Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Рибний ресторан

ФЗВ. Рибний ресторан

Доброго вечора, фупчики.
Порадьте, будь ласка, рибний ресторан у Києві.
Не пафосний, не "запрєдєльний" по цінам. З затишною, напів-домашньою атмосферою.
Чорноморку і Барказ не пропонувати  :gigi:

Приїжджають батьки, хочу повести їх у ресторан.
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

Доброго вечора, фупчики.
Порадьте, будь ласка, рибний ресторан у Києві.
Не пафосний, не "запрєдєльний" по цінам. З затишною, напів-домашньою атмосферою.
Чорноморку і Барказ не пропонувати  :gigi:

Приїжджають батьки, хочу повести їх у ресторан.

а не в рибних ресторанах рибу не подають?
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

Re: ФЗВ. Рибний ресторан

бюджет?
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан



Дорадо


Вихід: 300-400 гр

Ціна: 395 грн

 



Дорадо


Вихід: 500-600 гр

Ціна: 495 грн

 



Сібас


Вихід: 300-400 гр

Ціна: 395 грн

 



Сібас


Вихід: 600-800 гр

Ціна: 870 грн

 



Камбала Тюрбо


Вихід: 1200 гр

Ціна: 2980 грн

 



Лемонсоль, готуємо на грилі


Вихід: 350-450 гр

Ціна: 995 грн

 



Доверсоль, готуємо на грилі


Вихід: 450-500 гр

Ціна: 2180 грн

 



Філе чорної тріски


Вихід: 200 гр

Ціна: 1205 грн

 



Філе лосося


Ціна за 100 гр:

263 грн

 



Стейк тунця, запечений на шпинатно-картопляному пюре з молодими кабачками та бобами Адамами


Вихід: 350 гр

Ціна: 495 грн

 



Філе дорадо, запечене на горіховому соусі з аспарагусом та мигдалем


Вихід: 250 гр

Ціна: 420 грн

 



Філе лосося, запечене на трюфельно-картопляному пюре з молодими кабачками, в'яленими томатами та каперсами


Вихід: 350 гр

Ціна: 495 грн

 



Себастес у тамариндовому соусі


Вихід: 285 гр

Ціна: 385 грн

 



Тріо морепродуктів з королівським крабом. Морський гребінець грильований з моркв'яним маслом / м'ясо королівського краба у вершковому соусі з аспарагусом / тигрова креветка у тамариндовому соусі з кінзою та чілі


Вихід: 250 гр

Ціна: 840 грн

 



Рапани, запечені з грибами з вершковим соусом під сиром пармезан


Вихід: 200 гр

Ціна: 375 грн

 



Тигрові креветки з тамариндовим соусом та чілі. Подаємо з тайським чорним рисом


Вихід: 300 гр

Ціна: 395 грн

 



Тальятелле у вершковому соусі з морепродуктами


Вихід: 350 гр

Ціна: 420 грн

 



Равіолі з лососем, цукіні, селерою та сиром пармезан


Вихід: 650 гр

Ціна: 265 грн
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

була с симпатичному рибному ресторанчику з гарною кухнею - але адресу не пам*ятаю
візуально знайду: чи михайлівська, чи ще одна з вулиць що підіймаються з майдану до михайлівської площі

але я була влітку на террасі - як там інтер*єр всередині не знаю

писи ціни були скромнішими ніж у запропонованому сергієм св
там був великий вибір креветок

Останнє редагування: 15 січня 2019 22:28:14 від diletant(ka)
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

Столовка при рибному магазині "Егерзунд".
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

а не в рибних ресторанах рибу не подають?
там ограниченное количество блюд. уха и может на гриле чето запекают
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

блин никогда не была в рыбном ресторане  :(
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

вчора ходили з нашими шведськими колегами в "риба-пила". взагалі то непогано, але так щоб дешево теж не сказав би.
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

Тоже заинтересовался - появились ли в Киеве рыбные рестораны, где есть блюда из СВЕЖЕЙ озерной и речной традиционной украинской рыбы - карм, сазан, судак, карась.

Пока не нашёл - только устрицы, креветки, крабы, сибасы, акулы и прочая свежезамороженная для лохов.

https://gloss.ua/citynews/122942-lovis-rybka-15-kievskikh-restoranov-gde-podayut-morskuyu-kukhnyu
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

Купляєте  сібаса,  запікаєте  в  духовці - смакота.  Вдячна  рибка  і  ресторану не  треба.
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

http://fishmarket.in.ua/menu.html

Ви там були? Що порадите?

Бо як не були, копіювати з інету не треба.
Тим більше що по відгукам - це поганий ресторан.
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

Тоже заинтересовался - появились ли в Киеве рыбные рестораны, где есть блюда из СВЕЖЕЙ озерной и речной традиционной украинской рыбы - карм, сазан, судак, карась.

Пока не нашёл - только устрицы, креветки, крабы, сибасы, акулы и прочая свежезамороженная для лохов.

https://gloss.ua/citynews/122942-lovis-rybka-15-kievskikh-restoranov-gde-podayut-morskuyu-kukhnyu

Рибу з прісних водоймищ їсти не можу  :bueee:  мені вся вона тхне.
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

А почему именно рыбный ресторан? Странный выбор для города, который расположен в 500 километрах от моря. Соревнование «кто лучше всех приготовит замороженную рыбу», на мой взгляд, выиграть - не велика честь.
Рыба и морепродукты в Киеве означают пафос и большой счет. Коин, Бао, Аляска, Рыбалов, такое.
Вкусно, не очень больно кошельку, нестрашно и понятно, что ты ешь - это Устрицы и Маца и собственный фудкорт Эгерзунда. Когда-то неплохие бургеры с крабом были на Воздвиженке в Крабс бургер. Но заведения, которые мы не посещали более полутора лет, рекомендовать опасаюсь.
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

Тоже заинтересовался - появились ли в Киеве рыбные рестораны, где есть блюда из СВЕЖЕЙ озерной и речной традиционной украинской рыбы - карм, сазан, судак, карась.

Пока не нашёл - только устрицы, креветки, крабы, сибасы, акулы и прочая свежезамороженная для лохов.

https://gloss.ua/citynews/122942-lovis-rybka-15-kievskikh-restoranov-gde-podayut-morskuyu-kukhnyu
это неполный перечень: отсутствует тот, в котором я была и не могу вспомнить название (((
цены были вполне демократичными
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

Столовка при рибному магазині "Егерзунд".

О, пішла справа) дякую.

Це, як я розумію, щось на кшталт Флагману?
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

Любчик конечно же от Димы Борисова можно затестить. Тот что на Воздвиженке (на Бессарабке не знаю, может и шумновато, впрочем на Воздвиженке вечером Пятницы тоже будет шумно). Но атмосфера приятна и все просто и вкусно.
https://borysov.com.ua/uk/lyubchyk
а, и там недалеко его же РыбаLove, но сильно дешево не будет, как и в любом рыбном. меню на сайте.
https://borysov.com.ua/uk/rybalove
да и райончик прогуляться там норм.

Останнє редагування: 15 січня 2019 22:47:17 від Dimka
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

була с симпатичному рибному ресторанчику з гарною кухнею - але адресу не пам*ятаю
візуально знайду: чи михайлівська, чи ще одна з вулиць що підіймаються з майдану до михайлівської площі

але я була влітку на террасі - як там інтер*єр всередині не знаю

писи ціни були скромнішими ніж у запропонованому сергієм св
там був великий вибір креветок

Юність На Михайлівській?
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

була с симпатичному рибному ресторанчику з гарною кухнею - але адресу не пам*ятаю
візуально знайду: чи михайлівська, чи ще одна з вулиць що підіймаються з майдану до михайлівської площі

але я була влітку на террасі - як там інтер*єр всередині не знаю

писи ціни були скромнішими ніж у запропонованому сергієм св
там був великий вибір креветок

...навіть не знаю, як шукати  :no2:
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

Ви там були? Що порадите?

Бо як не були, копіювати з інету не треба.
Тим більше що по відгукам - це поганий ресторан.

Так вони всі погані. З тим же успіхом можна скупитись в Дарах Моря на Панківський, і приготувати те саме з того самого. Лосось у Києві практично точно походить з ставів під м. Васильків.

Рибні маркети та рибні ресторани існують у маленьких приморських містечках біля марін/портів. В Києві їх не може буть. Можете меню мережі "файна фамілія" подивитись -  там точно буде непогано. У фішмаркеті - ну люди там сидять, щось їдять.

Де мені сподобалась риба, по справжньому, то в Пікколіно на Гончара. http://famiglia.com.ua/piccolino/

Але він дорогий. Як на мене, нормально посидити 2000 грн/людину то є недешево.
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

Рибу з прісних водоймищ їсти не можу  :bueee:  мені вся вона тхне.
Ну если для Вас неважно что рыба не первой свежести, то дело вкуса.
Для меня неважно морская или речная.
Первое - она должна быть выловлена  максимум 12 часов назад. Объяснять думаю не надо чем отличается по вкусу  свежая от свежезамороженной?
А второе - как приготовлена - это зависит от повара.
Остальное всё от лукавого.
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

Любчик конечно же от Димы Борисова можно затестить. Тот что на Воздвиженке (на Бессарабке не знаю, может и шумновато, впрочем на Воздвиженке вечером Пятницы тоже будет шумно). Но атмосфера приятна и все просто и вкусно.
https://borysov.com.ua/uk/lyubchyk
а, и там недалеко его же РыбаLove, но сильно дешево не будет, как и в любом рыбном. меню на сайте.
https://borysov.com.ua/uk/rybalove
да и райончик прогуляться там норм.
Кстати, Борисов реально может предложить свежую рыбу. Подтверждаю.
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

А почему именно рыбный ресторан? Странный выбор для города, который расположен в 500 километрах от моря. Соревнование «кто лучше всех приготовит замороженную рыбу», на мой взгляд, выиграть - не велика честь.
Рыба и морепродукты в Киеве означают пафос и большой счет. Коин, Бао, Аляска, Рыбалов, такое.
Вкусно, не очень больно кошельку, нестрашно и понятно, что ты ешь - это Устрицы и Маца и собственный фудкорт Эгерзунда. Когда-то неплохие бургеры с крабом были на Воздвиженке в Крабс бургер. Но заведения, которые мы не посещали более полутора лет, рекомендовать опасаюсь.

Рибний тому, що ХОЧЕТЬСЯ риби/молюсків після повернення з Іспанії.
Я розумію, що того, що було там, я у Києві не знайду. Але ж так хочеться велику рибну тарілку!..

Устриці не можу  :bueee:

Крабсбургер нудний, бургери мені там не дуже. Та й не на них я полюю, а на рибу.
Пам'ятаю, що навпроти Крабсбургеру був якийсь рибний ресторан. Але назву не пам'ятаю. І не була - а хочеться піти у перевірений.
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

...навіть не знаю, як шукати  :no2:

З таким асортиментом і цінами була Чудова тераса від бару О"Брайенс - вже два роки як її немає.

Що на тих вулицях є - Ракі Клаб, Та ж Файна фамілія... Грузинский ресторан Лазіка.. Корчма і ще щось м"ясне. Піца Мамамія. Спецефічно рибного немає.
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

Ну если для Вас неважно что рыба не первой свежести, то дело вкуса.

...а звідки такий висновок?..
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

Юність На Михайлівській?

Суші і риба були на Михайлівскій 24 + тераса на в"їзд до дворів. Але там зараз новий заклад.
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

Хочу такого

   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

І такого

   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

А в Києві в ресторанах чайові обов'язкові?
І скільки дають зазвичай?

Я не питаю про пафосні ресторани, куди народ завалюється, щоб показати що грошей кури не клюють, а про звичайні ресторани.
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

107 Є   :-B Боюся, в Києві таке не вкладеться в 3500 грн , в принципі.
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

А в Києві в ресторанах чайові обов'язкові?
І скільки дають зазвичай?

Я не питаю про пафосні ресторани, куди народ завалюється, щоб показати що грошей кури не клюють, а про звичайні ресторани.
на усмотрение посетителя. хороший тон 10% или около того.
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

І побільше!

view3/12901722/0719c47eb26ca52a2f136ddea6df5748/1200/][/URL]
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

І такого



Вы же не требовали подать вам в Испании кручеников с белыми грибами и борща с фасолькой?
Кухня вкусная, если она региональная. Суши в Краматорске и Борщ в Сарагосе - нонсенс одинакового масштаба.
Хотите вкусно недорого и красиво поесть - сходите в Мансарду на Вышгородской. Авторская кухня и шеф, который все время выходит к гостям. Они же есть на Оболонской набережной.
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

А в Києві в ресторанах чайові обов'язкові?І скільки дають зазвичай?

Ні.

Хочете дати із ввічлівості - дайте відсотки три.

Можете віддати суму розрахунку готівкою більшу, ніж у чеку, і голосно сказати "дякую" - тоді здачі не дадуть  :-B 

За розрахунку катрткою - покладіть 2-4 % готівкою.
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

Мабуть, зупинюсь на Флагмані.

Якщо більше ніяких порад не буде
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

А в Києві в ресторанах чайові обов'язкові?
І скільки дають зазвичай?

Я не питаю про пафосні ресторани, куди народ завалюється, щоб показати що грошей кури не клюють, а про звичайні ресторани.

Если понравилось, 10%, но не менее 100 гривен. Если не понравилось, могу принципиально оставить по счету, вплоть до копеек.
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

Вы же не требовали подать вам в Испании кручеников с белыми грибами и борща с фасолькой?
Кухня вкусная, если она региональная. Суши в Краматорске и Борщ в Сарагосе - нонсенс одинакового масштаба.
Хотите вкусно недорого и красиво поесть - сходите в Мансарду на Вышгородской. Авторская кухня и шеф, который все время выходит к гостям. Они же есть на Оболонской набережной.

Я розумію, про що ви. І це дуже раціонально, згодна.

В Мансарда - це м. Мінська? А вище  - площа, яка веде до церкви на набережній?

Подивилась - ні, це не вона

Останнє редагування: 15 січня 2019 23:09:13 від тыдыщ
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

Я розумію, про що ви. І це дуже раціонально, згодна.

В Мансарда - це м. Мінська? А вище  - площа, яка веде до церкви на набережній?

Вибачте, точно зорієнтувати по тій локації не зможу. А ось та Мансарда, що на Вишгородській, знаходиться точнісінько позаду кінотеатру ім. Шевченка. Рекомендую бронювати стіл на вихідні вже завтра або в четвер. Потім може бути запізно.
   
Re: ФЗВ. Рибний ресторан

була с симпатичному рибному ресторанчику з гарною кухнею - але адресу не пам*ятаю
візуально знайду: чи михайлівська, чи ще одна з вулиць що підіймаються з майдану до михайлівської площі

але я була влітку на террасі - як там інтер*єр всередині не знаю

писи ціни були скромнішими ніж у запропонованому сергієм св
там був великий вибір креветок

Зараз називається Файна фамілія, раніше був Оліва.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія