Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

П'ятничне. Мужність чоловіка розкривається через служіння жінці

Адже чоловіча сила - в слабкості...  :heart:

Сильний чоловік відлякує жінок... Кому потрібні двоє штанів удома? Отож.... Ті чоловіки, які звикли досягати всього самі, які не потребують допомоги сильного жіночого плеча не зчуються, як життя пройде повз, як літо в колгоспі і вони лишаться самі в оточенні 40 котів. А часікі-то тікають!

Як же гармонійно розкрити свою мужність і привабити жінку в своє життя?

1. Зовнішній вигляд. Жінка може буть красива, як кобила сива, хоч пацюків її обличчям бий. А от для справжніх чоловіків це - неприпустимо! Та я вже писала, не буває некрасивих чоловіків, бувають неухоженні! Забудьте про зручні улюблені треніки та розтягнуті майки. Справжній чоловік має бути вдягнений так, щоб жінка захотіла його роздягти...

2. Рухайтесь плавно та граціозно, говоріть тихо і ніжно, будьте плавним потоком... Кому потрібен чоловік, що швидко ходе, робе незграбні рухи, галасує? Це відштовхує жінок, адже чоловік має бути м‘яким, ніжним, турботливим.

4. Дуже ефективний спосіб розкрити свою мужність  - дихання мошонкою. Адже мошонка - це величезний резервуар, де зберігається чоловіча енергія. До речі, кожна жінка, з якою переспав чоловік, залишає свій слід на його енергетичному полі. Пеніс - це величезна флешка. Кожна йоні, куди він передавав свої дані, залишає на ньому свій вайб, і цей зв’язок на тонкому плані буде впливати на чоловіка протягом 7 років!

5. Не забуваєм про афірмаціі «Я - самий обаятєльний і прівлєкатєльний!»,  «Я є ізобіліє! Я щедро ділюсь чарами своєї мужності з цим світом!», «Я дозволяю жінкам піклуватися про себе», «Я люблю своі чуттєві губи, розкішне блискуче волосся , сексуальне тіло. Я випромінюю вібрації жіночності!» тощо.

6. Якщо буде курочка,зварить борщ і дурочка. Якщо ви маєте пеніс, це вже робить вас кухарем. Не жінці же стояти біля плити? Тож частіше балуйте кохану вишуканими смаколиками.

7. Кожного дня дякуйте своєму Внутрішньому чоловікові за ваші м‘якість, мужність, красу.

8. Завжди дозволяйте жінкам робити те, що ім призначене по природі. Звертайтесь до жінки за допомогою та підтримкою. Дозволяйте собі бути слабким та отримуйте допомогу від жінок із вдячністю! Дозволяйте жінці завойовувати вас, робити дорогі подарунки. Дайте жінці розкрити свою жіночність поруч із вами!

Пам’ятайте: ви прийшли в цей світ розвивати свою мужність! Тож з любов’ю і вдячністю виконуйте своє чоловіче призначення.

Як гуру вібрацій ізобілія, я підготувала для вас курс «Медитація пробудження Внутрішнього чоловіка». На курсі ви научитесь запускати процеси омолодження, наповнитесь по самі помідори чоловічими енергіями, а головне - нарешті зустрінете та об‘єднаєтесь зі своїм Внутрішнім чоловіком. Мої перші учні вже отримали від своїх жінок айфони та пандору в подарунок. Це зможете і ви!

І не кажіть «ні», бо всі жінки знають: якщо чоловік каже «ні», це означає «можливо»...

Останнє редагування: 18 червня 2021 15:35:46 від тыдыщ
   
служіння жінці ? -- бред , і доволі небезпечний
   
мінімум 50 сторінок або не менше ніж про МП.
   
Що це за маячня?  :laugh:
   
Що це за маячня?  :laugh:

Ну, власне, це саме та маячня, якою пожиттєво годують жінок. Просто віддзеркалена навпаки.

"Єслі жєнщіна говоріт нєт - ето азначаєт да", хіба не маячня?
   
З коментів:

Marina Kuzmenko
Підтримую. Чоловік має сидіти вдома. Інакше на роботі йому можуть задурити голову сучасні "недочоловіки" своїм мужинізмом! І тоді все. Біда. Чоловік перестане поважати жінку, не захоче заводити дітей, перестане доглядати за оселею... Куди це годиться?

Юлія Шило
Mожна трошки працювати і чоловіку «на піну для гоління», якщо робота це його хобі. Наприклад, якшо він робе хенд мейд носочки або веде блог про батьківство та сім’ю. Головне, щоб не був затятим кар’єристом! Жінки таких не люблять...

Eireen Clever
Я б ще додала "А для тих, хто пройшов цей курс, ми в інсайті створили наступний рівень, звісно зі скидочкою. "Прівяжи єйо куниллингусом." 100 технік і уловок, щоб укріпити ваш брак назавжди."

   
тыдыщ пробує себе на ниві тролячого мистецтва... B-)
   
   Куркам можна клювати(із задоволенням!) усе, що підсилює егоцентризм.
   З чоловіками це не працює. B-)
   
Просто віддзеркалена навпаки.
Не працює. Чоловіки і жінки - різні. Ваш КО.
   
Пункт 4 про дихання мошонкою сподобався. Спробував.
Коли видихаєш то дуже роздувається, а коли вдихаєш то труси затягує у сраку.
Що я роблю не так , гуру?
   
тыдыщ пробує себе на ниві тролячого мистецтва... B-)

Ніт, я хочу звернути увагу на тему "прєдназначєнія жєнщіни".
   
Пункт 4 про дихання мошонкою сподобався. Спробував.
Коли видихаєш то дуже роздувається, а коли вдихаєш то труси затягує у сраку.
Що я роблю не так , гуру?

Все так, продовжуйте практики.
   
Гарно накинуто (tu)
Просто в тексті взяли й поміняли місцями слова "чоловік" та "жінка"
   
тыдыщ пробує себе на ниві тролячого мистецтва... B-)
і небезуспішно!  B-)
   
Все так, продовжуйте практики.

А як тепер витягнути труси?
   
Сильний чоловік відлякує жінок... Кому потрібні двоє штанів удома?
Так от і задайте собі питання - Навіщо жінці штани?
Нехай носить спідницю і не буде вдома двох штанів
   
А як тепер витягнути труси?
спробуй перднути
   
Ніт, я хочу звернути увагу на тему "прєдназначєнія жєнщіни".
Гарна тема, але спосіб таксєбє. Ну який толк натягувати призначення сковороди на швейну машинку, га?)
   
Дуже ефективний спосіб розкрити свою мужність  - дихання мошонкою


абіснітє
   
Ось ФБ тієї троляки:



Дуже ефективний спосіб розкрити свою мужність  - дихання мошонкою
В оригіналі, де  йшлося про  дівок, мало бути "дихання маткою".
   
А вообще в стартпосте пафосная чушь, которая должна называться, -
Как самодстаточной шлюхе закадрить самца.
Это не  мужчинах и женщинах, это о бльадях и нарциссах.
Впрочем я не удивлён современным трендам успешности,
сначала бльадуем, потом пытаемся в этом найти романтику.
   
когда заходишь в ветку, читаешь старт-пост и хочешь написать где Топа, Люкс и Вовчик, а хоп :laugh:
   
Ну, власне, це саме та маячня, якою пожиттєво годують жінок. Просто віддзеркалена навпаки.

"Єслі жєнщіна говоріт нєт - ето азначаєт да", хіба не маячня?
Нажаль, в світі ще багато "аленів" які живуть з подібним програмуванням в житті.
   
Тренд по обрезанию внутренних половых губ тут еще не обсуждают?
А то чото слышу многим эмансипе чото мешать последнее время начинают,
даже у кого всего на 2 сантиметра выступают :laugh:
И ведь это тоже кто-то назязывает, как и эту маячню в стартпосте.
   
спробуй перднути

 :D
мошонкою ?
   
Все так, продовжуйте практики.

 :D  :laugh:  :gigi:
   
:D
мошонкою ?
сракою!  :lol:


Решила селянка переложить печку. Наняла мужика. Пришёл печник, натаскал кирпичей, глины — всё под разговор. Женщина поплакалась:
— С мужем вот развожусь!
— Почему? — спрашивает печник, — пьёт?
— Нет, — отвечает селянка.
— Бьёт?
— А что?
— ХРАПИТ, храпит, сволочь — так, что стёкла дребезжат… В Москву возила, академикам показывала, денег кучу извела — всё одно ХРАПИТ.
— А спит как? — спрашивает печник.
— На спине, как все, — отвечает женщина.
— Как захрапит — раздвинь ему ноги, — советует мужик.
На следующий день приходит печник доделывать работу, и встречает его накрытый стол, нарядная хозяйка.
— За что, хозяйка? — спрашивает печник — работа-то не сделана.
— Пёс с ней, с печкой, — отвечает женщина, — помог твой совет, перестал мой мужик храпеть, как отрезало. Только скажи — как ты, простой печник, сумел сообразить то, до чего академики не додумались?!! Жизнь семейную мою спас — ведь я его, чёрта, люблю!
— Так то академики, — отвечает печник, — а мы запросто рассуждаем, по печному: ноги раздвинешь — яйца упадут. Яйца упадут — задницу закроют. Тяги нет — и храпа нет!
   
весела ця блогерша.
цікава сторінка у неї.

навіть таке є

   
Оце вам скучно живеться..
   
когда заходишь в ветку, читаешь старт-пост и хочешь написать где Топа, Люкс и Вовчик, а хоп :laugh:

заждіть, зара притигдиміть сюди Кадра та засре всю гілку простирадлами з нравоучітєльними історіями з власного життя.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія