Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Субсидії. Як і очікувалось, тих, хто економив або утеплився - кинули.

Почніть і ви, зробимо нашу країну краще
я завжди так живу - мені не потрібно нічого починати. Але ніхрена 1% населення не змінить
   
я завжди так живу - мені не потрібно нічого починати. Але ніхрена 1% населення не змінить

А я на краще сподіваюсь, це МОЯ країна.
Мисліть позитивно, самі знаєте - навіть крапля камінь точить.
   
ти кончена гидотна сука - ти в Україні живеш чи ні? Пошли лист хуйло недорозвинутий.
Таких в Украні 90% - і я знаю,як в соцзащиті в нас і я думаю так само і кругом в Україні можна зробити за 200 гр в руки працівниці.

І таких дибіли чи шкідники, які не знають різниці між субєктивними і обєктивними чинниками ще тут випендрюються на форумі


получают незаслуженную субсидию - плохо
сообщить в соцзащиту чтобы проверили(там есть отделы ревизии) - тоже плохо

определись чего ты хочешь ?
   
Це схема по збагаченню олігархів і Росії. Це зрозуміло всім і всям. Навіть сантехнікам тут в Умані.  А вибір не будуть давати чи утеплити і зекономити і потім гроші на щось друге пустити бо вільцмани і росія тоді менше заробить.
   
Нарот, не знаю як у вас, а у нас в будинку були раз подзвонили до одного субсидіанта, який був тільки сам зареєстрований у квартирі, а фактично мешкав із жінкою в тій квартирі у зареєстрованому шлюбі.
Так от, взяла трубку дружина. Вони почали допитуватися, ким вона йому приходиться і де вона живе - там же чи десь в іншому місці. Але тільки цим опитуванням і обмежилися.

А в інших будинках, казали, рахують кількість пар взуття, щоб вичислить неучьтьонку.
   
получают незаслуженную субсидию - плохо
сообщить в соцзащиту чтобы проверили(там есть отделы ревизии) - тоже плохо

определись чего ты хочешь ?

ти дибіл повний ? Це вилічить тільки цільова грошова допомога. Тут цілу гілку про це говорять.
   
сообщить в соцзащиту чтобы проверили(там есть отделы ревизии) -
:facepalm1:  - відділи ревізії  :lol:

скільки тобі років і де ти живеш чмошнік ?
   
:facepalm1:  - відділи ревізії  :lol:

скільки тобі років і де ти живеш чмошнік ?
І-го-го. пагаварілі...
   
Чюдни діла твої, госпадзі...

У мене в багатоквартирному будинку стоїть лічильник на тепло.
У ВСІХ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ субсидіантів на сьогоднішній день переплата за тепло 2 тисячі і більше. Люди за попередній опалювальний сезон не заплатили за тепло і копійки і держава їм ще і винною залишилася. Не скажеш чому?
Да-да-да, це все твої розрахунки по лічильнику їм таку лафу зробили.

легко
субсидия считается согласно норм потребления
которые из-за прошлой теплой зимы оказались завышенными
образовалась переплата

которую согласно постанове 534 от 23.08.2016 до 1 октября надо снять с лицевых счетов и вернуть государству
всем вашим жильцам уже обнулили переплату - они это увидят в квитанциях которые им придут в октябре
   
І-го-го. пагаварілі...
та навіть не хочу з тим ворогом і говорити.
   
скільки тобі років і де ти живеш чмошнік ?

Та чого ви лаєтесь постіно? Я теж не розумію що там з тим соцзахистом і що насправді можна зробити з відвертими халявщиками, що незаконно отримують субсидію.
Не соромно не знати, соромно не намагатись отримати знання. (с)
   
ти дибіл повний ? Це вилічить тільки цільова грошова допомога. Тут цілу гілку про це говорять.

наличные деньги все потратят для своих нужд
вместо того чтобы все отнести коммунальщикам

я (и другие) говорят в этой ветке таким дебилам как ты
   
легко
1. субсидия считается согласно норм потребления
которые из-за прошлой теплой зимы оказались завышенными
образовалась переплата

2. которую согласно постанове 534 от 23.08.2016 до 1 октября надо снять с лицевых счетов и вернуть государству
всем вашим жильцам уже обнулили переплату - они это увидят в квитанциях которые им придут в октябре

1. б***ь!!!! А я тобі про шо!?!??!?!?!??!?

2. А то ще побачимо.

3. Але не думаю, що то буде не вигідно. Переплата все-одно буде утворюватися і в наступному періоді.


Останнє редагування: 10 жовтня 2016 00:18:56 від Karoffka
   
:facepalm1:  - відділи ревізії  :lol:

скільки тобі років і де ти живеш чмошнік ?

55 лет
Запорожская область

сам ты чмо недоделанное
   
Та чого ви лаєтесь постіно? Я теж не розумію що там з тим соцзахистом і що насправді можна зробити з відвертими халявщиками, що незаконно отримують субсидію.
Не соромно не знати, соромно не намагатись отримати знання. (с)

нічого не зробите - ще раз повторюю - треба забрати причину зловживань. Інакше ніяк. Не в нашій країні де спокійно говорять де і кому сотку дві занести.
Давати певну суму грошей - а далі хай хазяїн чи хазяйка вирішує як цими грошима розпорядитися. Це буде перший крок до економії
   
55 лет
Запорожская область

сам ты чмо недоделанное

і доросла людина і вроді в Україні живе - а таку єрунду пише. Видно якийсь сільський когут
   
1. б***ь!!!! А я тобі про шо!?!??!?!?!??!?

2. А то ще побачимо.

3. Але не думаю, що то буде не вигідно. Переплата все-одно буде утворюватися і в наступному періоді.

будет
ну и что ?
постанова рассчитана на все последующие периоды
   
А ларьчік проста аткриваїцца.


Організувати гарячу лінію по стуках на субсидіантів. Щоб ті стуки розглядалися і анонімними.

А рейди співробітників відділів субсидій зробити просто типу плановими.

За місяць все стане на свої місця. Виявляться і мешкаючі на ПМЖ в США субсидіант, і незареєстровані чоловіки із зареєстрованим шлюбом, і мешкаючі без реєстрації діти із доходами 3к+...
   
і доросла людина і вроді в Україні живе - а таку єрунду пише. Видно якийсь сільський когут

я работаю в теплосети
жена в соцзащите именно по субсидиям

так что я в теме - в отличие от тебя-дебила
где вы только такие уроды беретесь ?
   
будет
ну и что ?
постанова рассчитана на все последующие периоды

І шо??? Якшо раніше переплата в 2к утворювалася за три роки, то тепер переплата в 650 гривень буде утворюватися впродовж одного року, але таки ж вона буде.

І ви заплатите лише за жовтень частково і за листопад свою обов*язкову плату - далі у вас вже піде переплата і ви перестанете платить навіть свою обов*язкову плату. Що не таг?
   
А ларьчік проста аткриваїцца.


Організувати гарячу лінію по стуках на субсидіантів. Щоб ті стуки розглядалися і анонімними.

А рейди співробітників відділів субсидій зробити просто типу плановими.

За місяць все стане на свої місця. Виявляться і мешкаючі на ПМЖ в США субсидіант, і незареєстровані чоловіки із зареєстрованим шлюбом, і мешкаючі без реєстрації діти із доходами 3к+...

1) насколько я знаю анонимки не рассматриваются
2) в соцзащите в ревизии обычно сидят никчемные или ленивые
    заставить их заниматься оперативно-разыскной деятельностью абсолютно нереально
3) в правительстве начиная с Яценюка взят курс - субсидии давать ВСЕМ желающим
    лишь бы не было социальных бунтов
   
1) насколько я знаю анонимки не рассматриваются
2) в соцзащите в ревизии обычно сидят никчемные или ленивые
    заставить их заниматься оперативно-разыскной деятельностью абсолютно нереально
3) в правительстве начиная с Яценюка взят курс - субсидии давать ВСЕМ желающим
    лишь бы не было социальных бунтов
Дик, я ж і кажу, що зробити гарячу лінію для анонімусів.
   
А ларьчік проста аткриваїцца.


Організувати гарячу лінію по стуках на субсидіантів. Щоб ті стуки розглядалися і анонімними.

А рейди співробітників відділів субсидій зробити просто типу плановими.

За місяць все стане на свої місця. Виявляться і мешкаючі на ПМЖ в США субсидіант, і незареєстровані чоловіки із зареєстрованим шлюбом, і мешкаючі без реєстрації діти із доходами 3к+...

не буде все це працювати - кругом кум сват брат.   Люди ви знаєте чому не працює планова економіка ? чому є обєктивні і субєктивні фактори любої події ? В вас якийсь світогляд і освіта  є ? Чому є тільки один наприклад метод боротьби з коррупцією ? Це забрати важелі впливу у чиновника. Інакше корупцію навіть любими розстрілами не побореш. Так і тут єдиний метод і самий простіший і провірений це цільова допомога грошима. Забираєте причину в першу чергу. Все інше буде просто разові випадки для преси і тд тп.
   
ОК. ЯКИМ механізмом розраховувати ту цільову допомогу?


Чому до цього часу не зробили цільової допомоги для пенсіонерів на проїзд у маршрутках?

ото і цієї адресної допомоги не буде. Бо то тре буде міняти законодавство про адресні допомоги і малозабезпеченість, а в такому випадку доведеться більшій кількості платити допомоги по малоімуществу.
   
І шо??? Якшо раніше переплата в 2к утворювалася за три роки, то тепер переплата в 650 гривень буде утворюватися впродовж одного року, але таки ж вона буде.

І ви заплатите лише за жовтень частково і за листопад свою обов*язкову плату - далі у вас вже піде переплата і ви перестанете платить навіть свою обов*язкову плату. Що не таг?

1) начиная с мая 2016 года понятие обязательный платеж исчезло - теперь вы просто обязаны платеж который вам выставляют коммунальщики
2) да - вы можете не платить
     а вы разве еще поняли в самой выгодной ситуации оказались те кто не платит ?
     субсидия полностью погасит их начисление
     возможную переплату государство заберет себе
   
Чому до цього часу не зробили цільової допомоги для пенсіонерів на проїзд у маршрутках?

по тій самій причині, яку вже тут пояснювали - бо це КОМУСЬ не вигідно
   
не буде все це працювати - кругом кум сват брат.   Люди ви знаєте чому не працює планова економіка ? чому є обєктивні і субєктивні фактори любої події ? В вас якийсь світогляд і освіта  є ? Чому є тільки один наприклад метод боротьби з коррупцією ? Це забрати важелі впливу у чиновника. Інакше корупцію навіть любими розстрілами не побореш. Так і тут єдиний метод і самий простіший і провірений це цільова допомога грошима. Забираєте причину в першу чергу. Все інше буде просто разові випадки для преси і тд тп.

вы тупой по жизни ???
в случае наличной субсидии жкх страны тут же рухнет

вы враг или дурак ?
   
було 7 кубів на метр площі
стало 5 кубів
через рік буде 3 куби

і буде неутеплена хата  в жопі повній (бо субсидії вистачить лише на одну кімнату)

п.с. топити +30 ніяка субсидія не дозволить, навіть за старими мірками

   
в случае наличной субсидии жкх страны тут же рухнет

а от і ларчик відкрився  я надіюсь всім тепер все зрозуміло ))


правильно не потрібно економити )) а не то наші ефективні жкх рухнуть ))
   
до речі бажаючим отримати гроші за субсидії - будь ласка - беріть кредит, повертають 70% тіла через місяць приблизно

можна поставити нового котла, батареї, вікна, двері
   
1) начиная с мая 2016 года понятие обязательный платеж исчезло - теперь вы просто обязаны платеж который вам выставляют коммунальщики
2) да - вы можете не платить
     а вы разве еще поняли в самой выгодной ситуации оказались те кто не платит ?
     субсидия полностью погасит их начисление
     возможную переплату государство заберет себе
Я не знаю, як там у платіжках, але таке поняття як "обов*язкова сплата обов*язково платежу" зникла ще у 2014-2015 опалювальному сезоні. А ДО того була ще. У нас в будинку так у однієї людини зняли субсидію  по теплу за один місяць саме ТОМУ, що вона не заплатила свою частку в попередньому місяці. А потім це кудись зникло.
Ги-ги. А де ж вона візьметься та переплата, якщо споживач не платить, бо у нього переплата. Якщо держава і забере, то тільки те, що САМА Ж і переплатила.
   
беріть кредит, повертають 70% тіла через місяць приблизно
по мому вже прикрили лавочку. Ще одна система по грабунку держави. В нас застіклити лоджію цього літа було по цій програмі до 17 тисяч гр, а без в два рази менше )) Люди в нас верткі ))
   
було 7 кубів на метр площі
стало 5 кубів
через рік буде 3 куби

і буде неутеплена хата  в жопі повній (бо субсидії вистачить лише на одну кімнату)

п.с. топити +30 ніяка субсидія не дозволить, навіть за старими мірками

Та виходячи із переплат, що утворюються по теплу - виявляється можна, але за умови, що у багатоквартирному будинку ВСІ без виключення субсидіанти.
   
ладно я пішов спати а видумйте велосипед - любителі соціалів. Маргарет Теччер почитайте
   
а от і ларчик відкрився  я надіюсь всім тепер все зрозуміло ))


правильно не потрібно економити )) а не то наші ефективні жкх рухнуть ))

рухнет жкх - может рухнуть вся страна

что будет если зимой все многоэтажки в стране останутся без отопления ?

Останнє редагування: 10 жовтня 2016 00:47:47 від slp
   
по мому вже прикрили лавочку. Ще одна система по грабунку держави. В нас застіклити лоджію цього літа було по цій програмі до 17 тисяч гр, а без в два рази менше )) Люди в нас верткі ))

діє програма і кредити можна брати

п.с. утеплити балкон з роботою так і коштує (15-18 тис грн)
п.п.с. ціни на просто вікна по теплим кредитам і за кеш - не відрізняються (кажу як людина що тим кредитом користувалась)
   
Я не знаю, як там у платіжках, але таке поняття як "обов*язкова сплата обов*язково платежу" зникла ще у 2014-2015 опалювальному сезоні. А ДО того була ще. У нас в будинку так у однієї людини зняли субсидію  по теплу за один місяць саме ТОМУ, що вона не заплатила свою частку в попередньому місяці. А потім це кудись зникло.
Ги-ги. А де ж вона візьметься та переплата, якщо споживач не платить, бо у нього переплата. Якщо держава і забере, то тільки те, що САМА Ж і переплатила.

1) у меня жена в соцзащите начальником работает - обязательный платеж исчез с мая 2016
2) переплата из-за того что субсидия считается по норме, а вам выставляют платежи по факту согласно счетчику
     норма больше вашего факта
   
1) у меня жена в соцзащите начальником работает - обязательный платеж исчез с мая 2016
2) переплата из-за того что субсидия считается по норме, а вам выставляют платежи по факту согласно счетчику
     норма больше вашего факта

То може у вашому місті, а в нашому - ще із 2015 чи навіть із 2014 року - вже не примушували платити обов*язковий платіж - не виставляли за нього рахунок. А от що людині були зняли субсидію за один місяць - це правда. Але то було ще в 2014 році. ПІСЛЯ того вже ніхто нічого не платив - просто йшли платіжки із переплатами і все.
   
То може у вашому місті, а в нашому - ще із 2015 чи навіть із 2014 року - вже не примушували платити обов*язковий платіж - не виставляли за нього рахунок. А от що людині були зняли субсидію за один місяць - це правда. Але то було ще в 2014 році. ПІСЛЯ того вже ніхто нічого не платив - просто йшли платіжки із переплатами і все.

у нас тоже никто не примушував
но закону - обязан был платить

обычно разбор жалоб в соцзащиту начинался так - так вы не платили обязательный платеж !
поэтому - до свидания
хе-хе
   
у нас тоже никто не примушував
но закону - обязан был платить

обычно разбор жалоб в соцзащиту начинался так - так вы не платили обязательный платеж !
поэтому - до свидания
хе-хе

Шо значить "нє платілі", якщо його не виставляли!!!??
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія