Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Эвакуация

Эвакуация

Смотрим и наблюдаем.

https://www.flightradar24.com/data/aircraft/ur-sqd
   
Re: Эвакуация

вірус летить?
   
Re: Эвакуация

зхерля наблюдать він прибуде лише завтра після ночі  :gigi: тобто 20го після 8:00
   
Re: Эвакуация

перш за все - це наші люди.

уявіть хоч на мить, що в тій масі є ви сам, або ще гірше -ваші рідні: донька чи син, батькі старенькі чи інші близькі вам люди?

теж би остракізмом займалися?
   
Re: Эвакуация

   
Re: Эвакуация

Я борт указал за каким наблюдать, мне завтра некогда будет, поэтому смотрите и пишите куда он полетит. Слава богу у меня аэропорта нет, да и противотанковых ежей уже наварили давно.
   
Re: Эвакуация

Diverted to ALA  ?
Сів на дозаправку і екіпаж поміняти
   
Re: Эвакуация

В Казахстане заправка.
   
Re: Эвакуация

Плине кача по Тисині, Ой, плине кача по Тисині.
Мамко моя, не лай мені, Мамко моя, не лай мені.

Залаєш ми в злу годину, Ой, залаєш ми в злу годину.
Сам не знаю, де погину, Сам не знаю, де погину.

Погину я в чужім краю, Погину я в чужім краю.
Хто ж ми буде брати яму?
Хто ж ми буде брати яму?
   
Re: Эвакуация

Полетів далі. О 15-й по Києву буде в Ухані.
   
Re: Эвакуация

Ще до кордону китайського не долетів.
   
Re: Эвакуация

перш за все - це наші люди.

уявіть хоч на мить, що в тій масі є ви сам, або ще гірше -ваші рідні: донька чи син, батькі старенькі чи інші близькі вам люди?

теж би остракізмом займалися?

А фіг його знає. Але на їх місці я б краще там залишився, знаючи ситуацію в українській медицині.
   
Re: Эвакуация

пилотам +10% за рейс, стюардессам +50%
   
Re: Эвакуация

а как такой маленький 737 й долетит без дозаправки?
   
Re: Эвакуация

а как такой маленький 737 й долетит без дозаправки?

В Алма аті заправлявся...  :-)o
   
Re: Эвакуация

Більша частина громадян України, які будуть вивезені тим літаком, артисти-акробати-танцюристи-клоуни  з Кривого Рога.







Чому не везуть в Кривий Ріг?

Там і лікарні є і персонал. І народ не буде бузити проти своїх карантинників-земляків.

В той же час Кривий Ріг місто не велике. Не дай Бог що, можна ізолювати, контролювати і недопустити розповсюдження інфекції далі.

А під Києвом чи Львовом чи ще яким містом-мільонником, то зробити буде значно важче.

ЧОМУ НЕ В КРИВИЙ РІГ ВЕЗУТЬ МЕШКАНЦІВ КРИВОГО РОГУ????!!!!
   
Re: Эвакуация

ЧОМУ НЕ В КРИВИЙ РІГ ВЕЗУТЬ МЕШКАНЦІВ КРИВОГО РОГУ????!!!!
Там стільки шахт закинутих в околиці... :gigi:
Бояться певно, що додому вечуть. Хоч Лєнкін Зе обіцяє 2 ряди охорони. У КР може і 4 ряди поставити - У Кварталі 1000 працівників. Усіх волонтерити.
   
Re: Эвакуация

Більша частина громадян України, які будуть вивезені тим літаком, артисти-акробати-танцюристи-клоуни  з Кривого Рога.

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Чому не везуть в Кривий Ріг?

Там і лікарні є і персонал. І народ не буде бузити проти своїх карантинників-земляків.

В той же час Кривий Ріг місто не велике. Не дай Бог що, можна ізолювати, контролювати і недопустити розповсюдження інфекції далі.

А під Києвом чи Львовом чи ще яким містом-мільонником, то зробити буде значно важче.

ЧОМУ НЕ В КРИВИЙ РІГ ВЕЗУТЬ МЕШКАНЦІВ КРИВОГО РОГУ????!!!!

та ты шо , мама Циля против, сказала: Вова если ты привежёшь этих шлимазлов к маме, то мама тебе больше не сделает рыбу фиш.
вези эти заразу к бендеровцам, сделай им недобрый вечер
   
Re: Эвакуация

   
Re: Эвакуация

Більша частина громадян України, які будуть вивезені тим літаком, артисти-акробати-танцюристи-клоуни  з Кривого Рога.

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Чому не везуть в Кривий Ріг?

Там і лікарні є і персонал. І народ не буде бузити проти своїх карантинників-земляків.

В той же час Кривий Ріг місто не велике. Не дай Бог що, можна ізолювати, контролювати і недопустити розповсюдження інфекції далі.

А під Києвом чи Львовом чи ще яким містом-мільонником, то зробити буде значно важче.

ЧОМУ НЕ В КРИВИЙ РІГ ВЕЗУТЬ МЕШКАНЦІВ КРИВОГО РОГУ????!!!!

Комариха, ви як кацапи )) "сваіх нє брасаєм" в інфополі, а в реалі ...

   
Re: Эвакуация

та ты шо , мама Циля против, сказала: Вова если ты привежёшь этих шлимазлов к маме, то мама тебе больше не сделает рыбу фиш.
вези эти заразу к бендеровцам, сделай им недобрый вечер
100%
   
Re: Эвакуация

Більше половони наших громадян саме з Кривого Рогу.  Чому не в КР вивозити? Всюди у нас майже однакові умови - в тому ж Києві інфікційна лікарня в жахливому стані ще з часів давнього совка.

Для відповідних умов карантину треба щоб і не глухе село і щоб не велике місто. КР відповідає тим умовам. Та ще й то рідне місто для більшості евакуйованих.

Чому не розглядали цей варіант?  Мама Рімма проти? Так вона з папой Сашей давно в тому КР не живуть.

Чому США вивезли своїх на військову базу в казарми, а наших треба в міста мільонники в санаторії?

Нема своїх інфекціоністів, запросіть спеців з ВОЗ, щоб вони допомогли обрати ПРОФЕСІЙНО, а не політично, місце для карантина.

Карантин - це суворі і специфічні вимоги до місця перебування потенційно інфікованих.
В тому числі ТАМ ПОВИННА БУТИ СВОЯ, ВІДОКРЕМЛЕНА ВІД ЗАГАЛЬНОЇ, СИСТЕМА КАНАЛІЗАЦІЇ І ОЧИСТКИ СТІЧНИХ ВОД, ВЕНТИЛЯЦІЯ З ОЧИЩЕННЯМ І ДЕЗИНФЕКЦІЄЮ ПОВІТРЯ, ТАКІ ПОВЕРХНІ (ПІДЛОГИ, СТІН, МЕБЛІВ І ПР) ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ПРОВИДИТИ ДЕКІЛЬКА РАЗІВ НА ДЕНЬ ВОЛОГУ ДЕЗИНФЕКЦІЮ ВСІХ ПОВЕРХОНЬ.

А це не зробиш за тиждень. Таку каналізацію треба вже мати зараз і вона повинна ефективно діяти.

А от в Кривому Розі є  підприємства, що мають свої власні очисні споруди. А їх стоки такі токсичні що ніякі віруси там не виживуть. При комбінатах є і гуртожитки, і поліклініки та лікарні, санаторії, в тому числі і такі де працівники могли і ходити на роботу і оздоровлюватись після роботи і ночувати там. Є на чому заснувати вибір саме КР для карантину



Останнє редагування: 19 лютого 2020 13:18:40 від komarik2008
   
Re: Эвакуация

ЧОМУ НЕ В КРИВИЙ РІГ ВЕЗУТЬ МЕШКАНЦІВ КРИВОГО РОГУ????!!!!
"ми за колхози! тіки не в нашому селі." :gigi:
   
Re: Эвакуация

Більше половони наших громадян саме з Кривого Рогу.  Чому не в КР вивозити? Всюди у нас майже однакові умови - в тому ж Києві інфікційна лікарня в жахливому стані ще з часів давнього совка.
та ніхто крім вузького кола не знає, куди їх привезуть. народ дізнаєтьсй завтра, а самі вумні, хто відслідковує політ, вночі.
   
Re: Эвакуация

Похоже в КНДР полетел.

https://www.flightradar24.com/SQP7301/23e9b997
   
Re: Эвакуация

Повернул на Ухань
   
Re: Эвакуация

пилотам +10% за рейс, стюардессам +50%
шото мало, в таких справах дають 100%
   
Re: Эвакуация

Вырубили транспондер))
   
Re: Эвакуация

перш за все - це наші люди.

уявіть хоч на мить, що в тій масі є ви сам, або ще гірше -ваші рідні: донька чи син, батькі старенькі чи інші близькі вам люди?

теж би остракізмом займалися?
Я был в такой ситуации. перекрывали пол поликлиники, чтобы меня вывести. Увезли, закрыли в боксе на несколько дней.
Мне даже в голову не пришло обидеться :S
   
Re: Эвакуация

Я был в такой ситуации. перекрывали пол поликлиники, чтобы меня вывести. Увезли, закрыли в боксе на несколько дней.
Мне даже в голову не пришло обидеться :S
ну? а як би вам не надали бокса? як би сказали -танунах... він заразний і ми його тут не хочемо -він заразить усіх навколо.
і вас би кинули на призволяще... без допомоги і лікування?

п.с. ви хоч зрозуміли про що я писала?
   
Re: Эвакуация

ну? а як би вам не надали бокса? як би сказали -танунах... він заразний і ми його тут не хочемо -він заразить усіх навколо.
і вас би кинули на призволяще... без допомоги і лікування?

п.с. ви хоч зрозуміли про що я писала?

то де так?
в папуасії чи зімбабве?
   
Re: Эвакуация

Чому не везуть в Кривий Ріг?

Там і лікарні є і персонал. І народ не буде бузити проти своїх карантинників-земляків.

В той же час Кривий Ріг місто не велике. Не дай Бог що, можна ізолювати, контролювати і недопустити розповсюдження інфекції далі.

А під Києвом чи Львовом чи ще яким містом-мільонником, то зробити буде значно важче.

ЧОМУ НЕ В КРИВИЙ РІГ ВЕЗУТЬ МЕШКАНЦІВ КРИВОГО РОГУ????!!!!

я так понимаю, порохоботящий сепарок?  :X

а такое отношение к Кривому Рогу именно через зеленского?  :facepalm1:
   
Re: Эвакуация

тут подумалось.... кацапня бы за своих глотки бы поперегрызала,

а наши, в особенности порохошобла, готовы минимум откреститься
   
Re: Эвакуация

а такое отношение к Кривому Рогу именно через зеленского?
Кацапський баран "не помітив", що більшість евакуйованих саме з кривого рогу.
   
Re: Эвакуация

Кацапський баран "не помітив", що більшість евакуйованих саме з кривого рогу.

и хуле это должно означать, кацапский баран сможет прояснить?
   
Re: Эвакуация

тут подумалось.... кацапня бы за своих глотки бы поперегрызала
та ні
   
Re: Эвакуация

тут подумалось.... кацапня бы за своих глотки бы поперегрызала

Тут подумалось... А ти чиїх будеш?
   
Re: Эвакуация

я так понимаю, порохоботящий сепарок?  :X

а такое отношение к Кривому Рогу именно через зеленского?  :facepalm1:

Саме Кривий Ріг, бо більше половини евакуйованих саме з Кривого Рогу.  Ніякої політики!

Чи хай земляки десь по чужині вештаються, а в рідне место не лізуть?
   
Re: Эвакуация

ну де той лытак?\
   
Re: Эвакуация

Саме Кривий Ріг, бо більше половини евакуйованих саме з Кривого Рогу.  Ніякої політики!

Чи хай земляки десь по чужині вештаються, а в рідне место не лізуть?

согласно такой логики, крым просто собрал монатки и попездовал в кацапстан
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія