Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

https://лб/economics/2018/11/08/411916_rada_progolosovala_pervom_chtenii.html
Верховная Рада в четверг, 8 ноября, приняла в первом чтении правительственный законопроект №9260 об изменении размера налогов в 2019 году.

Это решение поддержали 233 народных депутата.

Одним из положений этого законопроекта является введение с 1 июля 2019 года налога на добавленную стоимость на ввоз товаров в международных почтовых отправлениях на сумму свыше 100 евро для одного получателя-физлица.


як я розумію, опісля виборів папірєднікі знову будуть винуваті?
   
на сумму свыше 100 евро


сейчас 150 ?
   
боротьба з спекулянтами (tu)
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Я би заборонив взагалі цю контрабанду. Бо ніякоі користі в безмитному ввозі товарів немає. Покупець трохи заощаджує, але ці заощадження миттєво з’їдаються тим, що економіка недоотримує від легального оберту товарів ні її тереторіі, що б’є покупця кувалдою по голові так, що таких заощаджень не хочеться. У виграші тільки китайські товариші.
   
В Україні звичайним громадянам дибільні закони, а дефективним менеджерам вседозволеність та безкарність...
   
сейчас 150 ?

да
причем, как я понял, таможенный кодекс не меняют
   
В Україні звичайним громадянам дибільні закони, а дефективним менеджерам вседозволеність та безкарність...

Ти, я так розумію з Канади? Поцікався місцевими правилами, вони іще дибільніші, і це при тому що у Канади позитивний торговий баланс. А можливо саме тому і позитивний.
   
боротьба з спекулянтами (tu)

так ужеж побороли - с 1го января лимит в 3 посылки с морды лица
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Я би заборонив взагалі цю контрабанду. Бо ніякоі користі в безмитному ввозі товарів немає. Покупець трохи заощаджує, але ці заощадження миттєво з’їдаються тим, що економіка недоотримує від легального оберту товарів ні її тереторіі, що б’є покупця кувалдою по голові так, що таких заощаджень не хочеться. У виграші тільки китайські товариші.

Ну так многие торговые сети тоже контрабасят, но в больших объемах. Получается неравные условия, в карман идет их владельцам с граждан. Взять 90% интернет магазинов - везде гарантия "от магазина", это все контрабанда.  Да и в офлайновых уже даже есть такие позиции. Там копейки в казну, остальное пополам в карманы ДФС-щикам (и дальше по пищевой цепочке) и импортерам. Да и белый импорт там не все по полной платится. И вот теперь только есть лазейка хоть как-то их от этого отучить, да и то по мелочам манюпасу сберечь свои кровные и ту они же лоббируют закрыть. Это же рвение такое не для увеличения поступлений в бюджет, Вы не подумайте. На Бентли просто не хватает). Тут сперва надо показать прозрачность системы импорта в страну, а потом уже мелоч по карманам тырить образно говоря.
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Одне іншому не заважає. Або якщо хтось щось робить неправільно, це не привід так само повторювати іншим.
   
у січні приїхала посилочка 600 євро, попросив китайців написати 99$ інвойсу, щоб нічого не платити усср, все так і сталося

баз по китайським ноунейм товарах у митниці нема, тож достатньо просто занизити вартість
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Одне іншому не заважає. Або якщо хтось щось робить неправільно, це не привід так само повторювати іншим.
так вже всі роблять неправильно)
   
Ти, я так розумію з Канади? Поцікався місцевими правилами, вони іще дибільніші, і це при тому що у Канади позитивний торговий баланс. А можливо саме тому і позитивний.
А можна ще й поцікавитися місцевими суддями, прокурорами, митниками. Цікаво у кого будинки більші - у наших чи канадських?
   
Я би заборонив взагалі цю контрабанду. Бо ніякоі користі в безмитному ввозі товарів немає. Покупець трохи заощаджує, але ці заощадження миттєво з’їдаються тим, що економіка недоотримує від легального оберту товарів ні її тереторіі, що б’є покупця кувалдою по голові так, що таких заощаджень не хочеться. У виграші тільки китайські товариші.
мбугога контрабас через порт одеса як гоняли так й будуть ще більшими обсягами

просто щімлять манюпаса, то вуйків прикордонних, то бариг китайським барахлом з олх
   
Я би заборонив взагалі цю контрабанду. Бо ніякоі користі в безмитному ввозі товарів немає. Покупець трохи заощаджує, але ці заощадження миттєво з’їдаються тим, що економіка недоотримує від легального оберту товарів ні її тереторіі, що б’є покупця кувалдою по голові так, що таких заощаджень не хочеться. У виграші тільки китайські товариші.
То тоді треба заборонити великі торгові мережі.
Там купа контрабанди.
Знайомий, який займається ремонтом ноутбуків та іншої електроніки, каже, що до 80% сірого товару продають всі ці Комфі, Фокстроти ті інші.
   
у січні приїхала посилочка 600 євро, попросив китайців написати 99$ інвойсу, щоб нічого не платити усср, все так і сталося

баз по китайським ноунейм товарах у митниці нема, тож достатньо просто занизити вартість
хаха красиво чешеш

на митному контролі могуть виставити зовсім іншу ціну ніж в декларації
   
все оно прикриють  -- це питання часу
лише великі контори будуть мати змогу
   
То тоді треба заборонити великі торгові мережі.

великі платять в будь-якому випадку(офіційно або вчорну кому слід)
а ті, хто замовляє посилками та продає через олх --- який з них зиск владі?
   
великі платять в будь-якому випадку(офіційно або вчорну кому слід)
а ті, хто замовляє посилками та продає через олх --- який з них зиск владі?
Швидше - "кому слід".)
Офіційно за "сірий" товар не платять.
   
а хтож буде поддерживать экономику Китая ??
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

так вже всі роблять неправильно)

Тому маємо, те що маємо. Циганський табір в центрі Європи, де кожен думає що він самий розумний.
   
великі платять в будь-якому випадку(офіційно або вчорну кому слід)
а ті, хто замовляє посилками та продає через олх --- який з них зиск владі?
Великі платят великий уй, їб..ть тих хто по меньше...
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Эльдорадам с комфями, кому ж еще.
   
То тоді треба заборонити великі торгові мережі.
Там купа контрабанди.
Знайомий, який займається ремонтом ноутбуків та іншої електроніки, каже, що до 80% сірого товару продають всі ці Комфі, Фокстроти ті інші.
Ніхто їх не заборонить а навпаки...
У феодально-олігархічній країні кругом буде один монополіст, все інше знищують і будуть надалі нищити...
   
Великі платят великий уй, їб..ть тих хто по меньше...

  великі заплатили тільки ПДВ на ввіз під 30 млрд. гр.

   а тобі скільки треба що не був "уй"?
   
Я би заборонив взагалі цю контрабанду. Бо ніякоі користі в безмитному ввозі товарів немає. Покупець трохи заощаджує, але ці заощадження миттєво з’їдаються тим, що економіка недоотримує від легального оберту товарів ні її тереторіі, що б’є покупця кувалдою по голові так, що таких заощаджень не хочеться. У виграші тільки китайські товариші.

Это не контрабанда.
   
Это не контрабанда.

  зубожілим не вистачає три рази по 100EURO на місяць?

   чи мо' вони потім торгують цими товарами, отриманими безмитно?

   
  великі заплатили тільки ПДВ на ввіз під 30 млрд. гр.

   а тобі скільки треба що не був "уй"?

мени треба, щоб великі, по-перше, конкурували ЧЕСНО
а, по-друге, коли заводять партію у 1000 шт, щоб й розмитнювали 1000шт, а не 100шт
так зрозуміліше?
   
  зубожілим не вистачає три рази по 100EURO на місяць?

   чи мо' вони потім торгують цими товарами, отриманими безмитно?

Дело не в сумме.

Дело в справедливости.

Нельзя одной половиной мозга хотеть в ЕС и безвиз, а второй - ограничивать граждан от покупок за границей.

Это же полный бред.
   
  зубожілим не вистачає три рази по 100EURO на місяць?

   чи мо' вони потім торгують цими товарами, отриманими безмитно?

Не вистача, уяви собі!
По-перше, "три рази". Вже аж пальці болять повторювати - це ДУЖЕ мало. В мене 15-20 особистих посилок з дрібницями до 10 баксів. Яки тут, у нас, коштують удвічі, а то й у 5 разів дорожче
По-друге, я б хотів купити раз на пару років телефон, наприклад. Собі, дітям, жінці. Простенький телефон, баксів за 200-250-300. Але я не хочу переплачувати 50-100% його вартості баригам
   
Не вистача, уяви собі!
По-перше, "три рази". Вже аж пальці болять повторювати - це ДУЖЕ мало. В мене 15-20 особистих посилок з дрібницями до 10 баксів. Яки тут, у нас, коштують удвічі, а то й у 5 разів дорожче
По-друге, я б хотів купити раз на пару років телефон, наприклад. Собі, дітям, жінці. Простенький телефон, баксів за 200-250-300. Але я не хочу переплачувати 50-100% його вартості баригам

  ну то заплати ПДВ з суми більшої від 100 EURO,

   телефони в Китаї зараз дешевші аніж 100 EURO

   
Дело не в сумме.

Дело в справедливости.

Нельзя одной половиной мозга хотеть в ЕС и безвиз, а второй - ограничивать граждан от покупок за границей.

Это же полный бред.

  а що там в тому ЕС можна безмитно все ввозити з Китаю?
   
мени треба, щоб великі, по-перше, конкурували ЧЕСНО
а, по-друге, коли заводять партію у 1000 шт, щоб й розмитнювали 1000шт, а не 100шт
так зрозуміліше?

   ну то вони і заплатили 30 млрд. гр.

   а ти хочеш нічого не платити...

 
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Ти переплатиш роками життя та передчасною смертю своєю та навколишніх. Бо будеш завжди жити в злиденній краіні, серед злиднів, без освіти, медецини, екологііі, доріг. І в гроб тобі покладуть те гімно, яке ти вигідно купив у Китаї.
   
Не вистача, уяви собі!
По-перше, "три рази". Вже аж пальці болять повторювати - це ДУЖЕ мало. В мене 15-20 особистих посилок з дрібницями до 10 баксів. Яки тут, у нас, коштують удвічі, а то й у 5 разів дорожче
По-друге, я б хотів купити раз на пару років телефон, наприклад. Собі, дітям, жінці. Простенький телефон, баксів за 200-250-300. Але я не хочу переплачувати 50-100% його вартості баригам
ну от за телефони фігня, в офіційних мереж націнка з алі від 500 до 1000 гривень максимум. і це з гарантією виробника, та без йоботні з поштою.
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Дело не в сумме.

Дело в справедливости.

Нельзя одной половиной мозга хотеть в ЕС и безвиз, а второй - ограничивать граждан от покупок за границей.

Это же полный бред.

Дешевше забути про ту посилку, навіть безкоштовну від родичів з поза меж ЄС, ніж спробувати розмитнити та отримати її в ЄС
   
  ну то заплати ПДВ з суми більшої від 100 EURO,

   телефони в Китаї зараз дешевші аніж 100 EURO

нормальні телефони дешевше 100Є коштувати не можуть - це сміття
Вони дешевше 200$ коштувати не можуть, бо здешевлення обов'язково б'є по якості
   
   ну то вони і заплатили 30 млрд. гр.

   а ти хочеш нічого не платити...

 

а скіки вони недоплатили на "сірому" імпорті, га?
ввозять партію у 1000 шт, а декларують 100
   
  ну то заплати ПДВ з суми більшої від 100 EURO,

   телефони в Китаї зараз дешевші аніж 100 EURO
нормальний мінімум 150 ойро коштує
   
  а що там в тому ЕС можна безмитно все ввозити з Китаю?

все посылки проходят таможенную очистку что в Украине, что в ЕС

насчет сумм в ЕС не подскажу, но я лично отправлял в Швецию через Укрпошту электронный блок заявленной стоимостью 300 евро, никаких проблем не было
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія