Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

шо за прикол оглядати ці дешеві пінопластові декорації, витрачати на це свій час і гроші, не розумію.

Зебанашка,пензлюй в свої профільні гілки.не засмічуй цю
   
шо за прикол оглядати ці дешеві пінопластові декорації, витрачати на це свій час і гроші, не розумію.
Звичайно, Universal parks то дешеві декорації а Хулівуд то набагато гірше совкового телебачення.

Можна як Аналітик, по 15хв на поверх музею і решта - great value meal deal!
   
Але воно одначе як мазохіст пхається до твоєї гілки :laugh:
Ще Чука зайвохромосомного щось давно не було видно :)

Тому що в його гілки ніхто не заходить.  це ФУПовська моська
   
 :facepalm: звали?  :laugh: получайте:

:facepalm: у меня и сомнения не было что ты, синяк и xyecoc ахметовский,  сотрешь упоминание о кровавом прошлом своего хозяина. а не то он тебя в порошок сотрет  :gigi:



 :fuck:
   
 :facepalm: и так будет до конца ветки  :peremoga:

:facepalm: у меня и сомнения не было что ты, синяк и xyecoc ахметовский,  сотрешь упоминание о кровавом прошлом своего хозяина. а не то он тебя в порошок сотрет  :gigi:



 :fuck:
   
Звичайно, Universal parks то дешеві декорації а Хулівуд то набагато гірше совкового телебачення.

Можна як Аналітик, по 15хв на поверх музею і решта - great value meal deal!

 (tu)

я теж не розумію навіщо дітей возити по тематичним паркам, купувати квитки в кіно, якщо є безкоштовні торрентси і карусель в найближчому парку.  :S

У нас в дитинстві цього не було і нічого, не померли :take_exam:
   
ось, ватник чук  [KA] уважно стежить за гілкою, так як хоч у ній зміг подивитися Флориду, а не тільки Майямі
   
:facepalm: у меня и сомнения не было что ты, синяк и xyecoc ахметовский,  сотрешь упоминание о кровавом прошлом своего хозяина. а не то он тебя в порошок сотрет  :gigi:



 :fuck:
   
такі низькорейтингові ФУПчекі як ватник-чук завжди тягнуться в гілки адекватних ФУПчеков, так як тільки в них на них хоч якось звертають увагу.  А так, ні на ФУПі, ні в житті вони нікому не цікаві
   
:facepalm: у меня и сомнения не было что ты, синяк и xyecoc ахметовский,  сотрешь упоминание о кровавом прошлом своего хозяина. а не то он тебя в порошок сотрет  :gigi:



 :fuck:
   
:facepalm: у меня и сомнения не было что ты, синяк и xyecoc ахметовский,  сотрешь упоминание о кровавом прошлом своего хозяина. а не то он тебя в порошок сотрет  :gigi:



 :fuck:
   
ось, ватник чук  [KA] уважно стежить за гілкою, так як хоч у ній зміг подивитися Флориду, а не тільки Майямі

Згадай лайно,ось і воно   :laugh:
   
:facepalm: у меня и сомнения не было что ты, синяк и xyecoc ахметовский,  сотрешь упоминание о кровавом прошлом своего хозяина. а не то он тебя в порошок сотрет  :gigi:



 :fuck:
   
майже жодна гілка на ФУПі ватника чука не набирає більше 1-2 сторінок.  при цьому 90% дописів  в цій гілці його ж.

Ніхто його на ФУПі не читає.  Навіть Петька з Ольгіно.  Тому максимум що він може, так це бризкати жовчю в чужих гілках :girl_were:
   
:facepalm: у меня и сомнения не было что ты, синяк и xyecoc ахметовский,  сотрешь упоминание о кровавом прошлом своего хозяина. а не то он тебя в порошок сотрет  :gigi:



 :fuck:
   
майже жодна гілка на ФУПі ватника чука не набирає більше 1-2 сторінок.  при цьому 90% дописів  в цій гілці його ж.

Ніхто його на ФУПі не читає.  Навіть Петька з Ольгіно.  Тому максимум що він може, так це бризкати жовчю в чужих гілках :girl_were:

 
:facepalm: у тебя с математикой плохо. вот твоя эта актуальная ветка 855 постов и 17558 просмотров. итого 17558/855=20.54 просмотра на один пост. то есть ты сам и твой клюб ахметовских хуесосов (йододефицитный, жирный лысый фома и пидерпен)  делают эти 20 просмотров на пост. моя последняя ветка https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1099233.0 имеет 7 постов и 1123 просмотра = 160 просмотров каждого поста. в моих ветках не пишут, это да, но смотрят аж гай гуде, и это хорошо видно по просмотрам, в 8 раз больше людей смотрят посты в моих ветках чем в твоих.

ну и по новой традиции:

:facepalm: у меня и сомнения не было что ты, синяк и xyecoc ахметовский,  сотрешь упоминание о кровавом прошлом своего хозяина. а не то он тебя в порошок сотрет  :gigi:



 :fuck:

 
   
У гілках ватника чука ніхто не дивиться  і не пише.  Не здивуюся, якщо перегляди він сам собі накручує перевіряючи кожну хвилину чи не написав там хтось. :facepalm1:
   
:facepalm: у меня и сомнения не было что ты, синяк и xyecoc ахметовский,  сотрешь упоминание о кровавом прошлом своего хозяина. а не то он тебя в порошок сотрет  :gigi:



 :fuck:
   
До чого тут все це?!?! Ця гiлка про подорож до Флориди та  Джорджії. 
   
:facepalm: у меня и сомнения не было что ты, синяк и xyecoc ахметовский,  сотрешь упоминание о кровавом прошлом своего хозяина. а не то он тебя в порошок сотрет  :gigi:



 :fuck:
   
у меня и сомнения не было что ты, синяк и xyecoc ахметовский,  сотрешь упоминание о кровавом прошлом своего хозяина.
+100
   
(tu)

я теж не розумію навіщо дітей возити по тематичним паркам, купувати квитки в кіно, якщо є безкоштовні торрентси і карусель в найближчому парку.  :S

У нас в дитинстві цього не було і нічого, не померли :take_exam:
Після таких відвідин втрачається магія кіно і складається враження що кіно дешевий обман і фокус.
Те саме як розкрити секрет фокусу і зрозуміти як тебе ловко пошили в дурні.
Одне розчарування і гіркий присмак.
   
Після таких відвідин втрачається магія кіно і складається враження що кіно дешевий обман і фокус.
Ти був десь, Аналітик? Чи так спиздіти?
   
:facepalm: у меня и сомнения не было что ты, синяк и xyecoc ахметовский,  сотрешь упоминание о кровавом прошлом своего хозяина. а не то он тебя в порошок сотрет  :gigi:



 :fuck:
   
Safari

   
До чого тут все це?!?! Ця гiлка про подорож до Флориди та  Джорджії. 

Це заздрість, що його гілки ніхто не відвідує

Але є чарівна кнопка ігнор і такі боти як ватник-чук і Петька з Ольгіно більше не заважають своїми спамом.  Краса :beach:
   
Звичайно, Universal parks то дешеві декорації а Хулівуд то набагато гірше совкового телебачення.

Можна як Аналітик, по 15хв на поверх музею і решта - great value meal deal!

Good things come to those who wait... я тебе на выходные настоящей красоты подкину...
   
я тебе на выходные настоящей красоты подкину..
В мене знайомий працює в тому селі інструктором по стрибкам.
   
В мене знайомий працює в тому селі інструктором по стрибкам.

Каком селе? Я об Оаху.
   
Каком селе? Я об Оаху.
Він з Гонолулу. Так що я фотки трохи бачив.
   
Він з Гонолулу. Так що я фотки трохи бачив.

Туда пускают только своих. :) единственное, что есть собственно в Гонолулу, это Чайна-таун. И базар на стадионе... Можно ещё в зоопарк сходить...
   
Туда пускают только своих. :) единственное, что есть собственно в Гонолулу, это Чайна-таун. И базар на стадионе... Можно ещё в зоопарк сходить...
Та він вже місцевим, тільки там 10к+ раз стрибнув. Але хвоток чекаю і я і Віка  ;)
   
Та він вже місцевим, тільки там 10к+ раз стрибнув. Але хвоток чекаю і я і Віка  ;)

 Не совсем. Местные - это наследники личного телохранителя последнего короля. В Кайене есть камень, где имени всех этих родов выбиты ещё от царя Панька... :) они об этом белым не говорят. Белых там не любят, кстати. :)
   
:facepalm: у меня и сомнения не было что ты, синяк и xyecoc ахметовский,  сотрешь упоминание о кровавом прошлом своего хозяина. а не то он тебя в порошок сотрет  :gigi:



 :fuck:
   
Членов ОПГ судят и сажают всех, и не важно на шухере он стоял или убивал или воровал. Тут полит. форум, не суд. И если вы не знаете кто такой ахметов и чем занимается, то вам не место на полит. форуме.
Наверное вы бы очень резко реагировали на подобные посты от какого-нибудь "чиновника" "днр" или расии или секретарши какого-нибудь бандита. Так вот тут разницы нет, никакой. Все они там у ахмета работают на его карман и помогают ему выполнять приказы какие ахмет получает от фсб.

С такой идиотской логикой Вам в 1937 год в СССР надо.

Все кто покупает у Ахметова электроэнергиию в Украине тоже преступники?
   
:facepalm: у меня и сомнения не было что ты, синяк и xyecoc ахметовский,  сотрешь упоминание о кровавом прошлом своего хозяина. а не то он тебя в порошок сотрет  :gigi:



 :fuck:
   
С такой идиотской логикой Вам в 1937 год в СССР надо.
Война идет, если вы не знали, а военное время даже не сажают, а растреливают, всегда и везде. Тем более он не просто какой то там дурачок, он тут на всю Украину защищает убийцу и агента гэбни, а потом хвастается как деньги от него полученные он тратит. А в 37 все было иначе, там по доносу или даже без, в основном против совка там даже никто и не работал. А этот работает, но при этом корчит из себя патриота вышиватника.
Все кто покупает у Ахметова электроэнергиию в Украине тоже преступники?
Нет, заложники. Украинцы веками были порабощены кацапами, а теперь их ставленниками татарской ОПГ.
   
за два тижні перший раз пішов дощ

   
Злива, 5 хвилин і вже сонячно

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія