Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Децентралізація на прикладі пальто

Міста отримали грошей і витрачають їх на облаштування

Хочу зіставити це з пошиттям пальто у кравця.

Є два варіанта.

Перший варіант.
Людина збирає гроші на нове пальто.
Вибирає кравця, вибирає фасон, колір, матеріал.
Кравець робить заміри, шиє, приміряє, підганяє.
Якщо все добре, то людина платить гроші і носить нове пальто.

Другий варіант.
У людини силою віднімають гроші на нове пальто.
Гроші відносять тому кравцю, який знайомий з тим, хто гроші забрав.
Кравець шиє пальто, яке йому простіше зшити з матеріалу, який дешевше.
У людини силою віднімають старе пальто і йому доводиться носити нове.

Другий варіант - це децентралізація.
Я її спостерігав в різних країнах і на різних континентах.
Усюди один і той же кошмар.
Місцями з ввічливості проводять якісь вибіркові опитування, які потім можуть проігнорувати.
Практично місто перестає існувати, оскільки невідомо, що з ним трапиться завтра.
Любов до свого міста і пошуки комфортної нерухомості позбавлені сенсу і змісту.
Хочеться стати циганом або пташкою.
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

А не навпаки?
   
А не навпаки?

До децентралізації у міст грошей просто не було і можна було спокійно ходити в старому пальті, до якого звик.
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

До децентралізації у міст грошей просто не було і можна було спокійно ходити в старому пальті, до якого звик.
Ну, а по-суті? В стартовому пості якраз навпаки - як без децентралізації, і як з нею.
   
Ну, а по-суті? В стартовому пості якраз навпаки - як без децентралізації, і як з нею.

Реально жителі ніколи нічого не вирішували.
Але до децентралізації не було поганих грошей, які можна витратити на нікому непотрібні зміни.
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

Реально жителі ніколи нічого не вирішували.
Але до децентралізації не було поганих грошей, які можна витратити на нікому непотрібні зміни.
Ага, особливо це видно по всяких селах і т. д. Ну дурня ж, їй Богу
   
Ага, особливо це видно по всяких селах і т. д. Ну дурня ж, їй Богу

А що це змінює?
Хіба в селах людей про щось запитують?

   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

 Десь в ідеалі ця дИцинтралізація може й непогано. Є мабуть десь 5-6 містечок та сел, де навіть щось покращало,але по-більшості це розкрадання на місцях,де кумовство все приховує. Дуже Грося таке любить. З ремонтом доріг вже ми побачили...це страшне!
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

А що це змінює?
Хіба в селах людей про щось запитують?
В такому випадку чого так видно різницю в кращу сторону?
І по селах якраз більше запитують, бо людей мало, і всі всіх знають.
   
В такому випадку чого так видно різницю в кращу сторону?
І по селах якраз більше запитують, бо людей мало, і всі всіх знають.

Ну може їм пощастило, треба спробувати пожити в маленькому селі.

Але справа не тільки в тому, питають чи ні.
Справа в шалених грошах.
Пальто ще не зносилося, дерева ще не засохли, бордюрний камінь ще справний, але все це змінюється, оскільки дали грошей і можна нажитися витрачаючи їх.

А що там на селі - я не знаю.
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

Ну може їм пощастило, треба спробувати пожити в маленькому селі.

Але справа не тільки в тому, питають чи ні.
Справа в шалених грошах.
Пальто ще не зносилося, дерева ще не засохли, бордюрний камінь ще справний, але все це змінюється, оскільки дали грошей і можна нажитися витрачаючи їх.

А що там на селі - я не знаю.
Бляха, ну це ж очевидний маразм. Чим ближче розподіляються кошти- тим більший за тим контроль, і можна спитати.
А по селах добре вино, можете проїхатись. От по Львову - видно не дуже)))
   
Бляха, ну це ж очевидний маразм. Чим ближче розподіляються кошти- тим більший за тим контроль, і можна спитати.
А по селах добре вино, можете проїхатись. От по Львову - видно не дуже)))

Який контроль?
Я можу сказати - залиште мій район в спокої, тут все добре?
Мене хтось про щось взагалі запитає?
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

Продовжуючи аналогію ТС:
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

А ви як вибирали депутатів до міської ради, то яким правилом користувались?
   
А ви як вибирали депутатів до міської ради, то яким правилом користувались?

Депутати теж можуть бути матеріально зацікавлені в освоєнні коштів.
А вплинути я на них зможу тільки через 5 років після виборів.

Нормальний процес - це якщо гроші контроліруюься самими жителями індивідуально.
Кожен міський проект можна організувати як crowdfunding.
Жителі перевели гроші - проект пішов.
Не перевели - проект скасували.
Тоді буде пальто за першим варіантом.
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

Який контроль?
Я можу сказати - залиште мій район в спокої, тут все добре?
Мене хтось про щось взагалі запитає?
Опа, перший раз бачу щоб усе було добре.
А можна назву району, хочу подивитися на вашу чудову інфрастуктуру, школи, лікарню, дороги в населених пунктах ?  :shuffle:
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

Депутати теж можуть бути матеріально зацікавлені в освоєнні коштів.
А вплинути я на них зможу тільки через 5 років після виборів.

Нормальний процес - це якщо гроші контроліруюься самими жителями індивідуально.
Кожен міський проект можна організувати як crowdfunding.
Жителі перевели гроші - проект пішов.
Не перевели - проект скасували.
Тоді буде пальто за першим варіантом.

откуда у жителей деньги на crowdfunding если государство 50% ваших денег забирает налогами??
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

Хіба в селах людей про щось запитують?

Канешна. Голова сильрады то живёт тут же, сосед, родич у половины села, дворы соседние. Всегда любой человек скажет шо не так.
Село не город, в городе все друг другу чужие. А в селе такая санта-барбара и рабыня изаура, шо голливуд плачет в углу.
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

Депутати теж можуть бути матеріально зацікавлені в освоєнні коштів.
А вплинути я на них зможу тільки через 5 років після виборів.

Нормальний процес - це якщо гроші контроліруюься самими жителями індивідуально.
Кожен міський проект можна організувати як crowdfunding.
Жителі перевели гроші - проект пішов.
Не перевели - проект скасували.
Тоді буде пальто за першим варіантом.
Ну правильно, от такий відповідальний вибір, наступного разу думайте, а поки розплачуйтесь грошима за попередні помилки.
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

Добре будет до 2020 року. Тоді припиниться фінансування громад. А поки що  терміново вирубують дерева по обочинах. Бо з того ж 2020 року і дороги перейдуть у власність громад. Тоді й буде проблема: а чим отопити школу, якщо й дерева повивозили? І взагалі, що робити з дорогою, що розповзається, адже коштів держава вже не дає . Звісно, якщо зплишимо стару владу. Думайте.
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

не знаю, місто виглядає однозначно краще, дороги кращі, по місту можна ходити
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

Бляха, ну це ж очевидний маразм. Чим ближче розподіляються кошти- тим більший за тим контроль, і можна спитати.
А по селах добре вино, можете проїхатись. От по Львову - видно не дуже)))

З одної сторони так а з іншою і запиталися. Який методі відкликання посадовця є? Який метод покарання є?

Абсолютно ніякого.
   
Децентралізація насправді в принципі накрилася дупою, бо грошей як не було у бюджетах, так й нема звідки їм узятися.
В нас більше половини обласних центрів (а про райцентри взагалі нема шо згадувати) - дотаційні. Тобто бабла від тих копійчаних спдшних  податків, та їхньої місцевої фуйні все одно не вистачає на утримання міста, і тоді воно залазить у субвенції та субсидії. Але при цьому  мешканці бачать, як красиво за ці субвенції міняють тротуарну плитку та бордюри  :gigi:
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

Децентралізація насправді в принципі накрилася дупою, бо грошей як не було у бюджетах, так й нема звідки їм узятися.
В нас більше половини обласних центрів (а про райцентри взагалі нема шо згадувати) - дотаційні. Тобто бабла від тих копійчаних спдшних  податків, та їхньої місцевої фуйні все одно не вистачає на утримання міста, і тоді воно залазить у субвенції та субсидії. Але при цьому  мешканці бачать, як красиво за ці субвенції міняють тротуарну плитку та бордюри  :gigi:
Особливо коли дружина мера має відношення до заводу по виробництву плитки та бардюрів.
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

Особливо коли дружина мера має відношення до заводу по виробництву плитки та бардюрів.
(tu)
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

Ну правильно, от такий відповідальний вибір, наступного разу думайте, а поки розплачуйтесь грошима за попередні помилки.

Послухайте, хто думав у 2015 про вибори! Фронт, шкарпетки для армійців, ремонт їх авто, морг... Куча рідних і знайових мобілізували. Просинаешься двічі на ніч, чи не йдуть танки.

А суки цим розпачем і  скористалися, і деребанять.
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

неправильна аналогія - децентралізація це перша аналогія, а друга це соціалістична планова економіка

тобі треба записатися на курси побудови правильних аналогій
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто
U2

неправильна аналогія - децентралізація це перша аналогія, а друга це соціалістична планова економіка

тобі треба записатися на курси побудови правильних аналогій
.    Ненене. Он имел ввиду «Охримову свитку», просто неправильно назвал.
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

Таке міг написати тільки відсунитий від корита :)
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

Я її спостерігав в різних країнах і на різних континентах.
Усюди один і той же кошмар.
в нас нема кошмару
Так що не писти "Усюди"
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

Децентралізація це чи не єдине що можно занести в "вистріливші" реформи пост майданної влади. Всі інші реформи або стопорнули, або викривили що смисл утратився, або переатестували старих перевірених кадрів, або реформа зводиться до того що "нам потрібно 150 років, але реформа запущена".
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

Децентралізація це чи не єдине що можно занести в "вистріливші" реформи пост майданної влади.
теж так бачу. незважаючи на падіння економіки, відсутності багатомільярдних зовнішніх кредитів, в містах і селах робиться більше ніж будь-коли.
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

Децентралізація це чи не єдине що можно занести в "вистріливші" реформи пост майданної влади.

прікол в тому, що на майдані такої реформи і не вимагали  :laugh:
   
Опа, перший раз бачу щоб усе було добре.
А можна назву району, хочу подивитися на вашу чудову інфрастуктуру, школи, лікарню, дороги в населених пунктах ?  :shuffle:

Я живу в Слов'янську.
Вода за графіком.
Біля мого будинку перманентний ремонт каналізації, вже 5 ям, дві з них розкопували рази по три.

Дороги полагодили - водилам добре.
Але далі замість ремонту водопроводу та каналізації чомусь почали переробляти тротуари по всьому місту.

Для цього міський голова з'їздив поговорити з жителями - в той район, де взагалі ніколи не було тротуарів.
Йому там сказали - потрібні тротуари.
Після цього було урочисто оголошено - будемо робити тротуари. І ми робимо тротуари, навіть там, де вони в порядку.
Хоча в місті вже 25 років вода по графіку і щотижня десь прорив який-небудь труби.

Що значить робити тротуари? Це означає весь старий бордюрний камінь виколупується, газони все зрізаються, все робиться заново під новий бордюрний камінь. Хоча я не пам'ятаю ніяких проблем конкретно в моєму районі з бордюрним каменем, тротуарами, газонами і т.п.
   
откуда у жителей деньги на crowdfunding если государство 50% ваших денег забирает налогами??

Гроші, які прийшли з-за децентралізації можна помістити на спеціальні індивідуальні рахунки.
   
Ну правильно, от такий відповідальний вибір, наступного разу думайте, а поки розплачуйтесь грошима за попередні помилки.

Про що я буду думати? Що мені знову щось пообіцяють, а потім 5 років будуть грабувати?
Яку милу систему ви так інтелектуально виправдовуєте.
Всі захоплені тонкістю ваших аргументів.
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто
den

Децентралізація насправді в принципі накрилася дупою, бо грошей як не було у бюджетах, так й нема звідки їм узятися.

Ага
А 15 ярдів на депо ( включно з селами) - це фікція
І профіцит місцевих бюджетів - то обман?

   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

Децентралізація насправді в принципі накрилася дупою

Дебил шоле?
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

Ага, понавибирали в Слов'янську злодіїв, лишби не бандьори, а тепер возмущаюттся.
   
Re: Децентралізація на прикладі пальто

http://dosye.info/Лях,_Вадим_Михайлович - оцього коли в Слов'янську вибирали, то на що сподівались? Нє нафіг, їжте тепер гімно ложками.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія