Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кто знает, кто это?

Кто знает, кто это?



интересно охотник перед выстрелом видит это... лицо?
есть охотники на форуме? что вам дает выстрел в заведомо слабейшее существо?
   
Re: Кто знает, кто это?

Охота Вам еще и на эту тему срачЪ устраивать...
Ничего они не видят. А если бы и видели, ни на что  бы это не повлияло. На кого влияет - те не охотники. А дает это ясно что - адреналин, самоутверждение, ощущение силы малыми усилиями.
Вопросы риторические, ясное дело, и Вы это сами знаете  :(
   
Re: Кто знает, кто это?

Показати зображення...
интересно охотник перед выстрелом видит это... лицо?
есть охотники на форуме? что вам дает выстрел в заведомо слабейшее существо?

Не
Невидит
   
Re: Кто знает, кто это?
IgS

Охота Вам еще и на эту тему срачЪ устраивать...
Ничего они не видят. А если бы и видели, ни на что  бы это не повлияло. На кого влияет - те не охотники. А дает это ясно что - адреналин, самоутверждение, ощущение силы малыми усилиями.
Вопросы риторические, ясное дело, и Вы это сами знаете  :(

Ну, в общєм це просто пiдapи.
   
Re: Кто знает, кто это?

та этих животных в Украине нет.. нечего париться .. козаченьки их втихаря уже давно перестреляли
   
Re: Кто знает, кто это?

Показати зображення...
интересно охотник перед выстрелом видит это... лицо?
есть охотники на форуме? что вам дает выстрел в заведомо слабейшее существо?

Душевна , ой душевна - літсо .., бігти навздогін , на відміну від ахриканця із списом не треба - прогрес .

Авжеж , зрозуміло , що у тілівізірі , та колись бачив відео , як ахриканець із списом антілопу заганяв по Калахарі

Близько вісемдесяти кілометрів підтюпцем за антілопою біг , доки та знесилена не впала , а потім заколов , на плече закинув і підтюпцем додому , сім'ю годувати .

Висновок - садюга - декілька годин знущався з тварини . )))

ПиСи . Той хвакт , що людину , щомиті намагаюцця зжерти мульони мікробів , бацил та вірусів , не враховуємо , бо в них літса немає .  )))
   
Re: Кто знает, кто это?

Вечірня надрочка вєґанів?  :K
   
Re: Кто знает, кто это?
van

   Нездоровое чувство стрелять в животное  если  нет нужды в этом и не заставляет голод . 
   
Re: Кто знает, кто это?
van

та этих животных в Украине нет.. нечего париться .. козаченьки их втихаря уже давно перестреляли
Это похоже на  косулю  видел таких в Донецкой области равно утром  недалеко от трассы  .
   
Re: Кто знает, кто это?

Охота Вам еще и на эту тему срачЪ устраивать...
Ничего они не видят. А если бы и видели, ни на что  бы это не повлияло. На кого влияет - те не охотники. А дает это ясно что - адреналин, самоутверждение, ощущение силы малыми усилиями.
Вопросы риторические, ясное дело, и Вы это сами знаете  :(

почему именно срач? откуда такое раздражение прямо с порога? у вас был тяжелый день?
завтра будет лучше
   
Re: Кто знает, кто это?

каровка 8-)
   
Re: Кто знает, кто это?

Показати зображення...
интересно охотник перед выстрелом видит это... лицо?
есть охотники на форуме? что вам дает выстрел в заведомо слабейшее существо?

не розумію мислиців ...
життєвої потреби ж в полюванні немає .. тільки задоволення своїх інстинктів
   
Re: Кто знает, кто это?

   
Re: Кто знает, кто это?

   
Re: Кто знает, кто это?

Показати зображення...
интересно охотник перед выстрелом видит это... лицо?
есть охотники на форуме? что вам дает выстрел в заведомо слабейшее существо?
Напомнило сцену их фильма "My cousin Vinny"
   
Re: Кто знает, кто это?

Якщо воно смачне,то нічого страшного.
   
Re: Кто знает, кто это?

Напомнило сцену их фильма "My cousin Vinny"

!!!
   
Re: Кто знает, кто это?

Схоже на малечу жирафа.
   
Re: Кто знает, кто это?

каровка 8-)
каза, б***ь, каза, мєлководноє жівотнає!  :punish:

А вобщє, це козєлька газєлька.  :beee:

Останнє редагування: 13 червня 2019 04:40:39 від Karoffka
   
Re: Кто знает, кто это?

   Нездоровое чувство стрелять в животное  если  нет нужды в этом и не заставляет голод . 
ну це якраз відрізняє людину від тварини-хижака.Вбити не заради вижити самому,а для насолоди-чисто людське почуття.тому ми і є НАЙБІЛЬШІ хижаки і найжорстокіші.З розумом працюємо :D
   
Re: Кто знает, кто это?
ATF

Це сайгак. Здається.
   
Re: Кто знает, кто это?

У Межигір'ї минулого тижня бачив стадо оленів, які ходили собі вздовж дороги, підходили до людей, давали себе гладити.
   
Re: Кто знает, кто это?

Це сайгак. Здається.

Я теж подумав, але ні.
   
Re: Кто знает, кто это?

Я теж подумав, але ні.
"Дикдики — род миниатюрных полорогих, относящийся к подсемейству настоящих антилоп. Дикдики распространены в саваннах и полупустынях центральной и восточной Африки. Дикдики достигают 30—40 см в высоту и 50—70 см в длину при весе не более 6 кг "
   
Re: Кто знает, кто это?

після
"відіт ето... ліцо"
тре ще дописати "чувствуєт єйо... чувства"
а може вона біном Ньютона в цей час... підраховує

і тут мисливець ... ех
   
Re: Кто знает, кто это?

Напомнило сцену их фильма "My cousin Vinny"

 :D
ах, мариша томей!!!
   
Re: Кто знает, кто это?

выстрел - это всего лишь финальный акт охоты. важен сам процесс. и не всегда процесс заканчивается удачным выстрелом. или выстрелом вообще.
нарид, а хто нить на зайку пробовол пробуярить 18 кэмэ по полям пехом? когда тебе 65? а вод у мну 4 таких деда знакомых, которые почти каждые выходные по пушному ходят в сезон.... ;)
сей воприс об охоте аналогичен "нафига ты на рыбалку ходишь? из-за 3 кг карася тратишь 500 грн на бензин, наживки, прикормки, амортизацию снастей...."
если ты не понимаешь сути охоты - сыды тыхэнько в куточку й не 3.14зди. ибо, если я нибуя не понимаю в современном искусстве и балете - я сии темы в дискуссиях вааще не поднимаю. детотаг
   
Re: Кто знает, кто это?

Люди, що далекі від полювання, не чули про те, як мисливці (нормальні а не бреки) доглядають за угіддями, не стріляють у певні види тварин та птахів, певної статі, підкормлюють тварин, роблять солончаки. Намагаються стріляти так, щоб тварина не мучилась на охоті. Але людям, які м'ясо бачать уже в виді полуфабрикату в магазині, не замислюючись як воно потрапляє до магазину "это всё дико".
Це як пояснювати чому ти займаєшься якимось хоббі - у відповідь "краще б ти робив ось це". :smile3:
   
Re: Кто знает, кто это?

Люди, що далекі від полювання, не чули про те, як мисливці (нормальні а не бреки) доглядають за угіддями, не стріляють у певні види тварин та птахів, певної статі, підкормлюють тварин, роблять солончаки. Намагаються стріляти так, щоб тварина не мучилась на охоті. Але людям, які м'ясо бачать уже в виді полуфабрикату в магазині, не замислюючись як воно потрапляє до магазину "это всё дико".
Це як пояснювати чому ти займаєшься якимось хоббі - у відповідь "краще б ти робив ось це". :smile3:

 (tu)
 :-B
   
Re: Кто знает, кто это?

Але людям, які м'ясо бачать уже в виді полуфабрикату в магазині, не замислюючись як воно потрапляє до магазину "это всё дико".

Іще як і кота зкастрірують і ма-ть втішаюцця , цивілізованою владою над тігром . )))

Та і доки тую антілопку вполює мисливець у в Ахриці , бо нічна тваринка , судячи з розміру очей , сам ризикує чиїмось обідом стати . ))
   
Re: Кто знает, кто это?

Мені шкода всіх тварин крім бійцівських собацюр
   
Re: Кто знает, кто это?

Мені шкода всіх тварин крім бійцівських собацюр

А вот щас обидно было :(

   
Re: Кто знает, кто это?

А вот щас обидно было :(

Показати зображення...

Може я не правий...але це те саме втручання людини в генетику і створення штучних видів. Нема такого в природі.
Я кошатник, але люблю звичайних кицьок без уродств, що зроблені людськими мізками: без вух, без шерсті, чи з уродськими сплюснутими носами. Ну навіщо знущатись з такої граціозної древньої тварини? Кицька має бути просто кицькою тоді вона справжня. Тай пес це лише одомашнений вовк. А коли з нього роблять вбивцю чи карманного щура я це не одобряю.

Останнє редагування: 13 червня 2019 13:37:32 від DeL1T
   
Re: Кто знает, кто это?

Ну, корейцы собак едят и шо?
   
Re: Кто знает, кто это?

Може я не правий...але це те саме втручання людини в генетику і створення штучних видів. Нема такого в природі.
Я кошатник, але люблю звичайних кицьок без уродств, що зроблені людськими мізками: без вух, без шерсті, чи з уродськими сплюснутими носами. Ну навіщо знущатись з такої граціозної древньої тварини? Кицька має бути просто кицькою тоді вона справжня. Тай пес це лише одомашнений вовк. А коли з нього роблять вбивцю чи карманного щура я це не одобряю.

А як же століття селекції сільськогосподарськ их тварин? Це ж так само втручання в генетику. Чи вам лише крайнощі не до душі?
   
Re: Кто знает, кто это?
rst

В тех редких случаях, когда ТСа - графомана не прет, он приносит что-то с просторов инета, в данном случае - Фейсбука. Ветку же открыть хочется :D
   
Re: Кто знает, кто это?

Оце ТС питання підняв.
Тут судячи з дописів кожен другий пішоходів і
велосипедистів навіть на зебрі помічати не бажають
і верещать як скажені, що ті ім їздити швидко заважають.
А тут якась тваринка з лицем.
   
Re: Кто знает, кто это?

лише крайнощі не до душі
Саме так. Я розумію потребу відточити тварині нюх для пошуку вибухівки/щурів. Але вуха підрізати і лису робити це знущання. Дворова кицька і 17 років може жити, а лисий уродець може вмерти на першому році життя від сердечного нападу...хер зна шо з його генами нелюди вдіяли.

Останнє редагування: 13 червня 2019 14:45:06 від DeL1T
   
Re: Кто знает, кто это?

Може я не правий...але це те саме втручання людини в генетику і створення штучних видів. Нема такого в природі.
Я кошатник, але люблю звичайних кицьок без уродств, що зроблені людськими мізками: без вух, без шерсті, чи з уродськими сплюснутими носами. Ну навіщо знущатись з такої граціозної древньої тварини? Кицька має бути просто кицькою тоді вона справжня. Тай пес це лише одомашнений вовк. А коли з нього роблять вбивцю чи карманного щура я це не одобряю.

Згоден. Тому не поважаю жінок з силіконовими грудями, дупами та губами.
Все повинно бути природньо. Окремо розводчиків бойцовських псів треба присипляти разом з їх
улюбленцями. Досить вже помножувати злість, її і так вистачає в дикій природі.
   
Re: Кто знает, кто это?
fam

Показати зображення...
интересно охотник перед выстрелом видит это... лицо?
есть охотники на форуме? что вам дает выстрел в заведомо слабейшее существо?

да редиска они :(

никто, конечно, не совершенен, почти все едят мясо, но если ради развлечения, бл...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія