Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хтось вже отримав Covid-сертифікат через додаток "Дія"?

Мій чоловік отримав, з першої спроби - і паспорт біометричний підтягнувся, і Ковід-сертифікат теж
У мене ніяк паспорт не підтягується, зараз чоловік з донькою сидять, мудрують, як ще можна спробувати
   
Скільки спроб було? Якщо більш ніж 50, то лише зміна смартфону, тобто камери.

Та у мене самий найпоширеніший смартфон, поширеніше не буває - Сяомі Редмі Ноут 7. Якщо на такому поширеному не виходить, то мало де вийде взагалі  :shuffle:
   
Та у мене самий найпоширеніший смартфон, поширеніше не буває - Сяомі Редмі Ноут 7. Якщо на такому поширеному не виходить, то мало де вийде взагалі  :shuffle:
Та ти попробуй. Дружина не змогла на крутому, зате з ходу пройшла на дешевому Сяомі.
   
Ще раз
"Режим тимчасового в’їзду
Винятки можуть бути застосовані до наступних категорій осіб:
– особи вакциновані проти вірусу COVID-19 (вакцинами визнаними в ЄС, з сертифікатами, виданими Україною відповідно до системи «Єдиний державний портал електронних послуг» (портал Дія «Diia» та мобільні додатки)) і пройшло 10 днів з моменту завершення повної схеми вакцинації до в’їзду в Румунію;"
Де взагалі йшлося про невиконання вимог для вїзду в іншу країну, якшо Україна не може видати з тої "Дії" бумажний сертифікат з QR-кодом?
Так то ж румуни написали про "портал Дія «Diia» та мобільні додатки"? Такі в них вимоги, іншим підходить і звичайний паперовий сертифікат.
"бумажний сертифікат з QR-кодом" - не існує такого, бо той код періодично змінюється для безпеки і запобігання підробок. Як часто будете папірець передруковувати?
   
Про паперові ще не маю - сам чекаю підтвердження. Люди показували в Дії - все ОК.

Є два свідчення проїзду через польський кордон:
- першого впустили по паперовому сертифікату без QR;
- у других вимагали лише Дію з QR кодом - паперовий не годиться. 
   
Короче, мене моя "Дія" не признає за мене... І що робити? Причому дивлюся на свій закордонний паспорт в "Дії", і я - ніби я  :gigi:  :facepalm:
   
Нагадаю, приколи почалися з того, що при виготовленні закордонного паспорта мої відбитки пальців програма відмовилася визнавати за людські  :facepalm: Може і справді я - не я, і мене інопланетяни підмінили?  :gigi:
   
Короче, мене моя "Дія" не признає за мене... І що робити? Причому дивлюся на свій закордонний паспорт в "Дії", і я - ніби я  :gigi:  :facepalm:

шось схоже
наловчився вертіти бошкою, тричі мене хвалять, потім роблять типу фото, а потім кажуть - сталася помилка
і на цьому фоні надпис на другому плані - ідентифікація з фото в реєстрах не відбулася
чи то я так змінився за кілька років, чи то та дія така пришелепкувата
якась фуйня
   
Нагадаю, приколи почалися з того, що при виготовленні закордонного паспорта мої відбитки пальців програма відмовилася визнавати за людські  :facepalm: Може і справді я - не я, і мене інопланетяни підмінили?  :gigi:
у меня тоже машинка не считывала отпечатки пальцев типа стертые, это бывает и думаю часто

а что снова с дией не так?
   
у меня тоже машинка не считывала отпечатки пальцев типа стертые, это бывает и думаю часто

а что снова с дией не так?

Каже, що мене не ідентифікувала зі мною  :gigi: Розбіжність  :facepalm:
   
Каже, що мене не ідентифікувала зі мною  :gigi: Розбіжність  :facepalm:
прикольно

пробуйте еще раз я месяц с нею игралась ну не каждый день, а как вспомню. вот в итоге получилось)
   
Re: Хтось вже отримав Covid-сертифікат через додаток "Дія"?

Є два свідчення проїзду через польський кордон:
- першого впустили по паперовому сертифікату без QR;
- у других вимагали лише Дію з QR кодом - паперовий не годиться. 
Турки в цьому плані абсолютні пофігісти. Того тижня полетів у Анталію. В аеропорту тільки паспорт перевірили, хоча мав і паперовий і в дії сертифікати  :shuffle:
   
Турки в цьому плані абсолютні пофігісти. Того тижня полетів у Анталію. В аеропорту тільки паспорт перевірили, хоча мав і паперовий і в дії сертифікати  :shuffle:

А єгиптяни? Мені скоро треба буде летіти в Єгипет. Саме найсмішніше, що летіти не хочу - здався мені той Єбипет  :shuffle:
   
Короче, мене моя "Дія" не признає за мене... І що робити? Причому дивлюся на свій закордонний паспорт в "Дії", і я - ніби я  :gigi:  :facepalm:
Ти з іншого смартфону пробував?
   
Ти з іншого смартфону пробував?

Пробував. Те ж саме...
   
Ти з іншого смартфону пробував?

в сенсі вставити сімку в інший?
чи це без різниці?
   
в сенсі вставити сімку в інший?
чи це без різниці?
Сімка там ні при чому. Просто зайти в Дію з іншого телефону.
   
Сімка там ні при чому. Просто зайти в Дію з іншого телефону.

Зробив - не допомогло. Правда, другий телефон - теж Сяомі, правда, старіший - третій чи біля цього.
   
А єгиптяни? Мені скоро треба буде летіти в Єгипет. Саме найсмішніше, що летіти не хочу - здався мені той Єбипет  :shuffle:
В кінці вересня обіцяли давати скачатиі роздрукувати з сайту з кюар кодом
Ідентифікація - або через дію :) або можна цифровий підпис
   
В кінці вересня обіцяли давати скачатиі роздрукувати з сайту з кюар кодом
Ідентифікація - або через дію :) або можна цифровий підпис

Дякую, будемо надіятися, що таким чином зможу отримати  X(
   
Ти НЕ ХОЧЕШ купити смарт, а прикордонник НЕ МОЖЕ запустити тебе без нього в країну, бо в них такі правила пропуску. То тільки тобі рішати, потрібна тобі та поїздка чи ні ;)

А коли тебе у громадський транспорт не пускають без квитка, ти також верещиш про дискримінацію? :S
Що ти несеш  :facepalm1:
У всіх країнах золотого мільярду є паперові ковід паспорти, як ОСНОВНІ
А ти намагаєшся тут втерти, що криворогі дії в країні третього світу - це основний документ
   
Дякую, будемо надіятися, що таким чином зможу отримати  X(
Сама чекаю, не хочу криворогий додаток встановлювати :)
Як щось новеньке почуєте про це - пишить!
   
шось схоже
наловчився вертіти бошкою, тричі мене хвалять, потім роблять типу фото, а потім кажуть - сталася помилка
і на цьому фоні надпис на другому плані - ідентифікація з фото в реєстрах не відбулася
чи то я так змінився за кілька років, чи то та дія така пришелепкувата
якась фуйня
На останньому кроці (коли робить фото) треба дивитись у фронтальну камеру.
Підпис зробив з другого разу.
   
Нагадаю, приколи почалися з того, що при виготовленні закордонного паспорта мої відбитки пальців програма відмовилася визнавати за людські  :facepalm: Може і справді я - не я, і мене інопланетяни підмінили?  :gigi:
:-B
   
счас попробовал - подписалось по фото сразу, но видало такое сообщение


вакциннировался 2-20 августа, централизовано в компании, заранее подавались все данные для внесения в базу
я полагал, что это семейный врач подтягивает данные из той базы, а не наоборот  :S  8-:

мой семейный врач открыла частную практику, в данный момент я без врача
   
Сімка там ні при чому. Просто зайти в Дію з іншого телефону.

Дякую. Спробую.
   
На останньому кроці (коли робить фото) треба дивитись у фронтальну камеру.
Підпис зробив з другого разу.

Ясна річ. Дивлюсь, куди ж ще. Дія робить фото. Далі крутить дулю.
Вже з тиждень. Зараза...
   
мой семейный врач открыла частную практику, в данный момент я без врача
Если у неё есть договор, то она останется дальше вашим семейным врачом. У меня тоже частник, намного удобнее, чем толктись в гос.поликлинике.
   
Що ти несеш  :facepalm1:
У всіх країнах золотого мільярду є паперові ковід паспорти, як ОСНОВНІ
А ти намагаєшся тут втерти, що криворогі дії в країні третього світу - це основний документ
Я вище по темі наводив вимоги на в'їзд у Дубай ;)
І я нічого не намагаюсь втерти, а кажу, що як країна встановила свої правила в'їзду, то ви МУСИТЕ їх виконувати не залежно від того "золотий мільярд" це, чи "третій світ"
   
:-B
Верховна Рада ухвалила закон про запобігання та протидію антисемітизму в Україні.

Джерело: засідання парламенту в середу

Деталі: Відповідний законопроєкт №5109 підтримали 283 народні депутати.

Закон ініціювала група депутатів на чолі з Максимом Бужанським ("Слуга народу").

Новою законодавчою нормою запропоновано визначити поняття "антисемітизм в Україні" як "певне ставлення до осіб єврейського походження, яке виражається в ненависті щодо них".

Основними проявами антисемітизму пропонується вважати:

- заперечення у праві самоідентифікації осіб єврейського походження;
- заклик, приховування або виправдання вбивства чи заподіяння шкоди особам єврейського походження, в тому числі через радикально-ідеологічні переконання або екстремістські релігійні погляди;
- висловлення неправдивих відомостей, стереотипних, ненависницьких та таких, що озлоблюють, заяв про осіб єврейського походження;
- публічні висловлювання, пов'язані із засудженням осіб єврейського походження як колективно відповідальних за реальні чи уявні правопорушення, скоєні однією особою або групою осіб незалежно від етнічного походження чи віросповідання;
- заперечення факту переслідування і масового знищення євреїв під час Другої світової війни (Голокост);
- виготовлення, розповсюдження будь-яких матеріалів, що містять антисемітські висловлювання, а також публічне використання матеріалів, символів та зображень антисемітського змісту;
- умисне пошкодження або зруйнування будівель, інших споруд, що належать особам єврейського походження, єврейським громадам та громадським єврейським організаціям, а також релігійних або культових споруд (будинків) з мотивів антисемітизму;
- умисне пошкодження, зруйнування або осквернення, місць поховань осіб єврейського походження, пам’ятників, пам’ятних знаків, присвячених особам єврейського походження з мотивів антисемітизму;
- прояви антисемітизму до осіб не єврейського походження, але котрі були ідентифіковані як особи єврейського походження;
- заклики до антисемітизму.

Для осіб, винних у порушенні вимог цього закону, у разі його прийняття встановлюється цивільно-правова та кримінальна відповідальність.

З різкою критикою закону виступили у фракції "Євросолідарність". Там вважають, що український парламент намагаються використати для актуалізації російських фейків про буцімто загрозу антисемітизму в Україні.  Крім того, у фракції зазначили, що закон суперечить Конституції, яка забороняє привілеї за ознаками етнічного походження і міжнародно прийнятому визначенню антисемітизму. https://www.pravda.com.ua/news/2021/09/22/7308015/
   
Додаток держпослуг Дія після оновлення на смартфонах з Android дозволив користувачам робити скріншоти.
Раніше програма це забороняла. Користувачів нововведення не порадувало – люди побоюються за безпеку своїх даних.
https://amazing-ukraine.com/zastosunok-diia-zapustyv-novu-funktsiiu-vona-oburyla-korystuvachiv-android/?utm_source=IF&utm_medium=social&utmcampaign=partner_IF&fbclid=IwAR3liiP-yL9onqPY-g4N_jD3Twhsp-ACRK9JIiYWBfUWrWnaDxogYMXFblw
   
Наприклад, польські  і румунські прикордонники. Так само по прильоту в Латвію. Це те, що вже підтвердили наші туристи.

Німці взагалі їх не вимагали і не дивились
   
І що після березня 22 року? Знову вакцину робить?

Шось якась хуйня

   
счас попробовал - подписалось по фото сразу, но видало такое сообщение

вакциннировался 2-20 августа, централизовано в компании, заранее подавались все данные для внесения в базу
я полагал, что это семейный врач подтягивает данные из той базы, а не наоборот  :S  8-:

мой семейный врач открыла частную практику, в данный момент я без врача
нет. семейный врач тут вообше не при чем
семейный в хэлси подтягивает
   
І що після березня 22 року? Знову вакцину робить?
це 6 місяців? Тобто вакцинацію тільки-но пройшов?
Там ще на півроку мають подовжити строк дії, приймали ж постанову

   
це 6 місяців? Тобто вакцинацію тільки-но пройшов?
Там ще на півроку мають подовжити строк дії, приймали ж постанову

Да, 6 вересня вколов другу дозу
   
що після березня 22 року? Знову вакцину робить?
Строк дії вакцини - 12 місяців. Сертифікату теж.
   
семейный в хэлси подтягивает

а врач откуда данные возьмет ?  :S
   
а врач откуда данные возьмет ?  :S
Лікарі користуються системою eHealth.
   
А що з регістрацією місця проживання?
Спочатку був п. типу в розробці, а потім зовсім пропав.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія