Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

завдання держави, будь якої держави, сприяти своїй автокефальній церкві.
Хто таке сказав (крім вас, звісно)?
Що зробив Петро
1. сприяв отриманню Томоса
у який спосіб? можете конкретизувати цю поки що порожню тезу?
2. сприяв переходам до ПЦУ
у який спосіб? Бо знову чується щось вкрай порожнє, ніпрощо
3. ВРУ прийняла закон про перереєстрацію мосцеркви
і що?
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

Ще раз. Де, в якому законі чи статті Конституції написано, що "незалежна автокефальна церква є одним із атрибутів держави, незалежної держави" ?
Друге питання. Вкотре. ЩО саме зробив петро для отримання томоса, чого не робили володимири-філарети, коли протягом значного часу працювали з К-лем для отримання автокефалії?
Третє. Чому Грузія Грузинська церква має статус патріархата, а Українській надано всього лише митрополію? В чому причина? Петро недостатньо попрацював, чи...навпаки?
я не єврей, але відповім питанням
всі ми в курсі скільки років та зусиль було потрачено на отримання Томоса? Більше 300 років, кращі українці брали саму активну участь, щоб отримати автокефалію. Зовсім новітня історія, це спроби Ющенка. Але не вдалося. А от Петрові Порошенку вдалося, за що йому буде присвячена стаття і історії України.
Щодо патріархату -метрополії- звертайтесь до Зе пардон до чинного Президента, хай він бореться за патріархат.


Останнє редагування: 19 червня 2021 15:56:10 від iz sela
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

Хто таке сказав (крім вас, звісно)?
у який спосіб? можете конкретизувати цю поки що порожню тезу?
у який спосіб? Бо знову чується щось вкрай порожнє, ніпрощо
і що?
1. чому тільки за Петра вдалося отримати Томос?
2. чому за каденціїї Порошенка активно переходили а за каденції чинного процес загальмував?
3. так і я ставлю питання-чому не виконується Закон про перереєстрацію ? Хто у нас гарант Конституції?
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

А где указ зеленскага , щоб Димцу повысили зарплату или пенсию ?

Навіщо, він же ж благородний рантьє, подякуйте що з нами простолюдинами розмовляє  :pooh_lol:
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

Народ ждет от президента стратегии развития государства, которая позволит поднять экономику, снизить тотальную безработицу, шагов для восстановления мира, четких меропириятий, которые помогут победить коррупцию, восстановить социальные лифты и т д. Предыдущий президент все это успешно провалил. Но и от нынешнего президента пока только слова. Вряд ли кто-то надеялся на серьезный толк и планомерный ощутимый рост от премьера птушника три года назад. Но и нынешний премьер ненамного ушел. Нет ни плана реформ, ни конкретных исполнителей и сроков. Повышение зарплат, конечно, задача президента, но для этого нужен какой-то план, иначе где он возьмет средства? У кого-то снимет?
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

всі ми в курсі скільки років та зусиль було потрачено на отримання Томоса? Більше 300 років, кращі українці брали саму активну участь, щоб отримати автокефалію. Зовсім новітня історія, це спроби Ющенка. Але не вдалося. А от Петрові Порошенку вдалося, за що йому буде присвячена стаття і історії України.
це не відповідь
з таким же успіхом можна сказати, що томос отримано за Трампа-президента
То що ж насправді сталося? так зійшлися зорі на небі, чи петро реально щось нечуване (хоча би з точки зору К-ля) зробив для отримання томоса?
Ви прославляєте петро за томос.
Через карколомний вибрик зорь чи за якусь реальну справу? Яку?
Ви не розумієте моє запитання чи прикидаєтеся?
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

1. чому тільки за Петра вдалося отримати Томос?
На це питання саме ви повинні дати відповідь
позаяк - як я вже вище зазначала - без конкретизації за томос з таким же успіхом можна прославляти і Трампа теж. І не тільки його одного.
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

Народ ждет от президента стратегии развития государства, которая позволит поднять экономику, снизить тотальную безработицу, шагов для восстановления мира, четких меропириятий, которые помогут победить коррупцию, восстановить социальные лифты и т д. Предыдущий президент все это успешно провалил. Но и от нынешнего президента пока только слова. Вряд ли кто-то надеялся на серьезный толк и планомерный ощутимый рост от премьера птушника три года назад. Но и нынешний премьер ненамного ушел. Нет ни плана реформ, ни конкретных исполнителей и сроков. Повышение зарплат, конечно, задача президента, но для этого нужен какой-то план, иначе где он возьмет средства? У кого-то снимет?
+100500 і навіть більше
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

це не відповідь
з таким же успіхом можна сказати, що томос отримано за Трампа-президента
То що ж насправді сталося? так зійшлися зорі на небі, чи петро реально щось нечуване (хоча би з точки зору К-ля) зробив для отримання томоса?
Ви прославляєте петро за томос.
Через карколомний вибрик зорь чи за якусь реальну справу? Яку?
Ви не розумієте моє запитання чи прикидаєтеся?
все, що ви вмієте і то дуже й дуже посередньо, то це маніпулювати.
ви б ще Фухіморі згадали або Бокассу :laugh:

   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

все, що ви вмієте і то дуже й дуже посередньо, то це маніпулювати.
ви б ще Фухіморі згадали або Бокассу :laugh:
Ви стверджуєте, що томос було отримано завдяки зусиллям петро. Так чи ні?
Хіба не природнім у цьому контексті є запитання : Яким конкретно зусиллям? ЩО зробив петро для отримання томаса?
До чого тут якісь маніпулювання?

Ви ж розумієте, що у разі ненадання вами відповіді на ці прості і природні запитання я отримую повне право стверджувати, що ви бездумно повторюєте запущену у маси свиномантру
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

Ви стверджуєте, що томос було отримано завдяки зусиллям петро. Так чи ні?
Хіба не природнім у цьому контексті є запитання : Яким конкретно зусиллям? ЩО зробив петро для отримання томаса?
До чого тут якісь маніпулювання?

Ви ж розумієте, що у разі ненадання вами відповіді на ці прості і природні запитання я отримую повне право стверджувати, що ви бездумно повторюєте запущену у маси свиномантру
мадам, не давши відповіді на мої питання, я не можу дати відповіді на ваші.
і да, я стверджую, що завдяки зусиллям не в останню чергу Порошенка було й отримано Томос, за що його прізвище, хочете хтось чи ні, буде в історії як Президента, за каденції якого Україна отримала свою власну помісну церкву, за яку йшла боротьба більше 300 років.
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:
den

Дивний указ
Без РНБО навіть.
Та й лікарні - атомарні здається і не належать центральному уряду а є комунальними підприємствами

   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

мадам, не давши відповіді на мої питання, я не можу дати відповіді на ваші.
і да, я стверджую, що завдяки зусиллям не в останню чергу Порошенка було й отримано Томос
тобто ви зараз напряму заявили, що ви є - перепрошую - дятлом, який слухняно але бездумно раз у раз буде повторювати ретельно вкладену у його голову свиномантру
Востаннє питаю : у чому конкретно полягали ті досі нечувані і небачені ЗУСИЛЛЯ "порошенка" ?
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

Классическое Зеля,когда врачам зарплаты повысишь?А когда повышают:Зеля,зачем ты лезешь,куда тебя не просят?  :laugh:
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

тобто ви зараз напряму заявили, що ви є - перепрошую - дятлом, який слухняно але бездумно раз у раз буде повторювати ретельно вкладену у його голову свиномантру
Востаннє питаю : у чому конкретно полягали ті досі нечувані і небачені ЗУСИЛЛЯ "порошенка" ?
це ви т.к., перепрошую уклінно, якщо не може те дати відповіді на мої прості питання.
пс тільки обмежений в розвитку не здатен збагнути, в чому ідея та велич отримання Томоса і яких зусиль коштувало українцям його отримати. І отримали його не сто років після крадіжки московітами, не двісті а понад триста з гаком.
але кому я розтлумачую)))
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

це ви т.к., перепрошую уклінно, якщо не може те дати відповіді на мої прості питання.
пс тільки обмежений в розвитку не здатен збагнути, в чому ідея та велич отримання Томоса і яких зусиль коштувало українцям його отримати. І отримали його не сто років після крадіжки московітами, не двісті а понад триста з гаком.
але кому я розтлумачую)))
Щиро перепрошую, але ви зараз блазнюєте.
Які ваші запитання залишилися без відповіді?
"Чому саме за петро було отримано томаса?" ?
Тобто ви ставите дурне запитання, вам на це напряму вказується (Трамп), але ви продовжуєте вимагати відповіді?
Зорі так зійшлися, що саме у той момент коли коцапи а-ля МПЪ почали люто бикувати проти К-ля, в Україні президентом був петро.
Влаштовує вас така відповідь?
Ні ? У мене іншої немає.
А у вас?
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

ты шо тут тварь про президента Украина  :S


сука московская !
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

ідея та велич отримання Томоса і яких зусиль коштувало українцям його отримати.
невеличкий крок вперед, вже виявляється що томоса отримали українці, а не петро, як стверджує свиномантра
це добре
а от щодо "величі отримання"...тут все залежить від багатьох чинників...Від сприйняття (оно коцапи "во всьом рууууусссском" вбачають якусь велич, чи то пак - вялічіє), від тверезості розуму, здатності оцінити плюси і мінуси, наслідки тощо. Час покаже. Але зараз вже - чи не відсунув ТАКИЙ томос отримання Українською церквою статусу, аналогічного наприклад, статусу Грузинської церкви.
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

ти диви, як при Петрі зорі зійшлися :laugh:  при Петрі було підписано ЄА, при Петрі було отримано безвіз, при Петрі було отримано Томос, при Петрі було утворено антикор інституції при Петрі...
а що при кловуні? що при ньому отримала Україна?
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

ти диви, як при Петрі зорі зійшлися   при Петрі було підписано ЄА, при Петрі було отримано безвіз, при Петрі було отримано Томос, при Петрі було утворено антикор інституції при Петрі...
тавишо?
а при Янучарі чому не було підписано ЄА, не отримано безвіз ?
відмовився поставити підпис, коли Меркельша мало не ручку йому до рук вкладала?
Ай-яй-яй! Уявляєте? Ціна питання - простий підпис.
Ну, а про антикор ініституції вам, адептам петро, варто було би скромно помовчати - всі ми гарно пам"ятаємо і скільки разів ЄС відсував надання нам давно обіцяного безвізу через блокування петро антикорупційних законів, і як петро бикував зокрема зі США : "Чи є у США антикорупційний суд?". Нагадати, що йому відповів Керрі? Як у гавно макнув ваше петро..
Але не варто забовтувати тему.
У чому конкретно полягали зусилля петро, завдяки яким було отримано томаса?
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

невеличкий крок вперед, вже виявляється що томоса отримали українці, а не петро, як стверджує свиномантра
це добре
а от щодо "величі отримання"...тут все залежить від багатьох чинників...Від сприйняття (оно коцапи "во всьом рууууусссском" вбачають якусь велич, чи то пак - вялічіє), від тверезості розуму, здатності оцінити плюси і мінуси, наслідки тощо. Час покаже. Але зараз вже - чи не відсунув ТАКИЙ томос отримання Українською церквою статусу, аналогічного наприклад, статусу Грузинської церкви.
:laugh: висновки виколупані з правої чи лівої ніздрі? даруйте
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

Піфагор, здається, Піфагор (можу помилятися),  писав, що саме головне для людини, яка хоче називати себе освіченою людиною-це правильно називати речі і розуміти сутність цих речей.
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

томаса?[/b]
:fool:
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

а петро? він саджав масковських попів за сприяння Хуйлові і його бойовикам?
згоден, що він не кращий. але зeбіл обіцяв інше, коли йшов на вибори, а виявився таким самим лайном, як і папєрєдніки
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

згоден, що він не кращий. але зeбіл обіцяв інше, коли йшов на вибори, а виявився таким самим лайном, як і папєрєдніки
так це ж ніхто і не заперечує
але дивують прихильники петро зі своєю типу аргументацією : "ви бачите що прихильники певної політсили не краще за наше петро? то що, вам було важко залишити нам петро на троні ? Для всіх - байдуже, бо що одне г*но, що друге, а нам було б приємно!"
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

:laugh: висновки виколупані з правої чи лівої ніздрі? даруйте
Треба так розуміти, що відповіді на моє просте і логічне питання, яке прямо витікає з ваших посилів, не буде?
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

А свин с томосом куда залез ты не в курсе?
В национальную безопасность. Туда куда и обязан был. Выдавливать РПЦ из Украины это прежде всего вопрос национальной безопастности.
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

так це ж ніхто і не заперечує
але дивують прихильники петро зі своєю типу аргументацією : "ви бачите що Зе не краще за наше петро? то що, вам було важко залишити нам петро на троні ? Для всіх - байдуже, бо що одне г*но, що друге, а нам було б приємно!"
Он не "не лучше", он гораздо хуже. Ко всем недостаткам Петра он придачу еще глуп, абсолютно некомпетентен и как следствие легко манипулируем.
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

В национальную безопасность. Туда куда и обязан был. Выдавливать РПЦ из Украины это прежде всего вопрос национальной безопастности.


И как успехи?Уже выдавили?
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

И как успехи?Уже выдавили?
Нет. Случился Зе.
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

Нет. Случился Зе.
не було жодних ознак прагнення петро витіснити МПЪ з України
жодних!
а важелі для цього були в руках, і неабиякі  - але не було такої мети
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

Он не "не лучше", он гораздо хуже. Ко всем недостаткам Петра он придачу еще глуп, абсолютно некомпетентен и как следствие легко манипулируем.
Зе? Поза сумнівами. " глуп, абсолютно некомпетентен и как следствие легко манипулируем". І ето всьо о ньом.
Але. Він не є агентом КГБ-ФСБ. І це - беззаперечний плюс у порівнянні з По.
Кепсько, що у другому турі нам стався такий вибір без вибору.
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

не було жодних ознак прагнення петро витіснити МПЪ з України
жодних!
а важелі для цього були в руках, і неабиякі  - але не було такої мети
Вы это сами себя убеждаете? А Томас это по вашему что?
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

Вы это сами себя убеждаете? А Томас это по вашему что?
Станом на даний момент - Томас - ето то, что зробило Київський патріархат і УАПЦ офіційно (не тільки у коцабських мареннях) неканонічними.
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

Зе? Поза сумнівами. " глуп, абсолютно некомпетентен и как следствие легко манипулируем". І ето всьо о ньом.
Але. Він не є агентом КГБ-ФСБ. І це - беззаперечний плюс у порівнянні з По.
Кепсько, що у другому турі нам стався такий вибір без вибору.
Я вляется ли сам Зе человеком ФСБ - хз. Скорей всего нет - тупой агент это опастно. А вот те кто его за ниточки дергают без сомнения являются.
А вот По является агентом ФСБ только в голове у зебуинов. Да и то реально в это верят только наиболее упоротые. 
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

Станом на даний момент - Томас - ето то, что зробило Київський патріархат і УАПЦ офіційно (не тільки у коцабських мареннях) неканонічними.
Нет это то, что дало Украине каноничную и признаную в православном мире(в отличие от Кивского патриархата котрый не признавал никто) церковь. После чего начался довольно активный переход приходов в ПЦУ, практически остановившийся после прихода к власти Зе - еще одно подтверждение того, что ниточки к лялке тянутся из Москвы.
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

Я вляется ли сам Зе человеком ФСБ - хз. Скорей всего нет - тупой агент это опастно. А вот те кто его за ниточки дергают без сомнения являются.
А вот По является агентом ФСБ только в голове у зебуинов. Да и то реально в это верят только наиболее упоротые. 
Ох, вже це сектантство!..
Значить, чи є Зе агентом ФСБ - це невідомо, але те, що петро НЕ є агентом ФСБ - це 100%, цього не може бути, потому что нє может бить нікогда.
Навіть попри очевидні факти. І їх не один, не два, їх - купа. І побічних, і прямих. Але сектанти, особливо упорота частина, напевно не прозріють навіть якщо петро сам у тому зізнається напряму.
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

Нет это то, что дало Украине каноничную и признаную в православном мире(в отличие от Кивского патриархата котрый не признавал никто) церковь. После чего начался довольно активный переход приходов в ПЦУ, практически остановившийся после прихода к власти Зе - еще одно подтверждение того, что ниточки к лялке тянутся из Москвы.
Тільки одне питання.
Як вважаєте, яка біда змусила петро - раз вже у нього виникла така внутрішня потреба - у 2009 році податися в офіційні спонсори МПЪ і водити по Києву хороводи у зелених парчових лахах, популяризуючи в Україні цю структуру ФСБ?
Адже тоді вже був вибір, і цілком можна було податися зі своїми грошима у дяки КП або УАПЦ. Чому саме ФСБ-МПЪ?
Ні, два. Чому петро нічого не зробив для прибирання цієї відкрито ворожої Україні структури ФСБ РФ з орендованих нею приміщень Києво-Печерської Лаври?
(Просьба обійтися без апелювань до Зе - він єврей-космополіт, і ніяких "вір" на свої прапори не чіпляв)

ПС Переходи поступово згасли задовго до приходу до влади Зе. Місяців 2-3 попереходили і зупинилися.
   
Re: Зeбіл знову лізе не в свою парафію :facepalm1:

Ох, вже це сектантство!..
Значить, чи є Зе агентом ФСБ - це невідомо, але те, що петро НЕ є агентом ФСБ - це 100%, цього не може бути, потому что нє может бить нікогда.
Навіть попри очевидні факти. І їх не один, не два, їх - купа. І побічних, і прямих. Але сектанти, особливо упорота частина, напевно не прозріють навіть якщо петро сам у тому зізнається напряму.
Фактом является то, что токсичность Украины для запада после прихода Зе постоянно увеличивается. О чем уже говорят открытым текстом. И этот процесс невозможно объяснить просто глупостью, тут имеют место быть целенаправленные усилия. Но Зе-секта предпочитает ничего не замечать, ну или делать вид что не замечают.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія