Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
22 вересня 2023 08:04:44
я робив. купив газобензиновий каррбюратор до звичайного генератора.
у рідному карбюраторі просвердлив отвір і переставив форсунку з купованого.
все працює.
2
13 січня 2019 11:42:57
Про це щойно повідомив на екстреному засіданні міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій начальник Калуського МРВ УДСНС Василь Микитин.

За словами посадовця, пожежу в корпусі 425 цеху піролізу, компримування та поділу пірогазу виробництва “Етилену та поліетилену ТзОВ "Карпатнафтохім" на вул. Промислова, яка розпочалася вчора о 21.08, повністю ліквідовано, інформують "Вікна".

Рятувальники з Галича, Долини, Івано-Франківська, Рожнятова, Войнилова і Бурштина повертаються в місця постійного перебування, зазначив начальник Калуського МРВ УДСНС Василь Микитин.

На екстреному засіданні міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій укотре наголосили: небезпеки для калушан немає, жодна людина не постраждала.

Поліція відкрила кримінальне провадження через пожежу на “Карпатнафтохімі”

Як повідомляли "Вікна", 12 січня о 21:08 на пункт зв'язку Державної пожежно-рятувальної частини №24 з охорони об’єктів ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” надійшло  повідомлення про пожежу в корпусі № 424 цеху піролізу, компримування та поділу пірогазу виробництва “Етилену та поліетилену” ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ”, поблизу міста Калуш.

До місця пожежі було направлено пожежно-рятувальні підрозділи за підвищеним номером виклику: ДПРЧ-24 з охорони ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", ДПРЧ-6 міста Калуш, ДПРЧ-8 смт Рожнятів, ДПРЧ-10 міста Долина, ДПРЧ-3 міста Галич,ЧСПТ АРЗ СП УДСНС в області, ДПРП смт Войнилів та міста Бурштин, повідомляє прес-служба УДСНС.

Розмір площадки, на якій розміщена відкрита виробнича установка, становив орієнтовно 15 х 50 метрів.

Міський голова щодо пожежі на “Карпатнафтохімі”: загрози для Калуша немає

На охолодження виробничої установки та сусідніх споруд здійснюється подача водяних стволів. О 23:48 пожежу локалізовано.

За уточненими даними, до гасіння пожежі залучено 20 одиниць техніки та 110 чоловік  особового складу пожежно-рятувальних підрозділів У ДСНС в області.

Причина виникнення пожежі встановлюється. Потерпілих немає.
3
12 квітня 2016 07:50:02
В опері 12.18 не працює як і раніше.
Тим розумникам, які пропонують оновити Оперу  - у мене є і стара і нова Опера, Хром, Мозіла і ще купа браузерів. (ФУП я завджди чатаю на старій Опері . Мені так зручніше)
І коли я розробляю сайт, то перевіряю його роботу у всіх браузерах. Така реальність.
Тутешнім адмінам таке невідомо, мабуть.....
4
11 квітня 2016 09:12:48
У мене також з Опера старої (12) не заходить, а з Хрому все норм.
В опері
Код: [Select]
function compute(r) {
var js = JSON.parse(r);
var s = 0;
var base = js.b;
var i = 0;
var j = 0;
console.log(js);
t0 = performance.now();
Помилка Unhandled Error: Undefined variable: performance

Повна версія