Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лендліз коли конгрес підпише?

Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Чому ж тоді не вистачає? Адже для нього ця війна, це гра ва-банк, на відміну від так званого Заходу. Чи він і інші таки розраховують з кацапами домовитись після війни?


бо треба не багато а овердохуя..
з європи майже все вже зачистили старі пікапи
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Валерій Маркус писав що пікапи брали в Лівії
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

грубо на 500 000 війска - 100 000 авто
це якщо бещ втрат
50 000 * 100 000 = 5 000 000 000 дол
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

бо треба не багато а овердохуя..
з європи майже все вже зачистили старі пікапи

Я не знаю що таке овердохуя, але я читав що деякі українці везли налом по 30-40 лімонів. А це 1000 нових пікапів. Тобто для олігархів скинутись на 10 - 20 тисяч нових пікапів це не проблема, я так думаю.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

грубо на 500 000 війска - 100 000 авто
це якщо бещ втрат
50 000 * 100 000 = 5 000 000 000 дол

Не всі у війську їздять на пікапах. Дехто "катається" на танках, БМП, БТР і т.д.
Та й 50 000 за пікап це забагато. Потрібна найдешевша коплектація з 4Х4 і правильною кабіною. Все одно пікап довго на війні не проживе.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Я не знаю що таке овердохуя, але я читав що деякі українці везли налом по 30-40 лімонів. А це 1000 нових пікапів. Тобто для олігархів скинутись на 10 - 20 тисяч нових пікапів це не проблема, я так думаю.
за чужі гроші так легко все купити.як і розпоряджатися що купити. Це безвідносно чиї і скільки,просто тут на форумі класична тенденція-все просто коли чуже. а свого? ось тут проблеми.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

за чужі гроші так легко все купити.як і розпоряджатися що купити. Це безвідносно чиї і скільки,просто тут на форумі класична тенденція-все просто коли чуже. а свого? ось тут проблеми.

Я з тобою повністю згоден. Чужі гроші витрачати легко. Я просто хочу трохи конструктиву. Ті хто тут вимагає від Заходу на Захід вплинути не можуть, а у себе в Україні таки трохи можуть вплинути.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Не всі у війську їздять на пікапах. Дехто "катається" на танках, БМП, БТР і т.д.
Та й 50 000 за пікап це забагато. Потрібна найдешевша коплектація з 4Х4 і правильною кабіною. Все одно пікап довго на війні не проживе.

Найпростіше - то HMMWV ,брати у Штатів. Навіть старі, в нас вони послужать. Плюс КрАЗ запустити, там випускати.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Плюс КрАЗ запустити, там випускати
Де його запускати? В сєкрєтних карпатських підземеллях?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ось гарна стаття з поясненнями для істеричок-зрадофілів, що крики про 'навмисне затягування війни" - це маячня і робота на кацапську пропаганду.

Цитувати
Є така думка, що надання Сполученими Штатами лише чотирьох пускових установок M142 HIMARS – це зовсім ніщо. Та й взагалі, міжнародної допомоги “мало”. Але ця думка хибна. І ось чому.

....
Чотири HIMARSи – це лише перший транш.

Потрібно побудувати логістику, визначити потреби та тактику застосування, витрату ракет. Пам’ятаєте як ми казали «всього 18 M777?..». Станом на зараз офіційно лише США передали 108 гаубиць. І буде ще. Процес триває.

Слід зазначити, що чотири пускові установки, при постійному забезпеченні ракетами можуть із запасом покрити весь північно-східний фронт. Навіть один HIMARS може наробити лиха окупантам якщо його повноцінно забезпечити.

Як висновок, хоч нам здається, що 4 установки це мало, ми навіть не уявляємо який великий процес за цим стоїть. І потенціал цих чотирьох HIMARSів є більшим, ніж здається на перший погляд…
https://novynarnia.com/2022/06/08/himarsy-jdut-do-nas-povilno-yih-zamalo-chomu-cze-ne-zovsim-tak/

Читати всім істеричкам, зрадофілам і не вестися на маячню кацапських пропагандонів.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Пам'ятаєте тему з клістронами?
Тут Офіс генпрокурора повідомляє:
Комплектуючі засобів ППО передано для відновлення української техніки
За принципової позиції прокурорів Офісу Генерального прокурора суд передав оборонному підприємству високотехнологічні прилади, які не виготовляються в Україні та є однією з основних складових зенітно-ракетних комплексів - клістрони.
Вони були вилучені у ході досудового розслідування кримінального провадження в осіб, які незаконно ввезли їх на територію України та планували продати оборонним підприємствам за завищеною вартістю.
Слід зазначити, що ці клістрони у 2021 році були викрадені в одній із військових частин Російської Федерації, а їх вартість складає сотні тисяч доларів США.
"Викрадені в одній із військових частин РФ". Для ППО ПС ЗСУ. Були злапані на кордоні під час спецоперації з переправлення в Україну. Рік десь валялися. І тут нарешті у Венедіктової сподвиглися.
А що там із тими, хто переправляв? Посодють?..

Переніс сюди, щоб не засмічувати.
Клістрон - електровакуумна лампа. А отже у неї є катод. Ресурс катода кілька тисяч годин. Так що це витратний матеріал, і багато їх не буває. Особливо враховуючи що виготовляються вони тільки в кацапії і так просто їх не отримати.
Виходячи з вищесказаного, ті з прокурорів, хто затіяв цю справу вже повинні бути прикопаними в посадці за законами воєнного часу.
Чому цього не сталось і чому Венедіктова на своєму місці?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Скоро вже повинен вийти документ який має регулювати технічні питання лендлізу , механізми поставки і фінансування

На нього відводилось 60 днів
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Скоро вже повинен вийти документ який має регулювати технічні питання лендлізу , механізми поставки і фінансування

На нього відводилось 60 днів

Скоро - це через місяць?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Скоро вже повинен вийти документ який має регулювати технічні питання лендлізу , механізми поставки і фінансування

На нього відводилось 60 днів

60 минимум? цікаво, до парламентских каникул хоть дотянут? судя по всему, таки смогут.
или вже на после выборов?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

То коли, з серпня чи з листопада?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Сивий7 червня 2022 23:14:44
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

То коли, з серпня чи з листопада?
позвони свому конгресмену і дізнайся. ЧСи ти в ангілйській навіть "нє со словарьом"?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

То коли, з серпня чи з листопада?

у листопади выборы, потом Гэ20...
зачем торопиться
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Не було останнім часом якихось новин щодо лендлізу?

Не пізніше, ніж через 60 днів з дня набрання чинності цього Закону Президент встановлює прискорені процедури для доставки будь-яких предметів оборони, позичених або орендованих уряду України

60 днів минуло, новин не бачив. Бачив лише російську ІПСО "лендліз - фікція"
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Тим, хто все ще сильно переймається лендлізом, я б рекомендував прослухати оце:



Там все чітко, без сопель і рожевих окуляр
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Не всі у війську їздять на пікапах. Дехто "катається" на танках, БМП, БТР і т.д.
Та й 50 000 за пікап це забагато. Потрібна найдешевша коплектація з 4Х4 і правильною кабіною. Все одно пікап довго на війні не проживе.

Реальна ціна пікапу для війни - 5-8 штук баксів.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Тим, хто все ще сильно переймається лендлізом, я б рекомендував прослухати оце:

https://youtu.be/lFE68t6p0hg
Там все чітко, без сопель і рожевих окуляр

Ілларіонов - агент ФСБ, от його точно не варто слухати
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

та всьо уже понятно с этим лендлизом.

теперь какое-то время Рамштайны и "коалиция 50 стран" побудут в трендах
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Є така думка, що наші спробують вдарити на півдні раніше Ленд ліза


   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

 Білому домі уточнили, чи вже застосовують ленд-ліз для України
"ЄВРОПЕЙСЬКА ПРАВДА" — ЧЕТВЕР, 14 ЛИПНЯ 2022, 13:17
43541
8Додати у вибране
У Білому домі розповіли, що зараз Україна продовжує отримувати військову допомогу у рамках програм, які не передбачають повернення коштів за отриману допомогу, а ленд-ліз почне застосовуватися пізніше.

Про це повідомляє "Голос Америки", пише "Європейська правда".

https://www.pravda.com.ua/news/2022/07/14/7358075/

действительно,  зачем торопиться
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

У Білому домі розповіли, що зараз Україна продовжує отримувати військову допомогу у рамках програм, які не передбачають повернення коштів за отриману допомогу, а ленд-ліз почне застосовуватися пізніше.
Ага, коли хуйло роздовбає пів країни.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Білому домі уточнили, чи вже застосовують ленд-ліз для України
"ЄВРОПЕЙСЬКА ПРАВДА" — ЧЕТВЕР, 14 ЛИПНЯ 2022, 13:17
43541
8Додати у вибране
У Білому домі розповіли, що зараз Україна продовжує отримувати військову допомогу у рамках програм, які не передбачають повернення коштів за отриману допомогу, а ленд-ліз почне застосовуватися пізніше.
Про це повідомляє "Голос Америки", пише "Європейська правда".

https://www.pravda.com.ua/news/2022/07/14/7358075/

действительно,  зачем торопиться

Знову зрадойобиш?  :punish:

Це значить, що у США зараз ще є кошти з інших програм для допомоги України, коли ці кошти закінчаться, тоді можна буде використовувати гроші по програмі ленд-лізу.
І ніякої зради тут немає.

А от твоя спроба постійно зрадойобити викликає підозру, що ти кацапський ІПСОшник.  :bueee:
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

А пакет в "40 млрд" який зараз використовується - це не ленд-ліз?

Вже чверть року пройшло, а так досихпір ніхто не зрозумів і не розуміє, що малося на увазі під ленд-ліз  :lol:
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

А пакет в "40 млрд" який зараз використовується - це не ленд-ліз?

Наша пісня гарна й нова, починаймо її знову...
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Наша пісня гарна й нова, починаймо її знову...

Ну раз на УП з'явилася статейка, значить мало хто знає, а хто знає - то той в багатьох моментах помиляється  8-)
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

А пакет в "40 млрд" який зараз використовується - це не ленд-ліз?
Вже чверть року пройшло, а так досихпір ніхто не зрозумів і не розуміє, що малося на увазі під ленд-ліз

Якщо нема бажання розібратись, то і року не вистачить.
40 млрд (з яких на військову допомогу - 20) діють до 30.09
Новий фінансовий рік (з ленд-лізом) починається з  1 жовтня.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

А пакет в "40 млрд" який зараз використовується - це не ленд-ліз?

нет
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

А пакет в "40 млрд" який зараз використовується - це не ленд-ліз?

Вже чверть року пройшло, а так досихпір ніхто не зрозумів і не розуміє, що малося на увазі під ленд-ліз  :lol:

Ні, 40 млрд це НЕ ленд-ліз, це додатковий пакет допомоги до кінця поточного бюджентого року.
Ленд-ліз це окремо від 40 мільярдів. Саме про це і йшла мова в статті, що ще не використали ці 40 мільярдів, а дарквокер відразу почав зрадойобити.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Знову зрадойобиш?  :punish:

Це значить, що у США зараз ще є кошти з інших програм для допомоги України, коли ці кошти закінчаться, тоді можна буде використовувати гроші по програмі ленд-лізу.
І ніякої зради тут немає.

А от твоя спроба постійно зрадойобити викликає підозру, що ти кацапський ІПСОшник.  :bueee:

одно другому что, мешает ?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

одно другому что, мешает ?

 :facepalm1:
Це як у тебе є бак бензину (40 мільярдів) і причеп з бочкою (лендліз).
Поки у тебе є бензин в баку не має жодного сенсу переключатись на бочку в причепі, швидкість авто від того ніяк не зміниться.

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

:facepalm1:
Це як у тебе є бак бензину (40 мільярдів) і причеп з бочкою (лендліз).
Поки у тебе є бензин в баку не має жодного сенсу переключатись на бочку в причепі, швидкість авто від того ніяк не зміниться.

А що, правда 40 мільярдів ?
А не 6 ?
По крапелиночці, по крапелиночці, аби не зовсім здохли й побільше чоловіків повбивало й війна щоб була й щоб ця срана Україна більше взагалі не піднялася.
Поки Саліван з Єрмаком тьорочкі мутять.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

:facepalm1:
Це як у тебе є бак бензину (40 мільярдів) і причеп з бочкою (лендліз).
Поки у тебе є бензин в баку не має жодного сенсу переключатись на бочку в причепі, швидкість авто від того ніяк
 не зміниться.
:facepalm1:
це як у меня есть фронт  где катастрофически не хватает зброи , я готов её получать хоть из баков  хоть из бочек
а не ждать пока бак опустеет, а потом ждать волокиты с переключением на бочку.

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

:facepalm1:
це як у меня есть фронт  где катастрофически не хватает зброи , я готов её получать хоть из баков  хоть из бочек
а не ждать пока бак опустеет, а потом ждать волокиты с переключением на бочку.

І не просто чекати, а з ростановочкою, повільненько, неспішненько.
ну там щоб встигли за Збруч відідйти.
ОТОДІ ЯК ЗАПРРРАЦЮЄ !!!
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

А що, правда 40 мільярдів ?
А не 6 ?
По крапелиночці, по крапелиночці, аби не зовсім здохли й побільше чоловіків повбивало й війна щоб була й щоб ця срана Україна більше взагалі не піднялася.
Поки Саліван з Єрмаком тьорочкі мутять.

 :facepalm1:
Ти ще скажи, що це США затіяли війну проти РФ і хочуть руками українців повбивати мирних росіян і посварити два братніх народи.
І буде повна картина намалювана кацапською пропагандою.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія