Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вгадуємо точний рейтинг діючого гаранта конституції у 1 турі :-)o

короче для редагування 1 посту ( для вооду % після початку виборів або для додання у список нових   правил) буду цитувати 1 свівй пост, якщо не повернуть редагування
   
так шо будемо робити якщо дійсно випаде малоймовірна ситуація  яку намалював кноп?
пропоную наступного найближчого перможця? але дуже малоймовірно шо воно буде задіяно
   
короче для редагування 1 посту ( для вооду % після початку виборів або для додання у список нових   правил) буду цитувати 1 свівй пост, якщо не повернуть редагування
гут
   
Re: Резалт першого туру 2019

33.3% зе
15% п
13% ю
8% б
6% г



РЕЙТИНГ ЗЕЛЕНСКОГ О ПЕРЕВАЛИЛ ЗА КМИС   


Среди тех, кто точно определил ся и пойдет на выборы, за Зеленског о готовы отдать свои голоса 32,1% украинцев . Далее идут президент Петр Порошенко (17,1%) и лидер партии "Батькивщи на" Юлия Тимошенко (12,5%).

Замыкают пятерку самых рейтингов ых кандидато в лидер от "Оппозицио нной платформы – За життя" Юрий Бойко (10,4%) и председат ель партии "Громадянс ька позиция" Анатолий Гриценко (6,9%).
   
27,15 % Порошенко - перший тур
Згоден виплатити переможцю 50 грн
   
Більше 20%
   
навіщо  чіпляти гілки одна до одної :facepalm:
що ви робите :facepalm1:

вже й голосувалку чиюсь  причепили до 1 посту
   
шо, 50 грн зажав? :laugh:
Я не знаю як передати Юкрейну. Якщо він пейпал бере - без проблем. 50 грн це, звичайно 11 раз у метро і ще 50 копійок в гаманець для монет у формі ведмедика, але я це можу собі дозволити  :weep:
   
Re: Фарумчянє, давайте тоталізатор на вибори !

Я не знаю як передати Юкрейну. Якщо він пейпал бере - без проблем. 50 грн це, звичайно 11 раз у метро і ще 50 копійок в гаманець для монет у формі ведмедика, але я це можу собі дозволити  :weep:
віза, мастеркард... B-)
   
Re: Фарумчянє, давайте тоталізатор на вибори !

Я не знаю як передати Юкрейну. Якщо він пейпал бере - без проблем. 50 грн це, звичайно 11 раз у метро і ще 50 копійок в гаманець для монет у формі ведмедика, але я це можу собі дозволити  :weep:

З кріптою дружиш?
 
Поповнити мобілу можна у всіх країнах практично

https://www.bitrefill.com


Платиш кріптою капає на рахунок у валюті місцевій
На мобільні України  зараз можна поповнити  від 5грн кріптою

Останнє редагування: 25 березня 2019 01:38:31 від Ukraine
   
Переможець - той хто вгадає найближчий точний % у порівнянні з офіційними даними ЦВК. 10 квітня?

У ідеалі було б цікавіше якби кожен хто пише свої  % погодився б переможцю від себе надіслати наприклад  по 50 грн. на банківську карту.моб. і тд  (ну або отримати якщо переможе від кожного по 50 грн) Але розумію шо це утопія. Чи ні? Заодно б перевірили чесність фупчиків  :D І переможцю накапало б норм :D

Пишіть свої відсотки. І  додайте "Згоден виплатити переможцю 50 грн". Чи "Не згоден платити переможцю 50 грн". Пости тільки з %, автоматично теж  рахуються як не згодні

% бажано вказувати з 2 знаками після коми, для більшої точності .

ПС: останнє редагування прогнозу - не пізніше ніж за 1 хв до відкриття виборчих дільниць (31 березня 07:59?)
ПС2: Останні соц опитування тут https://ukraine-elections.com.ua/socopros/vybory_prezidenta

ПС3: у разі однакової близости прогнозів у 2 чи більшої кількості юзерів ( малоймовірний варіант), переможцем стане наступний найближчий прогнозист

Ті хто погоджуються виплатити переможцю 50 грн

1. Ukraine
2. steol
3. Plzen
4. _ALeXX_UA
5. ЖУРБА
6. SCIF 2015
7. Читач
8. кноп
9. Kropyvnitskiy
10. Serhii
11. hornet
12. тясмин*
13. MayDawn
14. IVcn
15. Lali
16. klympush
17. ded_vova
18. ярка*
19. magistr
20. N88
21. maptun

* - не можуть редагувати свої повідомлення

До списку додано користувача maptun

Також у правила додано (ПС3) що при однаковій близкости прогнозу до офіційних даних цвк від 2 чи більше юзерів ( маловірогідний варіант), переможцем стане інший найближчий по прогнозу
   
 Відрив буде дуже невеличкий,десь 1%-2%,але переможе. Явка буде десь не вище 60%. "Приколісти" взагалі частково не з'являться,або подивляться на черги та підуть. А на другий тур ще меньше. Крім того, між турами буде значний перегляд уподобань.  Значною мірою ті,хто патріот, все ж таки не ризикне голосувати за прокацапника ЗЕлю. Хочь и плакати буде. Інші не підуть,бо і той і той поганий,але як раз саме це буде працювати не на Зелю,а на Пецю. Явка другого туру буде десь 55%-56%.

 Цей сценарій мені здається найбільш вирогідним,ну якщо чогось не відбудеться такого,що повна жопа огірків... B-)
   
Наша пісня гарна знову.

Голоси ЗЕ підуть на шашлики, скуплений петрів пенсоскот - на перший другий розсчитайсь для 100% явки! 1 створюють черги до 14 години, 2 до 20 години.

От і вся техніка від Підра.
   
Тут ты прав, дружэ Вольтэрэ!
Все-таки твой философский ум все еще способен аналитически глубоко мыслить! (tu)
   
Відрив буде дуже невеличкий,десь 1%-2%,але переможе. Явка буде десь не вище 60%. "Приколісти" взагалі частково не з'являться,або подивляться на черги та підуть. А на другий тур ще меньше. Крім того, між турами буде значний перегляд уподобань.  Значною мірою ті,хто патріот, все ж таки не ризикне голосувати за прокацапника ЗЕлю. Хочь и плакати буде. Інші не підуть,бо і той і той поганий,але як раз саме це буде працювати не на Зелю,а на Пецю. Явка другого туру буде десь 55%-56%.

 Цей сценарій мені здається найбільш вирогідним,ну якщо чогось не відбудеться такого,що повна жопа огірків... B-)

час покаже :-)
   
Наша пісня гарна знову.

Голоси ЗЕ підуть на шашлики, скуплений петрів пенсоскот - на перший другий розсчитайсь для 100% явки! 1 створюють черги до 14 години, 2 до 20 години.

От і вся техніка від Підра.

Ти реально віриш, що серед молоді до 30 років явка буде 80%?
   
Відрив буде дуже невелички й,десь 1%-2%,але переможе

Думаю біомаси меньше та відрив буде значущим - до 10%
   
Ти реально віриш, що серед молоді до 30 років явка буде 80%?
моя думка що молодь (не важливо за кого) явиться на 40%, а пенси (не залежно від уподобань) на 70%.

Звичайно буде невеликий крен в бік Петра. Може 1-2% це йому додасть у підсумку.

І головне враховуйте, що є молодь яка за Петра, а є Пенси які за ЗЕ. І тих і тих дуже багато. А ви все на чорне біле поділили і радуєтесь.
   
моя думка що молодь (не важливо за кого) явиться на 40%, а пенси (не залежно від уподобань) на 70%.

Звичайно буде невеликий крен в бік Петра. Може 1-2% це йому додасть у підсумку.

І головне враховуйте, що є молодь яка за Петра, а є Пенси які за ЗЕ. І тих і тих дуже багато. А ви все на чорне біле поділили і радуєтесь.

Якщо молоді прийде 40%, то Зеленський втратить більше 10% від того, що в нього є лише в першому турі. Це при умові, що молоді 30% ходить на вибори. І 40% це ще дуже добре буде
   
Ну щось таке... B-)
   
Метр, чому ти ображаєш людину яка в політиці ще не була взагалі? Давай може по справам робити висновки?
У той же час, жирне молдаванське уйобіще, яке 20 років у політиці, та більш цинічного та нахабного крадія ще годі пошукати у тебе "Порох"?
Що у вас з мізками коїться взагалі, га?
Суспільство корумповане та толерує абсолютну корупцію та розкрадання держави.
   
 Переможе чи ні, але все зробить, щоби залишитися президентом. Занадто високі персональні ризики у разі програшу. Колись наводили тут боти результати тоталізаторів, але трохи забули, що в тоталізаторах ставлять не за власними переконаннями, а з огляду на досвід попередників на кшталт янука, тож цілком можлива ситуація, що виборець, що наприклад, за Тимошенко, поставить на тоталізаторі на Пецю.
   
Вольтер, ти вже прикумарив своїми істериками.
   
Щодо другого туру ЗЕ має набагато більший резерв. Майже всі кандидати критикували Петра, і сжимали пружину негативних емоцій своїх виборців.

На другому турі нехай 50% піде у противсіхи, а на 50% ця пружина вистілить по Кнурячій морді.
   
Метр, чому ти ображаєш людину яка в політиці ще не була взагалі? Давай може по справам робити висновки?
У той же час, жирне молдаванське уйобіще, яке 20 років у політиці, та більш цинічного та нахабного крадія ще годі пошукати у тебе "Порох"?
Що у вас з мізками коїться взагалі, га?
Суспільство корумповане та толерує абсолютну корупцію та розкрадання держави.
За 41 рік життя не зміг вивчити державну мову, щоб спілкуватися з нею зі ЗМІ. Це показник справ?
   
та не проголосують українці за мародера

трохи кацапів, не більше 20% у Порошенка буде
   
Значною мірою ті,хто патріот, все ж таки не ризикне голосуват и за прокацапн ика ЗЕлю.

Так, бо патріот на колінках, це вже мегатреш (td)
   
Метр, чому ти ображаєш людину яка в політиці ще не була взагалі? Давай може по справам робити висновки?
У той же час, жирне молдаванське уйобіще, яке 20 років у політиці, та більш цинічного та нахабного крадія ще годі пошукати у тебе "Порох"?
Що у вас з мізками коїться взагалі, га?
Суспільство корумповане та толерує абсолютну корупцію та розкрадання держави.
==================================
Як я тебе розумію! Але ж наше суспільство таке...вата вся за прихильники певної політсили, крім вати ще наївні,та "прИколісти". Ну є ще Пеця. Так кого обирати? Га? B-)
   
Якщо молоді прийде 40%, то Зеленський втратить більше 10% від того, що в нього є лише в першому турі. Це при умові, що молоді 30% ходить на вибори. І 40% це ще дуже добре буде
ти уважно прочитав мій пост??? Від неявки громадян втратять всі кандидати, а не тільки ЗЕ. Хтось більше-хтось менше. І пенсів теж вистачає за ЗЕ. Не деліть все на чорне біле, це помилкова аналітика.
   
Посмотрела его интервью Мазур.
Зеленський   не говорить на українській мові.
Чи може бути Президент в Україні, який НЕ говорить на українській мові ?
Що там в законі прописано ?
   
та не проголосують українці за мародера

трохи кацапів, не більше 20% у Порошенка буде

Ваша чорнорота шобла точно отримає своє
   
В 2014 були великі черги при явці 59%, але у людей була неймовірна мотивація, якої зараз не видно.
Ще треба дивитись по регіонам. У більш ватяних, де  більше симпатиків зєлєнського явка висока тільки якщо тітушки ПР їх на вибори виганяюли, а добровільно - низька (див. явку  2014) Інший тип виборця зєлєнского - переростки-дибіли, асобєніє снєжінки, які бояться черг і персіонерів, теж  масово не поскачуть на вибори - на жаль, не можна проголосувати наложкой по новий пошті, а так би вони ух! дали! 
   
ти уважно прочитав мій пост??? Від неявки громадян втратять всі кандидати, а не тільки ЗЕ. Хтось більше-хтось менше. І пенсів теж вистачає за ЗЕ. Не деліть все на чорне біле, це помилкова аналітика.

Від неявки молоді, яка ніколи не ходила на вибори, але сказала, що проголосує за ЗЕ, втратить саме ЗЕ
   
Ваша чорнорота шобла точно отримає своє


проти твоєї чорноротості я просто ельф з крильцями  8-)
   
Гидко прихильники певної політсили вас читати. Як ви бажаєте фальсифікацій і прокатить з вибором пів країни, лише вгодованого кнура утримати.

Але по вашому не буде в цей раз. Правда переможе.
   
Відрив буде дуже невеличкий,десь 1%-2%,але переможе. Явка буде десь не вище 60%. "Приколісти" взагалі частково не з'являться,або подивляться на черги та підуть. А на другий тур ще меньше. Крім того, між турами буде значний перегляд уподобань.  Значною мірою ті,хто патріот, все ж таки не ризикне голосувати за прокацапника ЗЕлю. Хочь и плакати буде. Інші не підуть,бо і той і той поганий,але як раз саме це буде працювати не на Зелю,а на Пецю. Явка другого туру буде десь 55%-56%.

 Цей сценарій мені здається найбільш вирогідним,ну якщо чогось не відбудеться такого,що повна жопа огірків... B-)
:-B
   
Відрив буде дуже невеличкий,десь 1%-2%,але переможе. Явка буде десь не вище 60%. Явка другого туру буде десь 55%-56%.

 Цей сценарій мені здається найбільш вирогідним,ну якщо чогось не відбудеться такого,що повна жопа огірків... B-)
55 % буде в першому турі, сподіваюсь вийдуть Юля з Петром а не це чвякающе- *уякующе карликове *уйло, його вихід в другий тур це вже неймовірна ганьба українців.
А в другому і явка буде нижче і відрив явно більший, хто б з ним не вийшов у другий тур
   
Если козаченьки проголосуют за Коломойского, то я даже не знаю.. Остатки уважения к согражданам пропадут. Козаченьки в силу убогости сознания, держат фигу в кармане для Пороха и Юльки, но после выборов, эта фига вылезит им совсем уже в другом месте. Когда Беня начнет монетизировать успех своей косноязычной куклы.
   
Если козаченьки проголосуют за Коломойского, то я даже не знаю.. Остатки уважения к согражданам пропадут. Козаченьки в силу убогости сознания, держат фигу в кармане для Пороха и Юльки, но после выборов, эта фига вылезит им совсем уже в другом месте. Когда Беня начнет монетизировать успех своей косноязычной куклы.
--------------------------------------------------
 Чого козаченькі будуть голосувати за прихильники певної політсили? Ні. А ось за Коломойського я б ще подумав! :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія