Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Горький лук RIP :(

Re: Горький лук RIP  :(

Вкотре - пані й панове, не цитуйте виблядка, цим ви змушуєте інших нюхати його лайно.
Насолоджуйтесь ним інтимно, в особистому листуванні, чи що
   
Re: Горький лук RIP  :(

Все мы гавно, в общем.. Аэлит тоже гавно, хоть и старается быть вне процессов. ВСЕ МЫ ГАВНО,, угомонитесь уже..
   
Re: Горький лук RIP  :(

Все мы гавно, в общем.. Аэлит тоже гавно, хоть и старается быть вне процессов. ВСЕ МЫ ГАВНО,, угомонитесь уже..

 (tu)

і наприклад для цих - буквально))







   
Re: Горький лук RIP  :(

угомонитесь уже..

+
   
Re: Горький лук RIP  :(

))) приклади льду до пукану )) до того як стати горлуком - перебуваючи ніком стоп - герой гілки недвозначно висловлював презирство - і обгрунтовував то - не лише до майдану майданівців - а й до всього українського

то ж. поціновувачі горлука - читайте і його творчість з самих початків )
просто петро тоді оголосив набір в свої порохоботоломи - і в мінстець - і горлук працевлаштувавсь.
і панєслась
Я прошманав все творчєство лука.. І стопа в тому числі.. Тому я й кажу, що Лук міг знайти в собі якусь силу та змінити свій погляд на реалії... Нажаль тобі до Лука- як до Неба рачки... Упоротий... просто упоротий до нестями в своїй ненависті до України, українців та й просто до оточуючих тебе людей... Мені дуже сумно, але НМСД ти колись від своєї жовчі закінчиш свій брєнний путь суіцидом... Дай Бог, що бя помилився...
   
Re: Горький лук RIP  :(

)
Ще в 2014 горлук був палким фанатом Росії і антимайданівцем а потім став - всупереч своїм переконанням як і апестович - порошенківським ломом і 5 років брехливо сцяв в вуха укрупоротим порошенківським поцреотичним лайном.
І лайнолюд то завав. А тепер співає йому осанни))))

Таки виродження. Це причина пер анкетних срак і феєрій ідіотизму продажності казнокрадство недолугості і мамчурства.
Слава України. Яка вона є

Ну до войны многие относились к России нормально,а некоторые и топили за братство и прочую хрень.По крайней мере он пошел на войну и подтвердил свое переобувание действиями,а не просто поменял аватарку или начал писать противоположное.Да и говорить плохое про умерших как то не по человечески.Ладно бы речь шла про какого-то врага или предателя Украины,так нет же...он наоборот был медиком и спасал жизни наших солдат.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Ну до войны многие относились к России нормально,а некоторые и топили за братство и прочую хрень.По крайней мере он пошел на войну и подтвердил свое переобувание действиями,а не просто поменял аватарку или начал писать противоположное.Да и говорить плохое про умерших как то не по человечески.Ладно бы речь шла про какого-то врага или предателя Украины,так нет же...он наоборот был медиком и спасал жизни наших солдат.
:good:  :good:
   
Re: Горький лук RIP  :(

Ну до войны многие относились к России нормально,а некоторые и топили за братство и прочую хрень.По крайней мере он пошел на войну и подтвердил свое переобувание действиями,а не просто поменял аватарку или начал писать противоположное.Да и говорить плохое про умерших как то не по человечески.Ладно бы речь шла про какого-то врага или предателя Украины,так нет же...он наоборот был медиком и спасал жизни наших солдат.
парамедіком. Це трохі різниця є, але, Дімец, на мою думку, все що ви написали - правільно.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Я прошманав все творчєство лука.. І стопа в тому числі.. Тому я й кажу, що Лук міг знайти в собі якусь силу та змінити свій погляд на реалії... Нажаль тобі до Лука- як до Неба рачки... Упоротий... просто упоротий до нестями в своїй ненависті до України, українців та й просто до оточуючих тебе людей... Мені дуже сумно, але НМСД ти колись від своєї жовчі закінчиш свій брєнний путь суіцидом... Дай Бог, що бя помилився...

лук знайшов силу не  в собі - а в порошенківському і мінстецівському баблі))) як і арестович)))
після того як арестовича і горлук азняли з довольства - арестович публічно зрікля свого порохоботоломтсва щоб працевлаштуватись до нової влади - а горлук ні - омжливо тому що вже одного разу пулічно змінив свої переконання - з стопа на горлука - на 180 градусів)
порохоботськоломськ ого бабла не стало - петьк ане прилаштував його до корита як андрюшу полтаву - а нічого іншого як публічно сцяти і срати в вуха за гроші горлук не міг, виникла потреба в грошах - нічого  конкурентного суспільству він не зміг запропонувати навзамін наобмін - суспільство відмовилось його годувати задарма - а відчував він себе птахом високого польоту - і примиритись з цим протиріччям з суспільством горлук не міг. тому і вмер. все
   
Re: Горький лук RIP  :(

Ну до войны многие относились к России нормально,а некоторые и топили за братство и прочую хрень.По крайней мере он пошел на войну и подтвердил свое переобувание действиями,а не просто поменял аватарку или начал писать противоположное.Да и говорить плохое про умерших как то не по человечески.Ладно бы речь шла про какого-то врага или предателя Украины,так нет же...он наоборот был медиком и спасал жизни наших солдат.

ківа і всі прокурорські теж "були на війні" . і ляшко [ua]
   
Re: Горький лук RIP  :(

А що означає "почкі отказалі"?
Хіба зараз це не лікується хоча б трансплантацією?
Впевнений, при потребі зібрали б йому достатню суму.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Трамп прямо сказав, що геополітика то бізнес: скидайтесь на НАТО, або навіщо то НАТО потрібне. А що супротивники талібану можуть запропонувати США для того, аби ті надавали бізнес-послуги військової підтримки?
   
Re: Горький лук RIP  :(

Це той випадок, то репер, чі як ту подію назвати, коли стає очовидно, що є люди, з будьякою політичною оріентацією, а є гандони.
   
Re: Горький лук RIP  :(

А що означає "почкі отказалі"?
Хіба зараз це не лікується хоча б трансплантацією?
Впевнений, при потребі зібрали б йому достатню суму.
він свідомо відмовився від життя. Зе, прівіт тобі!
   
Re: Горький лук RIP  :(

Дурак ти Аеліт! От справжній та КАЛІРОВАНИЙ дурень!!!! Ти чи не ХОЧЕШ, чи не МОЖЕШ ЗРОЗУМІТИ, що ВСІ люди можунь змінити свої погляди під впливом якихось факторів??? У КОЖНОЇ людини є Право на СВІЙ погляд на життя та його складові (релігія, політика, харчування, сексорієнтація тощо..)... Один ти у нашому Світі святий та беззаперечний?  Я вважаю, що тобі краще повернутися на родіну- до бєрьозок , баріна та Царя- Батюшке... Можливо ти й народився в Україні, але ментально ти пацак-кацапом...
   
Re: Горький лук RIP  :(

він свідомо відмовився від життя. Зе, прівіт тобі!

зе канечно український президент))) але . з порохоботоломського довольствія його зняв не зе а по. а як казав маленький принц - ми відповідальн іза тих кого пригодували
   
Re: Горький лук RIP  :(

Дурак ти Аеліт! От справжній та КАЛІРОВАНИЙ дурень!!!! Ти чи не ХОЧЕШ, чи не МОЖЕШ ЗРОЗУМІТИ, що ВСІ люди можунь змінити свої погляди під впливом якихось факторів??? У КОЖНОЇ людини є Право на СВІЙ погляд на життя та його складові (релігія, політика, харчування, сексорієнтація тощо..)... Один ти у нашому Світі святий та беззаперечний?  Я вважаю, що тобі краще повернутися на родіну- до бєрьозок , баріна та Царя- Батюшке... Можливо ти й народився в Україні, але ментально ти пацак-кацапом...
то неможливо виправити. Я питався розмовами. Та, воно таке. Дуже закомплексований, не глупий, гандон.
   
Re: Горький лук RIP  :(

він свідомо відмовився від життя. Зе, прівіт тобі!
А от за Зе- не зрозумів...Я канєшно панімаю шо він клоун, піаніст і прочєє гамно... но в цьому контексті- не зрозумів...
   
Re: Горький лук RIP  :(

Дурак ти Аеліт! От справжній та КАЛІРОВАНИЙ дурень!!!! Ти чи не ХОЧЕШ, чи не МОЖЕШ ЗРОЗУМІТИ, що ВСІ люди можунь змінити свої погляди під впливом якихось факторів??? У КОЖНОЇ людини є Право на СВІЙ погляд на життя та його складові (релігія, політика, харчування, сексорієнтація тощо..)... Один ти у нашому Світі святий та беззаперечний?  Я вважаю, що тобі краще повернутися на родіну- до бєрьозок , баріна та Царя- Батюшке... Можливо ти й народився в Україні, але ментально ти пацак-кацапом...

в даному випадку - під впливом бабла  - петькиного і мінстецівського  . це писацька проституція. і ніякими переконаннями тут і не тхне
   
Re: Горький лук RIP  :(

зе канечно український президент))) але . з порохоботоломського довольствія його зняв не зе а по. а як казав маленький принц - ми відповідальн іза тих кого пригодували
платіжкі покажить, гандоне.
   
Re: Горький лук RIP  :(

А от за Зе- не зрозумів...Я канєшно панімаю шо він клоун, піаніст і прочєє гамно... но в цьому контексті- не зрозумів...

ну - за зе україна скотилась в таке гавно  - за версією беггі і на його думку на переконання горлука - з припетькиного олімпу - що серце горлука не витримало. нирки
   
Re: Горький лук RIP  :(

))) приклади льду до пукану )) до того як стати горлуком - перебуваючи ніком стоп - герой гілки недвозначно висловлював презирство - і обгрунтовував то - не лише до майдану майданівців - а й до всього українського

Я розумію, що у тебе в голові це не вкладається, але можна критикувати власну державу і в той же час захищати її від ворога.
   
Re: Горький лук RIP  :(

А от за Зе- не зрозумів...Я канєшно панімаю шо він клоун, піаніст і прочєє гамно... но в цьому контексті- не зрозумів...
мені здаеться, можу помилятися, ясно, що він розчарувався в майбутнему Украіни. Зе- наше майбутне. Це триндец, як сам в це повірю, то я знаю як без болі.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Царство Небесне.
Справді був нормальною людиною.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Дурак ти Аеліт!
Порохоскот запалав, гигиги.
   
Re: Горький лук RIP  :(

в даному випадку - під впливом бабла  - петькиного і мінстецівського  . це писацька проституція. і ніякими переконаннями тут і не тхне

Ти так часто згадуєш бабло, що мимоволі виникає питання, а хто платить тобі.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Я розумію, що у тебе в голові це не вкладається, але можна критикувати власну державу і в той же час захищати її від ворога.
Попри те що я з тобою зазвичай серуся, я з тобою повністю згоден і ще - не тикай паличкою в аелітку. Звідти хіба побєдобєсні мухи вилетять, та й потому. Гімно воно.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Ну шо там, невелика група підтримки в Аеліта - Найтлі та Дідусь.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Дуже шкода хлопця  :(
   
Re: Горький лук RIP  :(

мені здаеться, можу помилятися, ясно, що він розчарувався в майбутнему Украіни. Зе- наше майбутне. Це триндец, як сам в це повірю, то я знаю як без болі.

дмитре. у вас з сенатикою проблеми. надіюсь це лише при ваших потугах в українській мові. бо якщо у вас так само з семантикою і на вашій рідній - з горлуком - російській - то ви таки трошки беділкуватий . як каже ваш колега укрнауківець доктор укрнаук міш адобкін - текст трохи по дебільному написаний
   
Re: Горький лук RIP  :(

Ти так часто згадуєш бабло, що мимоволі виникає питання, а хто платить тобі.

бо саме бабло  і було генезисом драми горлука - трагедії. петька врятував андрія полтаву - прилаштувавши його до корита . а так би ми тут би оплакували ще одного янгола що тримає небо над україною.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Попри те що я з тобою зазвичай серуся, я з тобою повністю згоден і ще - не тикай паличкою в аелітку. Звідти хіба побєдобєсні мухи вилетять, та й потому. Гімно воно.
ще одне підтвердження. Є люди, а є гандони. Ми з вами, пан AW, добряче посремося в іньшоі гілци. А тут ви себе поводите як людина. Мій поклон вам.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Сподіваюсь, Найтлі кайфує від виступів Аеліта в цій темі.
ну... здесь у него особо хорошо получается
   
Re: Горький лук RIP  :(

дмитре. у вас з сенатикою проблеми. надіюсь це лише при ваших потугах в українській мові. бо якщо у вас так само з семантикою і на вашій рідній - з горлуком - російській - то ви таки трошки беділкуватий . як каже ваш колега укрнауківець доктор укрнаук міш адобкін - текст трохи по дебільному написаний
перечітайте та виправіть помилкі, гандоне.
   
Re: Горький лук RIP  :(

бо саме бабло  і було генезисом драми горлука - трагедії. петька врятував андрія полтаву - прилаштувавши його до корита . а так би ми тут би оплакували ще одного янгола що тримає небо над україною.

Про лука не знаю, не знаю. Так а в кого ти на підсосі? Це ж очевидно, що ти тут за гроші пише. Хто тебе танцює?
   
Re: Горький лук RIP  :(

Аэлит удивляет правдорубством.. аж не верится что где то там есть границы
   
Re: Горький лук RIP  :(

перечітайте та виправіть помилкі, гандоне.

О, які ми чемні, гандона на ви називаємо.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Про лука не знаю, не знаю. Так а в кого ти на підсосі? Це ж очевидно, що ти тут за гроші пише. Хто тебе танцює?

рептілоїди \ zog
)
   
Re: Горький лук RIP  :(

О, які ми чемні, гандона на ви називаємо.

от що значить вроджена інтелігентність (tu)
   
Re: Горький лук RIP  :(

О, які ми чемні, гандона на ви називаємо.
пане. Десь валяеться в вільному спілкуванні моя цітата, що до жодного, бл ядь  уйобка я нечемно не звернувся. І то правда.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія