Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Цікаво, чи розуміють виборці зе, що вони привели до влади закладку кацапів, кінцевою функцією якої є зпровокувати протести та максимально корисно для кацапів їх використати?
Я розумію, що в 2014 був не проти приходу до влади кацапської закладки,
на той час з бізнесом на її територіі, кінцевою функцією якого було спровокувати
втрату територіі та війну. Все інше похідне.
Я це зараз розумію, а ви так і не усвідомили, як вас розвели як кошенят.
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Якщо в результаті "вистави" полонені українці вдома - то чи вистава це?
Ой цить краще, бо згадаємо цемаха і такі інші "визволення" від бубочки.
Сам собі суперечиш
Чи моряки вдома, і Сєнцов і ще багато інших - це що було?
Чому настільки нерівноцінно "обмінювалися"?
   
Свободєн, чувак.
В нових умовах тебе нема. Ні на що не годен, крім плювання ґовном, а ниньки це проблематично. От пічаль... :lol:
БГГГГ. Мыкытько, ты заблудился.(С) Ты ж слово "говно" из зубов не выпускаешь, хоть это и "проблематычно". :gigi: Ты ж без него, как инвалид без костылей. :facepalm1:
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Я розумію, що в 2014 був не проти приходу до влади кацапської закладки,
на той час з бізнесом на її територіі, кінцевою функцією якого було спровокувати
втрату територіі та війну. Все інше похідне.
Я це зараз розумію, а ви так і не усвідомили, як вас розвели як кошенят.

тобто зрозуміти просту і очевидну аналогію- янук-зе вам складно ?

до чого тут порох- він прийшов , коли війна , провокована януком вже йшла повним ходом
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

тобто зрозуміти просту і очевидну аналогію- янук-зе вам складно ?

до чого тут порох- він прийшов , коли війна , провокована януком вже йшла повним ходом

Хехе жмурук один з бенефіціарів війни. Напевно він максимально доклався щоб вона почалась. А займанням офшорами під час котла це те прекрасне відношення яке демонструвала ця тварина до поняття людяності та гідності.
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Хехе жмурук один з бенефіціарів війни. Напевно він максимально доклався щоб вона почалась. А займанням офшорами під час котла це те прекрасне відношення яке демонструвала ця тварина до поняття людяності та гідності.

може підкинете трохи пруфів на ці одкровення ?
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

А займанням офшорами під час котла
А розкажіть (з посиланнями на джерела) як займався?...і щоб не було слово "напевно".
Чи все на рівні Мирослави?
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

може підкинете трохи пруфів на ці одкровення ?
#Етовсємізвєсно. :lol:
Охота вам з козла молока чекати..
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

#Етовсємізвєсно. :lol:
Охота вам з козла молока чекати..

зараз запустять шалених з картинками
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

тобто зрозуміти просту і очевидну аналогію- янук-зе вам складно ?
тільки після того як ви роздивитеся аналогію між Янучаром і євошним (класне слівце! нещодавно на одному кацфорумі побачила))) міністром.
Обидва були Кремлівськими маріонетками, тільки тендерний міністр працював "за легендою", а Янучара - без зайвих складнощів.
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

А розкажіть (з посиланнями на джерела) як займався?...і щоб не було слово "напевно".
Чи все на рівні Мирослави?
ВдуСителько, тобі до рівня Мирослави як до рідних пенатів у Костромі на чотирьох кінцівках. Спробуй.  :lol:
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

зараз запустять шалених з картинками
coil"а? Ну то тримайте його на міцному ланцюгу. Хто заважає?
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

може підкинете трохи пруфів на ці одкровення ?
та вам вже стільки пруфів кидали, що давно стало очевидним : вам не потрібні ніякі ні пруфи, ні докази - ви заздалегідь прощаєте своєму кошлатому ідолищу все що завгодно.
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

У кацапів цейтнот здається, дали відмашку зе зливатись

І всякі фсбшники типу гордона активно включились в гру

Можна сказати одне- Боже , бережи Україну

І Боже , бережи Америку
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

То може давайте разом приглядати наступного, якщо вам теж небайдужа Україна і її майбутнє?
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

То може давайте разом приглядати наступного, якщо вам теж небайдужа Україна і її майбутнє?
угу... Ринат вам в поміч...
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

То може давайте разом приглядати наступного, якщо вам теж небайдужа Україна і її майбутнє?

Ви вже приглянули вовіка, дякую
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Ви вже приглянули вовіка, дякую
Ну от і вся розмова. І це при тому, що ви чудово знаєте - я вовіка не обирала, тобто серед тих 30% Зе з першого туру мого голосу не було.
Висновок : ПЄСдяцька секта - найконсервативніша частина українського (на жаль) суспільства, не здатна ні до яких компромісів з іншою Україною, у свиносектантів основа релігії - це або їхнє кошлате божество на троні, або нехай хоч згине Україна, без свинобога у кріслі вона їм нецікава і непотрібна.
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

угу... Ринат вам в поміч...
і вам того же
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Ну от і вся розмова. І це при тому, що ви чудово знаєте - я вовіка не обирала, тобто серед тих 30% Зе з першого туру мого голосу не було.
Висновок : ПЄСдяцька секта - найконсервативніша частина українського (на жаль) суспільства, не здатна ні до яких компромісів з іншою Україною, у свиносектантів основа релігії - це або їхнє кошлате божество на троні, або нехай хоч згине Україна, без свинобога у кріслі вона їм нецікава і непотрібна.
...ти скажи, чим Юльки відрізняються від них... хіба що тим, що не перебірливі у способах, щоб випхнути свою Багіню до корита...ти ж в цьому матеріально зацікавлена, бо інакше не отримаєш свою долю відкату..:)))
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Ну от і вся розмова. І це при тому, що ви чудово знаєте - я вовіка не обирала, тобто серед тих 30% Зе з першого туру мого голосу не було.
Висновок : ПЄСдяцька секта - найконсервативніша частина українського (на жаль) суспільства, не здатна ні до яких компромісів з іншою Україною, у свиносектантів основа релігії - це або їхнє кошлате божество на троні, або нехай хоч згине Україна, без свинобога у кріслі вона їм нецікава і непотрібна.

Ти обрала Зеленського. Задоволена?
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

...ти скажи, чим Юльки відрізняються від них... хіба що тим, що не перебірливі у способах, щоб випхнути свою Багіню до корита...ти ж в цьому матеріально зацікавлена, бо інакше не отримаєш свою долю відкату..:)))
А де я пропонувала Юльку в якості загальноприйнятної альтернативи?
Зарапортувався, муріку? Приписуєш мені свої хворобливі марення, зловживаєш болдами
Ти обрала Зеленського. Задоволена?
Ти примітивний, болукане, як дрова. Обирали у першому турі.
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

А де я пропонувала Юльку в якості загальноприйнятної альтернативи?
Зарапортувався, муріку? Приписуєш мені свої хворобливі марення, зловживаєш болдами
Ти примітивний, болукане, як дрова. Обирали у першому турі.

Обирали в другому турі. Ну закони такі. Ти проголосувала у вирішальному другому турі за повне гавно. Тепер нюхай...
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Обирали в другому турі. Ну закони такі. Ти проголосувала у вирішальному другому турі за повне гавно. Тепер нюхай...
У першому турі був вибір, у другому  - принаймні цього разу - вже вибору як такого не було : мутний не дуже вправний комік і Ворог, шістка Хуйла.
От тобі й "вибір".
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

У першому турі був вибір, у другому  - принаймні цього разу - вже вибору як такого не було : мутний не дуже вправний комік і Ворог, шістка Хуйла.
От тобі й "вибір".

І ти вибрала, саме ти. На основі того маразму, шо у тебе в голові.
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

І ти вибрала, саме ти. На основі того маразму, шо у тебе в голові.
Прикинь, я абсолютно переконана, що маразм наразі саме у твоїй голові.
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Прикинь, я абсолютно переконана, що маразм наразі саме у твоїй голові.

Ми ж говоримо про твій вибір.
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Цікаво, чи розуміють виборці зе, що вони привели до влади закладку кацапів, кінцевою функцією якої є зпровокувати протести та максимально корисно для кацапів їх використати?

ну то не протестуйте
в чім суть протесту?

кацапські консерви при Зе страшніші за ці ж самі при По?
Л - логіка!

   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Ми ж говоримо про твій вибір.
а я про твої нав"язливі спроби нав"язати (тавтологія, але нехай) мені свій абсолютно очевидно хибний вибір
хоча...можливо для тебе він і не хибний..Можливо ти здалеку хотів би бачити Україну саме такою, якою її міг зробити твій "вибір"'
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

а я про твої нав"язливі спроби нав"язати (тавтологія, але нехай) мені свій абсолютно очевидно хибний вибір
хоча...можливо для тебе він і не хибний..Можливо ти здалеку хотів би бачити Україну саме такою, якою її міг зробити твій "вибір"'

Я нікого не обирав. І нічого тобі не нав'язую. Ти зробила свій вибір. Молодець.
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Я нікого не обирав. І нічого тобі не нав'язую. Ти зробила свій вибір. Молодець.
Дякую.
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

ну то не протестуйте
в чім суть протесту?

кацапські консерви при Зе страшніші за ці ж самі при По?
Л - логіка!

Зе сам консерва, про що ви говорите ?
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

ЖМУРУКУ! АБНІМАЮ!   :pooh_lol:

От же ж недолуге, вже навіть ДБР по плівкам диркача закрила справу  :facepalm:
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

От же ж недолуге, вже навіть ДБР по плівкам диркача закрила справу  :facepalm:

А там був зклад злочину в тих плівках?
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Ну от і моя м"яко кажучи антипатія до трьох огидних уйопиш - Дрища, Хряка і Свина - є цілком здоровою і такою що має цілком очевидне підгрунтя.
:-B
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Стісняюся спитати, звідки у ТС інфа про кацапів?
Но я что-то не помню, чтобы Кучму доставали Медведчуком, не говоря уже о Ложкине и Райнине у Порошенко. Когда вы узнали, что Райнин — это смотрящий за Петей от России? Когда Петя покинул президентский кабинет и Райнин сразу оказался в ОПЗЖ, а Юрий Бойко сказал, что «теперь уже об этом можно сказать, Райнин — это наш человек». Кто-нибудь из вас об этом догадывался? А то, что Ложкина назначили по просьбе Сергея Иванова, когда тот еще у хуйло администрацию возглавлял, а как ушел, то ушли и Ложкина. Кто об этом догадывался? Но все даже не догадываются, а точно знают, что Ермак это «агент Кремля».
А про Кар'єру Медведчука при Пеці- це просто феєрія
Але головне пам'ятати- що ЗЕ привів кацапів...
Свиноферма сьогодні в ударі...  :lol:  :weep:

   
Стісняюся спитати, звідки у ТС інфа про кацапів?
Но я что-то не помню, чтобы Кучму доставали Медведчуком, не говоря уже о Ложкине и Райнине у Порошенко. Когда вы узнали, что Райнин — это смотрящий за Петей от России? Когда Петя покинул президентский кабинет и Райнин сразу оказался в ОПЗЖ, а Юрий Бойко сказал, что «теперь уже об этом можно сказать, Райнин — это наш человек». Кто-нибудь из вас об этом догадывался? А то, что Ложкина назначили по просьбе Сергея Иванова, когда тот еще у хуйло администрацию возглавлял, а как ушел, то ушли и Ложкина. Кто об этом догадывался? Но все даже не догадываются, а точно знают, что Ермак это «агент Кремля».
А про Кар'єру Медведчука при Пеці- це просто феєрія
Але головне пам'ятати- що ЗЕ привів кацапів...
Свиноферма сьогодні в ударі...  :lol:  :weep:
:gigi: Ну так они ж не зря рвут промежности за Ахметку - понимают, прикончат Этого вора, возьмутся за следующего - Свына.
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Стісняюся спитати, звідки у ТС інфа про кацапів?
Но я что-то не помню, чтобы Кучму доставали Медведчуком, не говоря уже о Ложкине и Райнине у Порошенко. Когда вы узнали, что Райнин — это смотрящий за Петей от России? Когда Петя покинул президентский кабинет и Райнин сразу оказался в ОПЗЖ, а Юрий Бойко сказал, что «теперь уже об этом можно сказать, Райнин — это наш человек». Кто-нибудь из вас об этом догадывался? А то, что Ложкина назначили по просьбе Сергея Иванова, когда тот еще у хуйло администрацию возглавлял, а как ушел, то ушли и Ложкина. Кто об этом догадывался? Но все даже не догадываются, а точно знают, что Ермак это «агент Кремля».
А про Кар'єру Медведчука при Пеці- це просто феєрія
Але головне пам'ятати- що ЗЕ привів кацапів...
Свиноферма сьогодні в ударі...  :lol:  :weep:
А яка карєра при Порошенку у Медведчука?
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

:gigi: Ну так они ж не зря рвут промежности за Ахметку - понимают, прикончат Этого вора, возьмутся за следующего - Свына.
Ви в це вірите?
   
Re: Цікаво, чи розуміють виборці зе просту річ ?

Стісняюся спитати, звідки у ТС інфа про кацапів?
Но я что-то не помню, чтобы Кучму доставали Медведчуком, не говоря уже о Ложкине и Райнине у Порошенко. Когда вы узнали, что Райнин — это смотрящий за Петей от России? Когда Петя покинул президентский кабинет и Райнин сразу оказался в ОПЗЖ, а Юрий Бойко сказал, что «теперь уже об этом можно сказать, Райнин — это наш человек». Кто-нибудь из вас об этом догадывался? А то, что Ложкина назначили по просьбе Сергея Иванова, когда тот еще у хуйло администрацию возглавлял, а как ушел, то ушли и Ложкина. Кто об этом догадывался? Но все даже не догадываются, а точно знают, что Ермак это «агент Кремля».
А про Кар'єру Медведчука при Пеці- це просто феєрія
Але головне пам'ятати- що ЗЕ привів кацапів...
Свиноферма сьогодні в ударі...  :lol:  :weep:

розумній людині було б достатньо навіть того,  хто саме атакує Пороха, щоб не писайти і слухати всяку муйню

ті ж плівки деркача, які запустили проти пороха- вже і США підказують, і здоровий глузд мав би допомогти зрозуміти

але ні, далі ліпєцк і ратердам
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія