Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Безугла як завжди тролить. Вихід з громадянства Україні здійснюється через посольства та консульства, а там нічого не будуть робити без взяття на облік. Тобто, ковбасники зараз не можуть "здати паспорт". Уловка 22.

Не можливо здати? Так можливо з'їсти!  :laugh:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Ебанутое создание. К психиатру.

Тут одразу в хоспіс. Бо евтаназія в Україні заборонена, а в країни де дозволена - йому не виїхати...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Палаючі пердаки закордонних ухилянтів і кримчан - безцінно спостерігати)

Ну хоть кто то получает удовольствие))
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не маю.

Ну значить якось вийшов з громадянства. Складно було?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ти не будеш воювати, Дімець не буде, Слав не буде. Цей список може бути довгим.
Довгим, але про себе я б так не був впевненим
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

На постійний консульський облік можна було ставати за кордоном. В мене це зайняло візит до консульства (ніяких черг, все згідно запису), півроку очікування на рішення, отримання рішення поштою, візит до України, де я на протязі трьох днів пройшов комісію у воєнкоматі, знявся там з обліку і виписався, потім ще один візит до консульства і через тиждень поштою отримав паспорт з усіма відмітками. І де тут пекельні борошна про які всі так полюбляють розказувати? Це при тому що мені до консульства в Мюнхені треба було дві години в один бік добиратися. Тому всі ці розказні про страшну бюрократію і кріпацтво мені смішно слухати.
Це і є для емігів страшна бюрократія - тим більше навіщо це робити якщо можна було на це забити?)
А потім дивуватись про якісь там обовʼязки)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Чому воювати потрібно йти за копійки? ЩО ЦЄ ЗА ПРИМУСОВЕ кріпацтво
хай держава платить гроші дає соціальні пакети на випадок вбивства та поранення
відпустки реалібітацю
АРМІЯ ПОВИНА БУТИ ПРОФІСІЙНА
Свиня, на нулі зарплатня більша ніж в американській армії)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

в одностороньому порядку люди виходять покидають країну тому що з боку держави перепони іди на війну там тебе вбьють і ми тебе аикреслемо з Українців
Пішов нахуй дегенерат
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Так, моніторю. Треба же потролити ухилянтів, шо для пана-ахвіцера вакансії немає, та взагали, хто на шо вивчився.  :laugh:
Доречі вакансії так і немає. А ти, курво, чому не в окопі?
Давай краще про те хто в вашій сімʼї ухилянтів інвалід?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Не маю.
Громадянином України є?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Тут одразу в хоспіс. Бо евтаназія в Україні заборонена, а в країни де дозволена - йому не виїхати...
Срань ухилянтська - хто з вас інвалід?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Ну мене туди регулярно за два роки посилають і шо? Просто треба розуміти, що ми тут в Європі трохи в інших умовах мешкаємо. Над головами кожного дня нічого не літає і дітей своїх ми не ховаємо. Так що їм можна нас посилати, а нам їх - ні... така моя думка...

Якась дурна думка. Може ти й свою дружину під них покласти згоден? А чому б і ні, над твоєю головою нічого ж не літає! :facepalm:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ну хоть кто то получает удовольствие))
Всі українці
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Якась дурна думка. Може ти й свою дружину під них покласти згоден? А чому б і ні, над твоєю головою нічого ж не літає! :facepalm:
Ти під кого дружину підклав щоб отримати дитину інваліда? Під сусіда алкаша?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Срань ухилянтська - хто з вас інвалід?)

З нас двох - ти!  :K
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

З нас двох - ти!  :K
Тобто про дитину інваліда як підставу для виїзду за кордон ти збрехав?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Тобто про дитину інваліда як підставу для виїзду за кордон ти збрехав?)

Ти в мої діти не набивайся!  :K
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ти в мої діти не набивайся!  :K
Ти на питання відповідай хуєсос брехливий)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Та заспокойтесь, ухилянти, пані Юля скоро все владнає. Ця жінка слів на вітер не кидає. :love:

"Ми втратимо покоління молодих українців - Тимошенко розкритикувала Уряд за заборону консульських послуг для молоді

Юлія Тимошенко заявила, що усі військовозобов’язані безумовно повинні захищати Україну! Але рішення Уряду про припинення консульських дій для всіх чоловіків віком від 18 до 60 років є непрофесійним та трагічним.

Через нього держава ризикує втратити покоління молодих українців віком від 18 до 24 років, які вчаться або працюють за кордоном. Вони не підлягають призову в армію, але Уряд вимагає від них повернутися в Україну, щоб отримати українські документи. Хоча багатьом з них немає куди повертатися, бо їх оселі або знищенні ворогом, або знаходяться в окупації.

Перед тим як примушувати їх повертатися, держава має забезпечити їх житлом, освітою, підтримкою, а не примусово повертати просто на вулицю. Це може завершитися тим, що молодь просто отримає громадянство інших країн.

Також консульські послуги тепер недоступні для військовослужбовців, які перебувають на довготривалому лікуванні або знаходяться на навчанні закордоном, для багатодітних чоловіків і багатьох інших, які не підлягають призову. Втратили доступ до послуг також і українські лікарі, науковці, спортсмени, волонтери, чоловіки з інвалідністю.

Тому фракція "Батьківщина" внесла на розгляд Парламенту постанову, що врегульовує ці питання та захистить права українців закордоном. Вона має бути негайно розглянута!"
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В Швейцарії мінімум 8 років легального проживання і лише тоді маєш право нподати на громадянство - і не факт що зразу дадуть)

І у швайців лише 75% постійних мешканців мають паспорт і громадянство. Чверть населення живе, іноді і не одне покоління, з якимось ксівами\посвідками, а не паспортами - отримати громадянство там надзвичайно важко, нічого автоматом не дають хоч 100 років там живи на законних підставах і плати податки, треба ще отримати погодження з місцевою комуною, а там все вирішує їх голосування.

За нашими паспортами ломляться, бо то зараз пропуск на програму і соціал і головне офіційне ПРАВО НА ПЕРЕБУВАННЯ І РОБОТУ в ЄС. Наше громадянство і  паспорт надають статус, тому і витягують з трусєлєй хоча б старі совкові свідоцтва про народження де є запис що народився в УРСР


   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Якась дурна думка. Може ти й свою дружину під них покласти згоден? А чому б і ні, над твоєю головою нічого ж не літає! :facepalm:
Це до чого тут? Я просто бачу що в людей нерви розшатані так, що деякі без горілки заснути не взмозі. Буває що реагують неадекватно, потім через пару днів вибачаються ... а буває і не вибачаються.. і що мені треба ставати в позу "кісо обіделось" чи може просто постаратися зрозуміти людину, яка вчора поховала сімʼю своїх друзів, в повному складі?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так, моніторю. Треба же потролити ухилянтів, шо для пана-ахвіцера вакансії немає, та взагали, хто на шо вивчився. 
Доречі вакансії так і немає. А ти, курво, чому не в окопі?
я вже писав що я інвалід з дитинства
 а от ти курва-ахвіцер чому не в окопі
 вивчися за бюджетні кошти на ахвіцера
а як війна то хоч звільняйся з армії
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

От ти маєш американське громадянство. Якщо Пентагон раптом викличе тебе воювати - ти підеш, чи нелегалом у Мексіку здриснеш?
Армія професійна і дає багато пільгів  і платить гроші і дає можливисть вчітися платить за калиджи сама
дає гарні моргічі на будинкі. і гонорові похорони
на рахунок менє я не піду воювати бо не хочу я маю вибір а Українець не має вибору  не зиску
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

На постійний консульський облік можна було ставати за кордоном. В мене це зайняло візит до консульства (ніяких черг, все згідно запису), півроку очікування на рішення, отримання рішення поштою, візит до України, де я на протязі трьох днів пройшов комісію у воєнкоматі, знявся там з обліку і виписався, потім ще один візит до консульства і через тиждень поштою отримав паспорт з усіма відмітками. І де тут пекельні борошна про які всі так полюбляють розказувати? Це при тому що мені до консульства в Мюнхені треба було дві години в один бік добиратися. Тому всі ці розказні про страшну бюрократію і кріпацтво мені смішно слухати.
Скільки заплатив консульського збору, вартість квитків для поїздки в Україну, вартість проживання в готелі в Україні для того щоб 3 дні ходити в воєнкомат. І плюс втрачений дохід через те що не ходив на роботу в цей час. Я вже нарахував штук 5 доларів. А ще 2 походи в консульство. Ну 6к доларів.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Та заспокойтесь, ухилянти, пані Юля скоро все владнає. Ця жінка слів на вітер не кидає. :love:

"Ми втратимо покоління молодих українців - Тимошенко розкритикувала Уряд за заборону консульських послуг для молоді

Юлія Тимошенко заявила, що усі військовозобов’язані безумовно повинні захищати Україну! Але рішення Уряду про припинення консульських дій для всіх чоловіків віком від 18 до 60 років є непрофесійним та трагічним.

Через нього держава ризикує втратити покоління молодих українців віком від 18 до 24 років, які вчаться або працюють за кордоном. Вони не підлягають призову в армію, але Уряд вимагає від них повернутися в Україну, щоб отримати українські документи. Хоча багатьом з них немає куди повертатися, бо їх оселі або знищенні ворогом, або знаходяться в окупації.

Перед тим як примушувати їх повертатися, держава має забезпечити їх житлом, освітою, підтримкою, а не примусово повертати просто на вулицю. Це може завершитися тим, що молодь просто отримає громадянство інших країн.

Також консульські послуги тепер недоступні для військовослужбовців, які перебувають на довготривалому лікуванні або знаходяться на навчанні закордоном, для багатодітних чоловіків і багатьох інших, які не підлягають призову. Втратили доступ до послуг також і українські лікарі, науковці, спортсмени, волонтери, чоловіки з інвалідністю.

Тому фракція "Батьківщина" внесла на розгляд Парламенту постанову, що врегульовує ці питання та захистить права українців закордоном. Вона має бути негайно розглянута!"

У спорті бувають випадки, коли спортсмен багато років виступає на високому рівні, постійно займає високі місця, але, жодного разу так і не стає чемпіоном. Отак і з пані Юлей в українській політиці.  :laugh:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Це до чого тут? Я просто бачу що в людей нерви розшатані так, що деякі без горілки заснути не взмозі. Буває що реагують неадекватно, потім через пару днів вибачаються ... а буває і не вибачаються.. і що мені треба ставати в позу "кісо обіделось" чи може просто постаратися зрозуміти людину, яка вчора поховала сімʼю своїх друзів, в повному складі?

Якшо в людини нерви розшатані - хай звертається до нервоатолога та психіатра. Шо, доречі, на багато корисніше за горілку.
А ти заохочуєш неадекватну поведінку, при тому, шо розумієш, шо поведінка неадекватна. Чим, насправді, завдаєш людям шкоди.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

я вже писав що я інвалід з дитинства
 а от ти курва-ахвіцер чому не в окопі
 вивчися за бюджетні кошти на ахвіцера
а як війна то хоч звільняйся з армії

Так, бачу, шо інвалід...
Як до тебе не доходить, шо вакансії немає.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Поляки вже ввімкнули задню, розходьтеся  :weep:

Цитувати

Польща продовжить тимчасовий захист українським біженцям. Зокрема, це стосується й українців без паспорта. Про це заявив міністр внутрішніх справ Польщі Марцін Кєрвінський, передає Gazeta.

Наразі тимчасовий захист діє до 30 червня, але влада Польща готує продовження.
 
"Ми знайдемо спосіб, щоб розв'язати цю проблему. Нам треба діяти мудро і раціонально. Всі речі, які стосуються українців у Польщі, прописано в законах. Ми продовжимо захист для українських біженців, який поки діє лише до 30 червня", - заявив Кєрвінський.
 
Очільник МВС Польщі, який також відповідає за міграційну політику легалізацію іноземців, заявив, що його країна буде охороняти права біженців і не передасть їхні приватні дані.
 
"Ті, хто не матимуть паспортів будуть підлягати тимчасовому захисту. Польща буде охороняти їх права і нікому не передасть їх приватних даних, в тому числі Україні", - сказав він.


   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Поляки вже ввімкнули задню, розходьтеся  :weep:


А вони й "передньої не вмикали". :)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC


Ну от вже й ДП Документ "трохи дав задню".
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А кулеба хай йдє в ВСУ
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Мій син поступів в Універ Калгарі в 2020 році, виіхав в 2021 через рік після короновірусу. Став на облік в ТЦК в 2020 також. Кожен рік надсилае листа що е студентом в Канаді. Йому 21 рік, до 25 все одно не беруть. 

І що він мав би робити як біи у нього паспорт закінчувався через рік ?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Поляки вже ввімкнули задню, розходьтеся  :weep:



Вони і не вмикали передню,  ту дурню ляпнув міністр оборони який цих питань не стосується взагалі
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Вони і не вмикали передню,  ту дурню ляпнув міністр оборони який цих питань не стосується взагалі

Так. Але те миттєво розлетілося по новинам і почалися "запеклі політичні баталії"  :pooh_lol:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Так. Але те миттєво розлетілося по новинам і почалися "запеклі політичні баталії"  :pooh_lol:

"найзаекліші" :idea:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Скільки заплатив консульського збору, вартість квитків для поїздки в Україну, вартість проживання в готелі в Україні для того щоб 3 дні ходити в воєнкомат. І плюс втрачений дохід через те що не ходив на роботу в цей час. Я вже нарахував штук 5 доларів. А ще 2 походи в консульство. Ну 6к доларів.

За заплив по Тисі рівно стільки ж виходить  :gigi: Але потім маєш проблеми :(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Та заспокойтесь, ухилянти, пані Юля скоро все владнає. Ця жінка слів на вітер не кидає. :love:

"Ми втратимо покоління молодих українців - Тимошенко розкритикувала Уряд за заборону консульських послуг для молоді

Юлія Тимошенко заявила, що усі військовозобов’язані безумовно повинні захищати Україну! Але рішення Уряду про припинення консульських дій для всіх чоловіків віком від 18 до 60 років є непрофесійним та трагічним.

Через нього держава ризикує втратити покоління молодих українців віком від 18 до 24 років, які вчаться або працюють за кордоном. Вони не підлягають призову в армію, але Уряд вимагає від них повернутися в Україну, щоб отримати українські документи. Хоча багатьом з них немає куди повертатися, бо їх оселі або знищенні ворогом, або знаходяться в окупації.

Перед тим як примушувати їх повертатися, держава має забезпечити їх житлом, освітою, підтримкою, а не примусово повертати просто на вулицю. Це може завершитися тим, що молодь просто отримає громадянство інших країн.

Також консульські послуги тепер недоступні для військовослужбовців, які перебувають на довготривалому лікуванні або знаходяться на навчанні закордоном, для багатодітних чоловіків і багатьох інших, які не підлягають призову. Втратили доступ до послуг також і українські лікарі, науковці, спортсмени, волонтери, чоловіки з інвалідністю.

Тому фракція "Батьківщина" внесла на розгляд Парламенту постанову, що врегульовує ці питання та захистить права українців закордоном. Вона має бути негайно розглянута!"

От за що я люблю Юлю - вміє вчасно трішечки чесно прибрехати!  (tu)  :weep:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Мій син поступів в Універ Калгарі в 2020 році, виіхав в 2021 через рік після короновірусу. Став на облік в ТЦК в 2020 також. Кожен рік надсилае листа що е студентом в Канаді. Йому 21 рік, до 25 все одно не беруть.
До 25 років  не беруть? Дивно. Моя племінниця в 19 пішла в ВСУ. Це як?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну значить якось вийшов з громадянства. Складно було?

З громадянства не виходив, але дійсних паспортів не маю. Просто давно вийшов термін і все.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

На постійний консульський облік можна було ставати за кордоном. В мене це зайняло візит до консульства (ніяких черг, все згідно запису), півроку очікування на рішення, отримання рішення поштою, візит до України, де я на протязі трьох днів пройшов комісію у воєнкоматі, знявся там з обліку і виписався, потім ще один візит до консульства і через тиждень поштою отримав паспорт з усіма відмітками. І де тут пекельні борошна про які всі так полюбляють розказувати? Це при тому що мені до консульства в Мюнхені треба було дві години в один бік добиратися. Тому всі ці розказні про страшну бюрократію і кріпацтво мені смішно слухати.
Ти це все робив, тільки тому, що німці вимагають відмовитися від українського, щоб отримати німецьке.
Що тобі заважає іти воювати за Україну?
1.Відсутність громадянства?
2.Бажання?

Давай чесну відповідь.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 6 гостей
 
Повна версія