Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Киевенерго охренело :X

Киевенерго охренело  :X

Пришла платежка за отопление

890 грн за отопление квартиры и 1387 грн за отопление мест общего пользования (МЗК)

Хотя раньше МЗК в платежах не превышало суммы в 10-15% от суммы платы за квартиру. Да и сами места общего пользования 5%(+-) от общей площади всего дома ;)


Хера платить буду!!!


Дополнение к истории:

Соседи трохи подосрали, а Киевенерго срать хотел на всех, и всем сделал залипуху:

Короче, есть такие соседи с индивидуальными счетчиками тепла, которые НЕ дали показания своих счетчиков. Им пришел НОЛЬ в платежках, а "ихнюю" сумму по общедомовому счетчику раскидали на всех. Короче - киевенерго хер положило на добросовестных плательщиков, и раскидал чужие гигакалории на общий МЗК.




Останнє редагування: 23 січня 2017 19:45:59 від eact
   
Re: Киевенерго охренело

Пришла платежка за отопление

890 грн за отопление квартиры и 1287 грн за отопление мест общего пользования (МЗК)

Хотя раньше МЗК в платежах не превышало суммы в 10-15% от суммы платы за квартиру. Да и сами места общего пользования 5%(+-) от общей площади всего дома ;)


Хера платить буду!!!

На Майдан пойдешь со мной ?
   
Re: Киевенерго охренело

Как тут пели сладкокучерявые певуны - бери субсидию, дают всем....
   
Re: Киевенерго охренело

Оне все охренели не тока энерги.
У меня вот 7 числа стояк замерз с холодной, а потом и с горячей водой.
За 5 дней никто не приехал.
ездил баклажки набирал в бювет, от думал купить 30 литровую.
Позавчерась потеплело и стояк разморозился.
На сайте 1551 пишут пытання выришено, водопостачання видновлено. :weep:
Умнички, заказали потепление.
Такие дела, но я не ною, грызу свой кактус.
Нет бабла на отдельный дом, будь готов к "услугам" и к родному манюпасу срущему в лифте и запихующему в мусоропровод бачок от унитаза.
   
Re: Киевенерго охренело


Нет бабла на отдельный дом, будь готов к "услугам" и к родному манюпасу срущему в лифте и запихующему в мусоропровод бачок от унитаза.
Ну мы то знаем, что это не Обама срет, а порох с гросей по заданию хуйло.
   
Re: Киевенерго охренело

На Майдан пойдешь со мной ?

Да!!!  :lol:

Останнє редагування: 14 січня 2017 12:41:46 від eact
   
Re: Киевенерго охренело

Ну мы то знаем, что это не Обама срет, а порох с гросей по заданию хуйло.
Вы забыли депутанов.
Их 450 человек, вполне хватает чтобы засрать каждый подъезд в Киеве.
А на местах есть депутаны местных советов. :laugh:
   
Re: Киевенерго охренело

мест общего пользования

Це шо?

Користуються всі а платити тобі шолі? 8-)
   
Re: Киевенерго охренело

Оне все охренели не тока энерги.
У меня вот 7 числа стояк замерз с холодной, а потом и с горячей водой.
За 5 дней никто не приехал.
ездил баклажки набирал в бювет, от думал купить 30 литровую.
Позавчерась потеплело и стояк разморозился.
На сайте 1551 пишут пытання выришено, водопостачання видновлено. :weep:
Умнички, заказали потепление.
Такие дела, но я не ною, грызу свой кактус.
Нет бабла на отдельный дом, будь готов к "услугам" и к родному манюпасу срущему в лифте и запихующему в мусоропровод бачок от унитаза.

Та у меня новый дом. Дом теплый. По счетчику накрутило меньше, чем счет за совковую 30 метровую хрущевку. Решили меня наебать по другому (не тока меня, все соседи в ахуе). Ходил сегодня в киевенерго, там сами не понимают нихера (в центре обслуживания). Посоветовали написать заяву. Написал. Платить не буду, пока не объяснят цифры. Нахер вообще эти центры? Че они там сидят, если не понимают.

Останнє редагування: 13 січня 2017 13:42:35 від eact
   
Re: Киевенерго охренело

мест общего пользования

Це шо?

Користуються всі а платити тобі шолі? 8-)

Ну в народе это называют "парадняк" или "лестничная клетка"  :gigi: . хотя у нас отключены батареи в парадняке (для экономии, так решили соседи)
   
Re: Киевенерго охренело

ПАТ "Київенерго" наголошує, що єдина платіжка, розіслана киянам КП "ГІОЦ", є недійсною, а оплата послуг "Київенерго" має відбуватися виключно за її рахунками.

Про це повідомляє сайт компанії.

"У зв’язку із розповсюдженням КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" нового формату платіжки, єдиної для усіх комунальних послуг, звертаємо вашу увагу, що оплата послуг "Київенерго", як і раніше, має здійснюватися виключно за платіжками "Київенерго"", - йдеться в повідомленні.

У компанії додали, що рахунки за електроенергію кияни отримають до 16 січня, а за опалення і гарячу воду – з 15 по 22 січня.

Як відомо Київська адміністрація має намір ввести єдину квитанцію на оплату комунальних послуг.

З 10 січня кияни отримали подібний варіант квитанції, однак він не є достовірним. У ній вказується оплата за утримування прибудинкової території, водовідведення, водопостачання холодної й гарячої води, а також електропостачання.

Зараз за отриманою єдиною квитанцією можна оплатити тільки утримування прибудинкової території, водовідведення й водопостачання (на фото обведено червоним).

У КМДА також наголосили, що проведуть службове розслідування стосовно передчасного поширення нової моделі квитанції.
   
Re: Киевенерго охренело

Та у меня новый дом. Дом теплый. По счетчику накрутило меньше, чем счет за совковую 30 метровую хрущевку. Решили меня наебать по другому (не тока меня, все соседи в ахуе). Ходил сегодня в киевенерго, там сами не понимают нихера (в центре обслуживания). Посоветовали написать заяву. Написал. Платить не буду, пока не объяснят цифры
В любом случае удачи вам.
Хотя если соседи в адеквате я бы нанял на обчественные деньги специально обученного юриста, чтобы он их задрачивал,
   
Re: Киевенерго охренело

у мну 1400 з гаком за 31,7 опалюемої. хата арендуєма...
   
Re: Киевенерго охренело

Мож вікна у коридорі пластиклові поставили, от вам і прислали
   
Re: Киевенерго охренело

В любом случае удачи вам.
Хотя если соседи в адеквате я бы нанял на обчественные деньги специально обученного юриста, чтобы он их задрачивал,

У нас ОСББ (СЛАВА АЛЛАХУ) -уже начали хоботиться, хотя какбы ни при делах ОСББ к киевенерго. Но начальник ОСББ - Наш сосед - и очень сам заинтересован. ОСББ, кстати, действует всего 4 месяца, но уже все довольны, даже те, кто был против ОСББ
   
Re: Киевенерго охренело

у мну 1400 з гаком за 31,7 опалюемої. хата арендуєма...

А у меня 0,6091 Гигакалория за 88 кв.м. - это 862 гривны.

И добавили 1387 грн. за "МЗК"... уроды
   
Re: Киевенерго охренело

Мож вікна у коридорі пластиклові поставили, от вам і прислали

Не зрозумів :)
   
Re: Киевенерго охренело

Щаз по Києву вікна міняють у коридорах, може не за просто так 8-)
   
Re: Киевенерго охренело

Яке має відношення Київенерго до вікон?
   
Re: Киевенерго охренело

Щаз по Києву вікна міняють у коридорах, може не за просто так 8-)

Хе-хе. Будинок новий. Все нове і гарне ;)

Чи може поміняли в хрущівці на нивках, а рахунок мені виставили? Ну не здивуюся, якщо так  :gigi:
   
Re: Киевенерго охренело

У нас ОСББ (СЛАВА АЛЛАХУ) -уже начали хоботиться, хотя какбы ни при делах ОСББ к киевенерго. Но начальник ОСББ - Наш сосед - и очень сам заинтересован. ОСББ, кстати, действует всего 4 месяца, но уже все довольны, даже те, кто был против ОСББ
Повезло у меня контингет из тех кому все довжни и мы заробылы.
   
Re: Киевенерго охренело

Повезло у меня контингет из тех кому все довжни и мы заробылы.

Та он наверное везде такой. Тут целый год добивались создания ОСББ
   
Re: Киевенерго охренело

Ну в народе это называют "парадняк" или "лестничная клетка"  :gigi: . хотя у нас отключены батареи в парадняке (для экономии, так решили соседи)

в нас також відключені
але навіть якшо допустити, шо працюють.... це ж реально, коло 5%(прикинув на наші 3 на сходовій, складе 15%... отже реально 5 на квартиру)
як може бути така сума?
ха)
1387/890= 1,55
шо таке 1,5 коеф не знаю, ну його явно приплюсували до 0,05 який би мав бути
   
Re: Киевенерго охренело

Дом на оболони. Новый. 895 грн. за отопление МЗК (квартира двушка на 80.5 м2).  К снятию жильцами показаний домовых счетчиков киевэнерго не допускает.
   
Re: Киевенерго охренело

у мну 1400 з гаком за 31,7 опалюемої. хата арендуєма...

У мну 1673 за 29 м2 опалюемої. хата арендуєма  :K
   
Re: Киевенерго охренело

Че они там сидят, если не понимают.

Вони все розуміють і Вам все пояснять...
Ви залишитесь винні і вам оформлять КРЕДИТ на відповідні відсотки...
Відсотки будуть ВЕЛИКІ але СПРАВЕДЛИВІ.
За відповідну платню із відсотками у вигляді окремого кредиту - вони багато чого вам пояснять ще багато разів...
Правда, кожен раз за нові відсотки, як за окрему послугу...
А ще вам пояснять тутошні розумники, що ви неправильно голосували...

За всі недоробки, недоліки і підвищення - мають Вами передбачені для них - ШТРАФИ за незважені рішення...
За все слід платити - нічого у світі безплатного не буває.

ВСЕ МАЄ БУТИ У РАМКАХ ЗАКОНУ прямої дії, який  ФОРМУЛЮЄ та приймає ГРОМАДЯНИН,
а не чиновник і не депутат, якого НЕМОЖЛИВО відкликати.
Відкликання депутата має бути прописане ПРОСТИМ механізмом прямої дії, якщо більше половини
виборців відкликають свої голоси, простою письмовою заявою - депутат втрачає мандат довіри.
Люди мають право реагувати на зміну поведінки обранця - інакше це НЕВІДПОВІДНІСТЬ логіці.
Депутат має право на зміну своєї точки зору, але виборець чомусь такого права позбавлений.
Так само із партіями. Якщо члени якоїсь партії втрачають довіру - ПАРТІЯ
- вибуває із органів влади у повному складі.
Механізм відкликання голосів має бути коректно прописаний у законі.
Без такого механізму не буде порядку, люди будуть продаватись і перебігати...
Усі перебіжчики перш ніж перебігти і змінити свою точку зору або стать - мают по новій пройти
процес обрання і отримати голоси виборців.
Тоді не будуть потрібні майдани... Доречі тюрське слово.
Площа незалежності - була первинною назвою у Києві.
"Майдан незалежності" - то наносне... а може навіть і проносне.
Що й казати - механізм складний але, як показало життя - дієвий.
Такого цинічного нехтування законів моралі світ не бачив...
Ми - докотилися до руїни...
У складі депутатського корпусу багато людей із ригідною свідомістю і навіть з ознаками неповносправності.
Багато людей без освіти і це доведено, але ВИЯВЛЯЄТЬСЯ вони за брехню ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕ НЕСУТЬ.
   
Re: Киевенерго охренело

Как тут пели сладкокучерявые певуны - бери субсидию, дают всем....
+=========================================================================================+
Угу! Щойно по-радіо виступав якись хрєн з мінінфраструктури чи якогось ще.
Сумарні борги по Україні вже більше 16 ярдів і зростають на ярд кожен місяць.
Виплатити таку суму принципово неможливо! А ці, дебілкуваті урядовці збираються ще тарифи підвищувати...
   
Re: Киевенерго охренело

Да, херня однозначно.

Причем всем будет похер на меня, даже если я оплачиваю все сам самостоятельно. Субсидщикам всеравно, сколько им там насчитывают
   
Re: Киевенерго охренело

Да "охренело" це дуже м'яко сказано.

за листопад 463 грн, за грудень 917  :umnik2:
за 26 кв.м.

Отаке.
Цікаво що ж буде за січень, коли було набагато холодніше а ніж у грудні. Щє у двічи більше?
   
Re: Киевенерго охренело

И сколько по итогу собралось на Майдан из за холодных стояков?..
   
Re: Киевенерго охренело

Да "охренело" це дуже м'яко сказано.

за листопад 463 грн, за грудень 917  :umnik2:
за 26 кв.м.

Отаке.
Цікаво що ж буде за січень, коли було набагато холодніше а ніж у грудні. Щє у двічи більше?

у меня тоже за 25 м 889. но есть нюанс. это счет за 40 дней, так как показания домового счетчика снимались 22.11 и 30.12.

Останнє редагування: 13 січня 2017 15:57:17 від paolo
   
Re: Киевенерго охренело

Арендована кватира 111 кв.м. - за декабрь прислали 4400 грн. только за отопление. Я в ахуе.
   
Re: Киевенерго охренело

Щаз по Києву вікна міняють у коридорах, може не за просто так 8-)

Київенерго не має до вікон ніякого стосунку

То міська влада  робить. Тобто з податків киян оплочує і самі вікна і роботу. Є програма утеплення і енергозбереження, реально діє з 2015 року.

А Київенерго від їх роботи втрачає, платежі за опалення менші від тих лічильників, нових вікон і дверей . А самі вони нічорта не роблять, щоб зменшити втрати в своєму господарстві, не оновлюють і не ізолюють теплотраси, не утеплюють підвали/дахи, де їх труби і обладнання. Тобто втрати тепла на шляху від котла до стояків в будинках так і залишаються великими. От їх і корчить.  Скоро будуть знов верещати, що їм не платять вчасно, що боги споживачів не дають їм вчасно заплатити за спожитий газ і тому треба знов з бюджету заплатити за газ і борги їм списати. Так робилось завжди і Київенерго лише на таке і розраховує. Бо інакше давно і серьозно займались модернізацію і енергозбереженням
   
Re: Киевенерго охренело

А у меня 0,6091 Гигакалория за 88 кв.м. - это 862 гривны.

И добавили 1387 грн. за "МЗК"... уроды
А звідки гігакалорії? З індивідуального лічильника чи загального?
Як розраховують опалення МЗК?
   
Re: Киевенерго охренело

Київенерго не має до вікон ніякого стосунку

То міська влада  робить. Тобто з податків киян оплочує і самі вікна і роботу. Є програма утеплення і енергозбереження, реально діє з 2015 року.

А Київенерго від їх роботи втрачає, платежі за опалення менші від тих лічильників, нових вікон і дверей . А самі вони нічорта не роблять, щоб зменшити втрати в своєму господарстві, не оновлюють і не ізолюють теплотраси, не утеплюють підвали/дахи, де їх труби і обладнання. Тобто втрати тепла на шляху від котла до стояків в будинках так і залишаються великими. От їх і корчить.  Скоро будуть знов верещати, що їм не платять вчасно, що боги споживачів не дають їм вчасно заплатити за спожитий газ і тому треба знов з бюджету заплатити за газ і борги їм списати. Так робилось завжди і Київенерго лише на таке і розраховує. Бо інакше давно і серьозно займались модернізацію і енергозбереженням

Педалик пилит бабло с Киевенерго. Окна ставит его подельщик Никонов. Все остальное чес.
   
Re: Киевенерго охренело

Якась лажа. Як це може бути, окремий рахунок за МЗК? Всі витрати по опаленню МЗК входять в загальну платіжку за опалення. Якщо спільний лічильник на будинок.
Може це там де окремо лічильник на квартиру? Але все одно, суми на одну квартиру якісь нереальні, бо це має розподілятись між усіма мешканцями.
   
Re: Киевенерго охренело

А звідки гігакалорії? З індивідуального лічильника чи загального?
Як розраховують опалення МЗК?

З мого лічильника, що в мене в квартирі гігакалорії. Я їх подаю щомісяця (показники) до київенерго.

А як розраховують МЗК то мабудь самому одному київенерго відомо.
В мене індивідуальний лічильник + загальнобудинковий

Останнє редагування: 13 січня 2017 23:01:44 від eact
   
Re: Киевенерго охренело

О, получил. 1300 гривен, прошлая была 890... У Ринатки опять туго с баблом, просит помочь :facepalm1:
   
Re: Киевенерго охренело

З мого лічильника, що в мене в квартирі гігакалорії. Я їх подаю щомісяця (показники) до київенерго.

А як розраховують МЗК то мабудь самому одному київенерго відомо.
В мене індивідуальний лічильник + загальнобудинковий

тре ставити програмовані терморегулятори, трохи(1-3") можна економити на час ночі та відсутності на роботі
   
Re: Киевенерго охренело

Якась лажа. Як це може бути, окремий рахунок за МЗК? Всі витрати по опаленню МЗК входять в загальну платіжку за опалення. Якщо спільний лічильник на будинок.
Може це там де окремо лічильник на квартиру? Але все одно, суми на одну квартиру якісь нереальні, бо це має розподілятись між усіма мешканцями.

Отак. Є МЗК і воно наразовується на всіх пропорційно площі квартир.

У нашому будинку МЗК щось до 6% від загальної площі, а рахунок прийшов за МЗК в півтора рази більший, ніж за саму квартиру.

І це не тільки в мене, це в багатьох будинках

Йде нахабне обкрадання.

Я сплачувати не буду. Це вже ганебна наглість. Таке уявлення, що вони спеціально людей штовхають до якихось дій
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія