Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приглашаются эксперты по вопросам революций. И все желающие.

Вы опоздали на 30 лет
У нас уже 30 лет независимости
которые мы потратили на создание феодально-олигархического государства
та ні
нам було відведено роль глядачів
тому ми здебільшого мовчки спостерігали за будівництвом, щоправда двічі спробували вийти за межі ролі, та й то невдало
   
На ФУП’е укоренилось мнение, что буржуазно-демократическая революция в Украине не состоялась. Я же считаю, что в Украине должна произойти нвционально-освободительная революция. А как считает ФУП?

Я нє експєрт - я тока учюсь.

Папитаюсь абісніть:

Що таке революція? Це такий народний рух у сфері політики, який призводить до зміни хоча б однієї з форм держави - форми державного правління, форми державного устрою, чи форми державного режиму.

Так от, якщо ви для себе зможете кожну так звану "революцію" проаналізувати на предмет змін у формі держави, ви самі собі дасте відповідь, чи був хоч один з Майданів в Україні революцією в класичному її вигляді, чи потрібні Україні оті ваші різнобарвні революції, і яких саме кольорів та відтінків.

Не намагайтеся відсутність реформувань економіки, а по суті це просто не бажання купки злочинців, що дорвалася до влади, хоч щось змінювати в інтересах інших, підмінювати необхідністю здійснення революцій, тобто, корінних змін у формі держави. Достатньо просто напрацювати механізм ефективної та швидкоплинної зміни  рил біля найвищого корита. Цього буде достатньо, щоб хоч щось змінилося.

І, головне, потрібне бажання виконувати закони, але законами можна назвати лише ті нині чинні нормативно-правові акти, що були ухвалені Верховною Радою до Януковича, і при ранньому Порошенку (2014-2016 роки). Якщо влада хоча б почне виконувати всі ці закони, поскасовувавши під нуль всю законодавчу базу, ухвалену при януковичу і зеленському, в тому числі і оті укази про санкції відносно власних громадян, то може і ніяких революцій не треба буде організовувати. Адже Форма Держави (у всіх трьох її складових) в України досить демократична - її немає підстав на щось змінювати, адже в європі є країни з аналогічними формами держави, і їм нічого не заважає розвиватися і бути в числі перших економік Європи.
   
Достатньо просто напрацювати механізм ефективної та швидкоплинної зміни  рил біля найвищого корита. Цього буде достатньо, щоб хоч щось змінилося.

Вернуть Зе к вопросу отзыва нардепов, про который он говорил на выборах, но потом "забыл". И наверняка не случайно, что то напугало Зе и Ко или олигархов, что сняли неприкосновенность вместо отзыва .
Проведение референдума про досрочные выборы президента , после половины каденции .
   
Писи. Все, що не змінює складових форми держави, то є не що інше, як просто державний переворот в залежності від того, ким виконаний. Якщо військовими, то військовий, якщо якоюсь із гілок влади, то однойменний ( парламентський, наприклад). Тобто, хто хотів узурпувати владу, тим іменем і називається.
   
Вы опоздали на 30 лет
У нас уже 30 лет независимости
которые мы потратили на создание феодально-олигархического государства

+
   
bud-jaka revoljuczija- katastrofa!
   
А колонізатори хто, кому коліївщину робить?

Проснулся? Весь ФУП знает, а ты - нет?
   
так
економiчнi i полiтичнi змiни революцiя зачепила мало
але змiни в свiдомостi, вiдродження нацii cтворилися
i якщо розруха в головах - то 2004, 2014 рр - справжнi революцii
   
Re: Приглашаются эксперты по вопросам революций. И все желающие.

На ФУП’е укоренилось мнение, что буржуазно-демократическая революция в Украине не состоялась. Я же считаю, что в Украине должна произойти нвционально-освободительная революция. А как считает ФУП?
з цим до людаса. він яку осінь виглядає революсйон і "взять і поделіть",але правильно  і чесно,щобвін був задоволений. Ельф теж не проти такої катавасії...і,щоб мішок з сміттям хтось з супермаркету в нього приїздив і забирав. :D
   
Проснулся? Весь ФУП знает, а ты - нет?
Я не знаю, я маю мінімум три кандидатури.
А ти?
   
Я нє експєрт - я тока учюсь.

Папитаюсь абісніть:

Що таке революція? Це такий народний рух у сфері політики, який призводить до зміни хоча б однієї з форм держави - форми державного правління, форми державного устрою, чи форми державного режиму.

Так от, якщо ви для себе зможете кожну так звану "революцію" проаналізувати на предмет змін у формі держави, ви самі собі дасте відповідь, чи був хоч один з Майданів в Україні революцією в класичному її вигляді, чи потрібні Україні оті ваші різнобарвні революції, і яких саме кольорів та відтінків.

Не намагайтеся відсутність реформувань економіки, а по суті це просто не бажання купки злочинців, що дорвалася до влади, хоч щось змінювати в інтересах інших, підмінювати необхідністю здійснення революцій, тобто, корінних змін у формі держави. Достатньо просто напрацювати механізм ефективної та швидкоплинної зміни  рил біля найвищого корита. Цього буде достатньо, щоб хоч щось змінилося.

І, головне, потрібне бажання виконувати закони, але законами можна назвати лише ті нині чинні нормативно-правові акти, що були ухвалені Верховною Радою до Януковича, і при ранньому Порошенку (2014-2016 роки). Якщо влада хоча б почне виконувати всі ці закони, поскасовувавши під нуль всю законодавчу базу, ухвалену при януковичу і зеленському, в тому числі і оті укази про санкції відносно власних громадян, то може і ніяких революцій не треба буде організовувати. Адже Форма Держави (у всіх трьох її складових) в України досить демократична - її немає підстав на щось змінювати, адже в європі є країни з аналогічними формами держави, і їм нічого не заважає розвиватися і бути в числі перших економік Європи.

1. «Люди по природе своей низменны, и лишь обстоятельства заставляют их быть добродетельными»(ц, почти дословно, автора - не помню). Это к выполнению законов.
2. Каденция - 2 года. Для всех депутатов. Кто за такое проголосует? Поднять с 4 до 5 - проголосовали аж бегом. А за 2? См. П. 1.
   
Писи. Все, що не змінює складових форми держави, то є не що інше, як просто державний переворот в залежності від того, ким виконаний. Якщо військовими, то військовий, якщо якоюсь із гілок влади, то однойменний ( парламентський, наприклад). Тобто, хто хотів узурпувати владу, тим іменем і називається.

Уже сменили - ОТГ. Ликвидировали народную власть в сёлах. А ОТГ конституцией не предусмотрено…
   
+

Ага - плюсуй. Они может и потратили. А ты?
   
з цим до людаса. він яку осінь виглядає революсйон і "взять і поделіть",але правильно  і чесно,щобвін був задоволений. Ельф теж не проти такої катавасії...і,щоб мішок з сміттям хтось з супермаркету в нього приїздив і забирав. :D

Так и Wolter туда же. Правда, пока не вангует.
   
Я не знаю, я маю мінімум три кандидатури.
А ти?

Я задал теоретический вопрос. Экспертам. Но высказаться могут все. U2 - ты - тоже.

Останнє редагування: 28 вересня 2021 09:04:21 від U2
   
U2 - ты - то же.
Якщо російською, то буде : "ты тоже".
   
Якщо російською, то буде : "ты тоже".


Доволен? На английском - you too!
   
Доволен? На английском - you too!
Чуєш, друже, а чого кацапські боти не дружать з російською мовою взагалі?

WTF англійською.
   
Чуєш, друже, а чого кацапські боти не дружать з російською мовою взагалі?

WTF англійською.

Чуєш, друже? Ти - вчитель російської мови? Бачиш, автозаміна спрацювала? Ці давайси інколи живуть своїм життям, і інколи вважать себе розумнішими за власника, виправляють написане.

Останнє редагування: 28 вересня 2021 09:12:48 від U2
   
Чуєш, друже? Ти - вчитель російської мови? Бачиш, автозаміна спрацювала? Ці давайси інколи живуть своїм життям, і інколи вважать себе розумнішими за власника, виправляють написане.
То пиши українською. В тебе норм виходить.
   
То пиши українською. В тебе норм виходить.

Don’t worry! Be happy! Вдалого дня. Дякую за пораду. Але гілка не про це. Давай по теме, ладно?
   
То пиши українською. В тебе норм виходить.

Да, Ивансид, мож про ОТГ Кароффке что-то скажешь?
   
Re: Приглашаются эксперты по вопросам революций. И все желающие.

Питання  ПЄС дунам   залишається:  Коли  Майдан???? 
Осінь 2019 - не  було. Осінь 2020 - не  було! Осінь  2021  -і де? ПЄС дуни  де  ваш  Майдан??????
Коли   ПЄС дуни  скинуть  Зелю?
   
2. Каденция - 2 года. Для всех депутатов.
Почему только нардепов?  Избиратели должны влиять на срок нахождения в ВР,. Тогда и кандидаты в нардепы будут думать, стоит ли влаживаться в выборы. если в любой момент могут получить отзыв и крах карьеры политика .
А уменьшения срока приведет только к ускорению принятия нужных законов олигархам .
Президент тоже должен быть под угрозой снятия раньше срока 5 лет.

   
так
економiчнi i полiтичнi змiни революцiя зачепила мало
але змiни в свiдомостi, вiдродження нацii cтворилися
i якщо розруха в головах - то 2004, 2014 рр - справжнi революцii

И какие же революционные изменения произошли в результате этих революций?
Кровосиси стали кровопийцами и стали не сосать, а пить жадными глотками?
   
Почему только нардепов?  Избиратели должны влиять на срок нахождения в ВР,. Тогда и кандидаты в нардепы будут думать, стоит ли влаживаться в выборы. если в любой момент могут получить отзыв и крах карьеры политика .
А уменьшения срока приведет только к ускорению принятия нужных законов олигархам .
Президент тоже должен быть под угрозой снятия раньше срока 5 лет.

 1. Я ж написал - для всех, в т.ч. ОТГ.
2. Не приведёт. Но сделает вложения нерентабельными.
   
так
економiчнi i полiтичнi змiни революцiя зачепила мало
але змiни в свiдомостi, вiдродження нацii cтворилися
i якщо розруха в головах - то 2004, 2014 рр - справжнi революцii
бред недалекого мовныка. Революция это изменение отношения нации к собственности, земле и недрам.В 3 тыс мовой и вирой нация не рождается.
   
Тут революция не поможет. Разве что производственно-техническая.
Хві!
Сталін на початок війни мав багатократну перевагу перед Хітлером в залізі, у тому числі новітньому і унікальному.
Але армія не хотіла воювати і помогла йому "...производственно-техническая"?..  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія