Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шо будет, если выпустить работающую болгарку из рук?

Вчера ею работал.. такая паника, она в руках как бешеная. Интересно, там есть защита какая то от такого??

Кнопку отпускаешь - она останавливается.
А вообще ручки у тебя слабые, айтишные  :gigi:
   
Ще залежить від того який диск.

Якщо для дерева, то все може бути дуже погано.

Я колись таки пиляв. Адреналін зашкалював.

Показати зображення...
потрібно було плиту врізати, я на цей диск подивився, покрутив в руках і вирішив, що краще не ризикувати
і зробити вручну
   
То ж і відмовили,  я погодився  :)
Придбав таку,  але в швидкості програє бензопилі
Показати зображення...
Та і цім не можна дрова різати,  цє щось типа електро лобзіка,  щоб десь угли вирізати.
Але щоб безпечно різати,  він повинен бути таким.
   
Самый точный, быстрый и универсальный инструмент - БОЛГАРКА!

Но если боишься болгарки - купи реноватор. Очень универсальная вещь, но не такая быстрая как болгарка. Но в некоторых случаях позволяет делать то. что болгарке не под силу:

https://youtu.be/YGbWSTxA8yE?t=19
Таким пиляю трупам бошки
   
Таким пиляю трупам бошки
  ;o
 Ну, спеціфічна в вас робота.
   
Вчера ею работал.. такая паника, она в руках как бешеная. Интересно, там есть защита какая то от такого??

Не нада тИбе больше брать  в руки болгарку

особенно 230 ю
   
  ;o
 Ну, спеціфічна в вас робота.
Є таке
   
Є таке
Такою ж побутовою фігнею знайомий травматолог пиляє кості. І побутовою дрелькою сверлить в них дири. Укрмедицина рулить!
   
Є таке
когда нибудь и тебе отпиляют
   
когда нибудь и тебе отпиляют
Не виключено
   
когда нибудь и тебе отпиляют

А тобі,  з твоїми навиками з користування елекроінструментом, шанси бути похороненим з розпиляним і набитим ватою черепом різко наближаються до 100%.
   
А тобі,  з твоїми навиками з користування елекроінструментом, шанси бути похороненим з розпиляним і набитим ватою черепом різко наближаються до 100%.
+1.
   
А тобі,  з твоїми навиками з користування елекроінструментом, шанси бути похороненим з розпиляним і набитим ватою черепом різко наближаються до 100%.
ты я смотрю уже йобнулся со своими трупами.. уже давно ты не норм человек.
   
ты я смотрю уже йобнулся со своими трупами.. уже давно ты не норм человек.
Чого це?
Якраз дуже тверезо дивлюся на речі. Трохи цинічно і без забобон 
   
Болгарка і Київ.
Якось приїжджаю в неділю в Київ по справах, чекаю чувака тож  вийшов з авто подихати.
Чую , болгаркою пиляють ,повертаю голову ,а там взагалі  робочий день .Гаражний кооператив  - одні повним ходом ворота  будують інший тачками щось возять,цей болгаркою точить ....рускій мір пляць.
У нас в такий час всі в  церкві.

пс.Защіта  при падінні єсть(система правильно називається  "защіта от дурака") .
Кнопку управління не фіксуйєш , воно  коли  вислизає і падає ,само вимкнеться.
   
+1.
шо ты плюскаешь?? Недолуге.. У чела крыша там уже не норм.. а ты ему плюсуешь) небось земляк твой православный)) хобби у трупов бошки отрезает
   
Чого це?
Якраз дуже тверезо дивлюся на речі. Трохи цинічно і без забобон 
Есть такие профессии о которых лучше посторонним не знать .. ибо желание общаться автоматычно может изчезнуть
   
шо ты плюскаешь?? Недолуге.. У чела крыша там уже не норм.. а ты ему плюсуешь) небось земляк твой православный)) хобби у трупов бошки отрезает
І цей когось звинувачує в неадекватності))
   
резал большой с диском по дереву, ждать отдачу надо постоянно, упор на вытянутых руках, кисти в макснапряге, когда диск налетает на гвоздь в дереве, реально идёт вырывающий удар, иногда зубы ломаются. Ну и не держал диск в плоскости головы.

больше - ну его нахер
   

пс.Защіта  при падінні єсть(система правильно називається  "защіта от дурака") .
Кнопку управління не фіксуйєш , воно  коли  вислизає і падає ,само вимкнеться.
Далеко не у всіх болгарках є така приблуда
   
пиляти болгаркою дерево- чіпендейл.
   
В своїй практиці  зустрічав кілька випадків з болгарками.
Зараз більше пиляються бензо- і електропилами. Але явище не сильно часте.
   
Re: Шо будет, если выпустить работающую болгарку из рук?
ZX

Кнопку отпускаешь - она останавливается.
А вообще ручки у тебя слабые, айтишные  :gigi:
Для настаящіх і сурових є фіксатор кнопки. Для забезпечення режиму Хардкор мабуть. Знаю досить свіжу історію про обрізання гілок на дереві такою штукою з зубчатим диском (сама ідея то вже номінація на Darwin award). Реалізація не підкачала, провід був закинутий через верх, вислизнула з рук, прилетіла в обличчя. Вижив. 
   
То же, что и китаянку или японку
   
Есть такие профессии о которых лучше посторонним не знать .. ибо желание общаться автоматычно может изчезнуть
Це в тебе завуальований страх смерті - боятися всього, що пов'язане зі смертю, трупаками і т. д.
Улюблена наша приказка - боятися треба  живих, а не мертвих, останні тобі вже не нашкодять. На відміну від.
   
Це в тебе завуальований страх смерті - боятися всього, що пов'язане зі смертю, трупаками і т. д.
Улюблена наша приказка - боятися треба  живих, а не мертвих, останні тобі вже не нашкодять. На відміну від.
у тебя нет уважения к людям. Это последнее, что я тебе написал.. Желания общаться с маньаком у меня нет и не будет
   
у тебя нет уважения к людям. Это последнее, что я тебе написал.. Желания общаться с маньаком у меня нет и не будет
Ти ж хотів знати, чим це все з болгаркою може закінчитись?
Маєш відповідь - тепер будеш ще акуратнішим.))
   
Ти ж хотів знати, чим це все з болгаркою може закінчитись?
Маєш відповідь - тепер будеш ще акуратнішим.))
бійся своїх бажань....  B-)
   
резал большой с диском по дереву, ждать отдачу надо постоянно, упор на вытянутых руках, кисти в макснапряге, когда диск налетает на гвоздь в дереве, реально идёт вырывающий удар, иногда зубы ломаются. Ну и не держал диск в плоскости головы.

больше - ну его нахер

Пиляти "іскрами" від себе то ще та гра із бабою з косою.
   
Для безопасного пиляния дерева берите диск
   
Болгарка і Київ.
Якось приїжджаю в неділю в Київ по справах, чекаю чувака тож  вийшов з авто подихати.
Чую , болгаркою пиляють ,повертаю голову ,а там взагалі  робочий день .Гаражний кооператив  - одні повним ходом ворота  будують інший тачками щось возять,цей болгаркою точить ....рускій мір пляць.
У нас в такий час всі в  церкві.

пс.Защіта  при падінні єсть(система правильно називається  "защіта от дурака") .
Кнопку управління не фіксуйєш , воно  коли  вислизає і падає ,само вимкнеться.
Ага! Був у мене аналогічний випадок років 15 тому: я обережний і перестраховщик. Болгарку вимкнув і поклав.
Але інерція клята!ʼ Диск продовжував обертатись, а мені  щось "терміново" знадобилось біля болгарки.
Я протягнув руку і ледь не протягнув ноги!
Болгарка спробувала відрізати мені праву кисть, але був не її день.
Лише надрізала на глибину 2 мм і не дотяглась до вен на зап'ясті на кілька мм.
Лишила шрам на пам'ять.

   
А что будет если лечь на работающую бензопилу?
А что будет если дрель приложить к виску?
А что будет если присесть на работающий отбойный молоток?

 :lol:
   

>>> Шо будет, если выпустить работающую болгарку из рук?

На нормальной болгарке, отпустив кнопку включения, перестанет подаваться питание на двигатель, а через, менее чем полсекунды, ленточный тормоз остановит диск.
Если работаете дешевой китайской хренью, да еще и лепите туда пильные диски - то вам в очередь на премию Дарвина.
ИДИОТЫ.
   
На нормальной болгарке, отпустив кнопку включения, перестанет подаваться питание на двигатель,
Ну це якшо кнопку не зафіксували. На малих болгарках з  диском 115 кнопки з фіксацією.
На більших, де диск від 125 - там вже  чітко кноку відпустив й усьо вимкнулось.
Сам маю такий гріх  розфуярюю болгаркою деревину, але юзаю самопальний регулятор обертів. Не так швидко, але  під контролем )))
   
Ну це якшо кнопку не зафіксували. На малих болгарках з  диском 115 кнопки з фіксацією.

Есть и мелкие без фиксации - у меня такая старенькая макитка, правда не 115, а 125.
Кстати согласен с темой, из рук вырывало по разным причинам, но пока падала уже диск стоял.

Дополню, я больше боюсь разрыва диска.... Тогда осколками может  и...пануть.

Поэтому (после прецедента у соседа) только в намордной маске и стоять так чтобы летело в сторону.

Техника безопасности писана кровью....

Останнє редагування: 15 травня 2021 19:04:57 від CADiLO
   
Есть и мелкие без фиксации - у меня такая старенькая макитка, правда не 115, а 125.
Так а я про шо?
На 125- якшо відпустив кнопку - вимкнуло двігло, на 115-х, якшо зафіксував - буде по підлозі стрибати поки дрота не переріже )))
   
На 125- якшо відпустив кнопку - вимкнуло двігло, на 115-х, якшо зафіксував - буде по підлозі стрибати поки дрота не переріже )))

Отож. Вроде 10мм а уже жоППа.
Поэтому сразу рекомендация - берите инструмент с  отключением и тормозом.
Жизнь и здоровье дороже.
   
Поэтому сразу рекомендация - берите инструмент с  отключением и тормозом.
Це 125-а, вона більша, важкувата й вже незручно де-не-де нею підлазити.
Хоча зараз вже є безколекторні варіанти, то цікаво.
   
Не, большая то 150 и выше. 125 оптимально.
И диски к ней - RING-AR, от 0.5 до 2мм на сегодня самое то.
Недорого, диск не рвет, а срезает (пошла вибрация, сразу отпустил) и расход ну чуть больше фирмы.

Останнє редагування: 15 травня 2021 19:18:48 від CADiLO
   
Вчера ею работал.. такая паника, она в руках как бешеная. Интересно, там есть защита какая то от такого??

що буде якщо в потязі який рухається лом в унітаз засунути ? :-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія