Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

То й іншим цікаво
https://deepstatemap.live/#12/46.7875/32.3518
Угу, і біля Давидов Брода зміни. Розумію, що будуть там важкі бої
   
То й іншим цікаво
https://deepstatemap.live/#12/46.7875/32.3518
Так... Дебело русню посунули Посад-Покровське - це на половині дороги з Миколаєва до Херсону.
   
Что-то ожесточенное, пишут, происходит под Каховкой.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Что-то ожесточенное, пишут, происходит под Каховкой.

Дать бы ремня всем учителям географии... До единого. За десятилетия халтуры.
Под Каховкой....
Итак на нервах...
Под Каховкой.
"Возможно, война последний шанс Господа обучить нас географии".
Нас должны интересовать слова, названия: Снигиревка, Берислав.
Внимание на а Высокополье и Великую Александровка. Если в двух последних враги побегут, значит скукоживается их плацдарм на правом берегу Днепра.
В нем две естественные части, разделенные рекой Ингулец. Которая, кстати, самая меандрирующая река в Европе.
Так вот. Западная часть, условно Херсонская. Имеет коммуникацией через Днепр Антоновский мост. Восточная часть - дамбу Каховской ГЕС. Идёт борьба на правом берегу.
Каховка - на левом берегу. Очень тыловой город. Или прифронтовой в тылу у оккупантов.
Если там идёт бой, то это какие-то чудеса. Может, они нашли нашу дрг, о которой писали?
   


Дай Боже,  щоб так і  було....
   
   
https://t.me/lachentyt/12637
це державне зерно чи агрофірм? якщо приватне і можливо вже продане, то можливо домовилися, щоб його вивезти за призначенням.
якщо державне, то пистять.
   
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

це державне зерно чи агрофірм? якщо приватне і можливо вже продане, то можливо домовилися, щоб його вивезти за призначенням.
якщо державне, то пистять.

Там було кілька агропідприємств з російським капіталом, здається.
   
Там було кілька агропідприємств з російським капіталом, здається.
а, в цих не вкрадуть. наші вeликі агрохолдінги теж домовляться. віджати можуть державне чи в дрібних фермерів. а дрібні фермери навряд чи його тримають в себе після збирання.
   
Там було кілька агропідприємств з російським капіталом, здається.

Как бы не все большие.

Перевалка морская вся была под ними.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

а, в цих не вкрадуть. наші вeликі агрохолдінги теж домовляться. віджати можуть державне чи в дрібних фермерів. а дрібні фермери навряд чи його тримають в себе після збирання.

Вони навіть через Крим загнали техніку сіяти замість пошкодженої.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

ну і як там наш контранаступ?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

ну і як там наш контранаступ?

Триває, отримали плацдарм на іншому березі Інгульця, далі буде видно.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

А що далі буде видно? Дати їм підтягнути резерви і уже стандартно плакати що ми от на раз би ,але потрібні супер вундервафлі?  Це я без злорадства. Просто уже перетворилось в певний алгоритм.
   
А що далі буде видно? Дати їм підтягнути резерви і уже стандартно плакати що ми от на раз би ,але потрібні супер вундервафлі?  Це я без злорадства. Просто уже перетворилось в певний алгоритм.
нормальний же алгоритм.
працюючий.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

А що далі буде видно? Дати їм підтягнути резерви і уже стандартно плакати що ми от на раз би ,але потрібні супер вундервафлі?  Це я без злорадства. Просто уже перетворилось в певний алгоритм.

Скільки є сил, на стільки і атакуємо. Диванним воякам з Аргентини не зрозуміти.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

нормальний же алгоритм.
працюючий.

Для кацапів працюючий, ну і нам  під плач щось дають. Тільки зараз буде видно чи є шанси звільнити південь , проба пера так би мовити, чи навіть з відносно меншими силами від кацапів про південь потрібно забувати, бо після Донбасу вони ж наженуть війська туди.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Скільки є сил, на стільки і атакуємо. Диванним воякам з Аргентини не зрозуміти.

Та я нічого і не кажу.. може ті системи залпового вогню і допоможуть , але і заплющувати очі не хочу, від того легше нікому не стане. Дай бог нашому теляті того вовка з'їсти.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Та я нічого і не кажу.. може ті системи залпового вогню і допоможуть , але і заплющувати очі не хочу, від того легше нікому не стане. Дай бог нашому теляті того вовка з'їсти.
Пидар ты
   
Та я нічого і не кажу.. може ті системи залпового вогню і допоможуть , але і заплющувати очі не хочу, від того легше нікому не стане. Дай бог нашому теляті того вовка з'їсти.

та ми все вмремо, все піzzdець як пропало, полземо до кладовища.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Та я нічого і не кажу.. може ті системи залпового вогню і допоможуть , але і заплющувати очі не хочу, від того легше нікому не стане. Дай бог нашому теляті того вовка з'їсти.

Ну приїжджай, тебе вже чекають.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Та я нічого і не кажу.. може ті системи залпового вогню і допоможуть , але і заплющувати очі не хочу, від того легше нікому не стане. Дай бог нашому теляті того вовка з'їсти.
съесть врятли
но выебать можно
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ми були досить ефективні у стримувані ворога поки він був розпорошений за рахунок "партизанської" тактики, ми відносно ефективні у стримувані кацапів на Донбасі, правда, поки що проти лому
 концентрованих сил іще не придумали нашого прийому, можливо, дійсно, нові озброєння в цьому допоможуть. Ну і в контраатакуванні особливих успіхів не бачу. Під харковом усе зупинилось як  тільки вони підтягнули резерви, зараз побачимо як буде на півдні.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Пидар ты

Ні, це просто означає що потрібно готувати нову тактику, що, можливо в найближчому майбутньому  не будемо мати паритети сил і потрібно подовжувати тими прийомами в яких наша сила, щоб не дати їм там закріпитись.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ми були досить ефективні у стримувані ворога поки він був розпорошений за рахунок "партизанської" тактики, ми відносно ефективні у стримувані кацапів на Донбасі, правда, поки що проти лому
 концентрованих сил іще не придумали нашого прийому, можливо, дійсно, нові озброєння в цьому допоможуть. Ну і в контраатакуванні особливих успіхів не бачу. Під харковом усе зупинилось як  тільки вони підтягнули резерви, зараз побачимо як буде на півдні.

Під Харковом нічого не зупинилося, перемололи контратаку від кацапів і відновили наступ.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Під Харковом нічого не зупинилося, перемололи контратаку від кацапів і відновили наступ.
ему просто очень хочется
"кушать не может"
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Пидар ты

+100
Стурбований (с)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Під Харковом нічого не зупинилося, перемололи контратаку від кацапів і відновили наступ.

Ну тоді чудово. Просто реально останнім часом не чув про визволення нових населених пунктів.
Але це не відміняє того факту що до паритету сил партизанщина на окупованих територіях повинна бути. Не дати їм закріпитись там, вони просто тупо повинні боятись.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ну тоді чудово. Просто реально останнім часом не чув про визволення нових населених пунктів.
Але це не відміняє того факту що до паритету сил партизанщина на окупованих територіях повинна бути. Не дати їм закріпитись там, вони просто тупо повинні боятись.

б***ь, тобі вранці немає що робити, ніж як писати в стилі Кепа Очевидність?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

***ь, тобі вранці немає що робити, ніж як писати в стилі Кепа Очевидність?

кеп то я кеп,але багато було партизнащини на донбасі? Так,підірвали ватажків,а різних ментів,службовців,бази постачання? це ж наша сильна сторона,диверсійні групи повинні день і ніч там щось підривати,от припелась нова адміністрація з криму,чому їм усіх не покоцати.
   
мій братан виїхав в румінію , потім в бельгію  (там в теробороні ), телефонував , казав щоб я поменше тєлік дивився  і не боявся , бо він дивиться і пьє  пігулки від нервів і тиску і не спить
я йому відповів що  від нервів і тиску  і безсоння  допомагає облаштовування шанців і фіз робота взагалі  , ві  обрав перше  ;)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

мій братан виїхав в румінію , потім в бельгію  (там в теробороні ), телефонував , казав щоб я поменше тєлік дивився  і не боявся , бо він дивиться і пьє  пігулки від нервів і тиску і не спить
я йому відповів що  від нервів і тиску  і безсоння  допомагає облаштовування шанців і фіз робота взагалі  , ві  обрав перше  ;)

Як можна бути в теробороні в Бельгії?
   
Як можна бути в теробороні в Бельгії?

це стьоб зі сторони HSM над родичем
   
Як можна бути в теробороні в Бельгії?
як як,тримає фронт на більгійщині
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

А що далі буде видно? Дати їм підтягнути резерви і уже стандартно плакати що ми от на раз би ,але потрібні супер вундервафлі?  Це я без злорадства. Просто уже перетворилось в певний алгоритм.
Так по иншому й не може бути. Украiнский удар, потiм рашистський контрудар. Витримуемо. Йдемо далi. Ця вiйна на довго. Ворог злий, впертий та пiдступний. Чи ви гадали що вони вiд одного удару побiжуть до владивостока? Такого не буде.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

это Николаевка возле Новой Каховки?!!!!

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

бля!!!! там действительно говорится про Бериславский район!!!  X(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія