Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таки де лідер?

Таки де лідер?

Якщо вже все зрозуміли, що Порошенко був імітатором, то

навколо кого групуватися українським українцям?
   
Re: Таки де лідер?

я могу сгруппировать если шо
   
Re: Таки де лідер?

я могу сгруппировать если шо
Ти хоч сусідку вже сгрупіровал?
   
Re: Таки де лідер?

я могу сгруппировать если шо

Пиши автобіографію державною мовою

   
Re: Таки де лідер?

В українського народу немає лідера, а вони мовчать усі, покидьки.

Що ви можете зробити без лідера?

Тільки здохнути?

   
Re: Таки де лідер?

Якщо є народ, то повинен бути лідер, хоча б неформальний.
   
Re: Таки де лідер?

Лидер у нас только один.Неперевершений лидер сучасности
   
Re: Таки де лідер?

Якщо вдуматися, то навіть у Помаранчевій революції і у Майдану не було лідера, зате були групи пройдисвітів, які намагалися скористатися ситуацією.
   
Re: Таки де лідер?

бідні риги страждають , незнають яку дупу цілувати :K

обьеднуються навкруги ідей, мрій, цілей ... а пошуки "сильної руки" завжди закінчувалась диктатурою, репресіею і витьям лохів коли так бажану "сильну руку" їм в дупу запхають  8-:
   
Re: Таки де лідер?

а пошуки "сильної руки"

У вас імперські штампи, лідер може бути духовним, наприклад Шевченко - лідер
   
Re: Таки де лідер?

У вас імперські штампи, лідер може бути духовним, наприклад Шевченко - лідер
казочки про духовних будете розповідати лохам що досі вірять в еврейскі міфи

сформуйте внятну ціль, розробіть плани її досягнення, знаходьте кошти на її виконання - буде вам радість... а всяке спирання на особистість заакінчуеться тим що кожна окремо взята людина міняеться, скурвлюеться і банально продаеться .

саме тому в переважаючій більшості країни де е внятна зміна влади і нормальна СИСТЕМА управління - домінують над диктатурами й тираніями
   
Re: Таки де лідер?

Михальчишин, Корчинський, Кошулинський, Тягнибок, Кайда... лідерів безліч, відсутній доступ до ЗМІ.
   
Re: Таки де лідер?

Михальчишин, Корчинський, Кошулинський, Тягнибок, Кайда... лідерів безліч, відсутній доступ до ЗМІ.
Тягнбока з Корчинчьким викреслюй...
   
Re: Таки де лідер?

пидер був в Омане, щас пастаитнакаленях и будет стараться еще больше убивать украинских солдат мирно сдавать украинские территории
   
Re: Таки де лідер?

Ой! І ще болдом пише... Х..йло твій лідер. Скажи ще хвюррер!
   
Re: Таки де лідер?
U2

Якщо вже все зрозуміли, що Порошенко був імітатором, то

навколо кого групуватися українським українцям?

.    А вы с какой целью интересуетесь? Классический пример: Ленин попервах был незаметен, потому его не нашли и не нейтрализовали. А вот группа, которая вокруг него организовалась, проводила идеи, а не Ленина. Как то так.
   
Re: Таки де лідер?

Тягнбока з Корчинчьким викреслюй...
Та там всех можно выкрэслювать. Если кто-то бежит медленней всех, то какой он лидер?
   
Re: Таки де лідер?
U2

Та там всех можно выкрэслювать. Если кто-то бежит медленней всех, то какой он лидер?
.   А ты таки хочеш подножку поставить лидеру ( независимо от фамилий)?
   
Re: Таки де лідер?

Тягнбока з Корчинчьким викреслюй...
Краще тебе викреслити
   
Re: Таки де лідер?

Україні треба безвождізм, а не пошук нового царя, як у кацапоти.
   
Re: Таки де лідер?

Михальчишин, Корчинський, Кошулинський, Тягнибок, Кайда... лідерів безліч, відсутній доступ до ЗМІ.

А що заважає Кошулинському вести хоча б відео-блог і коментувати те, що відбувається?
   
Re: Таки де лідер?

Ленин попервах был незаметен, потому его не нашли и не нейтрализовали.

Ми що, як і раніше в окупації?


   
Re: Таки де лідер?

А що заважає Кошулинському вести хоча б відео-блог і коментувати те, що відбувається?
Не знаю, може він на фронті чи зайнятий іншими справами.
   
Re: Таки де лідер?

Україні треба безвождізм, а не пошук нового царя, як у кацапоти.

А можлива державність без вождя ?

Чи Україна це діло оутсоурсіт?

   
Re: Таки де лідер?

Ми що, як і раніше в окупації?
З обранням ставленика хуйла - так, знову.
   
Re: Таки де лідер?

Може Епіфанія главою держави обрати?
   
Re: Таки де лідер?

.   А ты таки хочеш подножку поставить лидеру ( независимо от фамилий)?
Если он лидер тех, кто вредит моим интересам, то само собой. (независимо от фамилий). :shuffle: 
   
Re: Таки де лідер?

З обранням ставленика хуйла - так, знову.
нада "просто перестать стрелять" и начать "пастаять на каленях"  :D
   
Re: Таки де лідер?

.    А вы с какой целью интересуетесь? Классический пример: Ленин попервах был незаметен, потому его не нашли и не нейтрализовали. А вот группа, которая вокруг него организовалась, проводила идеи, а не Ленина. Как то так.
Если быть точным, то идеи, которые он в итоге воплотил в жизнь, были весьма далеки от социал-демократии, где действительно было много других лидеров. Но ленин потому расколол РСДРП, что большевизм остался только по названию соц-демократией.
И правы по итогу оказались меньшевики. Швеция, Германия и т.д.
   
Re: Таки де лідер?
U2

Ми що, як і раніше в окупації?
.    1. Вы все учились понемногу, чему нибудь и как нибудь (переделанная ц) - просмотри «Историю КПСС» до 1917г. 2. Я не могу понять - где вы?  Своё впечатление я выкладывал: «Чужой против хищника: поле битвы - Украина».
   
Re: Таки де лідер?
U2

А можлива державність без вождя ?

Чи Україна це діло оутсоурсіт?
.   Ну конечно. См. США.
   
Re: Таки де лідер?
U2

Если он лидер тех, кто вредит моим интересам, то само собой. (независимо от фамилий). :shuffle: 
.    Отпусти его - сам голову сломает.
   
Re: Таки де лідер?
U2

Если быть точным, то идеи, которые он в итоге воплотил в жизнь, были весьма далеки от социал-демократии, где действительно было много других лидеров. Но ленин потому расколол РСДРП, что большевизм остался только по названию соц-демократией.
И правы по итогу оказались меньшевики. Швеция, Германия и т.д.
.   Но оцени красоту игры - я описал. По факту - он был лидером, но Сталин (как лидер) не позволял себе подножки ставить.
   
Re: Таки де лідер?

.   Но оцени красоту игры - я описал. По факту - он был лидером, но Сталин (как лидер) не позволял себе подножки ставить.
Сталин был уже после ленина. И пользовался все же его фундаментом. Но что был не менее жестким чем основатель, то таки да. Та они в те времена все друг друга стоили. Шо тут говорить. Слово "лидер" они понимали буквально -  не тот, кто убеждает, а тот, кто приказывает. И наказывает(с) :D
   
Re: Таки де лідер?
U2

Сталин был уже после ленина. И пользовался все же его фундаментом. Но что был не менее жестким чем основатель, то таки да. Та они в те времена все друг друга стоили. Шо тут говорить. Слово "лидер" они понимали буквально -  не тот, кто убеждает, а тот, кто приказывает. И наказывает(с) :D
.    Так и Гитлер не позволял, см. Эрнст Рэм.
   
Re: Таки де лідер?

Може Епіфанія главою держави обрати?
:facepalm:
Але від ольгердів - воно й не дивно.
Де, в чому, коли Епіфаній лідерствував?!
   
Re: Таки де лідер?

Якщо вже все зрозуміли, що Порошенко був імітатором, то

навколо кого групуватися українським українцям?

а що віслючок вже на лідера ге тягне? :gigi:
   
Re: Таки де лідер?

Фюрер з виборця хохла?
Так був гетьман Петро.

Орднунг так
Фюрер ні.
   
Re: Таки де лідер?

Михальчишин, Корчинський, Кошулинський, Тягнибок, Кайда... лідерів безліч, відсутній доступ до ЗМІ.
Они все шестерки и работают на ФСБ, а там лидер один последние 20 лет.
Каждый украинец сам себе лидер уже на протяжении 3-4 столетий.
   
Re: Таки де лідер?

Щоб вибирати  "лікаря", треба мати усвідомлення щодо "хвороби", не є усвідомленням бажання лікувати ракову пухлину за допомогою компресів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія