Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Белковский

Белковский

 Владимир Александрович Зеленский уже президент. Шансов нет. Как говорил Уинстон Черчилль в 1940-м году в обращении к Адольфу Гитлеру именно в тот момент, когда уже немецкие бомбардировщики начинали бомбить Великобританию и когда пал Кале, и когда пала Бельгия, и уже готовилось наземное вторжение, он сказал: «Surrender Fritz, it’s your last day». Все, с Порошенко все решено.

Я же предлагал ему свои услуги в качестве экскурсовода, потому что я неплохо знаю его, его жену Марину. И я с удовольствием их отведу в музей Пегги Гуггенхайм в Венеции, в музей Галуста Гульбенкяна в Лиссабоне. Я их расслаблю. Но в качестве политического фактора их уже нет. Их нет. Результат второго тура, скажем так, я анонсировал в Киеве, когда прорывался через границу ради моих любимых женщин, которых я только что перечислил, – 60 на 30. Но, скорее всего, будет для Порошенко еще хуже, то есть будет где-то 62 на 27.
   
Re: Белковский

https://echo.msk.ru/programs/year2019/2405887-echo/

Поэтому, пожалуйста, постарайтесь так, чтобы войска уже сдались к моменту моего прибытия. Победы при Аустерлице, при Йене и Аэурштедте были достигнуты за этот счет абсолютно. Соответственно, психологическая зависимость Наполеона Первого Бонапарта от Шарля Мориса Талейрана де Перигора, герцога Беневентского и епископа состояла в том, что Наполеон Бонапарт, будучи императором французов и главной, ключевой фигурой французской истории, очень плохо владел французским языком, поскольку он был этнический итальянец и родной язык был итальянский.

И его переписка с матерью, которая является ключевым источником исторических знаний о Наполеон, она на итальянском. А Талейран хорошо владел французским языком. Талейран был спичрайтером. Он писал эти энциклики. Поэтому Талейран много раз предавал Наполеона. Но Наполеон не мог избавится от Талейрана никак, потому что кто ж будет писать энциклики, если не Талейран.

Зеленский поступает именно так. Порошенко уже разгромлен. Все. Нет предмета диалога никакого. Нужно решать вопрос, как выносить за ноги и за руки его из кабинета на Банковой площади и послать специальных грузчиков, – а я сам грузчик по образованию, моя карьера начиналась в должности грузчика на Черемушкинском плодоовощном объединении города Москвы, – чтобы вынести его. Давайте. Вот я тоже готов

Останнє редагування: 14 квітня 2019 07:19:55 від kasia
   
Re: Белковский

 Владимир Александрович Зеленский – это олицетворение преодоления комплекса неполноценности украинского народа по отношению к России. И именно поэтому обязательно победит. Это человек, который психологически от России независим.

Вот сейчас, когда я ехал сегодня утром, чтобы успеть на эфир ваш и наш на «Эхо Москвы», я видел новые билборды Петра Алексеевича Порошенко, где он делает вид, что он противостоит Владимиру хуйло (Порошенко с хуйло), что еще раз доказывает, что Владимир Владимирович хуйло поддерживает Порошенко, потому что разрешение использовать образ хуйло для этих билбордов могло быть дано только самим хуйло. И все это делалось через Виктора Владимировича Медведчука, известного ключевого представителя Владимира хуйло в Украине. Это не спасет отца русской демократии в лице Петра Алексеевича Порошенко. Конец цитаты уже наступил, кавычки закрылись.
.........
Вокруг Зеленского сплотятся все.

(С этого дебильного Эха не все копируется, т.ч. это не полностью)

Останнє редагування: 14 квітня 2019 07:25:34 від kasia
   
Re: Белковский

Кацапський понос.
   
Re: Белковский


Зеленский это не новый курс, это мандат народа Украины на свертывание проекта под таким названием. У украинцев осталось одно глубинное стремление - присоединится к чему-то уже существующему, что не надо строить заново и самим. Дай волю Галиции - они с радостью уйдут в Польшу. Дай волю Мариуполю - он с радостью уйдет в Россию. Вот что на самом деле хочет народ Украины - переехать в хороший, безопасный дом и забыть, что были когда-то украинцами. Это подсознательно, сознательно это стремление под табу.

Поэтому народ и выбрал Зеленского, интуитивно чувствуя, что этот наконец все развалит и наступит успокоение.
   
Re: Белковский

Белковскій, як і всі медійні фігури, які мають авдиторію десь так понад 300 тисяч, зобов'язаний озвучувати маніпуляційні месіджі від ФСБ. За це йому надається право ляпати язиком що завгодно, а отже заробляти. Можеш крить хуйло, ганьбити російську владу, торочити про розпад Росії і таке ін. ніхто тебе не троне, але будь добр 150 раз в год  вспомні "Ліпєцкую фабріку", "Порошенко вор", "Порошенко і хуйло друзья", "Порпошенко вигоден хуйло" , "хуйло поддерживает Порошенко" і таке ін.
Те саме - Латиніна, Іларіонов і пр.
Фактічєскі елітниє простітутки "на  полшишечкі".
Якщо вони не будуть цього робити, то просто зникнуть з медійного поля. А може й з життя.

Після другої світової публіка з подивом виявила, що більшість нібито підпільних радіостанцій "Опору" (французьких переважно), які 95% часу падскудили Гітлєра і Німеччину насправді належали відомству Геббельса.
 Метою їх діяльності було 1)підтримувати реноме достовірного джерела 2) впаріть маніпуляційне фуфло, оті самі 5%, заради яких вони і існували.
   
Re: Белковский

Вокруг Зеленского сплотятся все.

Не всі.
"Скажи, кто твой друг, и я скажу, кто ты. Вырожденцы держатся друг за дружку, как бледные спирохеты под микроскопом, цепочками. Вполне понятно — общность судьбы и интересов. "/Г.Климов
   
Re: Белковский

kasia
спасибо!
обязательно послушаю в оригинале
белковский голова, перед первым туром по нотам расписал..
по росейским делам наверное один из лучших, если не самый лучший эксперт..
умен черт
   
Re: Белковский

kasia
спасибо!
обязательно послушаю в оригинале
белковский голова, перед первым туром по нотам расписал..
по росейским делам наверное один из лучших, если не самый лучший эксперт..
умен черт

Бєлковській  такий же дегенерат як і Зєбілушка.
   
Re: Белковский

Бєлковській  такий же дегенерат як і Зєбілушка.
увы Владимиру Александровичу да Белковского очень очень далеко по гуманитарным знаниям, в бизнесе Стасик ноль, все что лекциями заработал, да от политиков кое что - все его..
если для вас Белковский дегенерат, то уж даже и не знаю какие критерии ваши..
юра прокурор, его жена, гройсман, нарик, свинарчук - кто из этих апостолов?
   
Re: Белковский

увы Владимиру Александровичу да Белковского очень очень далеко по гуманитарным знаниям, в бизнесе Стасик ноль, все что лекциями заработал, да от политиков кое что - все его..
если для вас Белковский дегенерат, то уж даже и не знаю какие критерии ваши..
юра прокурор, его жена, гройсман, нарик, свинарчук - кто из этих апостолов?

Зміна тези - найпростіший спосіб демагонії, який відразу видає або примітивного маніпулятора, або вродженого ідіота, який поняття не має про ази формальної логіки.

Мова не  про "апостолів", а конкретно про Бєлковського , Зєлєнского і месиджі від ФСБ.
Ще раз для тупих.
Мова не  про "апостолів", а конкретно про Бєлковського , Зєлєнского і месиджі від ФСБ.

Спецслужби зазвичай використовують дегенератів аби атакувати ними здорове суспільство. Подвійна небезпеки, коли йдеться про спецслужби інших країн, бо це фактично зовнішня агресія.
І Бєлковський і Зєлєнскій це очевидні біологічні дегенерати, хоч які вони не мали таланти впливу на широкі маси.
   
Re: Белковский

Спецслужби зазвичай використовують дегенератів аби атакувати ними здорове суспільство. (с)

что касается зеленского
какие в херах спецслужбы?
кто его на свет с вакарчуком вытянул
порошенко спецслужбы фсб?
это его проект зеленский..
ради хохмы натыкать кандидатов в пул
и отгреб..


пистец просто
   
Re: Белковский

увы Владимиру Александровичу да Белковского очень очень далеко по гуманитарным знаниям, в бизнесе Стасик ноль, все что лекциями заработал, да от политиков кое что - все его..
если для вас Белковский дегенерат, то уж даже и не знаю какие критерии ваши..
юра прокурор, его жена, гройсман, нарик, свинарчук - кто из этих апостолов?

Вот и весь секрет почему Белковский поддерживает Зеленского.
   
Re: Белковский

https://youtu.be/fHyuAYBnU9Y
Вот и весь секрет почему Белковский поддерживает Зеленского.

 :lol:

   
Re: Белковский

Т.е. я хочу сказать что еврей всегда поддерживает еврея просто потому что он еврей. Проблему поцоватости отдельно взятого еврея они решают в своем чисто еврейском кругу. Мнение и советы посторонних неевреев им глубоко до звёзды. Не гойское это дело лезть своим свиным рылом в их еврейские дела. Украинцам до этого ещё очень далеко. Евреи раскопали свинарчуков и у украинцев сразу подняли визг а-а измена, зрада на костер его. Если бы такое случилось в Израиле с каким нибудь еврейским поставщиком вооружения для ЦАХАЛ про которое им поведал непонятно откуда взявшийся палестинский журналист реакция еврейского общества была бы совершенно иной.
Формирование национальных дружин на деньги саудовской Аравии из ветеранов войны судного дня которые бы бегали за израильским премьер министром это вообще нонсенс.
   
Re: Белковский

Срань кацапская.
   
Re: Белковский
van

Все нормальные люди хотят перемен  не может Украина быть первой в Европе по нищите  и коррупции , которая она стала при этом режиме мародера  и его свин окружения.
   
Re: Белковский

Все нормальные люди хотят перемен  не может Украина быть первой в Европе по нищите  и коррупции , которая она стала при этом режиме мародера  и его свин окружения.
щоб підтвердити своє зубожіння, сфоткай своє взуття, наприклад.
   
Re: Белковский

Спецслужби зазвичай використовують дегенератів аби атакувати ними здорове суспільство. (с)

что касается зеленского
какие в херах спецслужбы?
кто его на свет с вакарчуком вытянул
порошенко спецслужбы фсб?
это его проект зеленский..
ради хохмы натыкать кандидатов в пул
и отгреб..


пистец просто

В часи перебудови раптом нізвідки взялася "Программа Взгляд", яка мала тотальний вплив на радянську молодь (зокрема на мене). 30 років пройшло, а я й досі імена памятаю: Любімов, Лістьєв, Захаров, Мукусєв, Боровік та ін. Їх усіх вирізняла довірлива атмосфера, розкуте спілкування і між собою і з дозвонювачами (абсолютна "бомба" для радянського часу), тобто від них йшла , як здавалося, дійсна, обєктивна правда життя, яка вона є.
Но как  оказалось кролікі не догадивалісь, шо їх тупо разводят.
Практично всі вони прийшли з КГБ-шного "Іновєщанія" - пропагандонських радіостанцій, спрямованих на іскушонного западного обиватєля. І ця пропаганда зовсім не була такою дубовою і карикатурною, як та, шо призначалася неіскушоним совєйскім гражданам.
За цією пропагандою були і "психологія мас" і "управлєніє толпой" і Комінтерн, і теоретичні напрацювання Антоніо Грамші і лівацька "фракфуртська школа" від німецьких євреїв і ще бог зна що.
Публіка тягнеться  до тих, кому довіряє, а потім відтворює у своїй поведінці те що їм впарілі "авторітєти"
Завоювання довіри це стократ відпрацьована технологія, яка успішно застососується у релігії, рекламі, політиці, торгівлі, спорті , тобто у будь-яких формах роботи з масами. 
За опитування американської молоді 1968 року найбільшим авторитетом , який визначав іх світогляд був останній альбом "Beatles": "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band", який фактично був замаскованою ідеологічною диверсією.

Коли Вакарчук співає "Не стріляй" "Це не твоя війна", а всі його розглагольствованія "і нашим і вашим", то хочеться перепитати - "Шо за хєрня?"

Сподіваюся я  нікого не ображу, коли нарешті скажу очевидне - він також дегенерат.
   
Re: Белковский

Все нормальные люди хотят перемен  не может Украина быть первой в Европе по нищите  и коррупции , которая она стала при этом режиме мародера  и его свин окружения.
==========================
Дешевый кацап. Если бы был в Украине,а не ботил с Клязми, то ты б обзавидовался нашей "нищете"! Куда вам до нас,нищеброды кацапские! Скабеевой насмотрелся? B-)  :fuck:
   
Re: Белковский

Наш форум это как срез общества. Кто топит за Зеленского? Люди не ощущающие себя частью украинского общества. Принадлежащие к другим этносам культурам. В украинской Украине им некомфортно: с этим дурацким суржиком русского языка, вышиванками и сумными писнямы. Их позиция понятна. Для них Зеленский это торпеда пущенная в борт корабля с названием Украина. Они уже залезли в шюпки надели спасательные жилеты и просто смотрят на то как пущенная Коломойский  торпеда с камикадзе Зеленским к нам приближается. Неонятна позиция людей считающих себя украинцами почему то решивших что эта торпеда снесет только капитанскую рубку с ненавистным капитаном и его свинарчуками? А их круизный лайнер потом просто ляжет на другой курс и они из трюмов переберется в каюты первого класса? И да Белковский гражданин России, живёт в России, любое развитие ситуации в Украине на нем лично никак не отразится. Как и война в Сирии, например.

Останнє редагування: 14 квітня 2019 09:11:10 від Petrovich
   
Re: Белковский

Наш форум это как срез общества. Кто топит за Зеленского? Люди не ощущающие себя частью украинского общества. Принадлежащие к другим этносам культурам. В украинской Украине им некомфортно: с этим дурацким суржиком русского языка, вышиванками и сумными писнямы. Их позиция понятна. Для них Зеленский это торпеда пущенная в борт корабля с названием Украина. Они уже залезли в шюпки надели спасательные жилеты и просто смотрят на то как пущенная Коломойский  торпеда с камикадзе Зеленским к нам приближается. Неонятна позиция людей считающих себя украинцами почему то решивших что эта торпеда снесет только капитанскую рубку с ненавистным капитаном и его свинарчуками? А их круизный потом просто лайнер ляжет на другой курс и они из трюмов переберется в каюты первого класса? И да Белковский гражданин России, живёт в России, любое развитие ситуации в Украине на нем лично никак не отразится. Как и война в Сирии, например.
(tu)
   
Re: Белковский

Дай волю Галиции - они с радостью уйдут в Польшу.
Иксперд, Вы в Галичине жили? Как я понимаю, иначе бы Вы не написали ту чушь, что написали. Не зная темы лезть с комментариями).  Улыбнули.
   
Re: Белковский

Все нормальные люди хотят перемен
   
Re: Белковский

Він як завжди під кайфом.Відпрацьовує бвбки...
   
Re: Белковский

Бєлковській  такий же дегенерат як і Зєбілушка.

Все вокруг дегенераты,  клоуны, наркоманы и дебилы,  увы
   
Re: Белковский

Белковский очень плохой авторитет
Наряду с Илларионовым, пророчил нам дефолты и поражения

Это кремлёвский пёс
   
Re: Белковский


Гуляє по Києву
   
Re: Белковский

Белковський фсб-шна гнида. Погано, що збувається предречене Портніковим пару тижнів тому: євреї нестимуть відповідальність за євреїв. При чому, зовсім не ті, що при владі, а пересічні, звичайні жителі звичайних міст.
З іншого боку, ми бачимо тотальний наступ на Україну з боку зросійщеного єврейства та єврейського капіталу, які, в принципі, не так щоби проти України, але ладні перетворити її на російськомовну неукраїнську Україну і винищити саму пам'ять про українців.
Нагадаю, якщо хто забув або не знав, що концептуальним ідеологічним документом совіцького єврейства, того справжнього, хто усвідомлював себе євреєм, стала промова Гідеона Хаузнера на процесі Адольфа Ейхмана:
"Слова "живи в крови своей" сопровождают этот народ со дня появления его на арене истории.
Фараон в Египте угнетал их тяжким трудом и бросал их детей в реку.
Аман приказал истребить их.
Хмельницкий вырезал евреев массами.
Петлюра устраивал погромы.

Но на всем пути, отмеченном кровью, с тех пор, как евреи стали народом, и до сей поры никому не удавалось сделать то, что сделал кровавый режим Гитлера, и что исполнил Адольф Эйхман.

Ось так. Хмельницький і Петлюра поставлені були поряд із Гітлером і Ейхманом. 
Так вони мислять і досі.

Останнє редагування: 14 квітня 2019 11:39:29 від Генрих Германович
   
Re: Белковский

Погано, що збувається предречене Портніковим пару тижнів тому: євреї нестимуть відповідальність за євреїв. При чому, зовсім не ті, що при владі, а пересічні, звичайні жителі звичайних міст.

невже таки будуть погроми? ;o
   
Re: Белковский

Все вокруг дегенераты,  клоуны, наркоманы и дебилы,  увы

Не всі.  Проте досить значна більшість публічних фігур: режисьори, артисти, кловуни, весь разговорний жанр, журналюги, львєцкіє львіци, вишєє обчєство, дєпутати всє мастєй, начяльство чєго угодно і т.д.
   
Re: Белковский

невже таки будуть погроми? ;o
Погромів не буде. Зараз євреї не живуть купно, у гетто, адже погроми були в єврейських кварталах, яких немає давно.
Але ось спелеск антисмемітизму, контрольований з-за кордону, із підпалом синагог - доволі вірогідний.
   
Re: Белковский

увы Владимиру Александровичу да Белковского очень очень далеко по гуманитарным знаниям, в бизнесе Стасик ноль, все что лекциями заработал, да от политиков кое что - все его..
если для вас Белковский дегенерат, то уж даже и не знаю какие критерии ваши..
юра прокурор, его жена, гройсман, нарик, свинарчук - кто из этих апостолов?


У них Портников гуру журналистики,который на фоне Белковского выглядит как первокурсник из деревни по сравнению с профессором
   
Re: Белковский

Белковский очень плохой авторитет
Наряду с Илларионовым, пророчил нам дефолты и поражения

Это кремлёвский пёс

Тут цікаво, що Бєлковскій 100 раз повторив, що "нє брал от властєй ні копєйкі", тому мовляв "я свободный человек".
На питання чому він не має проблем за свою таку сміливість відповіда, що я мовляв "мєлкая сошка". Проте ця "мєлкая сошка"  має величезну трибуну - "Єхо Москві", "Дошьть", цілий інтернет. І це в той час коли реально садять просто за лайки і перепости!

Він може і не брав "ні копєйкі от властєй", але  він час од часу озвучує латентну дезиформацію або пропагандонські месиджі від ФСБ, вкупі з цілком антикремлівською риторикою. Його заробітки "на сторонє"фактично  і є платою Крємля, який дає йому таку індульгенцію.

Душа в нього ранімая, тому він постійно і бухає.
   
Re: Белковский

У них Портников гуру журналистики,который на фоне Белковского выглядит как первокурсник из деревни по сравнению с профессором
А ви в Україні щось взагалі чули про журналістику?
КДБ-шний агент Портніков - то верх української "журналістики".
   
Re: Белковский

Хмельницкий вырезал евреев массами.
Петлюра устраивал погромы.

Ну ващє-то пєрвий нє вирєзал, а второй нє устраівал. Остальноє - правда.

1)- Читайте вашу "Універсальну жидівську енциклопедію", то знайдете там, що згідно з обчисленнями 1578 року в Польщі було 75 тисяч жидів, в "Литовських" землях, до яких належала Україна, 27 тисяч жидів, отже на терені самої України було яких двадцять тисяч. Сто років пізніше їх повинно було бути два рази стільки, отже не більше, як п'ятдесять тисяч. Припускаю, що в висліді воєнних дій їх згинула половина, отже яких двадцять п'ять тисяч. До того ж не забувайте, що згідно із свідченнями самих жидів, тодішній польський "гетьман" Чарнецький масакрував жидів більше ніж Хмельницький, тому п'ятнадцять тисяч жидівських жертв у війні в Україні в часі Хмельницького треба признати, згідно з правдою, полякам. На рахунок українців, на Хмельницького, залишається всього десять тисяч жидів. Не пів мільйона, а десять тисяч. Українців згинуло тоді понад триста тисяч.

Рабін зніяковів.

- Ну, але все таки та жорстокість, убивання жінок, дітей...

- Але й тут рабін Гановер перебільшив, тобто просто приписав українцям те, що вичитував у книгах Мойсея, про те, що робили тоді жиди.
...
- ... Оце все, що Ізраїль чинив з мідіянами, башанцями, сихонцями та іншими мешканцями старинної Палестини приписав рабін Гановер, жидівський літописець Хмельниччини, українцям і Хмельницькому. Якби Мойсей або його наслідник Ісус Навин були на місці українців, то вони напевне зробили б те саме з жидами в Україні, що робив Ізраїль на їх накази з мідіянами, филистинцями й іншими. Але в дійсності Хмельницький таких наказів українцям не давав, не покликувався на доручення українського Єгови, і українці такого не чинили. Бо український "Єгова" милосердний, чоловіколюбець, а не такий кровожадний, як жидівський, який лише жидів уважає своїми дітьми, а інших велить знищити дощенту, без милосердя - навіть старців, жінок і дітей. "

"Петро Мірчук. Зустрічі й розмови в Ізраїлю"
http://exlibris.org.ua/mirczuk/08.html

2) Соломо́н Ізраї́левич Ґольдельма́н (справжнє – Хаїм-Шолом Срульович; псевд.: Золотаренко, Шалом Кишиневер; 5 грудня 1885, Сороки, Бессарабія (тепер Молдова) — 3 січня 1974, Єрусалим) — визначний діяч української єврейської громади, вчений-економіст.

У 1917–1918 входив до складу Української Центральної Ради від Поалей-Ціон, з жовтня 1917 року — гласний Київської повітової народної ради.


Соломон Гольдельман
"Жидівська національна автономія в Україні не була якимсь ізольованим явищем на терені Росії в добу революції. Подібні явища й паралельні події відбувалися також у рамках деяких інших національних революцій: у Литві, Латвії, Естонії, почасти Білорусі.

Але, коли порівнюємо національні досягнення жидівської меншости у тих країнах з обсягом, компетенцією, практичною працею, а, зокрема, з формально-конституційним станом жидівської автономії в рамках Української держави, то переконаємося у виключній оригінальності автономного статусу жидівської мешости в Україні, у зразковому характері цього статусу.

Національно-конституційний стан, створений законом про національно-персональну автономію жидівської меншости в Україні, стоїть осамітнено в усій історії жидівського народу в розсіянні, і є визначним і неповторним явищем у спробах уреґулювання міжнаціональних стосунків в багатонаціональних державах."

Тобто ніде і ніколи євреї не мали таких прав як при Петлюрі. Внєзапно.

Про погроми - читайте он у Бабєля про Шимона Будьоного. І нічо - польот нормальний, ніхто й не згадує взагалі.
   
Re: Белковский

невже таки будуть погроми? ;o
так. Українське селянство було по вуха в боргах перед євреями. Тому вбивало їх з задоволенням. Хоча зазвичай страждали євреї які особисто українцям нічого поганого не робили. В дев'ятнадцятому столітті найбагатшими людьми в Києві були євреї. Майже вся архітектура в центрі яка зберігалася с царскіх часів побудована на єврейські гроші. Коли вирішили встановити в Києві пам'ятник Богдану Хмельницькому євреї не дали ані копійки. Актівісти були вимушені звернутись до царя за допомогою. Цар грошей дав але велів прибрати з під коней Богдана конаючих поляка та жида.
До речі напочатку двадцятого сторіччя в Києві дякуючі заможнім євреям вже їздили електричні трамваї. Такого дива не було навідь в Санкт-Петербурзі.
І на останок у євреїв дуже хороша пам'ять.
   
Re: Белковский

Владимир Александрович Зеленский уже президент. Шансов нет. Как говорил Уинстон Черчилль в 1940-м году в обращении к Адольфу Гитлеру именно в тот момент, когда уже немецкие бомбардировщики начинали бомбить Великобританию и когда пал Кале, и когда пала Бельгия, и уже готовилось наземное вторжение, он сказал: «Surrender Fritz, it’s your last day». Все, с Порошенко все решено.


--------------------------------->
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія