Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Еще одна водятла :(

Re: Еще одна водятла  :(

Все переживальщики за здоровье детей доказывающие что еслибыматьсматрела приглашаются в другую веточку, тут также кобыла вылетела, просто гуляющим в парке людям больше повезло, но не водителям http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=917602.0
хочу увидеть как вы рассуждаете что водитель должен был предусмотреть пьяного водятла или водятлиху, что родители сами виноваты так как дети не в креслах, что даже если формально они правы, то все равно жизнь и здоровье ребенка дороже и его не вернуть, давайте, жгите, я понаблюдаю. Иначе как-то оно некрасиво выходит, двойные стандарты или отмазывание себя любимого на всякий случай, знаете что такие же ездуны как Самусева Ольга Валерьевна

А, тут еще такой комментарий есть на ФБ
Ольга Щербина Я плачу и кричу!!! Это произошло рядом с нашим домом! Каждый день мы с детьми ходим по этой дороге. Каждый день пытаемся обходить машины стоимостью десятки тысяч долларов,но которые приезжают в фонд занятости и собез..... б***ь- малоимущие и безработные...... Родители, мои соболезнования. Держитесь,крепитесь......хотя какое нафиг крепитесь! Суку посадить на максимальный срок. Нельзя этому делу дать уйти в тень. Подскажите кто знает где можно отслеживать как ведется это дело. Царство небесное маленькому ангелу,которого лешила жизни зажранная кобыла.
Ольга Щербина Нет,легче не станет,но я не один раз лично была нецензурно обругана водителями,которые парковали свои машины на тротуаре икогда едешь с коляской, а он гордо сидит на тротуаре в машине,а та же коляска не может проехать- места нет и тебе ,мягко говоря "советует" -п***а по дороге.....

жду не дождусь обсуждения случаев парковки на тротуарах, как пешеходов на дорогу выгоняют, толкаю под колеса (с), что лично я ну оооочень часто наблюдаю

Вам пишут, что на дороге попадаются неадекватные водители, будьте осторожны. Вы в ответ: я всегда права, не трамвай объедет. И тут же : уверена, что водителя даже не посадят. И где же здесь адекватность?
   
Re: Еще одна водятла  :(

неожидано приятный сюрприз, не сарказм, правда
:-B
   
Re: Еще одна водятла  :(

Вам пишут, что на дороге попадаются неадекватные водители, будьте осторожны. Вы в ответ: я всегда права, не трамвай объедет. И тут же : уверена, что водителя даже не посадят. И где же здесь адекватность?

Вы передергиваете, ну то ладно, главное то что написано выше
   
Re: Еще одна водятла  :(

В ЕДПР (Единый Реестр Досудебных Расследований) по какой-то причине указан только Лексус, но не указан водитель или хозяин машины.(c)

следствие установит, что машина сама выкатилась с парковки?
   
Re: Еще одна водятла  :(

В ЕДПР (Единый Реестр Досудебных Расследований) по какой-то причине указан только Лексус, но не указан водитель или хозяин машины.(c)

следствие установит, что машина сама выкатилась с парковки?
Если это он, то свидетелей 20 расскажет как мать сама ребенка под колеса толкнула

http://h.ua/story/31656/
Цитувати
Трансміст – це серйозна структура для заробляння грошей, має свою нішу, працює по усій території України та навіть за кордоном. Тому є кола, які користаються недосконалим законодавством і розпущенноістю та без відповідальністю суддів, над якими сьогоднні нікого немає, хіба що Господь. І якщо сьогодні купується такий недобросовісний суддя, то можна, придбавши одну акцію будь-якого підприємства, заволодіти ним.
Київські судді у зговорі з трьома нашими акціонерами, які стали ними півтора роки тому, хоча напевно, не зовсім законно, сьогодні намагаються поміняти керівництво і роздеребанити підприємство.
Історія питання така. Стали вони акціонерами - Віктор Анатолійович Ящук і Станіслав Сергійович Самусєв. А зараз вони наплодили ще порушеннннння – їх, здається, вже 5 акціонерів. Шляхом оформлення дарчої, що заборонено у законі про ЗАТ, стали у січні 2005 року стли акціонерами. Після того у нас з ними були зустрічі, ннна яких я з’ясровува для чого це вони зробили. Запитав нна пряму – будете з нами воювати, деребаннити підприємство? Бо вони хвалилися тим, як захоплюють підприємства. Вони це робили за Кучми. Механізм дуже простий. Хоча спочатку вони менні сказали, що будуть з нами співпрацювати. Насправді вони не збиралися працювати з нами, а лише вводили в оману. У процесі цих переговорів вони хотіли скупити акції. І це їм вдалося. Шляхом дарчої вони здобули 25%, а потім придбали ще – до майже 35% проти 64%, якими володію я.
- Але ж у вас контрольний пакет акцій?!. Тому ніхто нічого нене може зробити.
- Все можна зробити у нашому законодавчому полі. І вони мені це пояснювали з січня по квітень цього року. Я не вірив цьому, бо опирався на закони. Вони ж зауважили, що це не складно, і на їхнньому рахунку чимало таких захоплень. Щоправда, є один нюанс. Робилося це до помаранчевої революції.
Безсоромно вони розкривали мені цей механізм Мовляв, їм достатньо однієї акції. Вони анулюють мої акції та проведуть збори, під час яких вже їхні акції будуть вважатися за 100%. Я кажу: це не можливо зробити.«Наївна ви людина, - кажуть мені, - це дуже легко робиться». А як? –цікавлюся. «Шляхом винесення судової ухвали». «А який же це суддя її винесе?». «Наш винесе», - кажуть. Іншими словами, купується суддя, виноситься під будь.-яким вигаданим чи надуманим приводом... У якомусь Богутському районні Житомирської області, де перебуває їхній суддя. І у Шевченківському суді Києва, де сидять найбільш продажні судді, про що відомо вже всій країні.
Ми ж зареєстровані у Першотравневому районі Чернівців, але вони не можуть купити всю країну, тому звертаються до свого судді. Для цього состряпивается надумана справа, як у нас – якогось Чуміхіна у Богуцькому районі Житомирської області. Написали, у суд, що до нього овнни мають претензії, як і до Транс мосту. Як мені пояснили юристи, щоби той суд мав право розглядати справу, треба знайти людину, яка проживає безпосередньо там. Ось вони і знайшли якогось Чуміхіна. А якщо є питання по одній справі, то вже цей суд може розглядати і інші справи, що стосуються цього підприємства. З’являється право виносити рішення і по інших питаннях. І тоді Богуцький районний суд виносить рішення, а перед цим ще і Шевченківський, про те, що треба провести збори, і щоби позов був забезпечений майном, накласти арешт на акції Загоровського. Потім Шевченківський суд розширює цей позов, мовляв акції Загоровського не мають права голосу, їх не реєструвати. Все це протизаконно. Бредні, що мають законну ухвалу, яку потім беруть до виконання Державні виконавчі органи. Рішення суду – вважати мої акції за нуль, отож вони у голосуванні не беруть участі. Їх акції у сумі 35% тепер вважаються за сто відсотків. Тож тепер вони спокійнісінько виносять рішення про зміну керівництва, зміну реєстратора. А суддя виніс ухвалу виконавчій службі, щоби вона все це виконала. Найприкріше, що ці ухвали до нашого відомо не доносяться. Ми дізнаємося про це з десятих рук. Ми починаємо оборону і звертаємося до суду у Чернівцях. Наш суд законослухняний, він дотримується усіх процедур, тому нам складніше. Нашу чправу розглядав суддя Попов, який виніс ухвалу, що пригальмовує попередню ухвалу суду як протиправну і протизаконну. До речі, наші київські візаві та їхні куплені судді розуміють, що виграти справу вони не зможуть, але цього їм і не треба. Бо у жовтні вони вже закидали пробну кулю і нас серйозно перевіряли. Висновок – у нас все правильно і законно зроблено. Але у них інше завдання – їм треба паралізувати керівництво, вивести з роботи, захопити розрахунковий рахунок, печатку і протягом часу, коли триватиме судова тяганина, розтерибанити підприємство. Потім Загоровський з колективом пройде увесь тернистий шлях відновленння правди, але на той час предмета суперечки - «Траннсмоста» як підприємства вже не буде. «Ви праві», - нам скажуть, але Трансмоста вже не буде. І при цьому ніхто ні за що не відповідатиме. Суддя сьогодні не несе жодної відповідальності за прийняті рішення. Їх зробили по життєвими суддями. І вони сьогодні незалежні і від закону, на жаль.
Зі свого боку ми теж підключили київські компанії, які будуть на них подавати до суду, як вони на нас.
Цю проблему можна ставити у київській пресі. І мова повинна йти про прогалину у законодавстві, яка дозволяє знищувати підприємства, та про відповідність суддів – найперше перед законом – за свої рішення. Безкарність і вседозволеність ще ніколи до добра не приводила.
Виконавча служба, яка прийшла до нас на підприємство, каже, що вона все розуміє, але ж є ухвала суду, яку вони мусять виконувати. Формально є папір і вони нічого не можуть зробити. Не важко здогадатися, що наступним кроком будуть дії нашої прокуратури, якій зателефонують з Києва і змусять робити у нас обшук для того, щоби забрати документи і печатку.
Реально мені нема коли займатися судами, бо це не тільки величезні гроші, а ще й час.
Самусев і Ящук – це інтелігентного вигляду люди, м’які, напівбандити. Після довгих відсидок люди стають навіть утонченными. В душе – онни совсеем другие. Самусєва про себя я називаю садомазохістом. Це - ізвєрг. Вони справді мешкають у заміському селищі зверхників держави. Там будиночок Медведчука, Табачника... Це там, де застрелили чи застрелився Кравченко. У нних є зв’язки у владі (правительстве_, і в президентських структурах. Займалися вони різним – вином, рекетом, а потім зайнялися землею. У них є вихід на Білоплотського, на ...За Кучми вони заволоділи низкою земель. Може чули про Козинську справу, коли в Конче Заспа хтось прибрав до рук землі. Так ось це вони організовували все це. Бо мали і мають доступ до правоохоронних органів. Зараз ситуація ускладнилася. Бо при Кучмі була одна чітка вертикаль: Медведчук сказав – і всі все виконували, а тепер вертикаль стала дещо розмитішою, томку стало складніше, але схема залишилася та сама. Так ось вони збудували селище, де живуть дуже відомі люди, – Дорошенко ( вони хвалилися, що Порошенко їхня права рука. Адже протягом року ми спілкувалися, я їздив до них, і чув деякі їхні розмови із сильними світу цього. Там є озеро, так ось за озером Петя живе: що йому кажемо, те і робить) Так вони менні все це розповідали. Там живе брат Медведчука Сергій, там Краченннко жив. Одне слово, у них багато людей, до яких вони можуть звертатися. Можливо, тиут більше хвалькуватості, я не знаю. Але вони їх знають, раз там живуть. Значить, можуть і звертатися. А, може, й ні я не знаю. Але рік, що минув, показав: з того, про що хвалилися, нічого не змогли вирішити. Вони обіцяли, що будуть лобіювати об’єкти, бо Терьохін – свій хлопець. Юля!... Двері до ннеї у них взагалі не закриваються. Порошенко – хлопчик-побігайчик. Щоправдаю. Був при менні одиннн дзвінок від Порошенка, а, може, до нього... Це була п’ятниця і Порошенко питав дозволу будувати у селищі будинок. Бо Пороршенко тоді ще тільки будувався. І Той йому сказав: «Ну, щоби тільки не шуміли на вихідні. Як виняток, мовляв, я вам дозволяю». Не знаю, він сказав, що це телефонував Пороршенко. А чи так це – не знаю...
Червоненко, міністр ж/д транспорту – теж їхній закадичний друг. Гуржос – начальник автодору – його винніс з полювання, бо ногу поранив. Нічого собі – такі зв’язки. Тож давайте співробітничати. Замовлення будуть добрі. Пройшов рік. Я у них запитую – ну і що? Адже вони не виконали жодної своєї обіцянки. А вони кажуть, що Терьохін спився, Гуржос – нічого не розуміє., Червоненко – бандюган, перестали з ним розмовляти. Але сказали, що у них є два друга у Генпрокуратурі – на посадах начальників управлінь сидять. Тоді ж вони хотіли, щоби я їм всі акції продав.

2007 рік

   
Re: Еще одна водятла  :(

....сегодня  на Интере в программе "Стосується кожного" как раз разбирали этот страшный случай...и была  мама  погибшего малыша Паши...

...поразило , что суд не арестовал  , а оставил водительшу на свободе до суда...а все уверены , что её уже нет в Украине , она спокойно смылась и избежит  покарання...

...тошно...

   
Re: Еще одна водятла  :(

поразило , что суд не арестовал  , а оставил водительшу на свободе до суда...а все уверены , что её уже нет в Украине , она спокойно смылась и избежит  покарання...

правда поразило ? невже ? чи точно поразило ? це точно не той якийсь суд попався. Вони в нас завжди справедливі


мене так харить від отаких дибільних висловів. Ти звідки з місяця чи ти колбасник ? чи ти просто дибіл ?
   
Re: Еще одна водятла  :(

Ти звідки з місяця чи ти колбасник ? чи ти просто дибіл ?

...вот как-то да , меня , дебила и колбасника , поразило...

...ещё вопросы есть , ко мне , дебилу и колбаснику , лично ? :triniti:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія