Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ти вважаєш що ти такий винахідник нев'ібений,але помиляєшся.Велосипе д вже давно вигадали ,тільки потрібно все робити вчасно ,а не як у нас ,на кордоні ворожі війська ,а нас на шашлик запрошують .

Та да, треба було кордони ще в листопаді 2021-го року закрити.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ти вважаєш що ти такий винахідник нев'ібений,але помиляєшся.Велосипе д вже давно вигадали ,тільки потрібно все робити вчасно ,а не як у нас ,на кордоні ворожі війська ,а нас на шашлик запрошують .

Границы закрывать мало кто додумался. Первую мировую как то прошли без запретов. А из СССР и в мирное время непросто выехать было.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Та да, треба було кордони ще в листопаді 2021-го року закрити.
то вже історія ,висновки після війни.Та і не в кордонах тільки річ ,там ціла купа дій котрі був час виконати
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В країнах ЄС - 860 тисяч ухилянтів  :facepalm1:

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В країнах ЄС - 860 тисяч ухилянтів  :facepalm1:

https://t.me/insiderUKR/73743

Гуманісти  :gigi:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Границы закрывать мало кто додумался. Первую мировую как то прошли без запретов. А из СССР и в мирное время непросто выехать было.
Ти вже собі на статю написав дурко)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

В країнах ЄС - 860 тисяч ухилянтів  :facepalm1:

https://t.me/insiderUKR/73743
Чергова бідося)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Та я вже писав, шо то для внутрішнього ринку. Для відчуття справедливості у мавпочок типу Ale.
Ти дитину лікуй дибіл
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Не работает эта мантра. Откройте границы, и русские останутся без мобресурса. Если вы считаете всех трусами и тп.
Ну а ждуны заслуженно получат свою мотивацию от русских, чего вы за них переживаете?
Тобі на зоні кордони відкриють - такі які ти ще не бачив)
Чого це рускіє остануться без мобресурсу. Це ми без нього зостанемось. Війна ще буде довго тож навіть ти згодишся)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В країнах ЄС - 860 тисяч ухилянтів  :facepalm1:

https://t.me/insiderUKR/73743
що тут потрібно ,поспівчувати ,поплакати?мені навіть ржачно з тих покемонів  :laugh: купка смердячого лайна
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

що тут потрібно ,поспівчувати ,поплакати?мені навіть ржачно з тих покемонів  :laugh:
Треба кордони відкрити щоб ще мільйони таких уєбанів намотували кілометраж по Європі)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Треба кордони відкрити щоб ще мільйони таких уєбанів намотували кілометраж по Європі)
це їм паспорта не дали ,а такі шмарклі на всю Варшаву ,а якщо повістку вручити  ?:laugh:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Треба кордони відкрити щоб ще мільйони таких уєбанів намотували кілометраж по Європі)
і пі3дили один одного в чергах,конкуренція  :laugh:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В країнах ЄС - 860 тисяч ухилянтів  :facepalm1:

https://t.me/insiderUKR/73743

Разъярённые  они, бля...

На пути, шоб отказаться.... Значит кацапская ксива есть... Иначе как он планирует 700 км назад отпетлять, сука.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Маю констатувати що це була гарна ідея купа чмошниіків чоловіків які не пішли у військо відчули себе справжніми героями і завзято б'ються з клятими ковбасниками
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Маю констатувати що це була гарна ідея купа чмошниіків чоловіків які не пішли у військо відчули себе справжніми героями і завзято б'ються з клятими ковбасниками
це ти так себе заспокоюєш? Удачі  :laugh:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

До речі, а чого всі ці єбанати раптом одночасно поперлись в той "дп документ". У них же паспорти є, ну у когось ще рік, у когось ще 5 чи навіть 8 років чинні.

Невже у всіх раптом строки дії паспорта закінчуються?  8-:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

До речі, а чого всі ці єбанати раптом одночасно поперлись в той "дп документ". У них же паспорти є, ну у когось ще рік, у когось ще 5 чи навіть 8 років чинні.

Невже у всіх раптом строки дії паспорта закінчуються?  8-:

Пересрали через ухвалення закону в Раді
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

це ти так себе заспокоюєш
Я себе не можу заспокоїти бо я чоловік який засцяв піти на війну маючи повне уявлення про той треш який коять кацапи тобто повне чмо
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Пересрали через ухвалення закону в Раді

Нє, вони оно говорять що "виїхали законно", то чого раптом срачка напала? Ну поміняють паспорт через півроку, через рік, через п'ять... Чого всім бігти, сваритись, срамити себе і країну?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Нє, вони оно говорять що "виїхали законно", то чого раптом срачка напала? Ну поміняють паспорт через півроку, через рік, через п'ять... Чого всім бігти, сваритись, срамити себе і країну?

А хз, я логіку маминих квіточок не розумію.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я себе не можу заспокоїти бо я чоловік який засцяв піти на війну маючи повне уявлення про той треш який коять кацапи тобто повне чмо
самокритика це непогано
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я себе не можу заспокоїти бо я чоловік який засцяв піти на війни маючи повне уявлення про той треш який коять кацапи тобто повне чмо

Не тільки засцяв підти на війну, але і звалив з країни взагалі.
То шо ти зараз намагаєшся тут розповідати, що всі такі самі як ти?
Купа людей мобілізаційного віку волонтерить, збирає дрони, працює в галузі критичної інфраструктури, на виробництвах.
Ти вважаєш, що вони таке саме лайно як і ти? Помиляєшся.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Нє, вони оно говорять що "виїхали законно", то чого раптом срачка напала? Ну поміняють паспорт через півроку, через рік, через п'ять... Чого всім бігти, сваритись, срамити себе і країну?

ото так "законно" виїхали  :laugh:
в іншому випадку їх діарея незрозуміла.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

До речі, а чого всі ці єбанати раптом одночасно поперлись в той "дп документ". У них же паспорти є, ну у когось ще рік, у когось ще 5 чи навіть 8 років чинні.

Невже у всіх раптом строки дії паспорта закінчуються?  8-:
десь біля 700 т ухилянтів в Європі ,на відео ну максимум 100-200 людей.Просто це один рабочий день у дп документ у Варшаві,маленька крихітка ухилянтів
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Цей указ не дає жодного позитиву:
- ухилянти з-за кордону не повернуться ні за яких умов, але їх там меншість,
- заодно не повернеться і велика частина не ухилянтів, а тих, хто буде обмежений та ображений разом з ухилянтами,
- захід побачив, як зелена насправді влада ставиться до своїх громадян, що ніяк не наближує нас до вступу в ЄС.
То навіщо було робити ці дурниці? Щоби що?

 
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

До речі, всім "репресованим" біженцям, які переймаються про те як же країна буде жити без них після війни - якщо вона без вас обійдеться у військовий час, то потім ви вже й нахуй тут не будете потрібні нікому.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

десь біля 700 т ухилянтів в Європі ,на відео ну максимум 100-200.Просто це один рабочий день у дп документ у Варшаві,маленька крихітка ухилянтів

Конечно. Толпа потому что работу остановили , вот и толпа.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

заодно не повернеться і велика частина не ухилянтів, а тих, хто буде обмежений та ображений разом з ухилянтами,

Уци-пуци... обидели их... Куда они, нафиг, денутся...

захід побачив, як зелена насправді влада ставиться до своїх громадян, що ніяк не наближує нас до вступу в ЄС.

Ой, я Вас умоляю...  :lol:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Цей указ не дає жодного позитиву:
- ухилянти з-за кордону не повернуться ні за яких умов, але їх там меншість,
- заодно не повернеться і велика частина не ухилянтів, а тих, хто буде обмежений та ображений разом з ухилянтами,
- захід побачив, як зелена насправді влада ставиться до своїх громадян, що ніяк не наближує нас до вступу в ЄС.
То навіщо було робити ці дурниці? Щоби що?
Прості рішення
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

До речі, всім "репресованим" біженцям, які переймаються про те як же країна буде жити без них після війни - якщо вона без вас обійдеться у військовий час, то потім ви вже й нахуй тут не будете потрібні нікому.

+100500  :-B
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Цей указ не дає жодного позитиву:
- ухилянти з-за кордону не повернуться ні за яких умов, але їх там меншість,
- заодно не повернеться і велика частина не ухилянтів, а тих, хто буде обмежений та ображений разом з ухилянтами,
- захід побачив, як зелена насправді влада ставиться до своїх громадян, що ніяк не наближує нас до вступу в ЄС.
То навіщо було робити ці дурниці? Щоби що?
а не зелена влада б що робила ? До чого тут взагалі колір влади ? На кону виживання держави як такої .
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Цей указ не дає жодного позитиву:
- ухилянти з-за кордону не повернуться ні за яких умов, але їх там меншість,
- заодно не повернеться і велика частина не ухилянтів, а тих, хто буде обмежений та ображений разом з ухилянтами,
- захід побачив, як зелена насправді влада ставиться до своїх громадян, що ніяк не наближує нас до вступу в ЄС.
То навіщо було робити ці дурниці? Щоби що?

Це хто, наприклад?
Неухилянти мають всі законні підстави для в'їзду і виїзду з країни хоч кожного дня.
Про які обмеження мова?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я себе не можу заспокоїти бо я чоловік який засцяв піти на війну маючи повне уявлення про той треш який коять кацапи тобто повне чмо

То чого ти тоді гучніше всіх істериш в цій та подібних гілках?

Чим ти краще за інших ухилянтів?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не тільки засцяв підти на війну, але і звалив з країни взагалі.
То шо ти зараз намагаєшся тут розповідати, що всі такі самі як ти?
Купа людей мобілізаційного віку волонтерить, збирає дрони, працює в галузі критичної інфраструктури, на виробництвах.
Ти вважаєш, що вони таке саме лайно як і ти? Помиляєшся.
Якщо я б був як ти я теж собі шукав виправдання
В мене три дитини
Я живу не в Україні 10ть років
Я працюю на одну з топових Cyber Security компаній світу яка ще з 2015 багато допомагає Україні по захисту критичної інфраструктури
Я надонатив купу грошей
Я прописаний по тому самому адресу останні 30 років

Все це ніяк не змінює того факту що я засцяв піти у військо і тому я чмо
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

До речі, всім "репресованим" біженцям, які переймаються про те як же країна буде жити без них після війни - якщо вона без вас обійдеться у військовий час, то потім ви вже й нахуй тут не будете потрібні нікому.

Вы на план Маршала рассчитываете? Ой не знаю.
А так основа жизни - простой народ , воинов во все времена немного.
Казаки без гречкосіїв могли жить только грабежем. Куда набеги будете делать?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Цей указ не дає жодного позитиву:
- ухилянти з-за кордону не повернуться ні за яких умов, але їх там меншість,
- заодно не повернеться і велика частина не ухилянтів, а тих, хто буде обмежений та ображений разом з ухилянтами,
- захід побачив, як зелена насправді влада ставиться до своїх громадян, що ніяк не наближує нас до вступу в ЄС.
То навіщо було робити ці дурниці? Щоби що?

Що поганого зробила Україна? Поясни будь-ласка.

Мені здається, що дурниці роблять ті хто товпиться в "дп документ". Що вони там роблять? Щоби що?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Панове, в воєнкоматі має бути інформація про реальну адресу всіх чоловіків 18-60, громадян України. Якщо нема - це порушення закону, тепер мабуть нема кримінальної відповідальності, треба вводити. Інакше треба армію розпустити.

Тут така цікава вилка. Поки адміністративна відповідальність поліція не може звертатися по видачу до закордонних держав. Там тільки кримінал. А як тільки введуть кримінальну відповідальність за ухилення від призову - це автоматично робить всіх чоловіків хто має притулок зараз біженцями і їх теж не видадуть та ще й статус змінять на біженський.
І скільки можна повторювати - не всіх чоловіків а тільки війсковозпбовʼязани х?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

То чого ти тоді гучніше всіх істериш в цій та подобних гілках?

Чим ти краще за інших ухилянтів
Надай приклад істерики ? Де я писав що я кращій ?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

По перше не 3 тижні а 3 місяці, бо припинили і видачу.  А 3 місяці це 10ки тисяч ухилянтів як що не всі 100, один Кельн по 500 заяв в день приймав.

Сказали вже, що всі хто встигли податися - отримають без оновлення даних. Дали задню.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія