Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Несправедливий податок на нерухомість

Несправедливий податок на нерухомість

В теперішньому вигляді податок на нерухомість несправедливий та в черговий раз втілює в життя принцип "бідні заплатять за багатих". З якого переляку базою оподаткування є площа нерухомості, а не його вартість? Законотворці що, зовсім не розуміють, що квадратний метр сільської хати-мазанки не дорівнює квадратному метру вілли у Кона-Заспі?

Безглуздо та несправедливо нараховувати податок на нерухомість орієнтуючись виключно на площу нерухомості, оскільки площа не є головною характеристику нерухомості. До характеристик нерухомості крім площі відносять також наявні комунікації, місце розташування нерухомості, оздоблення та інше. При встановленні податку на нерухомість потрібно враховувати всі характеристики нерухомості, а не лише деякі з них. А що найбільш повно дозволяє врахувати характеристики нерухомості? Відповідь - оціночна вартість! Таким чином базою оподаткування нерухомості може бути лише оціночна вартість нерухомості і ніщо інше.

Я вважаю, що податок на нерухомість вводити можна, но лише з оціночною вартістю в якості бази. А оскільки ситуація в країні доволі важка та ревінь соціальної напруги високий, то на перехідний період встановити більш м'які правила. В перший рік оподаткуванню підлягає нерухомість оціночною вартістю більше 2'000'000 грн, на наступний рік більше 1'500'000, на наступний рік більше 1'000'000 грн. Такий підхід не зачепить соціально незахищені верстви населення і платити будуть тільки заможні громадяни. А якщо хоть із громадян не має доходу, але проживає в великій та дорогій квартирі, то це буде для нього привід задуматись про зміну місця проживання і перехідний період дасть йому час розібратися з цим питанням.

А те що зараз... ну цеж просто жах та дурість, несправедливість.
   
За площу треба платити - це нормально.
   
За площу треба платити - це нормально.

за ДУРІСТЬ так само

відгрібаємо
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

В теперішньому вигляді податок на нерухомість несправедливий
у вас сколько кв.м?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

ставка устанавливается местным советом!
   
за ДУРІСТЬ так само

відгрібаємо


Це було у всіх народів.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

За площу треба платити - це нормально.

А чого не за поверх? Ну наприклад - на першому поверсі платиш 100 мінумум, на другому 50, на третьому 25 і тд. І взагалі - я ПОЯСНИВ чому платити за площу це не нормально, а ви заявляєте, що нормально, но не спромоглись надати ЖОДНОГО аргумента. Це суперечка на рівні "сам бовдур", прям дитячий садок> Якщо не згодні з моєю точкою зору, то можете заперечити. Но заперечення може бути тільки аргументоване, як роблять дорослі люди.
   
ставка устанавливается местным советом!

думаю рада Конча-Заспи взагалі встановить нульову.... Одні пенсіонери і безробітні живуть...
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Какого я должен отдавать какому то дяде 1000 гр в год, за что обьясните мне внятно :X
С коррупцией боритесь и не надо будет налоги повышать, уроды слов нет  :butcher:
С зарплаты 20%+20% им что мало, скоты !
   
А чого не за поверх? Ну наприклад - на першому поверсі платиш 100 мінумум, на другому 50, на третьому 25 і тд. І взагалі - я ПОЯСНИВ чому платити за площу це не нормально, а ви заявляєте, що нормально, но не спромоглись надати ЖОДНОГО аргумента. Це суперечка на рівні "сам бовдур", прям дитячий садок> Якщо не згодні з моєю точкою зору, то можете заперечити. Но заперечення може бути тільки аргументоване, як роблять дорослі люди.


Площа - це ЗЕМЛЯ!!!!!   Якщо платити за вартість, то ніхто не ремонтуватиме приміщення!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

с оценочной стоимостью еще та жопа будет
это услуга платная,
оценщиков по селам нет, придецца в райцентры пхаться, а том их тоже раз-два и обчелся
а дифсит предполагает рост спроса и, соответсвенно, цены
да и оценщики, понимая для чего эти оценки, будут себя перестраховывать по сто раз
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

у вас сколько кв.м?

Ну і до чого тут я? У мене якість нерухомості доволі висока і я будут платити при майже всіх розкладах. Але я ясно розумію, що за свою нерухомість я заплачу дуже незначний відсоток від її вартості, у порівнянні з тим, що повинні будуть заплатити малозабезпечені люди по селах. Це НЕСПРАВЕДЛИВО!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

думаю рада Конча-Заспи взагалі встановить нульову.... Одні пенсіонери і безробітні живуть...
ну и замечательно. если им не надо дороги ремонтирвать, школу оплачивать и т.п. - пусть будет 0. так могут все сделать.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Медицины бесплатной по факту нет, образования тоже, армия на волонтерах держится, чиновникам за любую бумажку плати, куда бл.ть это все идет наши налоги?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

объясните мне смысл налога на недвигу для частных домов площадью до 100 м2?

   
Медицины бесплатной по факту нет, образования тоже, армия на волонтерах держится, чиновникам за любую бумажку плати, куда бл.ть это все идет наши налоги?

За медицину і освіту треба платити.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

объясните мне смысл налога на недвигу для частных домов площадью до 100 м2?


казні потрібні гроші
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

А чого не за поверх? Ну наприклад - на першому поверсі платиш 100 мінумум, на другому 50, на третьому 25 і тд. І взагалі - я ПОЯСНИВ чому платити за площу це не нормально, а ви заявляєте, що нормально, но не спромоглись надати ЖОДНОГО аргумента. Це суперечка на рівні "сам бовдур", прям дитячий садок> Якщо не згодні з моєю точкою зору, то можете заперечити. Но заперечення може бути тільки аргументоване, як роблять дорослі люди.

Ты находишься в пределах землевладения олигарха, поэтому должен платить ему, за то что он разрешает тебе жить на этой территории. Если что -то не понятно обращайся со всеми вопросами к представителю олигархата - Болукану Шиздоперкину.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Ну і до чого тут я? У мене якість нерухомості доволі висока і я будут платити при майже всіх розкладах. Але я ясно розумію, що за свою нерухомість я заплачу дуже незначний відсоток від її вартості, у порівнянні з тим, що повинні будуть заплатити малозабезпечені люди по селах. Це НЕСПРАВЕДЛИВО!
просто напишите сколько. Я сам с хутора, и знаю, по сколько кв.м имеют здесь
   
Ты находишься в пределах землевладения олигарха, поэтому должен платить ему, за то что он разрешает тебе жить на этой территории. Если что -то не понятно обращайся со всеми вопросами к представителю олигархата - Болукану Шиздоперкину.


Ці податки йдуть державі, яка зветься УКРАЇНА.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Площа - це ЗЕМЛЯ!!!!!

Площа - це площа і нічого більше. Площа квартири в багатоповерховому будинку, площа вілли у Конча-Заспі на гектарі землі, плоха хати-мазанки з хлівом для худоби.
Земля - це інше.

Цитувати
Якщо платити за вартість, то ніхто не ремонтуватиме приміщення!

Це вібир кожного - якщо ії влаштовує життя в невідремонтованому приміщенні, коли вони мають глоші на ремонт, то це ії власна справа.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

Какого я должен отдавать какому то дяде 1000 гр в год, за что обьясните мне внятно :X
С коррупцией боритесь и не надо будет налоги повышать, уроды слов нет  :butcher:
С зарплаты 20%+20% им что мало, скоты !
с зарплаты не 20, а 42% примерно. и ты их не платишь, платит работодатель.
поэтому по сравнению с 1000-2000 в месяц 1000 в год - не так и много.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

казні потрібні гроші
та я ж не про то...
   
Площа - це площа і нічого більше. Площа квартири в багатоповерховому будинку, площа вілли у Конча-Заспі на гектарі землі, плоха хати-мазанки з хлівом для худоби.
Земля - це інше.

Це вібир кожного - якщо ії влаштовує життя в невідремонтованому приміщенні, коли вони мають глоші на ремонт, то це ії власна справа.


Платити за площу! Так роблять в нормальних країнах!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

За площу треба платити - це нормально.

в Німеччині як? за площу платять?
   
в Німеччині як? за площу платять?


Да.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

объясните мне смысл налога на недвигу для частных домов площадью до 100 м2?
не понял. а в чем смысл ндфл на зп 1500 грн?
   
а что мне делать с землей в Крыму?
продать нельзя, налог плати?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

Я сам с хутора, и знаю, по сколько кв.м имеют здесь
У меня сарай больше 100кв.
от 2400 в год за сарай?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
lot

ЯЦН - ПНХ
   
У меня сарай больше 100кв.
от 2400 в год за сарай?

Да.  Продай його на хєр.
   
ну и замечательно. если им не надо дороги ремонтирвать, школу оплачивать и т.п. - пусть будет 0. так могут все сделать.

це вам дорогу не поремонтують, і школу заморозять. А в них все добре було, є і вже точно, що буде.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

Да.  Продай його на хєр.
:lol:
как?
есть желающие платить не за что?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

в Німеччині як? за площу платять?


Ежегодный налог на недвижимость в Германии объединяется с земельным налогом и составляет от 0,5% до 1,5% от кадастровой стоимости жилья. Не облагаются налогом объекты дешевле €120 тыс. для физических лиц и дешевле €20 тыс. для юридических лиц
   
:lol:
как?
есть желающие платить не за что?

10 гривень йому ціна...
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

У меня сарай больше 100кв.
от 2400 в год за сарай?
конечно. Или срочно перестроить поскромней :D
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Да.


 :facepalm1:
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

не понял. а в чем смысл ндфл на зп 1500 грн?
налог на доход
это как раз понятно
плучил доход - поделись с государством
налог на землю - тоже понятно
пользуешься природным богатством - заплати
а по жилью?
да еще купленному-построенному-полученному с доходв после уплаты налогов?
а по сарайчикам с курями?
налог на землю под ними платицца всеми подряд

   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
v10

У меня сарай больше 100кв.
от 2400 в год за сарай?
если он у тебя в областном центре - вполне можжет быть. но ставки скорее всего будут ниже, т.к. предприятиям многим будет туго. ну или сделают разделение по классам недвижимости. просто разделение у нас в стране это риск, т.к. окажется, что все живут в сараях.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

так що кивати на європейський досвід у цьому питанні не вийде
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія