Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Командувач Сил ТрО ЗСУ Юрій Галушкін закликає бійців здати видану їм зброю...

 Є один чіткий критерій, який відрізняє вільну людину від раба:

 - вільна людина озброєна.

 Заперечують цей факт або владні посіпаки, або раби - їм спокійніше серед безпорадних.

 
   
Тро  яка не на фронті, зараз непотрібна вже

Може стати потрібною будь-якої миті. Я не їбу зраду, але на фронтах різне буває.
   
Я тобі скажу так: війна потребує професіоналізму. Аматорство на війні смертельно небезпечне. І думати, що з ружжом можна протистояти регулярній армії - ознака розумової недостатності.

ЗІ Питання вільного володіння зброєю в мирний час - зовсім інше питання.
А хто каже про ружжо?  Я хочу десь купити , щось з противотанкового озброення. Хай лежить істи не просить,зате спокійний буду, що Буча не повториться.  А коли не помирати , то все одно день втрачати.  Я у вашої влади нічого не брав. А тут прийде якийсь пес , віддай зброю,  нах
   
Три мисливці-любителя з двома мисливськими рушницями, та 500 організованих бійців тер оборони з військовими напів-автоматичними чи автоматичними рушницями на Бучу, це дві великі різниці по кількості, якості та можливостям. Буча би не сталась, якщо би до приходу орків там була би тер оборона. Буча - це ціна заплачена за непідготовленість. І зараз цю непідготовленість намагаються повернути назад закликаючи здати зброю.
Коли заходить важка техніка навіть організованих 500 ТрОшників з безлімітними набоями до калашу нічого не зможуть, хіба що ціною життів пробратися у тил і розстрілювати вантажівки. Сказав А, говори й Б, треба тро надавати засоби протидії бронетехніці противника, інакше все до жопи.
   
а я не хочу.
І я не хочу, мені дідо купив кусок землі щоб я внукам передав, а не тікав.
   
Коли заходить важка техніка навіть організованих 500 ТрОшників з безлімітними набоями до калашу нічого не зможуть, хіба що ціною життів пробратися у тил і розстрілювати вантажівки. Сказав А, говори й Б, треба тро надавати засоби протидії бронетехніці противника, інакше все до жопи.

вот пусть и заходит, если всу не смогли сдержать. А в технике они не сидят 7х24. По хатам пойдут. Пешком.
   
А хто каже про ружжо?  Я хочу десь купити , щось з противотанкового озброення. Хай лежить істи не просить,зате спокійний буду, що Буча не повториться.  А коли не помирати , то все одно день втрачати.  Я у вашої влади нічого не брав. А тут прийде якийсь пес , віддай зброю,  нах

Я гн про ружжо. Я про аматорство.
   
Коли заходить важка техніка навіть організованих 500 ТрОшників з безлімітними набоями до калашу нічого не зможуть, хіба що ціною життів пробратися у тил і розстрілювати вантажівки. Сказав А, говори й Б, треба тро надавати засоби протидії бронетехніці противника, інакше все до жопи.
  Неправда.
  Навіть за добу  можна зробити дорогу непрохідною для важкої техніки.
  Втім, вирішальним фактором є масовість озброєння.
  Зайняти містечко і зайняти містечко переповнене озброєними людьми - це абсолютно різні обставини. ;)
   
Я гн про ружжо. Я про аматорство.
  Нє. То про дебілів. B-)
   
Я гн про ружжо. Я про аматорство.
Мое життя, моя земля, моя сім'я і мені вирішувати чи втікати чи помирати.  Ви за себе думайте, а я якось розберусь без ваших порад. Якщо кожен українець забере з собою на той світ танк з єкіпажем , чи БТР з десантом + пару ворогів, це достойний обмін. Героям СЛАВА!
   
Мое життя, моя земля, моя сім'я і мені вирішувати чи втікати чи помирати.  Ви за себе думайте, а я якось розберусь без ваших порад
(tu)
   
как-то трудно представить Бучу где-то в Техасе.
   
Ви навіть Бірюкова не хочете послухати

Тероборона на ЗУ, Житомірі має йти на роботу
А не стояти на БП

вооот. как-то не увидел этот пост сначала.

вот именно это я и имел в виду , когда писал "А более высокий уровень организации (фактически по армейскому образцу) несет такие издержки, что людям это будет мешать заниматься обычной повседневной деятельностью."

не надо пытаться усидеть одной жопой на двух стульях.
   
вільне володіння тзброєю в першу чергу вимагшає КУЛЬТУРИ володіння нею,а не пргосто любому дати поносити. от коли культуру привиють тоді і можна "не смітити де нема смітника".

як ви плануєте прививати цю культуру? Можете взяти приклад з НЗ де дітей вчать правовим нюансам ще з школи на іграшковій зброї.
   
>>вільне володіння тзброєю в першу чергу вимагшає КУЛЬТУРИ володіння нею,а не пргосто любому дати поносити. от коли культуру привиють тоді і можна "не смітити де нема смітника".

пока в бассейн воды не нальешь, плавать не научишься.
   
Байден знову і знову повторює як мантру що Джавелінів подарували в 10 разів більше ніж танків. Вірю. Але виникає  питання на яких складах воно гниє? Тому зброя має бути у народа, під контролем народа і для захисту українців.
   
Коли заходить важка техніка навіть організованих 500 ТрОшників з безлімітними набоями до калашу нічого не зможуть, хіба що ціною життів пробратися у тил і розстрілювати вантажівки. Сказав А, говори й Б, треба тро надавати засоби протидії бронетехніці противника, інакше все до жопи.

Важка техніка проходить, а за ними йдуть вантажівки та бензовози.
Дуже вразливі для стрілковки.
Це вже точно не буде просування 150км / добу.
   
Коли заходить важка техніка навіть організованих 500 ТрОшників з безлімітними набоями до калашу нічого не зможуть, хіба що ціною життів пробратися у тил і розстрілювати вантажівки. Сказав А, говори й Б, треба тро надавати засоби протидії бронетехніці противника, інакше все до жопи.

Зайти то вони може і зайдуть, а ось вийти вже не зможуть. Тим більше не будуть тижнями відкрито ходити по місту та гвавтувати дітей та жінок та сміху заради розстрілювати чоловіків. Буча би не сталась. Які можуть бути розмови сьогодні про здачу зброї після Бучі?
   
Важка техніка їздить в основному хорошими дорогами і ніхто не збирається її в лоб зупиняти стрілковкою. А от легка техніка що шастає для зачистки це мішень і є. І я думаю що після того що відбувається з чоловічим населенням в окупованих містах, то кожен з тих, хто зараз лежить в братській могилі з простріленими колінами - однозначно як би мав повторний вибір то волів би мати дома автомат і забрати за собою хоч одного орка. А орки якби знали про автомат у кожній хаті, то фіг би отак пхались з танцями і дондонами гвалтувати наших жінок. Тому всі теоретики роззброєння під час війни  йдуть визначеним москвою маршрутом.
І так для прикладу поміряйте відстань до Василькова з кордону і згадайте що там творилось в перші дні війни завдяки десанту. А потім поміряйте відстань з кордону до Луцька і Житомира і спробуйте там розказати що зброя їм вже не на часі.
   
Тому зброя має бути у народа, під контролем народа і для захисту українців.
Вона під контролем українців. Шляхом делегування відповідних повноважень обраним представникам влади - Президенту (Головнокомандувач ЗСУ) та Верховній Раді України. Є питання до них щодо виконання повноважень з контролю та видачі зброї Народу України?
   
Вона під контролем українців. Шляхом делегування відповідних повноважень обраним представникам влади - Президенту (Головнокомандувач ЗСУ) та Верховній Раді України. Є питання до них щодо виконання повноважень з контролю та видачі зброї Народу України?

делегування повноважень під час війни геноциду? :facepalm1:
   
делегування повноважень під час війни геноциду? :facepalm1:
Так. Законодавством України не передбачене пряме народовладдя під час війни. Все державне керування продовжують виконувати центральні та місцеві органи влади згідно чинного законодавства.

Так є зауваження щодо того, як Головнокомандувач здійснює контроль зберігання та розподілення зброї через доручення відповідним керівним органам?
   
Вона під контролем українців. Шляхом делегування відповідних повноважень обраним представникам влади - Президенту (Головнокомандувач ЗСУ) та Верховній Раді України. Є питання до них щодо виконання повноважень з контролю та видачі зброї Народу України?

есть вопросы и претензии (см. выше)

ты там уже объявления о записи желающих стать участниками подполья уже развесил на столбах, кстати?
   
ты там уже объявления о записи желающих стать участниками подполья уже развесил на столбах, кстати?
Ти просиш на відкритому ресурсі написати плани щодо підпільної боротьби проти окупантів? Чергова консерва?
   
есть вопросы и претензии (см. выше)
Генштабу видніше.
   
Ти просиш на відкритому ресурсі написати плани щодо підпільної боротьби проти окупантів? Чергова консерва?

учти, гандон, после освобождения территорий, включая юг, тебя найдут обязательно.
   
Вона під контролем українців. Шляхом делегування відповідних повноважень обраним представникам влади - Президенту (Головнокомандувач ЗСУ) та Верховній Раді України. Є питання до них щодо виконання повноважень з контролю та видачі зброї Народу України?
Я нікому нічого не делегую, Я не маленьке дитя, можу сам приймати рішення. Ти , чоловіче, маешь зрозуміти,   бажання бути з тобою в одній громаді нема ніякого , жити по твоїм законам я не хочу і не буду.
 Я ПРОСТА ЛЮДИНА, НАЩАДОК БОГІВ, ЖИВУ НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ,   а ти розберись хто ти е?  Не треба мені закони придумувати, ограничувати , я в тебе і твоеї Ради нічого не брав, не обирав і діла мати з нею не хочу. Якщо вас цікавлять якісь питання пишіть в лічку, або дійдемо згоди тут на УП.
   
делегування повноважень під час війни геноциду? :facepalm1:

Зауваження слушне.
Якщо ВР прийняла постанову про визнання геноциду.
То народу має бути надана інструменти для боротьби з ним.
І не треба казати що таким інструментом є ЗСУ - геноцид передбачає не винищення ЗСУ, а винищення народу.
   
Так. Законодавством України не передбачене пряме народовладдя під час війни. Все державне керування продовжують виконувати центральні та місцеві органи влади згідно чинного законодавства.

Так є зауваження щодо того, як Головнокомандувач здійснює контроль зберігання та розподілення зброї через доручення відповідним керівним органам?

подивився на IP цього дописувача IP/Host: ---.berdyansk.net  ;o
Бердянськ - це тимчасово окупована територія... ну то стало зрозуміло чому така агітація за обезброєння ТрО.
   
жити по твоїм законам я не хочу і не буду.
Мої закони це закони України, згідно яких ти делегував повноваження керування державою Президенту та Верховній Раді. Вони керують державою під час війни, Головнокомандувач разом із Генштабом віддають накази ЗСУ включно із Теробороною.
   
Бердянськ - це тимчасово окупована територія... ну то стало зрозуміло чому така агітація за обезброєння ТрО.
Так, всі, хто в тимчасовій окупації - ватні нелюди, тепер і моя черга це чути та читати.
   
как-то трудно представить Бучу где-то в Техасе.

не Техас але:
   
подивився на IP цього дописувача IP/Host: ---.berdyansk.net  ;o
Бердянськ - це тимчасово окупована територія... ну то стало зрозуміло чому така агітація за обезброєння ТрО.

он еще до войны был ОЧЕНЬ обеспокоен возможностью появления неорганизованного спонтанного вооруженного сопротивления рашистам.
   
Так, всі, хто в тимчасовій окупації - ватні нелюди, тепер і моя черга це чути та читати.

не все, а такие, как ты.
   
Так, висновок зробив виключно за місцем проживання, але мав на увазі саме мене.
   
Читала історії і від наших виживших, і від кацапів.
Найгірше що сталось з оброєними, що стріляли,  їх вбили в бою, а не катували тижнями і зрештою застрелили.

А є історії і відносно щасливі - це коли кацапи полізли мародерити і ті, хто стріляли, відігнали їх на час достатній щоб люди могли втікти і далі вийти з окупованої території.
   
кто-то уже писал что это было требование сделать оружейки и хранить оружие там? а то лень 5 страниц срача читать
   
Ще на першій сторінці, але тут зрадофільство та дискредитація ЗСУ.
   
Мої закони це закони України, згідно яких ти делегував повноваження керування державою Президенту та Верховній Раді. Вони керують державою під час війни, Головнокомандувач разом із Генштабом віддають накази ЗСУ включно із Теробороною.
Ні чоловіче, це ЗАКОНИ РАДЯНСЬКОЇ УКРАЇНИ, проти ВАШИХ РАД і КОЛГОСПІВ, мої предки і родичі воювали довгі роки.   Ти мене не чуеш, більшість твоїх законів насильницькі, загарбницьки , спрямовані на повне знищення індивідуальності, проти ЛЮДИНИ. В твоїх ЗАКОНАХ навіть юр. поняття ЛЮДИНИ відсутне, при цій Владі навіть народжуються поневоленнеми ГРОМАДЯНАМИ з ярмом податків, обов'язків, ЗАКОНІВ.  Хто ти такій , щоб диктувати мені свої ЗАКОНИ?  Раб народжуе раба, Вільна ЛЮДИНА  ВІЛЬНОГО.

Останнє редагування: 22 квітня 2022 13:48:45 від OlegRivne
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія