Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Колапс "зеленої енергетики" в Швеції...через зиму. :D

Ну додай ще кіловат в годину на те щоб тримати батарею в теплі

один киловатт-час что бы полтонны батареек греть с -10 хотя бы до 0 (нуля) без какой либо теплоизоляции?  ;o 
   
Re: Колапс "зеленої енергетики" в Швеції...через зиму.  :D

один киловатт-час что бы полтонны батареек греть с -10 хотя бы до 0 (нуля) без какой либо теплоизоляции?  ;o 

Вони в тебе -10 постійно, тільки нагрів до +10 а вони знову миттєво стали -10 :) ?

Чи ти один раз розігрів і далі тільки підтримуєш температуру?
   
Вони в тебе -10 постійно, тільки нагрів до +10 а вони знову миттєво стали -10 :) ?

Чи ти один раз розігрів і далі тільки підтримуєш температуру?

 :facepalm: пол тонны, без теплоизоляции.
я как то в o'hare пока такси ждал (минут не много) у меня полностью заряженный айфон во внешнем кармане вымерз в ноль (емкость). не холодно было, без шляпы, минус 5-7. я после этого до сих пор удивляюсь как на аляске люди фоном пользуются. пока поговоришь вымерзнет в ноль. поэтому на улице и не пользуются.  :weep: 
   
Як ви втомили.

Нехай ваш фен бере 3 кіловати на годину, як ви самі  сказали. Якщо ємкість батареі, візьмемо Теслу, 75 kWh, то це до 25 годин обігріву салону на повну потужність. Це з зарядом батареі на 25% в пробці 6 годин обігріву. Теплова помпа в Теслі бере до кіловату, це 18 годин сидіти в теплій машині.

Тут просто матиматика, ніяких емоцій.
ти був у швеції, теоретик? багато бачив там тесл? там маленькі фіати, якісь опельки, пежошки тощо. не понтові, а міські машинки :facepalm1:
   
Re: Колапс "зеленої енергетики" в Швеції...через зиму.  :D

:facepalm: пол тонны, без теплоизоляции.
я как то в o'hare пока такси ждал (минут не много) у меня полностью заряженный айфон во внешнем кармане вымерз в ноль (емкость). не холодно было, без шляпы, минус 5-7. я после этого до сих пор удивляюсь как на аляске люди фоном пользуются. пока поговоришь вымерзнет в ноль. поэтому на улице и не пользуются.  :weep: 

Я катаюсь на лижах з iPhone в кишені вже більше 10 років. Мінус 30С було декілька днів в Альберті. І нічого не від мерзло, все працювало весь день.
   
Я катаюсь на лижах з iPhone в кишені вже більше 10 років. Мінус 30С було декілька днів в Альберті. І нічого не від мерзло, все працювало весь день.

Вы из Альберты?
   
Re: Колапс "зеленої енергетики" в Швеції...через зиму.  :D

ти був у швеції, теоретик? багато бачив там тесл? там маленькі фіати, якісь опельки, пежошки тощо. не понтові, а міські машинки :facepalm1:

Трошки був. Але мова не про «якісь опельки», а про електромашини, а це до останнього часу були або Тесла або Leaf. Про останій я майже нічого не знаю, можу говорити тільки про Теслу. Тому ці всі розповіді про покинуті електромобілі з точки зору мого досвіду розраховані на недуже знаючих людей, в яких і IPhone за 10 хвилин на морозі перестав працювати.
   
Re: Колапс "зеленої енергетики" в Швеції...через зиму.  :D

Вы из Альберты?

Ні, я там тільки на лижах катаюсь.
   
Я катаюсь на лижах з iPhone в кишені вже більше 10 років. Мінус 30С було декілька днів в Альберті. І нічого не від мерзло, все працювало весь день.

 :facepalm: во внутреннем кармане. на груди или около. и я так же катаюсь  X( . но в минус 30 не катаюсь. сижу в хоттабе и пью красненькое.  :super:
   
Трошки був. Але мова не про «якісь опельки», а про електромашини, а це до останнього часу були або Тесла або Leaf.
типовий фуп :facepalm1:
   
Ні, я там тільки на лижах катаюсь.

А там есть беговые трассы?
   
Re: Колапс "зеленої енергетики" в Швеції...через зиму.  :D

Показати зображення...

В цьому списку переважна більшість це гібриди. Тим більше виникає питання как безжалостная зелена енергетика в Швеції заставила людей покинути їх гібриди на дорогах - в них одночасно закінчився і бензин і розрядилась батарея?
   
Re: Колапс "зеленої енергетики" в Швеції...через зиму.  :D

А там есть беговые трассы?

Там є і крос кантрі дуже гарні траси в горах, лісах та по озерах, але вибач, я більше по гірським лижам. На картинках крос кантрі виглядає як в казці.

Я би дуже сильно порадив твому малому поіхати в національні парки. Банфф найближчий в півтора годинах їзди від Калгарі. Я впевнений, це для нього будуть самі гарні враження від Канади на все життя. Щоб оцінити Канаду, потрібно виіхати з міста, принаймі так для мене.
   
А ти не пробував дивитися, що було, наприклад, у 2010 (або 2011), коли вдарили "несподівано" морози, або в будь-який інший аналогічний рік. Завжди в таких випадках відбувається стрибок цін на електрику  ;)
=========================================
Семен, твоё лицо не обезображено дыханием интеллекта. Сейчас енергетический кризис. Сдаётся мне,что ты левачок. :D
   
хз. но думаю, отсюда им уже недалеко до массовых суицидов во имя спасения экологии планеты, для эффективной декарбонизации
І це не новина для планети, приклад масові викиди не берег китів і дельфінів .
Коли шведи надумаються , нехай обовязково Гретту прихоплять  з собою.
   
брехня про 2-4 рази і брехня про 5% споживання на обігрів. бувайте

+1
   
В цьому списку переважна більшість це гібриди. Тим більше виникає питання как безжалостная зелена енергетика в Швеції заставила людей покинути їх гібриди на дорогах - в них одночасно закінчився і бензин і розрядилась батарея?

Електроавтомобілі виділені жирним :facepalm1:

Здається пан погано розуміє інформацію що йому пишуть
   
В цьому списку переважна більшість це гібриди. Тим більше виникає питання как безжалостная зелена енергетика в Швеції заставила людей покинути їх гібриди на дорогах - в них одночасно закінчився і бензин і розрядилась батарея?
шведи раціональні, їм нах не впало тримати в баці викопну жижу, коли машинка проїжджає 30-40 км на одній батарейці і скрізь є станції. крім того далеко не всі щодня заряджають свої повністю електро автомобілі до 100%, а точніше майже ніхто. бо зарядні станції переважно публічні, усім треба зарядитися, а шведи поважають інших співгромадян. тому абсолютна більшість заряджається так: приїхав у магаз, воткнувся, поки скуплявся авто трохи підзарядилося, ти вийшов і поїхав собі далі.
   
коротше, це не стандартна, фактично форсмажорна ситуація. і дорікати шведам у цій ситуації — те саме, що після раптового погодного писдецю з обривами ЛЕП дорікати усім хто залишився без світла за те що вони не мають дизель-генераторів, лашари
   
 X( коллапсов будет еще много. чем больше плесени тем ярче энергокризисы. дарвиновский отбор, кретины должны вымерзнуть  :weep:  :lol:
   
коротше, це не стандартна, фактично форсмажорна ситуація. і дорікати шведам у цій ситуації — те саме, що після раптового погодного писдецю з обривами ЛЕП дорікати усім хто залишився без світла за те що вони не мають дизель-генераторів, лашари

В прошлом году не было зимы?
   
В прошлом году не было зимы?
хз, треба ТС запитати. його гілка створює враження, що ніколи такого не було. напевно таке реально вперше. бо інакше б аборигени слідкували за прогнозом погоди і тримали батареї повними. а вони судячі з розповіді ТС були на повному розслабоні і отримали колапс зненацька. хоча може то у них було як ото на дорогах в києві, коли перший сніг випадає :D  люди ж скрізь +- однаково довбойоби :D
   
Re: Колапс "зеленої енергетики" в Швеції...через зиму.  :D

Теза про те що електрокари розрядились бо стояли в пробці декілька годин, викликає недовіру, або як мінімум необхідність, перевірити все інше в розповіді про жах в Швеції.

Я думаю, что это правдоподобно. Низкая температура, уже быстрей идёт разрядка, а если салон пластиковой махинки отапливать, то и выходит, то что вышло. Она ж стынет, наверно за 10 минут?
   
Там є і крос кантрі дуже гарні траси в горах, лісах та по озерах, але вибач, я більше по гірським лижам. На картинках крос кантрі виглядає як в казці.

Я би дуже сильно порадив твому малому поіхати в національні парки. Банфф найближчий в півтора годинах їзди від Калгарі. Я впевнений, це для нього будуть самі гарні враження від Канади на все життя. Щоб оцінити Канаду, потрібно виіхати з міста, принаймі так для мене.

Он уже ездил в Банфф. Пока конечно учебой занят, нагрузка серьезная
   
Перетворення вітрової енергії в гідро!  :D

   
посмотрел на статистику

https://www.svk.se/en/national-grid/the-control-room/

бггг

не ветка, а какой-то бред собачий
у норвегов постоянно гидростанции
выдают больше чем вся ненька на всех видах топлива  ;o
и всем скандинавским спиногрызам там за глаза хватает
короче, все это страсти в стакане воды ...))
   
Як ви втомили.

Нехай ваш фен бере 3 кіловати на годину, як ви самі  сказали. Якщо ємкість батареі, візьмемо Теслу, 75 kWh, то це до 25 годин обігріву салону на повну потужність. Це з зарядом батареі на 25% в пробці 6 годин обігріву. Теплова помпа в Теслі бере до кіловату, це 18 годин сидіти в теплій машині.

Тут просто матиматика, ніяких емоцій.
:facepalm1:
   
Re: Колапс "зеленої енергетики" в Швеції...через зиму.  :D

через 5 років потужності всіеї зеленої енергіі буде еквівалентно всім видам викопної енергіі газ, вyгілля, атом, мазут і тд і це каже агенція яка завжди давала дуже консервативні естімейти, тобто скоріше за все що раніше станеться

By 2026, global renewable electricity capacity is forecast to rise more than 60% from 2020 levels to over 4 800 GW – equivalent to the current total global power capacity of fossil fuels and nuclear combined.

https://www.iea.org/news/renewable-electricity-growth-is-accelerating-faster-than-ever-worldwide-supporting-the-emergence-of-the-new-global-energy-economy


а пам'ятаєте як в 90х були страшилки майбутнього з кислотними дощами і мутантами  :pooh_lol:
   
Re: Колапс "зеленої енергетики" в Швеції...через зиму.  :D

це називається S curve  коли ніхто не отдупляє що коється і всі думають що колись може і стане, а воно вжих і вже сталося
   
Re: Колапс "зеленої енергетики" в Швеції...через зиму.  :D

це називається S curve  коли ніхто не отдупляє що коється і всі думають що колись може і стане, а воно вжих і вже сталося

Як сказала одна видатна людина, «майбутнє вже тут, тільки воно нерівномірно розподілено». Тому в залежності від того де ти живеш, ти бачиш це майбутнє під ногами, чи не бачиш взагалі.
   
через 5 років потужності всіеї зеленої енергіі буде еквівалентно всім видам викопної енергіі газ, вyгілля, атом, мазут і тд

Встановлена потужність != Використана потужність

У сонця це 15% в наших широтах
У вітра найкращого 35%
У ГЕС легко 80-90+
У хороших аес 75-80 ( Франція )
В ТЕС 60-70 без проблем, було ь паливо то й 90 буде

Тому не слід аж так очікувати перехід на зелені джерела  за 3-4 роки

Але прогрес дійсно вражаючий


   
З зеленкою найбільша проблема - непрогнозованість і неможливість накопичення.
   
З зеленкою найбільша проблема - непрогнозованість і неможливість накопичення.

 :lol:

ты и здесь специалист
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія