Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини з Конгресу

Re: Гарні новини з Конгресу
PAL

https://t.me/ukrpravda_news/43784

ну це ще один спосіб затягнути прийняття допомоги якнайдовше
   
Re: Гарні новини з Конгресу



Сам Джонсон заявив, що не піде у відставку, адже вважає себе спікером воєнного часу.

"Я не піду у відставку, і, на мою думку, це абсурдне уявлення, що хтось може внести пропозицію про відставку, коли ми просто намагаємося виконувати свою роботу. Нам потрібні тверді руки біля керма. Я вважаю себе спікером воєнного часу. Я не очікував, що цей шлях буде легким", - відповів на закиди у свій бік сам Джонсон.

О так пусти свиню під стіл, то вона на стіл полізе. За кого та трампівська маріонетка себе вважає? :facepalm1:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

ну це ще один спосіб затягнути прийняття допомоги якнайдовше
Там прикол в тому що ненадання допомоги сильно б'є по рейтингах Трумпа - бо не упоротих американців зараз все ж таки меншість
   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу
Ale

Головне що з енергетичною безпекою в світі все гаразд - нікуди поспішати)
Обсяг російського експорту нафти морем зріс до 11-місячного максимуму. У всіх великих портах він був майже максимальним.
Видання Bloomberg пише, що минулого тижня загальний тижневий обсяг експорту досяг найвищого рівня з травня 2023 року, перевищивши його лише двічі з початку 2022 року. Середній показник також різко зріс, піднявшись до максимуму з початку червня.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ще один слуга?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ще один слуга?
Не вгадав - кажуть що йульок

Останнє редагування: 17 квітня 2024 10:11:24 від gorodok
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Чув, що Байден не може збільшувати видобуток нафти в США через зелену ідеологію демсів, оттаке...
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Конгресвумен Спартц зупинятиме допомогу Україні – виступає проти фінансування Києва
НОВИНИ — СЕРЕДА, 17 КВІТНЯ 2024, 07:15 — ХРИСТИНА БОНДАРЄВА
ПОДІЛИТИСЬ:
Уродженка України, конгресвумен Вікторія Спартц відмовляється підтримати у Конгресі інше фінансування для Києва, окрім як для летальної допомоги, та висуває умовою заходи для охорони кордону США.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Після озвучення спікером Майком Джонсоном його пропозиції про фінансування для союзників, зокрема України, Спартц заявила у своєму Twitter (Х), що не готова голосувати за виділення будь-якого іншого фінансування для Києва, окрім як на постачання зброї. Спартц написала, що не підтримає "надсилання грошей українському уряду – тільки летальну допомогу".

Також вона заявила, що пакет Джонсона повинен містити кроки для охорони кордону США з Мексикою. В іншому разі вона взагалі відмовиться підтримати весь пакет Джонсона.

"Ми повинні вибрати пагорби, на яких нам належить померти, і зайняти їх. Наш південний кордон – саме такий пагорб. Як я вже неодноразово говорила, якщо пакет спікера Джонсона не міститиме заходів з охорони кордонів, я не підтримаю цю пропозицію", – заявила Спартц.

Раніше республіканка з Індіани заявляла, що не підтримає ухвалений Сенатом пакет, який включає 60 мільярдів доларів на допомогу Україні, а також кошти для Ізраїлю та Тайваню.

У низці інтерв'ю Спартц казала, що хоче від президента Байдена більш чіткої стратегії щодо ролі США у війні і більш пильного контролю за тим, як витрачається допомога для України.

Спартц казала, що може підтримати пакет, який включатиме гроші на озброєння, додатковий нагляд за виділенням допомоги і жорсткіші правила безпеки на кордонах США.

Напередодні спікер палати Майк Джонсон оприлюднив свій план схвалення іноземної підтримки, що передбачає окремі голосування за допомогу Україні, Ізраїлю, Тайваню та пріоритети національної безпеки.

Лідер демократичної більшості в Сенаті США Чак Шумер заявив, що розгляне пропозицію спікера Палати представників Майка Джонсона стосовно допомоги Україні та іншим американським союзникам окремими законопроєктами.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Чув, що Байден не може збільшувати видобуток нафти в США через зелену ідеологію демсів, оттаке...
При Байдені виробництво нафти перевищило доковидні показники та встановило історичний максимум.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

При Байдені виробництво нафти перевищило доковидні показники та встановило історичний максимум.
отже брешуть
тиць не відкривається  :(
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Джонсон прогнозовано збрехав. Навіть не знаю, на що чувак розраховує, тупо поклав усі яйця в корзину до Трампа.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Джонсон прогнозовано збрехав. Навіть не знаю, на що чувак розраховує, тупо поклав усі яйця в корзину до Трампа.

Та хз. Трумп його кине при першій нагоді.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Какое своевременное, жизнеутверждающее и вдохновляющее заявление.

Американські літаки не будуть літати над українським небом, щоб брати участь у захисті від російських атаках, заявив речник Держдепартаменту Метью Міллер на прес-конференції 16 квітня.

Відповідаючи на запитання про заяви президента України Володимира Зеленського, які закликають західних союзників захищати Україну так само, як вони захищали Ізраїль під час масової атаки Ірану, Міллер заявив, що відносини США з Ізраїлем «цілком відрізняються» від відносин України.

"Ми не збираємося вступати в прямий збройний конфлікт з Росією.  Президент Сполучених Штатів дуже чітко заявив про це.  Я думаю, що в інтересах американського народу не допустити прямого збройного конфлікту між Сполученими Штатами та Росією, тому що ми не хочемо Третьої світової війни."


https://www.state.gov/briefings/department-press-briefing-april-16-2024/#post-553331-ukrainerussia

Но сбивать Иранские дроны и баллистические ракеты с территории прилегающих стран мы не боимся. Какая тут 3 мировая война?!
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Какое своевременное, жизнеутверждающее и вдохновляющее заявление.

Американські літаки не будуть літати над українським небом, щоб брати участь у захисті від російських атаках, заявив речник Держдепартаменту Метью Міллер на прес-конференції 16 квітня.

Відповідаючи на запитання про заяви президента України Володимира Зеленського, які закликають західних союзників захищати Україну так само, як вони захищали Ізраїль під час масової атаки Ірану, Міллер заявив, що відносини США з Ізраїлем «цілком відрізняються» від відносин України.

"Ми не збираємося вступати в прямий збройний конфлікт з Росією.  Президент Сполучених Штатів дуже чітко заявив про це.  Я думаю, що в інтересах американського народу не допустити прямого збройного конфлікту між Сполученими Штатами та Росією, тому що ми не хочемо Третьої світової війни."

https://www.state.gov/briefings/department-press-briefing-april-16-2024/#post-553331-ukrainerussia

Но сбивать Иранские дроны и баллистические ракеты с территории прилегающих стран мы не боимся. Какая тут 3 мировая война?!

Тому що тоді порушується баланс на ТВД: Хуйло буде отримувати удари, а вдарити по Україні не зможе. Так Бернс не домовлявся.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Та хз. Трумп його кине при першій нагоді.

Справа не в цьому: чувак тупо бреше, обіцяючи розгляд неіснуючих законопроектів, одночасно блокуючи вже наявний проект від Сенату.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Справа не в цьому: чувак тупо бреше, обіцяючи розгляд неіснуючих законопроектів, одночасно блокуючи вже наявний проект від Сенату.

Я відповів на те на що чувак розраховує.
Так і є. І діспатч ніхто підписувати не буде. Будуть чекати міфічних законопроектів. Потім знову витягнуть тему кордону і т. д.
НМД буде важити рейтинг Трампа і судові процеси, що може теоретично зменшити вплив Трампа на респів, все інше то таке...
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Нехай би прочитала це та грін...  :X


"Гуде сигнал тривогиПроходжу повз кав'ярню. Під дверима стоїть дитина років 5-6 й гойдає візок з меншенькою. Тривога завиває новим витком.

Старша починає гірко плакати, майже навзрид. Не встигаю спитати, що трапилось, як виходить мама з рогаликами в руках:
– Чого ти плачеш? Що трапилось?
– Сирена, а тебе немає!
– Ну ти ж знаєш, де я? Все гаразд, тримай рогалика!

Дівчинка бере, заспокоюється й додає:
– Я просто боюсь померти без тебе...

«БОЮСЬ ПОМЕРТИ БЕЗ ТЕБЕ», – говорить п'ятирічна дитина.
Нехай вони всі будуть прокляті за те, що наші діти думають та плачуть про таке. Усі».

 Текст: Lesia Sukhodolska
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Нехай би прочитала це та грін... :X


"Гуде сигнал тривогиПроходжу повз кав'ярню. Під дверима стоїть дитина років 5-6 й гойдає візок з меншенькою. Тривога завиває новим витком.

Старша починає гірко плакати, майже навзрид. Не встигаю спитати, що трапилось, як виходить мама з рогаликами в руках:
– Чого ти плачеш? Що трапилось?
– Сирена, а тебе немає!
– Ну ти ж знаєш, де я? Все гаразд, тримай рогалика!

Дівчинка бере, заспокоюється й додає:
– Я просто боюсь померти без тебе...

«БОЮСЬ ПОМЕРТИ БЕЗ ТЕБЕ», – говорить п'ятирічна дитина.
Нехай вони всі будуть прокляті за те, що наші діти думають та плачуть про таке. Усі».

 Текст: Lesia Sukhodolska

Вікторія Спартц,  яка родом з України,  виступає проти допомоги Україні, а ти щось хочеш від МТГ, яка  не те що Україну,  вона навіть Європу на карті не покаже. Щодо жертв, та ж МТГ та інші трампанзі вже багато разів заявляли, що всі жертви в Україні  - це фейк.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу
PAL

https://t.me/ukrpravdafup/3805

БІМБА!  :bomb:

правда, досі ще нема нічого, що будуть ставити на голосування
а вже 17те
18-те - останній день, коли Сенат може щось розглянути
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я відповів на те на що чувак розраховує.
Так і є. І діспатч ніхто підписувати не буде. Будуть чекати міфічних законопроектів. Потім знову витягнуть тему кордону і т. д.
НМД буде важити рейтинг Трампа і судові процеси, що може теоретично зменшити вплив Трампа на респів, все інше то таке...

Я раніше думав, що українська політика брудна. Потім почитав мемуари американських політиків, трохи прозрів, а після цього цирку в Конгресі взагалі ілюзій не залишилось: брешуть, брешуть, брешуть і навіть не прикидаються.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Вікторія Спартц,  яка родом з України,  виступає проти допомоги Україні,
серед народжених в нашій країні прохуйлівської вати теж вистачає
один мудачук чого вартий
а враховуючи те що у у спартц є кацапські родичі - тітка в москві чтищо
шанс що вона з родини ватанів дуже великий
вона ж і зустрілася зі своїм американцем коли поїхала провідати тітку в москві
   
Re: Гарні новини з Конгресу

серед народжених в нашій країні прохуйлівської вати теж вистачає
один мудачук чого вартий
а враховуючи те що у у спартц є кацапські родичі - тітка в москві чтищо
шанс що вона з родини ватанів дуже великий
вона ж і зустрілася зі своїм американцем коли поїхала провідати тітку в москві

Це ти так хочеш виправдати Вікторію Спартц?
Вона напочатку гордо виступала за Україну,   навіть приїжджала з візитом, вона прекрасно знає, що в Україні відбувається, вона вміє читати і розуміє українську мову, а тепер послідовно голосує і виступає проти допомоги Україні, як і всі інші трампісти.
То що чекати від упоротої трампістки МТГ,  яка постійно називає українців нацистам, всі жертви - фейками, а інформацію бере виключно із висерів кацапських пропагандонів в інтернеті?

   
Re: Гарні новини з Конгресу

Вона напочатку гордо виступала за Україну,   навіть приїжджала з візитом, вона прекрасно знає, що в Україні відбувається, вона вміє читати і розуміє українську мову, а тепер послідовно голосує і виступає проти допомоги Україні, як і всі інші трампісти.
приїздила на розвідку
перевірити что там біндьори замишляют
   
Re: Гарні новини з Конгресу

приїздила на розвідку
перевірити что там біндьори замишляют

Ти так і не зрозумів, на що я відповідав.
Діжусь хотів, щоб МТГ почитала щось про реальну ситуацію в Україні, і сподівався що у неї проснеться совість і вона перестане блокувати допомогу Україні та називати українців нацистами. Я просто пояснюю, що трампісти проти допомоги Україні не тому, що вони не мають інформації, чи не знають, що відбувається, трампісти проти допомоги бо вони за хуйла.
   
Re: Гарні новини з Конгресу
MAG

https://t.me/bahshiddemon/1046
Так яка вона українка?
Пика типово  [KA]
Може бути орка з України!
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Черепахам загрожує знищення....
---
Ну,то черепахи,а то якісь українці.
Треба ж розрізняти пріоритети! :aggressiv:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я раніше думав, що українська політика брудна. Потім почитав мемуари американських політиків, трохи прозрів, а після цього цирку в Конгресі взагалі ілюзій не залишилось: брешуть, брешуть, брешуть і навіть не прикидаються.
---
Я впевнений,що висновків все одно ніяких не зробите.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я раніше думав, що українська політика брудна. Потім почитав мемуари американських політиків, трохи прозрів, а після цього цирку в Конгресі взагалі ілюзій не залишилось: брешуть, брешуть, брешуть і навіть не прикидаються.

І українська політика, і українська "корупція" - це ніщо, порівняно з США. У нас малі діти, тоді як там вовки з Капітолію. Власне, тому вони й правили світом.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Вікторія Спартц,  яка родом з України,  виступає проти допомоги Україні, а ти щось хочеш від МТГ, яка  не те що Україну,  вона навіть Європу на карті не покаже. Щодо жертв, та ж МТГ та інші трампанзі вже багато разів заявляли, що всі жертви в Україні  - це фейк.

о, а тут дехто з бутусовим таких славнів співав Вікі...
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Так яка вона українка?
Пика типово  [KA]
Може бути орка з України!
Хто українка? Марджорі Тейлор Грін?   8-:
   
Re: Гарні новини з Конгресу
den

Хто українка? Марджорі Тейлор Грін?   8-:

Вікторія
   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

Вікторія


Я знаю але на відео її немає
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Чекаємо 20 квітня  B-)

Спікер Джонсон: Голосування в Конгресі за пакет допомоги Україні відбудеться цієї суботи
Спікер Палати представників Майк Джонсон заявив, що внесе на голосування ряд законопроєктів, серед яких той, що передбачає виділення допомоги Україні, вже цієї суботи, 20 квітня.

Середа, 17 квітня 2024, 18:58
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Чекаємо 20 квітня  B-)

Спікер Джонсон: Голосування в Конгресі за пакет допомоги Україні відбудеться цієї суботи
Спікер Палати представників Майк Джонсон заявив, що внесе на голосування ряд законопроєктів, серед яких той, що передбачає виділення допомоги Україні, вже цієї суботи, 20 квітня.

Середа, 17 квітня 2024, 18:58

Ця наволоч трампанзівська вже стільки разів брехала, що віри йому немає.
І що саме він там внесе це також ще те питання, бо там може бути таке, що гірше за відсутність допомоги взагалі.
Від трампанзів всілякої підлоти можна чекати.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Чекаємо 20 квітня  B-)

Спікер Джонсон: Голосування в Конгресі за пакет допомоги Україні відбудеться цієї суботи
Спікер Палати представників Майк Джонсон заявив, що внесе на голосування ряд законопроєктів, серед яких той, що передбачає виділення допомоги Україні, вже цієї суботи, 20 квітня.

Середа, 17 квітня 2024, 18:58

Ну да... Депутатів вже у п'ятниці нема у Вашингтоні, бо уікенд, а тут треба здавати квітки, ломати плани (2.71бля з коханками, діти та онуки, рибалка, відпочинок на...)

Ви серьйозно вважаєте, що більшість залишиться у суботу у Вашингтоні???
   
Re: Гарні новини з Конгресу

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія