Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Відбір Євро 2020. 21:45 Україна-Сербія. Україна-Люксембург :warning2:

Бомбезное интервью Романа Зозули, советую посмотреть. На одном дыхании

И про волонтёрское, и о продажных судьях, просто о жизни в Испании. Альбасете его обожает, каждый второй в его футболке, или с нашим флагом


   
Кстати, шикарный гол вчера забил

   
бріолін зарєшал на останніх хвилинах :-)o
   
21:45 Завершен
 Португалия
3 - 1
Швейцария
   
Re: Відбір Євро 2020. 21:45 Україна-Сербія. Україна-Люксембург  :warning2:

бріолін зарєшал на останніх хвилинах :-)o
слід йому віддати належне-грає як лідер всюди і старається на всі 100 та багато вирішує.не то,що його візаві-гном з барси.Той грає тільки в лізі і з ліганесами.І навіть не то важливе,а лідерські якості-не тягне команду коли їй не іде.Просто" зникає" з поля і морально не підтримує своїх гравців.
 Всетаки характер багато чого значить в командних видах.
   
Йопт, Роналду третьим голом запорол мне ставку на точній счет!  8-:
Правда ставка на пенальти и вторая на гол Швейцарії сработали.
   
слід йому віддати належне-грає як лідер всюди і старається на всі 100 та багато вирішує.не то,що його візаві-гном з барси.Той грає тільки в лізі і з ліганесами.І навіть не то важливе,а лідерські якості-не тягне команду коли їй не іде.Просто" зникає" з поля і морально не підтримує своїх гравців.
 Всетаки характер багато чого значить в командних видах.
что ты несешь? :facepalm1:
столько матчей сколько он в одиночку зарешал в этом году никому и близко не снилось.

   
Re: Відбір Євро 2020. 21:45 Україна-Сербія. Україна-Люксембург  :warning2:

что ты несешь? :facepalm1:
столько матчей сколько он в одиночку зарешал в этом году никому и близко не снилось.
я розумію мессіглорів.але факти говорять за себе.мессі не лідер,він сам може вирішити матч у лізі,але у збірній чи на міжнародному рівні навіть з барсою його коефіцієнт вирішалова набагато менший ніж у рона. Месі гравець однієї команди,а рон ВСЮДИ грає на свому високому рівні.Так- обоє обдаровані і кращі в свой віковій категорії(я взагалі не розумію "дітей",що кричать про генія.інопланетянин а  чи ще якісь суперлятиви на рахунок любого гравця в розрізі РОКІВ розвитку футболу.) Як можна порівнювати скажімо леонідаса з пеле,меаццу(с) з баджо,стабіле з марадонною чи вальтера з мюллером та еусебіо з роландо? не говорячи про визначенся всяки-х кращих в історії і т.д. Адже грали вони в різні епохи не тільки розвитку тактики і техніки гри,а в різні епохи бутс,ваги мячів,станів полів,медитчного забезпечення і знань фізілогії людини під нагрузками.Не говорячи про тренінги і процеси відновлення.Це так само як визначати кращого композитора-вівальді чи баха,а може бетховена чи верді чи сучасних какафоністів.Тому любителям бійки між гномом і бріоліном просто помовчати і поцікавитися тим,де ,коли і в яких умовах грали попередники і зрозуміти-можна визначати кращих ВИКЛЮЧНО в часових рамках-приблизно 20 років ,не більше(два покоління)
   Обоє вищеобговорювані реально кращі в своїй віковій групі і дуже різні у кращих і не дуже сторонах футбольного життя В КОМПЛЕКСІ.Тому не треба шукати чим вони кращі,а краще пошукати ЧОМУ вони не кращі в тих чи інших футбольних функціях.

Останнє редагування: 6 червня 2019 03:36:25 від cynic
   
Португальский ФК «Бенфика» будет принимать криптовалютные платежи
17:13   

ФК «Бенфика» из Португалии подписал соглашение о партнерстве с криптовалютным проектом UTRUST. Благодаря этому пользователи смогут платить за билеты в крипте. Руководство футбольного клуба заявляет о том, что это позволит «развивать электронную коммерцию и увеличивать аудиторию поклонников».

Отметим, «Бенфика» – одна из популярнейших футбольных команд в Португалии. На данный момент у нее свыше 7 000 000 поклонников в соцсетях. Футбольный клуб 37 раз выигрывал в Primeira Liga.

Гендиректор UTRUST также прокомментировал новое партнерство:

«Для UTRUST и криптовалютного сообщества в целом подписание соглашения с ФК №1 в Португалии – новая веха развития. Благодаря этому у поклонников появится возможность совершать платежи в криптовалюте».
   
Как стало известно "Динамомании", сегодня беларуский специалист Александр Хацкевич подписал с "Динамо" новый контракт.
Его предыдущее соглашение с киевским клубом истекло 31-го мая, после чего должна была состояться встреча президента "Динамо" Игоря Суркиса с тренером.
   
суркіси шкодують грошей на іноземного тренера :S
   
Как стало известно "Динамомании", сегодня беларуский специалист Александр Хацкевич подписал с "Динамо" новый контракт.
Его предыдущее соглашение с киевским клубом истекло 31-го мая, после чего должна была состояться встреча президента "Динамо" Игоря Суркиса с тренером.

 :lol:  :weep:
   
Как стало известно "Динамомании", сегодня беларуский специалист Александр Хацкевич подписал с "Динамо" новый контракт.
8-:

Це якийсь Мінськ-3, йопт.
   
На два роки.
   
бєлорускій спеціаліст :lol:
   
Футбольный клуб "Динамо" подписал новый контракт с 45-летним белорусским специалистом Александром Хацкевичем, который продолжит работать на должности главного тренера первой команды. Новое соглашение рассчитано на два года.

Напомним, Александр Николаевич возглавил киевское "Динамо" в июне 2017 года и с тех пор провел у руля первой команды ровно 100 официальных матчей, в которых "бело-синие" одержали 60 побед, 24 раза сыграли вничью и 16 раз проиграли. В 2018 году "Динамо" под руководством Хацкевича завоевало Суперкубок Украины.

Подписание нового контракта прокомментировал президент ФК "Динамо" Игорь Суркис:

- Хочу сразу сказать, что Александр работал в очень сложный период. Когда он был назначен главным тренером, мы договорились, что, учитывая ситуацию в стране, учитывая, что качественные, хорошие легионеры к нам ехать не хотят, огромное внимание должно было быть уделено нашей молодежи. Да, у нас не было титулов. Но то, о чем мы договорились, Александр выполнил. Он выполнил те задачи, которые я поставил ему на том этапе - внедрить в состав как можно больше молодежи.

В новом сезоне задачи стоят однозначные - попасть в Лигу чемпионов, бороться за чемпионство и Кубок, потому что "Динамо" уже три сезона не выигрывает титулы. Надеюсь, что те молодые ребята, которым Хацкевич доверял, отблагодарят его.

Александр Хацкевич:
- Не только на протяжении этих двух дней мы общались с президентом, в первую очередь, насчет будущего команды. Да, были у нас дискуссии, тяжелые моменты. В чем-то мы сходились, в чем-то пошли на уступки. Но самое главное - что разговор был конструктивным. Мы достаточно серьезно поговорили. Цели не меняются. У такого клуба как "Динамо" других задач, кроме побед, быть не может. Во всех соревнованиях, где мы участвуем, команда уже должна добиваться результата. Все - и болельщики, и тренеры, и футболисты, и президент клуба, соскучились по Лиге чемпионов. Я считаю, что эта команда уже может и должна выжать из себя максимум, чтобы порадовать Киев гимном Лиги чемпионов. Конечно, во всех турнирах задачи максимальные - вернуть чемпионство, борьба за Кубок и Суперкубок Украины.
   
вітаю шахту з черговими 2 чемпіонствами
   
С соседней ветки.  Фото говорит само за себя

   
вітаю шахту з черговими 2 чемпіонствами

Если останется Фонсека,  то да. А так еще есть фактор перестройки
   
   
Хацкевича снимут осенью после вылета из ЛЧ и первых потерь в ЧУ!

Потом опять новый тренер "дайте время" "нужно усиление" "молодежь сырая" - и по кругу

Глупо было думать что Джуниор в 60 лет может измениться. Это уже маразм!
   
Хацкевича снимут осенью после вылета из ЛЧ и первых потерь в ЧУ!

Потом опять новый тренер "дайте время" "нужно усиление" "молодежь сырая" - и по кругу

Глупо было думать что Джуниор в 60 лет может измениться. Это уже маразм!

яке ще ЛЧ? ;o
   
яке ще ЛЧ? ;o
https://www.youtube.com/watch?v=OtAisP7C9qY

Квалифая в смысле

Причем вангую что сразу - на первом же этапе!

А снимут осенью - где-то в сентябре-октябре когда в очередную яму попадут

В такое говно бей-беги в Европе только дуболомы какие-то играют из середняков Польши Чехии и Скандинавии!

Останнє редагування: 6 червня 2019 20:08:35 від Zhmen
   
Деградація "Динамо" продовжується.
   
Деградація "Динамо" продовжується.

х.з. для нашого чемпіонату навряд чи потрібно більше
   
А я за хацкевича
Нормально, молодежи доверяет , не ноет: купите бразильца

Супер

Как альтернативу хотелось бы Вернидуба
   
Мати Роналду пройшла крізь люте пекло – побої, приниження, аборт, спроба самогубства. Кріштіану народився лише дивом

https://football24.ua/overtaym_tag47/
   
А я за хацкевича
Нормально, молодежи доверяет , не ноет: купите бразильца

Супер

Как альтернативу хотелось бы Вернидуба

Никакой молодежи он не доверяет. Все это игра на публику и фикция

Цыганкова, Шепелева, Беседина и Бурду вытащил в основу Ребров

Миколенко заиграл только после того как мертвый Пиварич напривозил в десяти матчах осени - а потом травму получил. А так в запасе сидел бы

Шапаренко воспитывают через матч. Он не "борецца"

Бурда бы пошел в аренду если бы не уход Хачериди

Вместо прогрессирующего Цитаишвили ставят буратино Де Пену (подозреваю на Хац на откате)

Русина гнобили всю весну.

С покупкой Кадири -Алибеков уже без шансов

Попов будет сидеть под Кадаром пока не зачахнет

Весь шанс у молодежи заиграть - это если старички травмируются, причем одновременно
   
Никакой молодежи он не доверяет. Все это игра на публику и фикция

Цыганкова, Шепелева, Беседина и Бурду вытащил в основу Ребров

Миколенко заиграл только после того как мертвый Пиварич напривозил в десяти матчах осени - а потом травму получил. А так в запасе сидел бы

Шапаренко воспитывают через матч. Он не "борецца"

Бурда бы пошел в аренду если бы не уход Хачериди

Вместо прогрессирующего Цитаишвили ставят буратино Де Пену (подозреваю на Хац на откате)

Русина гнобили всю весну.

С покупкой Кадири -Алибеков уже без шансов

Попов будет сидеть под Кадаром пока не зачахнет

Весь шанс у молодежи заиграть - это если старички травмируются, причем одновременно
Вот да, Попова нужно наигрывать, он на ЧМ фейерит очень!
   


какие то знакомые числа :laugh:
   
Я,еще не уверен,но
пока Сурок будет в ЖОПОБЛОКЕ за життя или как оно там называется ...

я на стадион не ходок.
   
А я за хацкевича
Нормально, молодежи доверяет , не ноет: купите бразильца

Супер

Как альтернативу хотелось бы Вернидуба

 (tu)  :lol:
   
Дніпро всьо


Дніпро, який нині виступає в аматорському чемпіонаті, скоріш за все остаточно зникне з футбольної карти України.

Дніпро, який в минулому році відзначив 100-річний ювілей, з майже стовідсотковою імовірністю припиняє існування, інформує Footboom.


За інформацією видання, якщо Дніпро зникне з футбольної карти країни, частина гравців перейде до структури СК Дніпро-1, а іншим виконавцям буде надано статус вільних агентів.

Невідомою при цьому залишається доля тренерів, які працювали з командою – Олександра Поклонського, Володимира Багмута, Володимира Геращенка, Сергія Назаренка та Миколи Медина.

Сезон-2018/19 команда Олександра Поклонського провела в аматорському чемпіонаті, і посіла 5-е місце, набравши 33 очка в 22-х іграх.


   


Хацкевич: Мета Динамо незмінна – повернути чемпіонство, боротьба за Кубок та Суперкубок України

 :lol:  :weep:
   
Шахтар веде перемовини з Палмейрасом щодо придбання Артура Вітора.

Керівництво донецького клубу готове віддати за 21-річного вінгера бразильському клубу 10 мільйонів євро, повідомляє бразильське видання Bahiaco.


   
"Я сказала йому, що нічого не буде, але він не зупинився", – дівчина, яка звинуватила Неймара у згвалтуванні

 6 червня 17:51 

Наджила Тріндаде Мендес де Соуза розповіла про інцидент із зірковим форвардом ПСЖ та збірної Бразилії Неймаром.

За словами дівчини, вона спочатку погодилася зайнятися сексом з Неймаром, проте потім відмовилася, дізнавшись, що у футболіста немає презерватива. Після цього, за її словами, Неймар виявив агресію, передає SBT.


"Ми обмінялися повідомленнями в інстаграмі, він запитав, коли я можу приїхати в Париж. Я сказала: "Хоч зараз, але не можу собі дозволити". Він сказав, що все владнає, і заплатив за квиток і готель.

Коли я запитала, чи є у нього презерватив, він відповів: "Ні". Тоді я сказала йому, що нічого не буде. Але він не слухав, повернувся і здійснив статевий акт. Я говорила: "Зупинись. Стоп, стоп, ні! Досить". Але він нічого не говорив, просто робив.

Справа Неймара про згвалтування: ймовірна жертва бразильця продемонструвала синці на сідницях і ногах

Я лише хочу справедливості. Він сильно травмував мене. Я хочу, щоб він заплатив за те, що зробив", – заявила дівчина в коментарі.

На питання журналіста, чи було це згвалтування чи агресія, Мендес де Соуза відповіла "агресія зі згвалтуванням".

Нагадаємо, на Неймара подали до суду через звинувачення у згвалтуванні. Сам бразилець запевнив, що інтимні стосунки із позивачкою були за обопільною згодою.

   


Донецький Шахтар та італійська Рома ведуть переговори щодо наставника "гірників" Паулу Фонсеки.

Як стало відомо "Футбол 24" з власних джерел, Рома пропонує Шахтарю за португальського спеціаліста 2,5 мільйона євро. Італійці хочуть запропонувати Фонсеці контракт терміном на три роки.

Фонсека може самостійно виплатити круглу суму Шахтарю за свій відхід в Рому

Український клуб хоче отримати за португальця 5 мільйонів євро відступних, які прописані в контракті Фонсеки, але готовий піти на поступки та зменшити суму до 3-х мільйонів євро.

Зауважимо, що Рома перебуває у скрутному становищі, адже інший кандидат – Роберто Де Дзербі, відмовив римлянам та пролонгував контракт з Сассуоло. Тобто, наразі Фонсека залишився єдиним кандидатом на посаду наставника "вовків".


   
Игрок «Шахтера» вызван в сборную Бразилии вместо Неймара
Наставник сборной Бразилии Тите нашел замену травмированному Неймару в чемпионате Украины.

Игрок «Шахтера» вызван в сборную Бразилии вместо Неймара в лагерь национальной сборной Бразилии вызван полузащитник «Шахтера» Тайсон, сообщает официальный сайт селесао. Таким образом, именно 31-летний футболист донецкой команды выступит на Кубке Америки, который пройдет в его родной стране и стартует 15 июня.

В составе сборной Бразилии Тайсон уже провел восемь матчей, в которых забил один мяч.


   
Тим часом наші хлопці повели проти Колумбії. Непогано виглядають на початку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія