Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Горький лук RIP :(

Re: Горький лук RIP  :(

До речі, якщо наркотики таки да, то пояснює і роботу парамедика - доступ до наркотичних речовин, і раптове полишення позицій без ротації і попередження - очевидно зловили за руку.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Гандоне, де скріни платіжек? Піздім вдвічи каще ніж завжди? Хто чесністю своею тут розмахував?
   
Re: Горький лук RIP  :(

ого как там все не по детски

Аеліт Арестовича процитував.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Однако, для меня есть две конкретные красные линии, при пересечении которых, я пересмотрю условия сотрудничества:

— если государство/общество начнёт принуждать к реализации определенного социально-политического проекта насильственным путём,
— если государство/общество начнёт ограничивать возможность свободного мышления, деятельности, речи.

В этом смысле, я склонен рассматривать введение «мовных квот», как негативный сигнал. И внимательно слежу за тенденциями.

3. Меня совершенно не заботит развитие украинской культуры, как таковой. Я его приветствую, где-то даже ему помогаю, но не по причине сантимента к ней как таковой, а приветствую как одну из многих культур нашей большой и симпатичной Земли. Не более.

4. Я не считаю украинский народ чем-то выдающимся, а наше общество — особенным.

Наоборот, я считаю обоих обладающими целой серией очень серьёзных системных, генетических недостатков, среди которых мелочность, истеричность и иррациональность — на первых местах.

В целом, я испытываю к общественной массе (в ее нынешнем состоянии) чувство, близкое к умеренному отвращению, хотя в отношении ее перспектив я, по-прежнему, сдержанно-оптимистичен. Правда, весьма сдержанно. Весьма и весьма.

5. Мне глубоко плевать (слюной) Порошенко или Саакашвили.

Потому, что вы (за редкими персональными исключениями) пока находитесь в таком собственном состоянии, что вам можно поставить во главе государства Иисуса Христа — вы все равно налажаете.

И запорукой тому сегодня — ваша реакция на «борьбу» Порошенко и Саакашвили, вообще — ваше в ней добровольное участие.

Не до конца уверен, что те, кто в этой борьбе участвует, ее поддерживает и обсуждает, являются законченными долбо*бами, но то, что они являются долбо*бами, как минимум, временными — гарантирую.

6. Я ушёл изо всех СМИ, для того, чтобы не поддерживать своим участием инфантилистские и параноидальные тенденции, которые СМИ культивируют. То, что я посчитаю нужным донести, я донесу со своей страницы. Когда-то один из моих учителей мне сказал: «станешь знаменитым, не давай интервью поверхностным журналистам». Я решил проверить эту сентенцию на собственном опыте. Проверил. Он был прав.

7. Хорошее время — Рождество. В дальнейшем, я сосредотачиваюсь на образовательных проектах: «Философские этюды», семинары, новые курсы «Искусство мыслить и говорить». Предпочитаю работать с людьми поштучно, лично. С людьми. Не с «патриотами», «борцами», украинцами, китайцами или американцами. С конкретными людьми — кто считает для себя это нужным и готов заниматься всерьёз.

8. Я долго думал, стоит ли устраивать этот сеанс душевного стриптиза или тихо сделать ручкой. Поразмыслив, пришёл к выводу, что позиция все же должна быть прояснена.

9. Спасибо за внимание.

10. Желаю вам счастливого Рождества и хорошего Нового года.
ну і що?
   
Re: Горький лук RIP  :(

До речі, якщо наркотики таки да, то пояснює і роботу парамедика - доступ до наркотичних речовин, і раптове полишення позицій без ротації і попередження - очевидно зловили за руку.

наркомани реально кончені істоти. якщо алкаша ще можна завязати через кодування - то опійний наркоман кінець.
я одного совго інженера пцб - який системно запив і став просажувтаи все зароблене на автоматах - повіз закодував за 100 баксів - і вже 6й рік тримається ( класний фахівець) а від ігроманії від зі зривами але помаленьтку вилікувався сам.
а от працювали  як виявилось потім і опійні нарики і ефедронщики і хз там що ще - ті без шансів. правда не інженери а робітники і майстри. колишні. там головне  ієдине в житті - наркотики  - і без жодних вагань вкрадуть і продадуть - вб.ють і пограбують - заради дози . правда вже років 5 наркоманів не трапляється . хз чому

   
Re: Горький лук RIP  :(

і алкаша можна завязати кодуваннялиш при одній умові - він сам осягне прірву над якою стоїть. я стидив і постійно йому пропонував -  він вже починав мати водянисте сіре і асиметричне обличчя - і лиш тоді він сказав "поїхали" .
спрацювало.

опійні нарики - без шансів .
   
Re: Горький лук RIP  :(

Є такий благодійний фонд в Києві "Свої". Очолює Леся Литвинова (Олександра Коваль).
Ось від неї пост. Неоднозначний....

https://www.facebook.com/LitvinovaLesya/posts/5974632439215382?__cft__[0]=AZXM0P7CyB0HPA-Azya2anj1mA__OFIKoReJxlz5H60Tc1nWPYfnA-ZbM5cscpgy71r98Dgbymarhh3LjexOa91pN19_8WoPKgbTEU6Tkfq3wi7rRRunPK1dXkPC1_FGgq4&__tn__=%2CO%2CP-R
Леся Литвинова
8 годин тому
" Благодарю тебя. Я камикадзе. Но Ты заправила мой самолёт и приколола к куртке хризантему" - последнее сообщение, которое ты мне прислал в ответ на длинную тираду о том, что это твоя жизнь и ты волен спускать её в помойку, если хочешь.

Я благодарна тому, кто сумел найти нужные, хотя и очень жёсткие слова и не дал мне бросить все и заниматься только твоим спасением. Ты этого спасения не хотел. Мне жаль. Действительно жаль. Но это был твой выбор. Я ничем не помогла бы тебе. Впрочем, никто не мог. Можно вытащить человека из петли, но нельзя жить вместо него.

Ты звонил мне меньше недели назад ночью. Я не сняла трубку. Если бы я знала, что спустя пару дней ты умрешь, я бы все равно не ответила. Мне важно было сохранить к тебе уважение. К тому, каким ты был раньше. А это уже был не ты.

Прощай. Я рада, что был в этом мире. Мне жаль, что ты не захотел в нем остаться.

Коменти там - агонь.  :facepalm:
Ті хто його знали близько - далекі від його героїзації.

Alexei Orlov
Огородник, сейчас на волне соболезнований героизируют недостойного.
И да, у меня тоже есть личная переписка с ним, там мрак.

Alexei Orlov
Господи, люди, у вас уже есть герой Гадя. Вам командир Степкина пишет, что все очень плохо. А вам пруфы подавай. Не надоело дерьмо вытирать?

Останнє редагування: 20 червня 2021 22:06:26 від tom_cat
   
Re: Горький лук RIP  :(

І да, яхно пише, що проблема з нирками - не від ковіду.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Огородник, сейчас на волне соболезнований героизируют недостойного.
Та ніхто  й не ліпить з нього героя.
Тим не менш виглядав він ніфуйово на тлі наших неїпаццо "штатних  й позаштатних" патріотів.

Якби, наприклад, обирати, хто  б з цих двох сконав - Стерненко чи Цибулина, я б однозначно обрав щоб Сірожа на той світ пішов гуляти, а не Цибулина ))

Останнє редагування: 20 червня 2021 22:14:53 від птах Сорока
   
Re: Горький лук RIP  :(

Вся гнила підноготня Стерненка - на долоні. А Лук - темна конячка. І, як випливає з постів людей, які його знали - далеко не такий, яким собі його публіка уявляла.


Відмотайте час в 2019 рік. Образ Зеленського та слуг і те, чим вони виявилися насправді.
Ото з Луком ІМНО - те саме.

Але словом володів майстерно. Цього не віднімеш.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Ото з Луком ІМНО - те саме.
Тим не менш, Цибулина доволі довго протусив у шпиталі, причому пішов тоді, коли воно було вже не в тренді  й взагалі всім пофуй.
А  молодий сайгак Сірожа ані до армії, ані до добровольців ніяким боком. Максимум - ганяв старих пердунців на концерті сРайкіна.

І взагалі, люди, які шось офуєнно пишуть, знімають, малюють тощо, в "позатворчому" вимірі життя - бувають доволі паскудні.

Останнє редагування: 20 червня 2021 22:19:16 від птах Сорока
   
Re: Горький лук RIP  :(

Тим не менш, Цибулина доволі довго протусив у шпиталі, причому пішов тоді, коли воно було вже не в тренді  й взагалі всім пофуй.
А  молодий сайгак Сірожа взагалі ані до армії, ані до добровольців ніяким боком. Максимум - ганяв старих пердунців на концерті срайкіна.
яка країна такі і герої
героям слава. країні слава.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Тайра, то наша бучанська волонтерка. Іх офіс був в двох кварталах від мене, вже нема. Я не знаю, що Лук ій збрехав та чім образив, Тайра порядна людина, може щось і було.
   
Re: Горький лук RIP  :(

ну и сволочи же эти «порядочные» люди (с) эмиль золя , чрево парижа [ua]
   
Re: Горький лук RIP  :(

Тайра, то наша бучанська волонтерка. Іх офіс був в двох кварталах від мене, вже нема. Я не знаю, що Лук ій збрехав та чім образив, Тайра порядна людина, може щось і було.

По її ж коментарям під тим дописом - був якийсь дуже сильний зашквар. Пише, що має в телефоні переписку з ним, але публіка не готова до такого. Інші дописувачі теж пишуть про наявну переписку з Луком, яка не вписується в його образ.

Так що там щось серйозне.
До речі, по профілю Тайри - вона підртимує ЄС, Порошенка, Демсокиру, Звіробій і т.д. Так що звинуватити її, що "зелена нечисть обливає патріота" не вийде.
І оскільки неприємні переписки є не в неї одної - там проблема не інтимна.

Отаке...
   
Re: Горький лук RIP  :(

судя по списку особ, которые надрываются в попытке посмертно охаять Лука - однозначно хороший был человек. а вы гондоны.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Я взагалі не знав, що вони знайомі. Однак, повторюю, Тайра - порядна людина і гівна про Лука вам не буде. Рахунок закритий смертью.
   
Re: Горький лук RIP  :(

До речі, по профілю Тайри - вона підртимує ЄС, Порошенка, Демсокиру, Звіробій і т.д. Так що звинуватити її, що "зелена нечисть обливає патріота" не вийде.
Цибулина не був реальним фанатом Петра чи ЄС, насправді його там не дуже сприймали, м'яко кажучі.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Для того, щоб бути украінцем, не обов'язково бути членом ЄС. Я не член. В усіх сенсах.
   
Re: Горький лук RIP  :(

)) есть такая пословица. не будите спящую собаку. не сооружайте мемориал - ибо память о может ввергнуть вас в вещества - потеряете веру в человечество и все такое _ пострадаете)
т ибо сказано в библии -  не сотвори себе кумира
томос
   
Re: Горький лук RIP  :(

ток эти -звери вообще -  не разочаруют .  а человеки - гавно а не форма жизни. и не гавно из человеков - нереальная редкость

   
Re: Горький лук RIP  :(

Що тут?
Фактично другу добу у цій поминальній темі, тварь по імені "аеліт" бикує і глумиться над покійним?
В реалі цей пiдаp, уже через хвилин 10-ть уже був би без зубів і очей!
Якщо Всевишній зведе наші шляхи разом, не жить тобі, yйобку!
   
Re: Горький лук RIP  :(

Тайра вболювала за нас. І навіть одному бучанцу іхала машинка з коробками від неі. Дякі велічезні цій пані. Був в іх офісе, вони були скажені в роботі. І моі жинки на них працювали, плетучи масксіткі. Тайра не збреше, та рахунок закрит смертью.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Що тут?
Фактично другу добу у цій поминальній темі, тварь по імені "аеліт" бикує і глумиться над покійним?
В реалі цей пiдаp, уже через хвилин 10-ть уже був би без зубів і очей!
Якщо Всевишній зведе наші шляхи разом, не жить тобі, yйобку!

   
Re: Горький лук RIP  :(

Що тут?
Фактично другу добу у цій поминальній темі, тварь по імені "аеліт" бикує і глумиться над покійним?
В реалі цей пiдаp, уже через хвилин 10-ть уже був би без зубів і очей!
Якщо Всевишній зведе наші шляхи разом, не жить тобі, yйобку!
наздожене. Не хвилюйтеся.
   
Re: Горький лук RIP  :(

До речі, якщо наркотики таки да, то пояснює і роботу парамедика - доступ до наркотичних речовин, і раптове полишення позицій без ротації і попередження - очевидно зловили за руку.
Ти таки геть їпанулась, бабка.  :facepalm1:
   
Re: Горький лук RIP  :(

мамчурі кучкуються. групуються. зараз вип.ють військових рішень і в атаку
   
Re: Горький лук RIP  :(

Ти таки геть їпанулась, бабка.  :facepalm1:

Його в нульових затримували за зберігання. Може спригнув, хз
   
Re: Горький лук RIP  :(

Його в нульових затримували за зберігання. Може спригнув, хз

з опіатів не спригнути
   
Re: Горький лук RIP  :(


Aelit, чепушило, ти можеш віртуально вийобуватись скільки завгодно. А реально - тобі пiздєц.  :to_keep_o:
   
Re: Горький лук RIP  :(

В магазінах стояли волонтери від Тайри. Просили щось прідбати до війска. Здебільшо цігарки та якусь готову іжу. І збіралася тележка. А на пасху із зібраноі та своеі  мукі пасхі пекли в мене вдома, заздалегить. А хлопци Тайри іх розвозили. Тайра не збреше. Та, мабуть і не скаже.
   
Re: Горький лук RIP  :(


Aelit, чепушило, ти можеш віртуально вийобуватись скільки завгодно. А реально - тобі пiздєц.  :to_keep_o:

мамчури розбушувались
   
Re: Горький лук RIP  :(

Настойка помер ?????
фак !!!!
я з ним гавкався багато, але поважав...
притомний був кацап, не ватник, просто кацап

R.I.P.
==========
а тут накидали сотню R.I.P.ів подонку україноненависнику
Лірник навіть купився :(
яке щастя що я навіть не знав про існування такої сволоти....

/
   
Re: Горький лук RIP  :(

Настойка помер ?????
фак !!!!
я з ним гавкався багато, але поважав...
притомний був кацап, не ватник, просто кацап

R.I.P.
==========
а тут накидали сотню R.I.P.ів подонку україноненависнику
Лірник навіть купився :(
яке щастя що я навіть не знав про існування такої сволоти....

/
ви не праві.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Aelit, що муділа, занепокоївся?
Дивись під ноги ретельно, оглядайся регулярно...  ;)
   
Re: Горький лук RIP  :(

Aelit, що муділа, занепокоївся?
Дивись під ноги ретельно, оглядайся регулярно...  ;)

шкода - що максимальні результати мамчурів - це котли.  генетика

   
Re: Горький лук RIP  :(

Aelit, що муділа, занепокоївся?
Дивись під ноги ретельно, оглядайся регулярно...  ;)
то справа правосуддя карміческого. Не марайте рукі, пане. Воно нікуди не дінеться.
   
Re: Горький лук RIP  :(



Аелітка, за це треба буде відповісти...
   
Re: Горький лук RIP  :(

то справа правосуддя карміческого. Не марайте рукі, пане. Воно нікуди не дінеться.

а раптом. твоя чергова "НАДПОРЯДНА ЛЮДИНА"  яка від свідчень бучанської йоптаволонтерки - вже не дуже й порядна та смерть все списала -  теж жертва карми га? і скотиняка аеліт і тут має рацію.
аж абідна

бегі - н ероби собі кумирів. від розчарувань отаок постійно питимеш поки не відмовлять нирки чи печінка .  а ти ж наче любиш і доглядаєш за собаками - то ж користь з тебе якась є.

подумай те


добраніч. вже 23+
   
Re: Горький лук RIP  :(

з опіатів не спригнути

Там був штраф. За опіати штраф не дають. Трава.
За цей час він міг як підсісти на щось серйозне, так і спригнути з того. Я не знаю. Але протокол бачу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія