийшов на вулицю за дві хв..
Далі той мудак підїзджаючи, увімкнув старт наступної поїздки швидше, і звернув у бічну вуличку. Набрав мене при вимкненому мікрофоні. Я перетелефонував, він каже - мене навігація повела на інший номер.. Далі поки я шукав де він, - відмінив поїздку, взявши мабуть вигіднішого клієнта.
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X
Bmx

Мені нарахувало штраф, в убері поставити оцінку неможливо у такому випадку..
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

У випадку агрегатора що заважає поскаржитись в службу ?
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X
Bmx

Вже кілька раз таке було.
Просто не було часу по сапортах писати.
Сьогодні мав натхнення.
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

Мені нарахувало штраф, в убері поставити оцінку неможливо у такому випадку..

А чому тобі штраф ?
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

Останнім часом убер почав дивно глючити - часто вибирає водія, якому потрібно їхати до мене через все місто.
Доводиться самому відміняти поїздку.

Мабуть треба спробувати інші служби таксі.
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X
Bmx

А чому тобі штраф ?
Є термін 5 хв, далі водій має право відмінити поїздку, бо клієнта немає. Тоді 25 грн стягується з клієнта на користь водія, без можливості фідбеку.  Цим мудаки користуються
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

Є термін 5 хв, далі водій має право відмінити поїздку, бо клієнта немає. Тоді 25 грн стягується з клієнта на користь водія, без можливості фідбеку.  Цим мудаки користуються

Оформлюй скаргу.
Якщо його видно на карті тобі, то і сам убер зможе ж перевірити чи був він вчасно на місці
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X
Bmx

Оформлюй скаргу.
Якщо його видно на карті тобі, то і сам убер зможе ж перевірити чи був він вчасно на місці
Вже оформив три  :laugh:
Навіть по топіку дискримінації - написав ..
Тут справа не у грошах, є і більш критичні ситуації- тоді взагалі неможливо будь що розрахувати
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X
Bmx

Висновок - ніяких карт.. Тільки кеш..
   
В Киеве таксерят либо какие-то чурки, либо заробитчане-рагули из мухосрансков. Киева вообще не знают. Приходится буквально этими дебилами управлять "направо/налево/прямо". Каких-то улочек переулочков, по которым можно проскочить пробки или срезать, их навигаторы вообще не показывают. И конечно с ними нужно только кэшем рассчитываться по результату поездки, потому что так хоть можно накуй послать и выйти из машины, если он начинает права качать, не слушает целеуказаний и заезжает в пробку.
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

Набіса боротись з людською сучністю - люди гавно. Просто не звертати увагу , не зважати. Це як дощ)
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

Ви теж комусь ось такий рагуль) людина людині рагуль і гавно)
   
Убер, Львів.

Як боротися з рагулями-таксістами?

Купи себе лисапед.

Считай -поборол.
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

Відповідь на питання гілки:
Убер - кака,  Bolt - цяця :D

p.s.
Але і це не допоможе. Напевно
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

дитині у муз-школу, тому що дощ і

Ехх , сприснули , сприснули .., і ніяк жи ж а ні за лісапєд , а ні за гумові чоботи , а ні за -"пішки йдіть" , хоч  щось зауважити , бо ж - Дитині , бо ж із цукру зробленій , бо ж - Дощ .

Катастрохва , варта глобальної мережі .
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

Убер, Львів.

Викликав сьодні таксі заздалегідь дитині у муз-школу, тому що дощ і тягучки. Водій їхав 15 хв, завершував поїздку біля місця посадки. Спеціально трекав маршрут, вийшов на вулицю за дві хв..
Далі той мудак підїзджаючи, увімкнув старт наступної поїздки швидше, і звернув у бічну вуличку. Набрав мене при вимкненому мікрофоні. Я перетелефонував, він каже - мене навігація повела на інший номер.. Далі поки я шукав де він, - відмінив поїздку, взявши мабуть вигіднішого клієнта.

от сумы, тюрьмы и работы таксиста не зарекайся... есть такое выражение  :) . куча народа возит людей в свободное от работы время ( такой вид приработка)... профессиональные таксисты кстати таких сильно не любят... типа перебивают нам работу...   Не желаю  никому конечно иметь такой приработок.... но шут его знает..газ дорогой, ковид ограничения или еще что либо...и  каждый из нас там может оказаться. как там окажемся... будем эталонами порядочности, пунктуальности и вежливости  :lol:
   
от сумы, тюрьмы и работы таксиста не зарекайся... есть такое выражение  :) . куча народа возит людей в свободное от работы время ( такой вид приработка)... профессиональные таксисты кстати таких сильно не любят... типа перебивают нам работу...   Не желаю  никому конечно иметь такой приработок.... но шут его знает..газ дорогой, ковид ограничения или еще что либо...и  каждый из нас там может оказаться. как там окажемся... будем эталонами порядочности, пунктуальности и вежливости  :lol:

Я весной как-то такси вызвал Уклон кажись — приехал мужик на Тоете-Камри, разговорились, оказалось, что он второй пилот Боинга 737 в МАУ, но рейсы все тю-тю из-за ковида, и вот он таксер  B-)
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

профессиональные таксисты кстати таких сильно не любят

"профессиональные таксисты" - это те кто большинство рабочего времени сидят и вальяжно ждут лоха с которого можно сбить 3х ?
 :D

К счастью инет и мобилки почти уничтожили этот контингент
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

Я туд на неделе был в Киеве
Задача была приехать на экспрессе,  успеть за 1ч (около) получить документы в 10 минутах езды от вокзала, и успеть  на едущий обратно экспресс
Таксист киевский - ты святой!!!  (tu)
250 грн итого..
Писдддец 250 грн поехать подождать привезти обратно
И это таксист без каких-то приложений - просто на вокзале стоявший
Я все успел, таксист - красава!

   
стер ті програми ше місяць тому.
юзаю оптимальне по телефону і кеш.
остання крапля була коли з картки не ішли гроші. я дав кеш.
на другий день зняло з картки.

нах такий сервіс.
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

А які зараз середні ціни на таксі? Скажемо, від аеропорту Бориспіль до Позняків.
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

Пригадую, як тут всі дрочили на захід Убера в україну!  :laugh:
Приблизно так само, як зараз дрочать на ІКЕА
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

Пригадую, як тут всі дрочили на захід Убера в україну!  :laugh:
Приблизно так само, як зараз дрочать на ІКЕА

Був пару разів в тій Айкії, подивитись що там. Більше не піду туди. Твердо переконався що, що там все або для студентів, щоб через рік не жаль було викидати. Або для молодого бідного подружжя, на початок. Щоб також не жаль було викидати, коли трохи стануть на ноги.
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

впісду всю цю фуєту
найкраща фігня, це попутки
все остальне іде нафуй.
І ваще, пользуватися послугами таксі, коли є куча інших онлайн-сервісів, це не менше рагульство, ніж у таксиста у сабжі
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X
abg

Вже кілька раз таке було.
Просто не було часу по сапортах писати.

Я їжджу на 838 - жодних нарікань.
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

До речі в убера це уже часті випадки як мінімум від кількох людей подібне чув
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X
abg

Юбери - гівно, причому дуже давно. Я взагалі не розумію хто може ними користуватися коли є маса кращих конкурентів?
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

користуюсь Bolt-ом, ніби все ок
в Києві

Останнє редагування: 17 вересня 2021 20:21:11 від kuvige
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

//

Останнє редагування: 17 вересня 2021 20:19:53 від kuvige
   
А які зараз середні ціни на таксі? Скажемо, від аеропорту Бориспіль до Позняків.

я їхав Бориспіль - зд Вокзал 300 гривень без корків.
з корками більше 400.
БОЛТ "київський".
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

балуюсь он-такси, как водитель, то на работу попутно, то с работы, то по выходным иногда. Если не сильно напрягаться, 8-10-12к грн. в месяц, чистыми. Если совсем на расслабоне, тупо по дороге куда-то, ок. 5к грн в мес.
А так..работаю хирургом))...ну сейчас второй год ковидных лечим, вместо операций)
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

якщо поїздка важлива, тіпа літак, автобус та ін ....завжди заказую заздалегідь, приблизно за 24 години ..
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

балуюсь он-такси, как водитель
тобто, це тупо онлайн-серсів і неофіційно?  (tu)
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

пассажиры иногда ху.ют..иногда консультирую по дороге))..мне лично по.х мнение окружающих, мне нравится)
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

якщо поїздка важлива, тіпа літак, автобус та ін ....завжди заказую заздалегідь, приблизно за 24 години ..
ну, буває шо терміново треба, і прикинь шоб у ТСа було питання життя і смерті, а пітарас-таксіст поїхав по провулкам за дорожчими заказами.
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

обто, це тупо онлайн-серсів і неофіційно?
что такое официйно?..все агрегаторы работают официально,   нас берут процент, т.е. опосредованно мы в бюджет платим все. Я только ЗА, если введут лицензирование, отбить месячную лицензию можно за 1 день.
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

пассажиры иногда ху.ют..иногда консультирую по дороге))..мне лично по.х мнение окружающих, мне нравится)
там по ідеї ж пасажири з рейтингом, як і водії
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

что такое официйно?..все агрегаторы работают официально,
та ну його нах.
Це те ж саме шо і в сабжі.
Нє, самий клас це тупо попутки.
   
Re: Як боротись з рагулями-таксистами? :X

там по ідеї ж пасажири з рейтингом, як і водії
да, и?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія