Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В антипольської істерії є просте пояснення .

Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

А поляки?
порівнювати з циганами? армія краще оснащена ніж українська
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

GizmoGremlin Якщо читаєте польською - неполінуйтесь і прочитайте понаписуване за посиланням нижче.
„Złoty Krzyż Zasługi” dla dr. Wołodymyra Wiatrowycza
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10209112502284106&id=1665545875

І скільки поляків його чує?
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

А поляки?
порівнювати з циганами? армія краще оснащена ніж українська
в мене там дiвчина в провiнцii працюе.
ага, в якомусь селі? а ще вона військовий експерт?
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .
IgS

в мене там дiвчина в провiнцii працюе.

Такi само селяне як украiнцi. Забуханi злодiйкуватi, та недалекi . Зате коли збираються у тi маршi то гонору п***а. Мало не 4й рим.

У самих навiть бойовоi армii нема, так само як у мадяр. То нахуя той гонор iмперський? Це як iнвалiд без нiг розказуе як грати у футбол, ще й матюкаеться, махаючи костильом.

Перепрошую: це Ви були чи Вам Рабіновіч напєл дівчина розповіла?

Особливо цікаво про польську армію -- бо я живу на околиці Варшави поруч з полігоном Військового інституту

(це не навчальня -- це для випробування зброї).

Вони там шмаляють кожного дня, аж гай гуде. Так що стосовно їх армії я б не горячкував.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Заради об'єктивності слід відзначити, що якби не ті фінансові вливання, котрі отримала і котрі були пробачені Польщі - вона би далеко не так виглядала, як ми то зараз бачимо.
для цього треба було багато працювати, мінятися, ставати членами НАТО і ЕС.. а про пробачення це вже інша історія. коли пробачили на полицях був тільки уксус і сіль. зрештою не все пробачили.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Заради об'єктивності слід відзначити, що якби не ті фінансові вливання, котрі отримала і котрі були пробачені Польщі - вона би далеко не так виглядала, як ми то зараз бачимо.

Якби не злодії у владі , і нам би грошей дали і борги списали . Після майдану йшлося про цифру 50 мільярдів баксів , як я не помиляюсь. Але на зміну рукам які крали прийшли руки які докрадають.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Якби не злодії у владі , і нам би грошей дали і борги списали .

 :clapping:

Так от воно, як в країні а-ля Свобода має бути!! "Вони" мають давати гроші, а борги потім - списувати! А працювати - то хіба в українці лохи якісь, чи що?

Ради такого й варто погиркатися з Польщею!  (tu)
   
Заради об'єктивності слід відзначити, що якби не ті фінансові вливання, котрі отримала і котрі були пробачені Польщі - вона би далеко не так виглядала, як ми то зараз бачимо.

Заради об'єктивності слід відзначити,  що полякам донори якраз і давали бабло, бо знали що то країна прагматиків, а не мрійників. Чи ми є прагматиками? Ніхуя подобного! Були б ми прагматиками, срачі би не розвивали там де не треба, та ще з країнами-союзниками.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Якби не злодії у владі , і нам би грошей дали і борги списали . Після майдану йшлося про цифру 50 мільярдів баксів , як я не помиляюсь. Але на зміну рукам які крали прийшли руки які докрадають.

 (tu)

Продовжуйте боротися проти Порошенка за проголошені вами цілі (бабло від "них", списування боргів), - і замість безвізу з Канадою матимете безкордон з Мордором!  (tu)
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .
Svitlana Bykova

У самих навiть бойовоi армii нема,
у них є НАТО

а у нас - ?...
   
Ви давно в Польщі були?

в мене там дiвчина в провiнцii працюе.


 :facepalm1:
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

у них є НАТО

а у нас - ?...

У вас є свободівці з вусами, оселедцями, шаблями і цитатами з "Гайдамак". Причому в основному - по форумах.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .
Svitlana Bykova

У вас є свободівці з вусами, оселедцями, шаблями і цитатами з "Гайдамак". Причому в основному - по форумах.
зі знака такий свободівець, як із мене прима-балерина  :laugh:
йульок він, кондовий )))
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

зі знака такий свободівець, як із мене прима-балерина  :laugh:
йульок він, кондовий )))

Яке їхало, таке здибало!  :pooh_lol:
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Яке їхало, таке здибало!  :pooh_lol:

і шо одне, шо інше кодло, країні дарує лиш розрбрат, ганьбу та палки в колеса. Шо ж нам свезло ото так, на гідіотів в таких кількостях...
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

і шо одне, шо інше кодло, країні дарує лиш розрбрат, ганьбу та палки в колеса.

Погоджуюсь.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Так і було, допоки жарений когут не поклював поляків десь в 14 році і ті почали масову істерію на історичному фронті. Домовлятись можна і треба, але для цього потрібно аби обидві сторони цього бажали. Поляки станом на зараз такого бажання не демонструють. НМД.

====================================================

no niestety,  zgadzam sie z oceną sytuacji
pewnie trzeba będzie zrobic jak to proponuje p. Francaise , cytuję
" Як на мене, якщо спокійно відморожено стояти на своєму, то буде як свого часу з москалями та портретом Мазепи на купюрі. Поволали поволали та й стулили писки "
tez tak to widzę

Po raz pierwszy od kilku lat Ukraina może pozwolic sobie na to , że by twardo rozmawiac z Polską i to nawet nie dlatego, że w tym najnowszym dyplomatycznym konflickie racja jest po stronie Ukrainy ale dlatego, że Polska w 2017 roku to nie jest Polska z lat 2010 - 2014, mało teraz znaczy w Europie i mało w w USA.
W niczym Ukrainie nie może pomóc ale też - nie bardzo może zaszkodzić, nawet jakby bardzo chciała.
Cos takiego jak Orban : i Polska i Wegry teraz wyżej srają niz dupę mają.
Czyli " спокійно відморожено стояти на своєму " i może szukać jakiegos kompromisu ale tylko wtedy gdy Polska też go będzie szukać .
A jak nie - to nie .
PiS nie będzie rządził wiecznie.
Każdy inny polski rząd dogada się z Kijowem
A na razie Polska może bardzo nie lubic Bandery ale potrzebuje kilkuset tysięcy banderowców do pracy i bardzo chętnie ich przyjmie
takie są realia

 
   
Цитата: DeL1T
Я не рвзу не порохобот але менi гидко вiд тих фантомних болей у полякiв.

Ладно кацапи мають хоч армiю. А поляки? Чи цигани? Самi голi босi. Звiдки стiльки гонору?


Заголовок до статті в "Wyborcza":  "Józef Piłsudski: Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy." (Це він про поляків)
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

====================================================

no niestety,  zgadzam sie z oceną sytuacji
pewnie trzeba będzie zrobic jak to proponuje p. Francaise , cytuję
" Як на мене, якщо спокійно відморожено стояти на своєму, то буде як свого часу з москалями та портретом Мазепи на купюрі. Поволали поволали та й стулили писки "
tez tak to widzę

Po raz pierwszy od kilku lat Ukraina może pozwolic sobie na to , że by twardo rozmawiac z Polską i to nawet nie dlatego, że w tym najnowszym dyplomatycznym konflickie racja jest po stronie Ukrainy ale dlatego, że Polska w 2017 roku to nie jest Polska z lat 2010 - 2014, mało teraz znaczy w Europie i mało w w USA.
W niczym Ukrainie nie może pomóc ale też - nie bardzo może zaszkodzić, nawet jakby bardzo chciała.
Cos takiego jak Orban : i Polska i Wegry teraz wyżej srają niz dupę mają.
Czyli " спокійно відморожено стояти на своєму " i może szukać jakiegos kompromisu ale tylko wtedy gdy Polska też go będzie szukać .
A jak nie - to nie .
PiS nie będzie rządził wiecznie.
Każdy inny polski rząd dogada się z Kijowem
A na razie Polska może bardzo nie lubic Bandery ale potrzebuje kilkuset tysięcy banderowców do pracy i bardzo chętnie ich przyjmie
takie są realia

+1
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

зі знака такий свободівець, як із мене прима-балерина  :laugh:
йульок він, кондовий )))

Іди танцюй. В тебе то певно краще вийде ніж писати .
 В свободи є два способи отримати владу - захопити або виграти вибори. Я б не проти першого, але об'єктивні причини не дають його провернути . Залишається другий спосіб - виграти вибори . І це можна зробити , тільки всі решта повинні обісратись . Що потрохи і відбувається . Обісрався ющ, обісрався янек , обісрався порох. Залишилось обісратись юльці і влада сама прийде до рук свободи . Але є одне але . Свободі не йдеться за захоплення влади заради влади  і набивання кишень. . Йдеться про добро для України . І якщо юлька піде шляхом пєті і буде красти , буде гнана сцяними шматами . Але якщо буде працювати на благо українців , і на благо України , то ні свобода ні будь-хто інший її не скинуть . 
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .
LSD

Не те щоб я був проти тої антипольської компанії  , яку розвели порохоботи в інтернеті . Я , як прихильник Свободи , цілком підтримую відродження національної гідності українців . Захист своїх героїв - це добре , не дивлячись на причини такого проукраїнського і антипольського інтернетшторму. А причини цього - чисто барижні . Причини - в тому мільйоні дозволів на працю , які поляки дадуть українцям в наступному році . І це пряма загроза бізнесу наших бариг. Бо не вірю я в патріотизм вальцмана з гройсманом . А в їх патологічну жадібність вірю . Бо коли вони змушені будуть платити європейські зарплати ,  не зможуть демпінгувати  своєю  продукцією. І з мрією про другий мільярд прийдеться розпрощатися 
 От звідки ростуть ноги в  антипольської кампанії у виконанні порохоботів. 
Ви Щось дядьку п***а, то не трактор, то ДТ.
   
Мені не подобається що в Польщі починається ототожнення українців з бандерівцями
Оргазмі на побутовому рівні.
   
Тренд підозрілий і таки негативний.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .
DVB

Цитата: GizmoGremlin


Продовжуйте боротися проти Порошенка за проголошені вами цілі (бабло від "них", списування боргів), - і замість безвізу з Канадою матимете безкордон з Мордором! 
Обережно! Типова маніпуляція!
Чому б не припустити, що матимемо безкордон з Польщею? (tu) Польща чимось гірша за Канаду?
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Враховуючи що поляки до Канади їдуть а канадійці до  Польші якось не дуже то мабуть таки дещо краща
   
Авторе, Ви - не є розумною людиною, як і Світлана Бикова  :-)o

НЕМАЄ ніяких антипольських настроїв в Україні, як і антиукраїнських настроїв в Польщі.
А є антиукраїнські та антипольські настрої в парашці, і ото звідти все й смердить - через агентів впливу і корисних ідіотів типу польських та українських нациків та корисливих і охочих до сенсацій політиків та журнаглистів.
Именно так. И автор подбросил дровишек именно туда.
   
У панства параноя?

На кожен власний бзік вишукуєте винного в особі путіеа?

   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Не те щоб я був проти тої антипольської компанії  , яку розвели порохоботи в інтернеті . Я , як прихильник Свободи , цілком підтримую відродження національної гідності українців . Захист своїх героїв - це добре , не дивлячись на причини такого проукраїнського і антипольського інтернетшторму. А причини цього - чисто барижні . Причини - в тому мільйоні дозволів на працю , які поляки дадуть українцям в наступному році . І це пряма загроза бізнесу наших бариг. Бо не вірю я в патріотизм вальцмана з гройсманом . А в їх патологічну жадібність вірю . Бо коли вони змушені будуть платити європейські зарплати ,  не зможуть демпінгувати  своєю  продукцією. І з мрією про другий мільярд прийдеться розпрощатися 
 От звідки ростуть ноги в  антипольської кампанії у виконанні порохоботів. 

Якраз очільник три дні тому зробив заяву.

 Не буду опускатися до рівня істеричних антиукраїнських реакцій польських політиків. Це не державницька політика самих поляків, це дешевий популізм їхньої влади перед місцевими виборами та неминучими відставками урядовців.

Перше. Як би хто не верещав, Україна є і буде в Європі. З Бандерою, Шухевичем та іншими нашими Героями. Як і Польща стала членом Євросоюзу з Пілсудським та Дмовським.

Друге. Раджу представникам польської влади, перш ніж бризкати слиною в бік українців, уважно переглянути власну історію. Нагадаю, що антиукраїнська шовіністична політика Речі Посполитої в 17-18 ст. та 20-30-х рр 20 ст. завершилася для поляків втратою держави.

Третє. Ми поважаємо право поляків бути патріотами своєї держави, право шанувати своїх героїв. Але очікуємо на таку ж саму повагу.

Не треба ставити нас перед вибором, хто наші герої: Небесна сотня чи Бандера. Бо в Небесній сотні є щонайменше бандерівська свободівська чота; бо тисячі наших героїв, які четвертий рік боронять Українську Державу на сході, які поклали життя у цій боротьбі, пишаються, що вони - бандерівці.

Польська влада мусить усвідомити, що ця антиукраїнська істерія - це відверто ворожий щодо України крок. Це підлий удар ножем у спину нашій нації, яка четвертий рік збройно протистоїть московському агресору.

Такими заявами польський політикум руйнує не лише добросусідські відносини між нашими країнами, а нищить будь-яку можливість спільно протистояти московському імперіалізму, у планах якого - загарбання наших держав та підкорення наших націй.

Польські політики, які нагнітають польсько-українське протистояння, повинні розуміти, що переможцем тут може бути лише Московія.

Пам'ятайте слова Пілсудського про те, що не може бути вільної Польщі без незалежної України. Тому уявна перемога над українцями у минулому стане серйозною поразкою для Польщі у майбутньому.

І знайте, що українське суспільство не мовчатиме і адекватно реагуватиме на провокативні дії польського політикуму, який зазіхає на українську гідність, принижуючи наших Героїв.

Олег Тягнибок, Голова ВО "Свобода"
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

====================================================

no niestety,  zgadzam sie z oceną sytuacji
pewnie trzeba będzie zrobic jak to proponuje p. Francaise , cytuję
" Як на мене, якщо спокійно відморожено стояти на своєму, то буде як свого часу з москалями та портретом Мазепи на купюрі. Поволали поволали та й стулили писки "
tez tak to widzę

Po raz pierwszy od kilku lat Ukraina może pozwolic sobie na to , że by twardo rozmawiac z Polską i to nawet nie dlatego, że w tym najnowszym dyplomatycznym konflickie racja jest po stronie Ukrainy ale dlatego, że Polska w 2017 roku to nie jest Polska z lat 2010 - 2014, mało teraz znaczy w Europie i mało w w USA.
W niczym Ukrainie nie może pomóc ale też - nie bardzo może zaszkodzić, nawet jakby bardzo chciała.
Cos takiego jak Orban : i Polska i Wegry teraz wyżej srają niz dupę mają.
Czyli " спокійно відморожено стояти на своєму " i może szukać jakiegos kompromisu ale tylko wtedy gdy Polska też go będzie szukać .
A jak nie - to nie .
PiS nie będzie rządził wiecznie.
Każdy inny polski rząd dogada się z Kijowem
A na razie Polska może bardzo nie lubic Bandery ale potrzebuje kilkuset tysięcy banderowców do pracy i bardzo chętnie ich przyjmie
takie są realia

О!  (tu)
   
pewnie trzeba będzie zrobic jak to proponuje p. Francaise , cytuję
" Як на мене, якщо спокійно відморожено стояти на своєму, то буде як свого часу з москалями та портретом Мазепи на купюрі. Поволали поволали та й стулили писки "
tez tak to widzę
однозначно
   
Не знаю. В мене є далекі родичі в Польщі. Колись в 1989му відвідував їх. Коли прогулювалися, зустріли їх сусідку, яка, почувши, що я з України, почала нарікати на "бандєровцуф", які їх різали на Галичині. Випадкова людина.
Єдиний спосіб вирішити конфлікт - ОБОМ сторонам треба створити спільний комітет, і озадачити його потребою вивчити історичні факти, надані противною стороною, і створити який меморандум міжнаціонального порозуміння чи примирення, щоб потім тикати ним в кожного, хто починає "гавкати" на іншого.
:facepalm1:
Це звучить,як -"треба зайти по пояс в р.Ніл та плескаючи по воді руками заключити з крокодилами мумурандум про безпечний перетин річки.
Щоб потім тикати ним в зуби крокодилам за кожного з'їдженого простолюдина."
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

Поляки вилизали країну за європейські гроші, а тепер "з вдячності" починають до німців пискувати, так само, як до нас.
Скоро ті гроші урвуться і треба буде самим показувати результат. А "ПіС" того не вміє. Зате вміє істерію піднімати.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

ТС-у попить ромашки, мяты - успокоиться

а вообще высер хуйловский. а-ля бандьроцы против дедывоевали

ТС - ты хуйловец
   
ТС-у попить ромашки, мяты - успокоиться

а вообще высер хуйловский. а-ля бандьроцы против дедывоевали

ТС - ты хуйловец
Скорше цілющого ефтаназолу.
   
Re: В антипольської істерії є просте пояснення .

найбільше антипольську істерію розводять найзатятіші порохоботи Войщиховський і Дуда (tu)

зі. :facepalm1: єбанутим нема спокою... всюди їм порохоботи ввижаються

Але Т.С. має рацію(напевно і мобільний телефон :) ), до речи логічно обґрунтовану!!!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія