Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

   
   
   
   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

   
Показати зображення...
- Дорогая, а ты кого хотела, мальчика или девочку?
- Вообще-то, я просто хотела шнурки завязать.
   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

   
В чому прикол?
:facepalm1:
Показово, що попередня тупенька картинка у вас питань не викликала.
Пояснюю. Катяри полюбляють ялинки, шарудіти іграшками, якщо вдасться, то й повалити її нафік..
   
   
Ракету с последним российским модулем для МКС подготовили к старту на Байконуре

https://lenta.ru/news/2021/11/21/baikonur/

(идиоты! КРАЙНИМ модулем, в авиации и космосе не говорят - последним!!!!)

Касаемо статьи, есть небольшие уточнения (со слов корреспондента газеты "ХулиВамХулиНам" )

Доставляемый модуль "Причал" будет оборудован покрышками для смягчения столкновений космических кораблей РФ с МКС и наношвартовами из луба карельской березы.

Кроме того, грузовой корабль «Прогресс» доставит на борт Международной космической станции около 700 килограммов груза:
ресурсную аппаратуру - самогонный аппарат "Петрович"
расходные материалы - 3 бидона браги
средства водоочистки - угольный фильтр "Родничок"
медицинского контроля - градусник для "Петровича"
санитарно-гигиенического обеспечения - тазики для перебравшего экипажа
средства технического обслуживания и ремонта - запасной змеевик
а также стандартные рационы питания для экипажа - краюха чернухи, квашенные огурцы и рассол.....
   
Показати зображення...

Де б ви послухали Бурбу,якби не Рінатлєанідович?

   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

:facepalm1:
Показово, що попередня тупенька картинка у вас питань не викликала.
Пояснюю. Катяри полюбляють ялинки, шарудіти іграшками, якщо вдасться, то й повалити її нафік..

Дякую, не знав. Річ у тім, що у мене теж був домашній кіт колись. 12 років прожив, потім помер бідолага. Дуже чемна людина була. Какав-писяв виключно в лоток, меблі не шкодив, і що характерно, абсолютно спокійно ставився і до ялинок, і до іграшок. Тому я і не зрозумів гумору. Також у мене був домашній Зеленський. Той сцяв і срав, де попало, а коли його за цим ділом зловиш, він нявкав "Порошенко!" Тепер ми, звісно, всією сім'єю розводимо руками: а на фіга ми його взагалі купили? Але тоді жінка і двоє дітей дуже його хотіли, лише я був проти. Лупцював я його нещадно, але так і не відучив від поганих звичок. Здох він.
   
Також у мене був домашній Порошенко. Той сцяв і срав, де попало, а коли його за цим ділом зловиш, він нявкав "ЖМУРУКУ! ОБНІМАЮ!" Тепер ми, звісно, всією сім'єю розводимо руками: а на фіга ми його взагалі купили? Але тоді жінка і двоє дітей (54%) дуже його хотіли, лише я був проти. Лупцював я його нещадно, але так і не відучив від поганих звичок. Здох він.

   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

Також у мене був домашній Порошенко. Той сцяв і срав, де попало, а коли його за цим ділом зловиш, він нявкав "ЖМУРУКУ! ОБНІМАЮ!" Тепер ми, звісно, всією сім'єю розводимо руками: а на фіга ми його взагалі купили? Але тоді жінка і двоє дітей (54%) дуже його хотіли, лише я був проти. Лупцював я його нещадно, але так і не відучив від поганих звичок. Здох він.
ви самі наш порошенко. Весь час сците і срете.
   
Також у мене був домашній Порошенко. Той сцяв і срав, де попало, а коли його за цим ділом зловиш, він нявкав "ЖМУРУКУ! ОБНІМАЮ!" Тепер ми, звісно, всією сім'єю розводимо руками: а на фіга ми його взагалі купили? Але тоді жінка і двоє дітей (54%) дуже його хотіли, лише я був проти. Лупцював я його нещадно, але так і не відучив від поганих звичок. Здох він.

Ти мужчина чи просто тупа?
   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

Ти мужчина чи просто тупа?
Просто любить ролєві ігри
Часто (точніше, завжди) заграється
Сьодні, наприклад, вона котик.
   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

Це ж Мирося! Xyлі ви від неі хочете?
   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

   
В бельгийском городе Турне прошёл показ церковной моды. На подиуме в соборе Нотр-Дам показали около 30 нарядов. Цена отдельных моделей достигает 300 тысяч евро.
   
Ти мужчина чи просто тупа?
Протупив ти, але намагаєшся тримати голівку.
Чи той Порошенко нявкав "Гражданскіх атсєч!" ?
   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

   
 :gigi:

   
   
   
 :facepalm1:
   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія