Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 11:59
Вболіваю за нашого козака Джошуа  [ua] Хай вата гризе ринг.
Чомусь думаю що виграє Усик.

Але болівати дійсно треба за справжнього козака.  [ua]

Усик не накаутер. А щоб судді дали йому перемогу в Британії над чемпіоном...він має бути на голову вище.
питання за рахунок чого
3
cьогодні в 09:43

$30 млрд в кредит на АЕС. Багато грошей, надовго

Одне з головних питань, на яке відповіді немає, де взяти $30 млрд інвестицій, необхідних для будівництва і введення в експлуатацію енергоблоків. Реалістичний варіант — кредитні лінії від фінустанов США. У такому випадку Україна буде зобов'язана залучити мільярди під відсотки, а потім десятиліттями погашати борги.

"Ми розраховуємо, що одним з джерел фінансування будівництва енергоблоку Westinghouse АР1000 буде товарний кредит від американських фінансових організацій", — говорить Петро Котін, глава "Енергоатому". За його словами, один блок на ХАЕС обійдеться в $5 млрд, з цього приводу компанія веде переговори з Ексімбанком США і DFC (Міжнародною корпорацією розвитку США). Крім того, "Енергоатом" і сам хоче вкладати кошти в таке будівництво. Експерти впевнені: навіть якщо припустити, що енергоблоки почнуть будувати, то це розтягнеться на роки.

"Кожен блок будують мінімум від п'яти років і до безкінечності. Якщо брати п'ять блоків, то це мінімум на 30 років. І це в ідеальних умовах", — підкреслює Юрій Корольчук.

В "Енергоатомі" зазначають, що роботи з добудови блоків Хмельницької АЕС почнуться, як тільки Верховна Рада ухвалить відповідний закон.

"З введенням в експлуатацію нових енергоблоків ми припускаємо зростання встановленої потужності атомної генерації України", — говорять у компанії, вважаючи, що частка атомної енергетики в енергобалансі країни становитиме 55-60%. Наразі — 54%.

У той же час, на думку Землянського, додаткові потужності Україні зараз не потрібні — зростання попиту на електроенергію немає, а перспективи її експорту туманні. Що стосується громадян і їхньої зацікавленості в доступності тарифів, то будівництво нових блоків АЕС не призведе до зниження цін. Нові блоки — це витрати, які закладуть у тариф, тобто електроенергія для споживачів подорожчає.

"Новий блок АЕС давав би ціну для споживача на рівні 3-4 грн/кВт-год", — вважає Юрій Корольчук.
4
cьогодні в 09:43
Реактор АР1000: технології і нюанси

З приводу реактора АР1000 йдуть багаторічні дискусії — у технології чимало шанувальників і затятих супротивників. В "Енергоатомі" кажуть, що установка АР1000 має повністю пасивні системи безпеки, модульну конструкцію, високу працездатність і може працювати в маневреному режимі. З плюсів — і те, що технологія ліцензована Комісією з ядерного регулювання США, а також у декількох країнах Європи й Азії.

"Чотири блоки AP1000, які працюють у Китаї, встановлюють рекорди за експлуатаційними характеристиками: тривалістю планово-попереджувальних ремонтів при введенні в експлуатацію і перевантаження палива, а також за коефіцієнтом використання встановленої потужності. Будівництво двох енергоблоків AP1000 незабаром завершать на АЕС Vogtle у США. Цю технологію вибрали для проєкту з будівництва шести енергоблоків в Індії", — зазначають в "Енергоатомі".

Втім, не все так просто з реактором АР1000. Багато експертів, кажучи про Westinghouse, скептично оцінюють можливості і компанії, і її реактора.

"Порушують терміни, у рази зростає кошторисна вартість проєкту", — описує роботу американської компанії Валентин Землянський, директор енергетичних програм Центру світової економіки і міжнародних відносин НАН України. — Є інформація, що Westinghouse шукає інвестора, готується до продажу, а меморандум з Україною їй потрібен, щоб надути портфель активів, тим самим збільшивши вартість компанії перед продажем. Меморандум у неї є і з Польщею".

За словами Юрія Корольчука, експерта Інституту енергетичних досліджень, технологія AP1000 є сирою, єдині, хто її реалізував, — це китайці.

"Але зараз вони пожинають негативні плоди, тому що постійно виникають аварійні ситуації, вирішує їх "Арева" як інженерний підрядник, а не Westinghouse. Якщо цей проєкт буде живим і американці дійсно будуть його розвивати (я, правда, сумніваюся), то винятково для доопрацювання цієї технології. Чи треба нам це? Ми потім більше грошей будемо витрачати на сервіс, блок буде простоювати, а не працювати", — вважає Корольчук.
5
cьогодні в 09:42
В Україні планують побудувати п'ять нових атомних енергоблоків. Підрядником стане американська компанія Westinghouse. Але в реалістичність проєкту, як і в його потребу, вірять одиниці, вважаючи, що будівництво розтягнеться мінімум на 30 років.

31 серпня у Вашингтоні в присутності президента Володимира Зеленського НАЕК "Енергоатом" і Westinghouse підписали меморандум про співпрацю. Документ передбачає участь Westinghouse у добудові четвертого енергоблоку Хмельницької АЕС і ще чотирьох енергоблоків інших атомних електростанцій України. Орієнтовна вартість проєкту — $30 млрд.

Згідно з озвученим планом, "Енергоатом" для будівництва нових атомних енергоблоків вибрав технологію компанії Westinghouse — AP1000. Розглядається можливість будівництва не тільки енергоблоків №3 і №4 Хмельницької АЕС, але №5 Рівненської АЕС, №7 і №8 Запорізької АЕС і №4 Південно-Української АЕС.

"Також "Енергоатом" розглядає перспективу розміщення нових майданчиків у різних регіонах України для будівництва нових АЕС "з нуля", — повідомили Фокусу в "Енергоатомі". Там упевнені, що використання американської технології АР1000 в довгостроковій перспективі дозволить "організовувати високий рівень безпеки, надійну роботу атомної генерації, її інноваційність та дбайливе ставлення до навколишнього середовища". Розпочнуться роботи з Хмельницької АЕС.

"Це буде перший проєкт глобального співробітництва "Енергоатому" з Westinghouse. Американська реакторна установка АР1000 також стане основою для ще чотирьох енергоблоків на майданчиках інших українських АЕС", — повідомляють в "Енергоатомі".
6
cьогодні в 09:32
Чемпіон світу за версіями WBA, WBO, IBF Ентоні Джошуа (24-1, 22 КО) виклав відео, на якому жонглює великими м'ячами. Британець вирішив натякнути на українця Олександра Усика (18-0, 13 КО), який раніше не раз показував свої навички жонглера.

«Все, що ти вмієш - це жонглювати», - підписав відео Джошуа.

Нагадаємо, що Ентоні Джошуа і Олександр Усик проведуть поєдинок 25-го вересня в Лондоні.


7
cьогодні в 09:29
8
20 вересня 2021 22:50:20
19-річна американка Одрі Шайєнн-Смайлі Мун завела роман з 61-річним чоловіком на ім'я Кевін. Батьки дівчини не схвалили їхні стосунки і навіть викликали на чоловіка поліцію.

Незважаючи на це, пара одружилася і зараз вони планують завести дитину. Про це пише видання Daily Star

Під час першої зустрічі батьків Одрі та її коханого Кевіна вони викликали на нього поліцію. Але все ж їм вдалося прийняти вибір доньки.

Як стало відомо, Одрі і Кевін познайомилися на сайті знайомств у січні 2020 року. Незважаючи на різницю у віці 42 роки, дівчину привернуло в чоловікові те, що він був ветераном, який працював у військовій поліції.

У липні 2020 року пара вперше зустрілася і тоді ж відбувся перший поцілунок. За їхніми словами, це було кохання з першого погляду. Вони вважають, що вік не має значення, оскільки у них багато спільного і між ними глибокий зв'язок.

"Наша перша розмова була про збройні сили, потім він питав про мене, і ми стали дуже відкритими. Ми говорили про все. Кевін мені здається дуже красивим. Що робить наші стосунки такими прекрасними та ідеальними? Це наша постійно зростаюча любов одне до одного" , – сказала Одрі.

До зустрічі з Одрі Кевін був одружений протягом 19 років і у нього є двоє дітей – 16 і 23 роки. Його діти підтримують нові стосунки батька.

1 серпня 2021 року пара одружилася у невеликій каплиці в Неваді, США. Тепер вони планують побудувати великий будинок, народити дитину і жити щасливо.

"Він хоче бути батьком-сиднем і доглядати за нашим малюком поки я на роботі, і він може займатися своїм хобі – деревообробкою. Кевін моя споріднена душа. Ми щиро кохаємо одне одного", – додала Одрі.

https://www.dailystar.co.uk/real-life/woman-19-marries-man-42-25019403
9
20 вересня 2021 13:01:02
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
https://www.facebook.com/groups/coronavirus.in.ukraine
Істебін - упоротий істерик. Постити його графіки - моветон!

Argumentum ad Hominem або Перехід на особистості (латиною, дослівно: «Аргумент спрямований на людину») — одна із неформальних логічних хиб, яка полягає у спробі спростувати аргумент посиланням на характер, мотив або інший атрибут особи, що приводить аргумент, або особи пов'язаної з аргументом, замість посилання на неспроможність самого аргументу, об'єктивні факти або логічні міркування.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_Hominem

Цю фразу вживають, коли замість спроби довести неістинність вислову, вдаються до нападок на опонента. Наприклад, якщо твердять, що філософські погляди Френсіса Бекона хибні, оскільки він був усунутий з посади канцлера за нечесність. Або якщо хибність тверджень встановлюється на підставі того, що вони належать комуністам, католикам або «западенцям».
12
20 вересня 2021 10:49:43
Українські аграрії вже зібрали 45,7 мільйона тонн зернових та зернобобових з 10,4 мільйона гектарів.

Про це повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства.

"Продовжується збирання зернових та зернобобових культур, яке проведено на площі 10,4 млн га при врожайності 43,9 ц/га, намолочено 45,7 млн тонн зерна", – йдеться у повідомленні.

Зокрема, станом на 17 вересня намолочено 33 млн тонн пшениці, 10,2 млн тонн ячменю, 582 тис. тонн гороху. Лідером по намолоту зерна на 17 вересня була Одещина, де зібрали понад 4,35 млн тонн зерна, а по урожайності – Хмельниччина із показником 60,3 ц/га.

Крім того, зібрано близько 2,9 млн тонн насіння ріпаку з площі 1 млн га при врожайності 28,6 ц/га. Найвища врожайність культури спостерігається у Тернопільській (37,2 ц/га) та Хмельницькій (35 ц/га) областях.

Також сільгоспвиробники 10-ти областей розпочали збирання кукурудзи. Аграрії 20-ти областей проводять збирання гречки, якої намолочено 62,6 тис. тонн при урожайності 13,4 ц/га, а у Донецькій та Харківській області її збирання вже закінчили.

За інформацією міністерства, сільгоспвиробники 18 областей проводять збирання проса, у Донецькій, Луганській, Сумській, Тернопільській та Херсонській областях його збирання вже закінчили. Аграрії Вінницької, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Черкаської та Чернівецької областей розпочали копати цукрові буряки, яких вже накопано 506 тис. тонн при урожайності 477,4 ц/га.

Практично в усіх областях розпочали збирати соняшник, який вже зібрано із 1,1 млн га (17% до прогнозу) при урожайності 21,2 ц/га. А у 16-ти областях вже розпочали збирання сої.

За даними Мінагрополітики, станом на 13 вересня в Україні засіяно 775 тис. га озимим ріпаком (75% до прогнозу), 356 тис. га – озимими зерновими (5% до прогнозу). Зокрема, пшеницею засіяно 331 тис. га (5% до прогнозу) у 17 областях, ячменем – 10 тис. га (1% до прогнозу) у 12 областях, житом – 15 тис. га (9% до прогнозу) у 5 областях.

Економічна правда
13
20 вересня 2021 10:42:50
5-10 років і Українське суспільство буде готове обговорювати легалізацію продажу марихуани в рекреаційних цілях
ти щось пропустив, цього року вже голосували закон

в медичних і один препарат
14
20 вересня 2021 10:28:54
5-10 років і Українське суспільство буде готове обговорювати легалізацію продажу марихуани в рекреаційних цілях
15
20 вересня 2021 10:24:31
даремно мрієш що вода каміння точить
дуже скоро толерантності настани звіздєц
подивись на поляків
доречі в тебе який паспорт?
канадійський?
то яке твоє собюачє діло до справ України
діяспора завжди була лайном з гебреїв
то живіть там своїм життям
тим не менше
Вікно Овертона


все так

Багато хто думає, що політики «рухають» вікно, але це трапляється вкрай рідко. Політики не визначають, що є політично прийнятним. Найчастіше вікно рухається під впливом складнішого та динамічнішого явища, яке важко контролювати «з висоти»: повільної еволюції суспільних цінностей і норм.[9]   «
— Джозеф Леман, президент Макінакського центру

16
20 вересня 2021 10:19:57
5599 від 02.06.2021
Проект Закону про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів) http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=72105

5600 від 02.06.2021
Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень https://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=72106
17
20 вересня 2021 10:17:27
Ап чем конкретно речь?

"Слуги народу" вимагають розглядати антиолігархічний пакет уже цього тижня https://www.pravda.com.ua/news/2021/09/20/7307731/

Монобільшість пропонує до розгляду "готовий пакет" законопроєктів: №5599 щодо олігархів та №5600 про наповнення бюджету
18
20 вересня 2021 10:12:29
 :shuffle:
19
20 вересня 2021 10:06:44
Але лише люди рефлексують з цього приводу. Інші вбиватимуть без жалю та докорів сумління.
Так, для виживання. В тваринному світі ніхто не вбиває for fun.

ну не знаю. ігри котами переважно побудовані на їх інстинктах полювання
20
20 вересня 2021 10:05:23
Зневажають тварин. Знищили неандертальців. Засрали планету. Плодяться куди там кроликам.

Для еволюції це нормально. Кожен вид прагне домінувати і розповсюджуватись 
21
20 вересня 2021 09:58:50
Деколи ФУП показує прогрес, що не може не тішити: ще п'ять років назад на ФУПі при слові гей парад збиралось десятки гомофобів і один дві толерантні людини.
А зараз всім пофіг (нормальна реакція) крім "вонючей потной и визгливой бабе" колі Тейлор ікацапа барсіка з мрією про москальський паспорт :)

Нерозумію, коментарі косташу, він вроді в скрєпості не був помічений.
даремно мрієш що вода каміння точить
дуже скоро толерантності настани звіздєц
подивись на поляків
доречі в тебе який паспорт?
канадійський?
то яке твоє собюачє діло до справ України
діяспора завжди була лайном з гебреїв
то живіть там своїм життям

тим не менше
1) до, під час і довгий після параду про нього на фуп ніхто не згадував. Коли парад був вперше  і вдруге тут біли тисячні гілки з запеклими срачами
2)  Організатори маршу рівності "КиївПрайд-2021" заявили, що цього разу він пройшов спокійно і без провокацій. Перші рази була купа інцидентів побиття, купа поліції при цьому.  Раніше інциденти відбували ще довго після закінчення. 
Був мітинг проти, але пройшов він культурно був намагань зірвати. Інцидентів, крім жінки, яка лягла на дорозі і намагалася перешкодити проходженню колони, не було    https://www.bbc.com/ukrainian/news-5861 
3) При цьому  людей було більше.  За оцінками організаторів, у Прайді взяли участь близько 7 тисяч людей. Агенції дають дещо менші цифри - від 2 до 5 тисяч.  і виглядали вони більш епатажно диви фото https://www.the-village.com.ua/village/city/picture-story/316351-kyivpride-2021-photo5769

тож...таки потрохи люди звикають.
22
19 вересня 2021 20:19:39
третя була відверте г...
23
19 вересня 2021 00:59:26
сів нам на шію...
24
19 вересня 2021 00:49:43
Моя любимая читает ФУП столько же, сколько и я. Но я зарегистрировался первым, а по правилам ФУПа меня могли бы посчитать нарушителем правил, если  бы она зарегистрировалась с того же IP, поэтому она не регистрировалась. Хотя меня это устраивает, учитывая здешнее хамское отношение к женским никам.

Kilkenny цілком унісекс нік
25
19 вересня 2021 00:45:38
має бути особистий простір
я завжди дуже дивуюсь коли одружені люди потребують особистого простору...
мій особистий простір це мій чоловік, сподіваюсь так само щодо мене вважає і він.
ще мене шокує коли хтось обурюється "моя пара бере до рук мій телефон"...
що ж це за подружжя якщо вони одне від одного щось приховують? то фейковий шлюб!
має бути особистий простір. Кожний вкладає в це поняття свій смисл, але він має бути, впевнений, у вас також є

моя дружина не читає щ я тут пишу
їй нецікаво
я не читаю де вона щось пише по форумах і групах мені це теж нецікаво

от і утворюється простір 
26
19 вересня 2021 00:28:29
Гаманець Сороса

чи сорос гаманець фіали
ти вже розберись
28
18 вересня 2021 20:19:57
Київ, бульвар Т. Шевченко, 18 вересня

29
18 вересня 2021 20:15:18
скоріше так ніж ні
вчора у шустрого сказав що ні 
ну критерій для мене простий - бізнес-інтереси, медіа присутність і політичний вплив

політичний вплив - досить обмежений, але три компоненти присутні
тому я б сказав що це "починаючий олігарх"

я все ще думаю
не проголосував
почитаю аргументи
30
18 вересня 2021 20:10:21
Британська металкор-група Bring Me The Horizon презентувала знятий у Києві кліп на пісню DiE4u.Відео зняте у стилі вампірських слешерів. Режисером став сам фронтмен гурту Олівер Сайкс, а продакшен виконувала українська студія Shelter Film.

Впізнаваних київських маркерів (як, наприклад, стихійна парковка) тут немає, бо вся дія відбувається у приміщенні клубу. За сюжетом, мисливиця на вампірів приходить на вампірську вечірку. Всі нехитрі діалоги – українською мовою. Наприклад, у кульмінації, коли вампіри хапаються за вогнепальну зброю, лунає крик «Сучий потрох!»

Роль мисливиці виконала українська модель Аліна Знахаренко. Після зйомок вона змінила нік в інстаграмі на Dujour, за іменем своєї героїні. Знахаренко повідомила, що завжди була палкою прихильницею Bring Me The Horizon.

«Мені подзвонили з агентства і сказали, що мене відібрали по фотографії на зустріч з режисером якогось засекреченого англійського рок-гурту. Чесно скажу, у мене були підозри, що це саме Bring Me The Horizon, бо вони вже знімали у нас кліп раніше», – написала вона.

У 2018 році гурт випустив кліп Mantra, який знімали у Жовтневому палаці.


31
18 вересня 2021 19:51:38
скоріше так ніж ні

вчора у шустрого сказав що ні 
32
18 вересня 2021 19:18:25
ты б попросил его модератора назначить :laugh:

він не втручається в редакційну політику.
менеджмент правди вирішив що модератор на фупі непотрібний
крапка
33
18 вересня 2021 19:08:43
 :shuffle:
37
18 вересня 2021 01:09:24
:facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :weep:  :weep:  :weep:

https://www.youtube.com/watch?v=t4yy17surjc
Може бути або офуїтєльна пародія на марвел або лютий трешак.

але пісня така собі
39
18 вересня 2021 01:03:58
Ріно наче був колись за пороха.. а став зеленим дятлом  :facepalm:

це ти за особистостей а рино за ідею

Повна версія