Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России :facepalm1:

Бє - бє- бє )) і вапчє ето барак  :laugh:
не барак, але ти там гавно в адьоже.
   
ти у приймах. це дніще. мавпа у клітці теж радіє бананам, тілько не вона їх виростила і сама себе вона не прогодує. так і ти. позориЖче ходяче.  :D

 :facepalm1:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:    (tu)  піші ісчо ))
   
Re: Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России  :facepalm1:

 :facepalm:
   
не барак, але ти там гавно в адьоже.
Кущодерка сказала барак - значить барак !  :laugh:
   
Re: Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России  :facepalm1:

хто скаже мені: то мені здаться, що шановні речниці віртуального радіо "Тисяч свинячих пагорбів" виступають строго по черзі, чи іноді вони гуляють купою?
   
Сиділа, сиділа Лайнуся в своїй олбанській саклі, а потім все таки захтіла відпочити і поперла а АІ, який п'ять хвилин тому проклинала ))
От така вона лицемірнач ця зесрань  :pooh_lol:
   
хто скаже мені: то мені здаться, що шановні речниці віртуального радіо "Тисяч свинячих пагорбів" виступають строго по черзі, чи іноді вони гуляють купою?
Ти що не бачиш ? Купою ) збігаються зграєю і виють ))
   
Сиділа, сиділа Лайнуся в своїй олбанській саклі, а потім все таки захтіла відпочити і поперла а АІ, який п'ять хвилин тому проклинала ))
От така вона лицемірнач ця зесрань  :pooh_lol:

Всьо ? Нагуглила барак і попустило ?  :gigi:  ти до речі правильно помітила одну річ, в Албанії я сиджу в своїй хаті   ;)  а ти в кущах смородини  ;)
   
...Я знаю на ФУПі тільки двох дам, які весь час міряються з іншими , хто з них круче.

Це Інанна зі своїми брульянтами, лексусами, посудомийками, чеками на зарплату і своїми фотками двадцятирічної давнини, яка ретельно слідкує, щоб ніхто з тих фупівців, хто живе закордоном, не жив краще за неї,  і Свєтлана, яка весь час змагається, як Еллочка-людоєдочка з Вандербіліхою, хто де відпочивав і у якому отелі, з ненавистю кидаючи на ФУП фотки з відпочинку, як козирні карти - ннна! Ннна тобі! Ось де я була! А так? А якщо ще так? Ну як?

 :facepalm:

Якщо чесно, виглядає кумедним і смішним. Але ж обидві тьоті дуже тішаться з цього...

Останнє редагування: 24 червня 2021 01:42:59 від шуша
   
Re: Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России  :facepalm1:

Ти що не бачиш ? Купою ) збігаються зграєю і виють ))

   
Re: Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России  :facepalm1:

Сільна, да ?))

нє, Карофка була пасіонарніша
   
Всьо ? Нагуглила барак і попустило ?  :gigi:  ти до речі правильно помітила одну річ, в Албанії я сиджу в своїй хаті   ;)  а ти в кущах смородини  ;)

Та я багато де сиджу в своїй хаті - тобі так не жити  та що обтєкай, лайнуська  :pooh_lol:
   
...Я знаю на ФУПі тільки двох дам, які весь час міряються з іншими , хто з них круче.

Це Інанна зі своїми брульянтами, лексусами, посудамийками, чеками на зарплату і фотками двадцятирічної давнини, яка ретельно слідкує, щоб ніхто з тих фупівців, хто живе закордоном, не жив краще за неї,  і Свєтлана, яка весь час змагається, як Еллочка-людоєдочка з Вандербіліхою, хто де відпочивав і у якому отелі, з ненавистю кидаючи на ФУП фотки х відпочинку - ннна! Ннна тобі! Ось де я була! А так? А якщо ще так? Ну як?

 :facepalm:

Якщо чесно, виглядає кумедним і смішним. Але ж обидві тьоті дуже тішаться з цього...

Брехливе лярвисько знову прийшло втирати тухлу сільотку
А ну скажи - но будь ласочка, це хто обзивав всіх хто проти мародериська ніщєбродами і ось зараз, в цій гілці, почало гавкати про "четвірку Домінікани" ? :S  кто , кто єта сдєлал ?  8-)
   
нє, Карофка була пасіонарніша

Кстаті, а дєана?? Бо ця дешева  прошмандовка швєтка класу не дає ))
   
Та я багато де сиджу в своїй хаті - тобі так не жити  та що обтєкай, лайнуська  :pooh_lol:

Канєчна )) мені ще в турецьких бунгалах не жити  :gigi:  б я в них не їздяю ))))
   
Кстаті, а дєана?? Бо ця дешева  прошмандовка швєтка класу не дає ))
Скучила за матюками ?  :weep:  в цьому ділі ви обє - двє, що є то є  :laugh:  чемпіонки ))
   
Канєчна )) мені ще в турецьких бунгалах не жити  :gigi:  б я в них не їздяю ))))

Ти іздяєш в інше лайно - диви не захлинисч від щастя  :laugh:
   
Ти іздяєш в інше лайно - диви не захлинисч від щастя  :laugh:

Аби ти від жовчі не захлинулась  :gigi:  а я вже щастя якось переживу  ;)
   
Тобі кущодерко відстала, назву готелю кинула  взагалі то  :facepalm1:

І що ?Отель як отель ! Ти реально ссишся від його крутості ?)) Ну сцись далі, убога  :laugh:

Останнє редагування: 24 червня 2021 01:52:57 від Бяка
   
Re: Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России  :facepalm1:

Кстаті, а дєана?? Бо ця дешева  прошмандовка швєтка класу не дає ))

я ж кажу - аоно якось по черзі
   
Аби ти від жовчі не захлинулась  :gigi:  а я вже щастя якось переживу  ;)

Головне - не потони, Лайнуся )) хоча це тобі точно не загрожує - з такою кількістю сала  :pooh_lol: 
   
В що ?? Отель як отель ! Ти реально ссишся від його крутості ?)) Ну сцись далі, убога  :laugh:
Я тобі тупиздню , дала можливість хоча б зірочки роздивитися перед тим як знову будеш пхати де не тре ту нещасну Домінікану ))
Я ж кажу, люблю свиноферму тикати рилом в їх побрехеньки  ;)
   
я ж кажу - аоно якось по черзі
Та яке ж по черзі, ви всі збігаєтесь зграєю, ця гілка як приклад )
   
Брехливе лярвисько знову прийшло втирати тухлу сільотку
А ну скажи - но будь ласочка, це хто обзивав всіх хто проти мародериська ніщєбродами і ось зараз, в цій гілці, почало гавкати про "четвірку Домінікани" ? :S  кто , кто єта сдєлал ?  8-)

То тобі нагадати "історію отношеній" і як ти другий, ні, вже третій  рік ніяк не можеш забути про кущі і кожен раз згадуєш їх? Чи про твоє постійне хизування Албанією? До речі, я щось не пригадую від Бяки такої кількості  гілок в стилі "вам так нє жить", де ти хизуєшся фотками з відпочинку тощо. ось як зараз.

Я взагалі не розумію, чого тебе так нервує це. Хтось, безперечно, живе набагато бідніше за тебе, а хтось - набагато краще. То хіба це повод щось комусь весь час доводити?

Нащо?

Це в тебе щось лічноє?

Останнє редагування: 24 червня 2021 01:57:02 від шуша
   
Головне - не потони, Лайнуся )) хоча це тобі точно не загрожує - з такою кількістю сала  :pooh_lol: 
Потонути ти могла б у власній жовчі, але щоки і відгодований срандєль втримають ))) нічогенько такі )
   
Re: Индийский вирус уже у нас.Приевезли из России  :facepalm1:

Та яке ж по черзі, ви всі збігаєтесь зграєю, ця гілка як приклад )


ша, цьоцю, ви таки поплутали хрін з компотом
   
То тобі нагадати "історію отношеній" і як ти другий, ні, вже третій  рік ніяк не можеш забути про кущі і кожен раз згадуєш їх? Чи про твоє постійне хизування Албанією? До речі, я щось не пригадую від Бякі такої кількості  гілок в стилі "вам так нє жить", де ти хизуєшся фотками з відпочинку тощо. ось як зараз.

Я взагалі не розумію, чого тебе так нервує це. Хтось, безперечно, живе набагато бідніше за тебе, а хтось - набагато краще. То хіба це повод щось комусь весь час доводити?

Нащо?

Це в тебе щось лічноє?

Брехливе лярвисько знову з своїм смердючим оселедцем  :)
Про Албанію я нічого не писала доки ви ж , не задовбали мене своїм смородом про мій айпі і фантазіями на тему чому я там проводжу так багато часу  :)
Так що бапка, не звизди  ;) це не я хизуюсь, це ваше кодло постійно дорубується  B-) то у вас лічноє ))
А щодо згадування про видерті кущі і срочнауїзжаю із страни після виборів (с) то це якраз чудова ілюстрація хто на форумі істерить  :)
   
ша, цьоцю, ви таки поплутали хрін з компотом

Ми таки нагадали Табакі що вони всього навсього Табакі )) навіть коли зграєю  ;)
   
Брехливе лярвисько знову з своїм смердючим оселедцем  :)
Про Албанію я нічого не писала доки ви ж , не задовбали мене своїм смородом про мій айпі і фантазіями на тему чому я там проводжу так багато часу  :)
Так що бапка, не звизди  ;) це не я хизуюсь, це ваше кодло постійно дорубується  B-) то у вас лічноє ))
А щодо згадування про видерті кущі і срочнауїзжаю із страни після виборів (с) то це якраз чудова ілюстрація хто на форумі істерить  :)

Ну то й ти, бабуся, не обурюйся,  коли й тебе приводять, як чудову ілюстрацію вічного глупства та вічної істерики.
   
То тобі нагадати "історію отношеній" і як ти другий, ні, вже третій  рік ніяк не можеш забути про кущі і кожен раз згадуєш їх? Чи про твоє постійне хизування Албанією? До речі, я щось не пригадую від Бяки такої кількості  гілок в стилі "вам так нє жить", де ти хизуєшся фотками з відпочинку тощо. ось як зараз.

Я взагалі не розумію, чого тебе так нервує це. Хтось, безперечно, живе набагато бідніше за тебе, а хтось - набагато краще. То хіба це повод щось комусь весь час доводити?

Нащо?

Це в тебе щось лічноє?

Просто Лайнуся - їбанута. Це не образа, це констатація факта. До цього треба поставитись з розумінням  :D
А лицемірне яке! Проклинає АІ - тут же преться туди ж , ну з її слів, звичайно.  ))
Коротше діагноз:. Зебуінос вульгаріс з повним набором комплексів  :laugh:

Останнє редагування: 24 червня 2021 02:09:03 від Бяка
   
Ну то й ти, бабуся, не обурюйся,  тоді, коли й тебе приводять, як чудову ілюстрацію вічного глупства та вічної істерики.

Хто приводить ? Табакі з кнуроферми ? Ваше мнєніє очєнь важно для нас ))
Тільки це не я кущі дерла і збиралась тікати з карткою Привата в 2019   :facepalm1:  :gigi:
Я навіть в 2013 - 14 замість дерти кущі, на Грушевського чергувала  ;)  так шта )))
   
Ми таки нагадали


мы ... ога
раздвоение дупы  B-)
мало натолкали  еще видать тут  ...
добавки выпрашивает еще
   
Просто Лайнуся - їбанута. Це не образа, це констатація факта. До цього треба поставитись з розумінням  :D
А лицемірне яке! Проклинає АІ - тут же преться туди ж , ну з її слів, звичайно.  ))
Коротше діагноз:. Зебуінос вульгаріс з повним набором комплексів  :laugh:

Якби ти виїздило трохи далі Анталії та Єгипту, то ти б знало що Al  іде автоматом )) хочеш користуйся,  не хочеш - забий, але заплатиш по - любе  8-)
   
мы ... ога
раздвоение дупы  B-)
мало натолкали  еще видать тут  ...
добавки выпрашивает еще

Дратуйтє Табакі намбер ван )) ви вже проспались ?)
   
Хто приводить ? Табакі з кнуроферми ? Ваше мнєніє очєнь важно для нас ))
Тільки це не я кущі дерла і збиралась тікати з карткою Привата в 2019   :facepalm1:  :gigi:
Я навіть в 2013 - 14 замість дерти кущі, на Грушевського чергувала  ;)  так шта )))

Ти тіко на окружній могла чергувати, сказачніца, і то - навряд чи, в сілу возрастной фізіології )))
   
Хто приводить ? Табакі з кнуроферми ? Ваше мнєніє очєнь важно для нас ))
Тільки це не я кущі дерла і збиралась тікати з карткою Привата в 2019   :facepalm1:  :gigi:
Я навіть в 2013 - 14 замість дерти кущі, на Грушевського чергувала  ;)  так шта )))

Більшість киян приходили чергувати на Майдан, або підтримували мітингуючих - це в тебе якась індульгенція, яка дозволяє тобі насміхатися над іншими?


   
Ти тіко на окружній могла чергувати, сказачніца, і то - навряд чи, в сілу возрастной фізіології )))

Ти свою сімейну династію не рекламуй так )) знаєш , є люди які живуть інакше  8-)
Вони замість дерти кущі - відстоюють свої права, замість ховатися в коморі за мішками крупи, воюють за свій дім
Тобі не зрозуміти )
   
Дратуйтє Табакі намбер ван )) ви вже проспались ?)

тобi так не буде
не хвилюйся ...
   
Більшість киян приходили чергувати на Майдан, або підтримували мітингуючих - це в тебе якась індульгенція, яка дозволяє тобі насміхатися над іншими?
Ти професійна брехуха )) де тут про якусь індульгенцію і від чого чи кого ?  :S  :S
Тут просто про різну реакцію ) вона рвала кущі і хотіла сперти гроші з кредитки державного вже на той час банку  :weep:  я за своє боролась )) всі люди різні )

Останнє редагування: 24 червня 2021 02:21:02 від SvitLana
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія