Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: роздільна здатність сучасних телевізорів та телеконтент.

У меня телевизор стоит 4К. И соответственно обеспечивает 4К. 65" с гнутым экраном. Хфиллипс.
Так вот, я вам умный вещьч скажу - (x) оно не нужно! Разница между Фулл ХД и 4К даже на таком не маленьком экране различима максимум метра с 1.5. А смотреть 65" с полутора метров - маразм. Не вижу большого смысла в этой технологии. ИМХО на расстоянии комфортного просмотра Full HD более чем достаточен, 4К - это уже технологические понты.
Я вам больше скажу - 576 строк в PAL выбирались именно по разрешению человеческого глаза. Тоесть строки неразличимы для стандартной диагонали ТВ, на который смотрят со стандартного расстояния. Покупай хоть 80 дюймов, если смотреть будешь с 10 метров, тебе пофиг, какое разрешение у него будет, HD, FullHD  или 4К - глаз тупо не видит, у глаза ограничения - 1-2° на точку. Но вот если в полуметре сидеть собрался - тогда и 8К для 40 дюймов будет мало. Просто считайте угловой размер высоты телика из точки сидения и делите этот размер на кол-во строк. Получается меньше 2° на строку - вы эти строки не увидите, можно брать меньше, получается больше - ищите выше разрешение, меньше диагональ или отодвигайте диван (можно ещё квартиру поменять)
   
Погоджуюсь. 4K TV - це для дуже великих діагоналей.
Якщо є хороший бюджет, то краще зосередитися на якісній матриці.
Диагональ имеет значение только совместно с расстоянием до ТВ, не вводите людей в заблуждение. Естественно, что 80 дюймов с 320 строками продаваться не будут - люди в магазине их тупо не купят, хотя многим они бы очень даже подошли, но увы, смысла нет, дешевле они бы были ненамного, а покупатели, которые пялятся в экран с метра, их бы не брали.
   
Я вам больше скажу - 576 строк в PAL выбирались именно по разрешению человеческого глаза. Тоесть строки неразличимы для стандартной диагонали ТВ, на который смотрят со стандартного расстояния. Покупай хоть 80 дюймов, если смотреть будешь с 10 метров, тебе пофиг, какое разрешение у него будет, HD, FullHD  или 4К - глаз тупо не видит, у глаза ограничения - 1-2° на точку. Но вот если в полуметре сидеть собрался - тогда и 8К для 40 дюймов будет мало. Просто считайте угловой размер высоты телика из точки сидения и делите этот размер на кол-во строк. Получается меньше 2° на строку - вы эти строки не увидите, можно брать меньше, получается больше - ищите выше разрешение, меньше диагональ или отодвигайте диван (можно ещё квартиру поменять)
рассуждения в общем правильные, тока не градусы считать нада, а секунды
для справки - угловой размер луны и солнца - около 30 минут (полградуса), 1-2 градуса разрешение - то у носорогов (правда, это уже не их проблемы)  :gigi:
   
треба перевіряти на їхьих сайтах на наявність Т2
Т2, то для ефірного, здається, телебачення. коли користуєшся кабелем - він не треба.
   
Я вам больше скажу - 576 строк в PAL выбирались именно по разрешению человеческого глаза. Тоесть строки неразличимы для стандартной диагонали ТВ, на который смотрят со стандартного расстояния. Покупай хоть 80 дюймов, если смотреть будешь с 10 метров, тебе пофиг, какое разрешение у него будет, HD, FullHD  или 4К - глаз тупо не видит, у глаза ограничения - 1-2° на точку. Но вот если в полуметре сидеть собрался - тогда и 8К для 40 дюймов будет мало. Просто считайте угловой размер высоты телика из точки сидения и делите этот размер на кол-во строк. Получается меньше 2° на строку - вы эти строки не увидите, можно брать меньше, получается больше - ищите выше разрешение, меньше диагональ или отодвигайте диван (можно ещё квартиру поменять)
sin(2°)=0.0314 Ты не видиш с 1 метра 3 сантиметра?
Для справки 63 дюйма размер пикселы около 0.2мм это с 2х метров составляет 20" самая яркая звезда неба сириус имеет угловой диаметр 0.006"                           мы его видим.
   
рассуждения в общем правильные, тока не градусы считать нада, а секунды

Вообще-то . не секунды.а минуты.
Размер серпа Венеры на утреннем небе - примерно 1 минута (60 секунд). Но ни один человеческий глаз не способен различить этот серп
Только в очень хороший бинокль.
   
Для справки 63 дюйма размер пикселы около 0.2мм

Уточнять нужно пикселя при каком разрешении экрана? 2К? 4К? 8К?
   
самая яркая звезда неба сириус имеет угловой диаметр 0.006"

При чем тут Сириус?
Даже оптика Хаббла не способна различить диск звезды :)
Разрешение молодого человеческого глаза - несколько минут, не острее
   
Вообще-то . не секунды.а минуты.
Размер серпа Венеры на утреннем небе - примерно 1 минута (60 секунд). Но ни один человеческий глаз не способен различить этот серп
Только в очень хороший бинокль.
Ну ты только что бред написал.
   
При чем тут Сириус?
Даже оптика Хаббла не способна различить диск звезды :)
Разрешение молодого человеческого глаза - несколько минут, не острее
от тебя никто не требует различать форму пикселы.
   
Соні більше не виготовляє власні великі матриці. Панасонік давно вже забув, що це таке :)
В мене зараз ситуація така.

Чому, власне, я так впираюся на закуп Panasonic або SONY.

На даний момент я маю два телевізори.

Один 40-ка дюймовий Full HD SONY KDL-40EX401, який я купив десь 5 років тому.

Другий – Panasonic Viera Plazma 42 дюйми, який я вже дивлюсь десь років 15 і дуже з нього задоволений. І дивився би і надалі, якби не полетів в ньому блок живлення. Це власне тому я і задумався над покупкою нового телевізору. Пробував знайти до нього блок живлення, в моїй сільській місцевості і в околицях, немає. Можу ще попробувати задзвонити в сервіс Panasonica, але підозрюю, що там це буде коштувати космічні гроші, краще вже купити новий телевізор.

Так от, я маю можливість порівняти зображення з Плазми і з Full HD.

По кольорам Плазмі немає рівних. Panasonic в мене стоїть в салоні і дивлюсь я його з 3-4 метрів. На такій відстані, коли ставив Sony, різниця в якості зображення була мінімально краща на користь Sony, але зато по кольорам Panasonic вигравав набагато.

Але Full HD SONY має свої переваги. Стоїть він в мене в меншій кімнаті і коли показують чиєсь лице, то видно всі прищики на лиці.  :D
На плазмі цього не побачиш.

Зараз розглядаю такі версії для покупки:

Panasonic TX-55EX620E

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/panasonic-tx-55ex620e.bhtml#opis

Sony KD-55XF9005

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-kd-55xf9005.bhtml#opis

Як експерт, що скажете?

Який краще?

Чи за Sony варто переплачувати?

P.S. До речі, чи в Україні продають телевізори в кредит 0%?
В Польщі так, планую взяти в кредит 0%.
 
   
З тих двох я б брав Соні. А ти сам вибирай....
   
З тих двох я б брав Соні. А ти сам вибирай....
Ну, я теж більше схиляюся до Sony.
Але ціна...  :D
   
А почему Сонька в два раза дороже?   ;o
   
Несподівано отримав бонус урок астрономіі.
 :D
Якщо повертатися до тб і відштовхуватися від бази- "стандартного" розміру пікселя в 0,25 мм який ми все таки відрізняємо неозброєним оком то за логікою екран має мати параметри висота (см)/ діагональ в дм:
Фул айчді
1080х0,25=27см/22"

2160х0,25=54см/43"

4320х0,25=108см/88"

Тобто екран з роздатністю фул айчді ще можна в певний спосіб уявити на тб до 30-32 дюймів але екран більше ніж 42 дюймів без 4к має мінімальну логіку по базовій компоненті а саме по розміру пікселя.
   
Тобто екран з роздатністю фул айчді ще можна в певний спосіб уявити на тб до 30-32 дюймів але екран більше ніж 42 дюймів без 4к має мінімальну логіку по базовій компоненті а саме по розміру пікселя.

На практике так и есть.

40-45" фуллHD смотреть уже невозможно, только 4К.
   
90 процентов 720 разрешение тв, если не больше
что вы там смотрите?
Характеристики в руководстве и от того рады?
   
Якщо повертатися до тб і відштовхуватися від бази- "стандартного" розміру пікселя в 0,25 мм який ми все таки відрізняємо неозброєним оком то з

Шо ти несеш? Розрізняєш з якої відстані? З 20 см? Чи з трьох метрів?
З трьох метрів ти взагалі нічого не відризниш :)
   
90 процентов 720 разрешение тв, если не больше
что вы там смотрите?
Характеристики в руководстве и от того рады?

Не знаю какое там у тебя ТВ. Я вот смотрел у себя:

Надо брать 4К с диагональю не меньше 49", лучше 55"+ (диагонали мало не бывает :) ).

Просто пролистал только что все телеканалы из Мегого. Каждый третий - в HD качестве. Из известных всем: Прямий, Еспрессо, Громадське, Ньюзван, 112, все фильмовые каналы Мегого (их штук 20), Viasat Nature/History, Discovery science, Animal planet, децкие мультики (больше 5 каналов), спорт (штук 6, в том числе два Евроспорта), музыкальных штук 5... и это не все.

Фильмы на этом Мегого практически все в HD качестве, даже 60-х - 80-х годов. Дофига фильмов в 4К.
   
А почему Сонька в два раза дороже?   ;o
Почитайте чим вона нафарширована.
Вбудована пам'ять 16 гігабайт, можливість записувати на флешку, голосові команди, співпрацює з андроїдом, вграні YouTube і Netflix.

Ну і найважливіше, відсвіжування матриці 120 герц, що впливає на плинність руху під час швидких акцій.
Читав коментарі, люди пишуть, що під час футболу, коли котиться м'яч, можна порахувати чорні кубики на м'ячі.
А це дуже важливий параметр.
   
На практике так и есть.

40-45" фуллHD смотреть уже невозможно, только 4К.

Та да. на 40 дюймах всі дивляться тільки контент з торрентів в 4К :)
Чи замилені HD канали. де реально 730р?
Ти з трьох метрів бачиш в фулл ашді ТВ сітку на екрані з пікселів? Я  - ні. То для чого тобі на 40 дюймах 4К коли з трьох метрів для ока не буде жодної різниці?
   
Пробував знайти до нього блок живлення, в моїй сільській місцевості і в околицях, немає. Можу ще попробувати задзвонити в сервіс Panasonica, але підозрюю, що там це буде коштувати космічні гроші, краще вже купити новий телевізор.
Передаю на ремонт весь інструмент і прилади в Украіну.
В Австріі не ремонтуюь/ ремонтують дуже довго/ цінник  х5раз
З останнього в Украіні. Заміна подвійноі кнопки на кут машину машину 90грн. 42"філіпс з кухні (інколи сигнал від айчдіміай) вирубував апарат ремонт 300грн.
Передача в два боки 20є.
"Наші" майстри тут є але з моєі практики спостерігається криворукість.
Хіба з Польщі є проблеми передати в Украіну на ремонт? Тут приізжають забирають від хати. Через тиждень привозять назад.
   
Не знаю какое там у тебя ТВ. Я вот смотрел у себя:


ага, а то я слепой
три тарелки, тюнер 2018, и самсунг фул эйч ди..
Ули толку что заявлено фул..
Тык на характеристику картинки а там 720
кпроме новостных, где голова говорящая
   
Вбудована пам'ять 16 гігабайт, можливість записувати на флешку, голосові команди, співпрацює з андроїдом, вграні YouTube і Netflix.

Ну і найважливіше, відсвіжування матриці 120 герц, що впливає на плинність руху під час швидких акцій.
Читав коментарі, люди пишуть, що під час футболу, коли котиться м'яч, можна порахувати чорні кубики на м'ячі.
А це дуже важливий параметр.

Брешуть ті люди.
Реальна 120 герц матриця потрібна лише для 3Д, котре померло. так і не народившись. Якшо кіно йде з 24 кадрами в секунду, то хоч ти трісни, реальних 120 не буде ніяк :)
За плавність мяча відповідає якість трансляції і фінтиплюшки по типу програмного масштабування кадрів, коли 24 дублюються в 120, 240 і так далі, даючи ефект плавного зображення.. Там купа налаштувань під свій смак, від кінорежиму і до відеорежиму. коли рухи , ну занадто вже плавні.
Все інше - запис. голосові команди - стандарт для всіх топів в останні кілька років
   
Фильмы на этом Мегого практически все в HD качестве,

Ті анді канали - розвод тупого манюпаса.
Там навіть 720р толком немаю. Картинка зализана і прилизана. Мегого видає канали. онлайн їх конвертуючи для трансляції в інтернеті.
НРеальний потік незжатого 1080р - 30-35мегабіт, Мегого видає на виході 5-7 мегабіт.
Про який чесний 1080р може йти мова?
   
90 процентов 720 разрешение тв, если не больше
что вы там смотрите?
Характеристики в руководстве и от того рады?
Для ефірного тб в Украіні зрозуміло то надлишок. В нас інша ситуація в тб. Але інтернет контент і власні відео фото вони і в Украіні актуальні.
Якщо тб апарат не центр на який чіпляєш нові фічи а заміна радіоточки на кухні то є надлишок в розмірі до 40"
   
Почитайте чим вона нафарширована.
Вбудована пам'ять 16 гігабайт, можливість записувати на флешку, голосові команди, співпрацює з андроїдом, вграні YouTube і Netflix.

Ну і найважливіше, відсвіжування матриці 120 герц, що впливає на плинність руху під час швидких акцій.
Читав коментарі, люди пишуть, що під час футболу, коли котиться м'яч, можна порахувати чорні кубики на м'ячі.
А це дуже важливий параметр.

Я по-польськи слабо... Андроїд у Соні норм. Ще там якісь покращення...

Ну я тобі так скажу. В цьому році поставив собі Самсунг, звичайний, 4К, 49", в спальню більше не влазить :) Доця захотіла QLED, теж звичайно 4К, але 55".

Так от, різниця між цими двома - це небо та земля. Не знаю як там працює той QLED, але картинка візуально краща на порядок!

Бери Соньку,  хрєн з тими грошами, один раз живемо ;)
   
ага, а то я слепой
три тарелки, тюнер 2018, и самсунг фул эйч ди..
Ули толку что заявлено фул..
Тык на характеристику картинки а там 720
кпроме новостных, где голова говорящая

Я тебе говорю что у меня на Мегого, а что у тебя на тарелке - я ж не в курсе :)
   
Шо ти несеш? Розрізняєш з якої відстані? З 20 см? Чи з трьох метрів?
З трьох метрів ти взагалі нічого не відризниш :)
Взяв нещодавно монітор філіпс 43" 4к задля виводу картинки з кожного входу айчдіміай і маю старенький філіп на кухні фулайчді. То немає що й порівнювати в деталях картинки з фільмами сигнал від домкіно блюрей. Хоча кіно 1080.
   
Несподівано отримав бонус урок астрономіі.
 :D
Якщо повертатися до тб і відштовхуватися від бази- "стандартного" розміру пікселя в 0,25 мм який ми все таки відрізняємо неозброєним оком то за логікою екран має мати параметри висота (см)/ діагональ в дм:
Фул айчді
1080х0,25=27см/22"

2160х0,25=54см/43"

4320х0,25=108см/88"

Тобто екран з роздатністю фул айчді ще можна в певний спосіб уявити на тб до 30-32 дюймів але екран більше ніж 42 дюймів без 4к має мінімальну логіку по базовій компоненті а саме по розміру пікселя.
0.25мм вы наверно видите одинаково и с метра и километра? Если еще 43" с 1 мера можно смотреть то 88" нужно хотя-бы 2 м ,поэтому качество выше 4к вряд-ли нужно. Угловое разрешение зрения около 1' что соответствует 0.3 мм с 1м.
В древнем египте зрение проверяли по звезде алькор если различаеш 2 звезды алькор и мицар значит годен там как раз растояние в 1'.
   
Передаю на ремонт весь інструмент і прилади в Украіну.
В Австріі не ремонтуюь/ ремонтують дуже довго/ цінник  х5раз
З останнього в Украіні. Заміна подвійноі кнопки на кут машину машину 90грн. 42"філіпс з кухні (інколи сигнал від айчдіміай) вирубував апарат ремонт 300грн.
Передача в два боки 20є.
"Наші" майстри тут є але з моєі практики спостерігається криворукість.
Хіба з Польщі є проблеми передати в Украіну на ремонт? Тут приізжають забирають від хати. Через тиждень привозять назад.
Ну, 42 дюйми це не міксер, в кишеню не сховаєш.
Туда-назад через границю так просто не провезеш.

Я би продав його, якби хтось забрав і відремонтував собі.
Ніхто не хоче?
   
Реальний потік незжатого 1080р - 30-35мегабіт, Мегого видає на виході 5-7 мегабіт.

А как это посмотреть - сколько там мегабит в том Мегого?
   
Все херня.

LG выпустил 8К уже

Давай по-новой.
   
Я по-польськи слабо... Андроїд у Соні норм. Ще там якісь покращення...

Ну я тобі так скажу. В цьому році поставив собі Самсунг, звичайний, 4К, 49", в спальню більше не влазить :) Доця захотіла QLED, теж звичайно 4К, але 55".

Так от, різниця між цими двома - це небо та земля. Не знаю як там працює той QLED, але картинка візуально краща на порядок!

Бери Соньку,  хрєн з тими грошами, один раз живемо ;)
Ех, гулять так гулять...  :D
   
Ех, гулять так гулять...  :D

Не, реально разница есть, я уже думал менять на QLED "по гарантии"   :laugh:
   
Раз все специалисты здесь собрались))
Можно вопрос?

Вот я телевизор не смотрю вообще—— использую его как экран для передачи изображения с компа—телефона—внешнего диска.
Для этого использую гугл каст—— примочка такая что передает изображение с компа—телефона на телевизор.
Телевизор сейчас в Германии—— какой то последний смарт самунг 55 диагональ.
А по идее хочу перейти на большую диагональ.
Вот и вопрос——
А может мне для моих потребностей завести себе проэктор с хорошим экраном дорогим и большим?
По ценам—— готов за хорошее качество заплатить штуки 2 евро.
За реально большой экран.
Но будет ли у меня то качество какое я хочу?

пс. Уточню——
Контент основной——
Фильмы—сериалы закачанные с торрентов на внешний диск( люблю я так—— специально диск купил на 4 терабайта) и ютубчик

Останнє редагування: 31 серпня 2018 12:53:52 від sergey1974007
   
А может мне для моих потребностей завести себе проэктор с хорошим экраном дорогим и большим?

Твоя лысина будет смотреться за-ме-ча-те-льно! :)
Всё остальное будет на проекторе гораздо хуже чем на телеке.
   
Твоя лысина будет смотреться за-ме-ча-те-льно! :)
Всё остальное будет на проекторе гораздо хуже чем на телеке.

Ну она и так везде замечательно выглядит))
пс. И даже хороший проэктор с отличным экраном в идеальных условиях будет хуже телека?
   
Раз все специалисты здесь собрались))
Можно вопрос?

Вот я телевизор не смотрю вообще—— использую его как экран для передачи изображения с компа—телефона—внешнего диска.
Для этого использую гугл каст—— примочка такая что передает изображение с компа—телефона на телевизор.
Телевизор сейчас в Германии—— какой то последний смарт самунг 55 диагональ.
А по идее хочу перейти на большую диагональ.
Вот и вопрос——
А может мне для моих потребностей завести себе проэктор с хорошим экраном дорогим и большим?
По ценам—— готов за хорошее качество заплатить штуки 2 евро.
За реально большой экран.
Но будет ли у меня то качество какое я хочу?

пс. Уточню——
Контент основной——
Фильмы—сериалы закачанные с торрентов на внешний диск( люблю я так—— специально диск купил на 4 терабайта) и ютубчик

Бери лазерний проектор
Наприклад xiaomi
1.5 k
Кум купив - бімба!
Екран до 3 метрів льогко
Від стіни стоіть на 30-50 ми
   
Бери лазерний проектор
Наприклад xiaomi
1.5 k
Кум купив - бімба!
Екран до 3 метрів льогко
Від стіни стоіть на 30-50 ми
Пів Кьольна Твою лисину здалека побачить.
 ;)  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія