Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не треба до Африки :(

Не треба до Африки  :(

Дійшли назад нарешті до Канар.
Через шторми, нарешті я пізнав справжню велич та міць Океану - це неймовірно.

Але найбільший треш, що нас грабонули в ніч перед виходом з Кабо Верде. Винесли всі дівайзи, що знайшли, в тч мій телефон і таблет, лише лаптоп залишився, який був добре заничканий. Також винесли половину закупленої провізії, тому вранці довелося докуплятися.

Повернулися голі, босі, голодні, пишу з резервного допотопного айфону, щойно відновий картку.

Така от Африка  :(
   
Re: Не треба до Африки  :(

ну и ну... Фриландер, как там Турч?? Живой здоровый??
   
Re: Не треба до Африки  :(

так тобі і треба

сиди дома  :-)o
   
Re: Не треба до Африки  :(

ну и ну... Фриландер, как там Турч?? Живой здоровый??

Не був на ФУПі довго, не в курсі й сподіваюся, що з ним все добре.
Не до Турча зараз...
   
Re: Не треба до Африки  :(

Уважуха Фриландеру.. живет чел цикавой жизнью
   
Re: Не треба до Африки  :(

так тобі і треба

сиди дома  :-)o

Дякую за підтримку, українці чуйні люди до чужих проблем. Не даремно жида президентом обрали  :laugh:
   
Re: Не треба до Африки  :(

Уважуха Фриландеру.. живет чел цикавой жизнью

Та ну цікаво, але потратився й грабонули. Зараз доведеться на яхті жити  :facepalm:

   
Re: Не треба до Африки  :(

   
Re: Не треба до Африки  :(

Та ну цікаво, але потратився й грабонули. Зараз доведеться на яхті жити  :facepalm:
Грабонули это значит применили силу и наставили стволы.. да?
   
Re: Не треба до Африки  :(

Жена , когда шла с Канар на пальму  , то под Африку побоялись сунуться, там пиратство есть, так что легко отделался.  Там типа Сомали , только западная африка .
"Спасибо, что взял деньгами"
   
Re: Не треба до Африки  :(

Грабонули это значит применили силу и наставили стволы.. да?

Та ні, просто залізли о 3-й ночі приблизно, коли 2 гульбанили на березі, а я й колега спали мертвим сном.
   
Re: Не треба до Африки  :(

Жена , когда шла с Канар на пальму  , то под Африку побоялись сунуться, там пиратство есть, так что легко отделался.  Там типа Сомали , только западная африка .
"Спасибо, что взял деньгами"

Ну це біля Нігерії буває, а ми йшли у відкритому океані, далеко від узбережжя, прямим курсом з островів на острови.

Факт, що Кабо Верде зовні цілком безпечне і це розслабляє, ото й поплатилися.
   
Re: Не треба до Африки  :(

А могли б ще і по заповіту того хто шарудить в очеретах
   
Re: Не треба до Африки  :(

Дійшли назад нарешті до Канар.
Через шторми, нарешті я пізнав справжню велич та міць Океану - це неймовірно.

Але найбільший треш, що нас грабонули в ніч перед виходом з Кабо Верде. Винесли всі дівайзи, що знайшли, в тч мій телефон і таблет, лише лаптоп залишився, який був добре заничканий. Також винесли половину закупленої провізії, тому вранці довелося докуплятися.

Повернулися голі, босі, голодні, пишу з резервного допотопного айфону, щойно відновий картку.

Така от Африка  :(
хороший повод уколошкати пару нігерів.
Я б за таке грохнув би когось
   
Re: Не треба до Африки  :(

в таких случаях тре завжди лишати пожрать/попить, предварітельно домішавши туди сильне снодійне. Можна заодно і сильне слабітєльне+мочегонне+рвотне, шоб уже з гарантієй, таксазать.

Ну і бонусом, заникати вибухівку у якомусь тіпа моб девайсі. Шоб вирвало нафуй руки йопаним нігерам.
   
Re: Не треба до Африки  :(

+пару пачечок фуйні типу циклодолу домішати. Шоб сцуко більше не думав шось вкрасти. І шоб ваще вже не думав.
Сцукко, шось мене розізлила ця розповідь.
   
Re: Не треба до Африки  :(

в таких случаях тре завжди лишати пожрать/попить, предварітельно домішавши туди сильне снодійне. Можна заодно і сильне слабітєльне+мочегонне+рвотне, шоб уже з гарантієй, таксазать.

Ну і бонусом, заникати вибухівку у якомусь тіпа моб девайсі. Шоб вирвало нафуй руки йопаним нігерам.

Ну ти й кровожерливий  ;o

Ми зрештою змирилися з тим, що лохонулися, треба було пильними бути.
Скоріше за все грабонули ті, зо запаси завозили, були всередині й все розвідали заодно, але хрін комусь щось доведеш.
Наступного разу в диких країнах буду обережнішим.
   
Re: Не треба до Африки  :(

грабонули ті, зо запаси завозили, були всередині й все розвідали заодно
нє.
розказали своїм дружкам.

Наступного разу в диких країнах буду обережнішим.
прикупи десь снотворного+слабітельне+галюциногенне і завжди залишай у якійсь пляшці з дорогим бухлом. Бажано зробити так шо виглядало запечатаним.

Ну ти й кровожерливий  ;o
я б  за таке руки рубав. Ну уровні кисті. Шоб мокако  більше такого не робило.
   
Re: Не треба до Африки  :(

 :facepalm: белые люди столетиями грабили африку. нет ничего предосудительного  что африка трошки повернула себе   :weep:
   
Re: Не треба до Африки  :(

:facepalm: белые люди столетиями грабили африку. нет ничего предосудительного  что африка трошки повернула себе   :weep:
тіпа чорні не грабили білі країни.

А ваще згоден з ТС. Африка нах.
Туда якшо і поїду, то тіки шоб підловити пару нігерів на отакому як ТС, і жостко надругатися над мавпочками.
   
Re: Не треба до Африки  :(

тіпа чорні не грабили білі країни.

А ваще згоден з ТС. Африка нах.
Туда якшо і поїду, то тіки шоб підловити пару нігерів на отакому як ТС, і жостко надругатися над мавпочками.

 :facepalm: ты расист звычайный
   
Re: Не треба до Африки  :(

:facepalm: ты расист звычайный
колір насправді пох.
Хай ті нігери будуть навіть рожеві в крапинку.
Чуже красти нізя. Крапка.
   
Re: Не треба до Африки  :(

колір насправді пох.
Хай ті нігери будуть навіть рожеві в крапинку.
Чуже красти нізя. Крапка.

 :facepalm: расист как есть, в первородном состоянии  :weep:
   
Re: Не треба до Африки  :(

:facepalm: расист как есть, в первородном состоянии  :weep:
та хай будуть хоч білі у зелену цяточку. Пох на колір.
За таке тре рубати граблі.
   
Re: Не треба до Африки  :(

та хай будуть хоч білі у зелену цяточку. Пох на колір.
За таке тре рубати граблі.

 :facepalm: а что надо рубать когда колонизировали, разворовывали все природные ресурсы, я уж не говорю про рабов. ась?  :weep: 
   
Re: Не треба до Африки  :(

:facepalm: а что надо рубать когда колонизировали, разворовывали все природные ресурсы, я уж не говорю про рабов. ась?  :weep:
то це фріландер колонізірував і разворовав ресурси? Ну ніфуя ж собі.
   
Re: Не треба до Африки  :(

разворовывали
кстаті, про "разворовали" не пи3ди.
Ще у часи лівінгстона там їздили білі і роздавали місцевим всякі цяцьки і нерідко були ними ж і пограбовані, так шо ще невідомо хто там кого разворував.
   
Re: Не треба до Африки  :(

кстаті, про "разворовали" не пи3ди.
Ще у часи лівінгстона там їздили білі і роздавали місцевим всякі цяцьки і нерідко були ними ж і пограбовані, так шо ще невідомо хто там кого разворував.

По останнім оцінкам з Африки вивезли 12—15 млн людей рабами
   
Re: Не треба до Африки  :(

По останнім оцінкам з Африки вивезли 12—15 млн людей рабами
у маврів теж були раби. Білі. Їх хтось рахував? От і не пи3ди про рабів. Теж мені, аполюционізд. Шоб не сказати фуєв.
   
Re: Не треба до Африки  :(
Пшениця

Дійшли назад нарешті до Канар.
Через шторми, нарешті я пізнав справжню велич та міць Океану - це неймовірно.

Але найбільший треш, що нас грабонули в ніч перед виходом з Кабо Верде. Винесли всі дівайзи, що знайшли, в тч мій телефон і таблет, лише лаптоп залишився, який був добре заничканий. Також винесли половину закупленої провізії, тому вранці довелося докуплятися.

Повернулися голі, босі, голодні, пишу з резервного допотопного айфону, щойно відновий картку.

Така от Африка  :(

А що, і досі телефон без пароля можна "відкотити" назад вдома через i-Tunes ?
Я думав цю халяву вже прикрили


Крім того, телефон і планшет можна відслідкувати.
   
Re: Не треба до Африки  :(

кстаті, про "разворовали" не пи3ди.
Ще у часи лівінгстона там їздили білі і роздавали місцевим всякі цяцьки і нерідко були ними ж і пограбовані, так шо ще невідомо хто там кого разворував.

 :facepalm: не ганьбись, белые захватили колонии что бы их грабить. другого значения у колонии нет
   
Re: Не треба до Африки  :(

:facepalm: не ганьбись, белые захватили колонии что бы их грабить. другого значения у колонии нет

Отже ти за групову відповідальність? Гуманіст, хулє.  :facepalm1:
   
Re: Не треба до Африки  :(

плять холий-босий серед африкі на іфойні ван пише  ;o , але першим зарапортував нам на хфуп   :take_exam:

 :gigi:
   
Re: Не треба до Африки  :(
nik

из горящего танка
   
Re: Не треба до Африки  :(

Уважуха Фриландеру.. живет чел цикавой жизнью

Що там цікавого? Людину пограбували. Хочете теж так?

Вийдіть до гопніків на район і не заздріть.
   
Re: Не треба до Африки  :(

Дійшли назад нарешті до Канар.
Через шторми, нарешті я пізнав справжню велич та міць Океану - це неймовірно.

Але найбільший треш, що нас грабонули в ніч перед виходом з Кабо Верде. Винесли всі дівайзи, що знайшли, в тч мій телефон і таблет, лише лаптоп залишився, який був добре заничканий. Також винесли половину закупленої провізії, тому вранці довелося докуплятися.

Повернулися голі, босі, голодні, пишу з резервного допотопного айфону, щойно відновий картку.

Така от Африка  :(

Хоч перепихнувся з чорною?
   
Re: Не треба до Африки  :(

А могли б ще і по заповіту того хто шарудить в очеретах
таки могли  :gigi:  а може то ті, хто запаси доставляли, що підсипали.


Та ні, просто залізли о 3-й ночі приблизно, коли 2 гульбанили на березі, а я й колега спали мертвим сном.


   
Re: Не треба до Африки  :(

Дякую за підтримку, українці чуйні люди до чужих проблем. Не даремно жида президентом обрали  :laugh:

Спочатку шукати самому собі на сраку пригод в якійсь клоаці, а винні українці, бо не пожаліли сіромаху.
   
Re: Не треба до Африки  :(

Между Канарами и Зеленым мысом тысяча миль. Это ж кем надо быть, шоб перед таким переходом ночью где то шастать вместо сна на борту  :laugh:
   
Re: Не треба до Африки  :(

:facepalm: не ганьбись, белые захватили колонии что бы их грабить. другого значения у колонии нет
вони виплачували місцевим царькам данину, у вигляді всякої цивілізаційної фуйні, так шо не пи3ди.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія