Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Анонсоване масове спалення блях

Re: Анонсоване масове спалення блях

Странно, но складывается впечатление, что у большинства украинцев "вспышечная память"

1) Кто сейчас помнит, зачем в 2002-2005 году вводился акциз  и пошлина на автомобили?
2) Кто знает, что Украина единственная страна, запрещающая ввоз и регистрацию авто ниже уровня ЕВРО 5 в мире?
3) Кто в курсе какой средний уровень "ЕВРО Х" у наших автомобилей.
4) Кто помнит как их поимели в 2006-2008 годах т.н. украинские автопроизводители?
5) "Бляхари" не платят налоги на топливо?
6) "Бляхари" не платят за ТО и ремонты за расходные материалы?
7) Кто скажет где сейчас т.н. украинские автопороизводители во главе #ТолькоЗаПетра


Заметьте - "бляхари" протестуют не за себя, а впервые - за ВСЕХ. упрощение и снижение поборов со ВСЕХ...

Кто из недовольных "укрорегистрированны х" готов подтвердить статистически, что в том же Киеве 500+ аварий только по вине "бляхарей"?

Люди - вы люди или животные в загоне? Вы выбрали (да и я тоже...) мудаков, а наша законодательная и исполнительная власть - срез нашего общества...
И поддерживаете пошлость и убожество - с ограблением всех и вся через реально конченное законодательство для своих, через пустые траты ВАШИХ налогов, через покрывательство безответственности, приводящее к ВАШЕЙ ПРЕЖДЕВРЕМЕННОЙ СМЕРТИ.... через отсутствие дорог, через отсутствие медицины, через отсутствие образования...

ЖЕСТЬ.... но без этого никуда... совок должен сдохнуть в каждом из нас.
(tu)
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

Странно, но складывается впечатление, что у большинства украинцев "вспышечная память"

1) Кто сейчас помнит, зачем в 2002-2005 году вводился акциз  и пошлина на автомобили?
2) Кто знает, что Украина единственная страна, запрещающая ввоз и регистрацию авто ниже уровня ЕВРО 5 в мире?
3) Кто в курсе какой средний уровень "ЕВРО Х" у наших автомобилей.
4) Кто помнит как их поимели в 2006-2008 годах т.н. украинские автопроизводители?
5) "Бляхари" не платят налоги на топливо?
6) "Бляхари" не платят за ТО и ремонты за расходные материалы?
7) Кто скажет где сейчас т.н. украинские автопороизводители во главе #ТолькоЗаПетра


Заметьте - "бляхари" протестуют не за себя, а впервые - за ВСЕХ. упрощение и снижение поборов со ВСЕХ...

Кто из недовольных "укрорегистрированны х" готов подтвердить статистически, что в том же Киеве 500+ аварий только по вине "бляхарей"?

Люди - вы люди или животные в загоне? Вы выбрали (да и я тоже...) мудаков, а наша законодательная и исполнительная власть - срез нашего общества...
И поддерживаете пошлость и убожество - с ограблением всех и вся через реально конченное законодательство для своих, через пустые траты ВАШИХ налогов, через покрывательство безответственности, приводящее к ВАШЕЙ ПРЕЖДЕВРЕМЕННОЙ СМЕРТИ.... через отсутствие дорог, через отсутствие медицины, через отсутствие образования...

ЖЕСТЬ.... но без этого никуда... совок должен сдохнуть в каждом из нас.


 а депутати від БЮТу також виїдуть на акцію на своїх бляхах, чи вони залишаться керувати з Турівської?
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

спочатку зробити дешеві податки на розмитнення, а потім лише завозити машини і законно розмитнювати. Євробляхарі повинні бути покарані за хитрожопість! Вони понавозили собі авто, а тепер хочуть, щоб у тих, хто платив всі податки , машини знецінились? Та пішли ви. Не для того люди платили своєму народу , в бюджет своєї країни, щоб тепер ще їх машини і знецінились!
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

(tu)
що ти лайкаєш? Ці протести не заради мене, а проти мене. Тому що у мене законне авто, за яке я заплатив. Бляхарі хочуть, щоб моя сімя втратила у вартості належних їй активів? Бляхарі - мої вороги, і протестують за себе, а НЕ ЗА МЕНЕ!!!
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

спочатку зробити дешеві податки на розмитнення, а потім лише завозити машини і законно розмитнювати. Євробляхарі повинні бути покарані за хитрожопість! Вони понавозили собі авто, а тепер хочуть, щоб у тих, хто платив всі податки , машини знецінились? Та пішли ви. Не для того люди платили своєму народу , в бюджет своєї країни, щоб тепер ще їх машини і знецінились!

Автівки - це така річ, яка знецінюється дуже швидко (за кілька років нова автівка втрачає 50% своєї вартості). І бляхарі ніяким боком в тому не винні.
Це тільки нерухомість дорожчає з кожним роком.
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

Автівки - це така річ, яка знецінюється дуже швидко (за кілька років нова автівка втрачає 50% своєї вартості). І бляхарі ніяким боком в тому не винні.
Це тільки нерухомість дорожчає з кожним роком.
тобто до природнього знецінення євробляхарі додають ще своє хитрожопе знецінення, а я маю їм подякувати за заблоковані вулиці?
   
Re: Анонсоване масове спалення блях
Bmx

Странно, но складывается впечатление, что у большинства украинцев "вспышечная память"

1) Кто сейчас помнит, зачем в 2002-2005 году вводился акциз  и пошлина на автомобили?
2) Кто знает, что Украина единственная страна, запрещающая ввоз и регистрацию авто ниже уровня ЕВРО 5 в мире?
3) Кто в курсе какой средний уровень "ЕВРО Х" у наших автомобилей.
4) Кто помнит как их поимели в 2006-2008 годах т.н. украинские автопроизводители?
5) "Бляхари" не платят налоги на топливо?
6) "Бляхари" не платят за ТО и ремонты за расходные материалы?
7) Кто скажет где сейчас т.н. украинские автопороизводители во главе #ТолькоЗаПетра


Заметьте - "бляхари" протестуют не за себя, а впервые - за ВСЕХ. упрощение и снижение поборов со ВСЕХ...

Кто из недовольных "укрорегистрированны х" готов подтвердить статистически, что в том же Киеве 500+ аварий только по вине "бляхарей"?

Люди - вы люди или животные в загоне? Вы выбрали (да и я тоже...) мудаков, а наша законодательная и исполнительная власть - срез нашего общества...
И поддерживаете пошлость и убожество - с ограблением всех и вся через реально конченное законодательство для своих, через пустые траты ВАШИХ налогов, через покрывательство безответственности, приводящее к ВАШЕЙ ПРЕЖДЕВРЕМЕННОЙ СМЕРТИ.... через отсутствие дорог, через отсутствие медицины, через отсутствие образования...

ЖЕСТЬ.... но без этого никуда... совок должен сдохнуть в каждом из нас.

 (tu)

Протест поки що мирний ,не розумію  чого тут ненависники доіпались до бляхарів?
Доіпіттся до депутатів, там більша половина вр бере штуку баксів у місяць компенсації за житло, при тому що живе у Києві у своєму власному.
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

(tu)

Протест поки що мирний ,не розумію  чого тут ненависники доіпались до бляхарів?
Доіпіттся до депутатів, там більша половина вр бере штуку баксів у місяць компенсації за житло, при тому що живе у Києві у своєму власному.
погано що мирний. Поліція повинна викинути нах цих блокувальників доріг і конфіскувати їх авто. Мирно поки що. Як не захочуть віддавати та платити штрафи - то тоді немирно вже
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

прикольно, ненавистники блях в темах одни и те же.. даже скушно уже  B-)
как на работе посты клепают

че - авто импорт стал? не покупают новые ланосы по 7куе, да?
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

погано що мирний. Поліція повинна викинути нах цих блокувальників доріг і конфіскувати їх авто. Мирно поки що. Як не захочуть віддавати та платити штрафи - то тоді немирно вже

в следующий раз будешь автивку покупать - плати по старым акцизам. по новым не плати. тебе же протесты не нравятся.
и пенсионный напольнишь, и социальные фонды..  у чуваков то бюджета на все мазератти не хватает
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

в следующий раз будешь автивку покупать - плати по старым акцизам. по новым не плати. тебе же протесты не нравятся.
тебе забув спитати. Будуть всім однакові правила, а не одним - плати все, а другим хитрожопим - бляхи литовські та польські
   
Re: Анонсоване масове спалення блях
Bmx

тобто до природнього знецінення євробляхарі додають ще своє хитрожопе знецінення, а я маю їм подякувати за заблоковані вулиці?
Яка вам різниця, скільки бу авто коштує? Ви ж  на ньому їздите. Он на німцях воно ще дешевше, а вони не переймаються.
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

тобто до природнього знецінення євробляхарі додають ще своє хитрожопе знецінення, а я маю їм подякувати за заблоковані вулиці?
Вот же жлоб, твои дети да и ты следующую машину дешевле купят, узколобый.
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

Яка вам різниця, скільки бу авто коштує? Ви ж  на ньому їздите. Он на німцях воно ще дешевше, а вони не переймаються.
подумайте головою, яка різниця. Авто купують і продають. Продають, докладають грошей і купують новіше. Давайте я ваше авто на укр реєстрації куплю за ціною євробляхи. Яка вам різниця? А сам продам по нормальній ціні.
Люди не хочуть їздити на лайні, заробляють гроші, складють, щоб купити нормальне авто. А євробляхар не складав, не заробляв, а купив задешево, на шо його сусід пару років збирав. І такий каже - а яка тобі різниця?  Та різниця є, можна було б тому сусіду за ті гроші взяти набагато кращу бляху. Але одні чесно платять в бюджет, з якого ваші батьки отримують пенсії та субсидії, а інші не платять нічого, і кажуть, що вони самі себе в житті забезпечили. ХИТРОВИЄБАНІ! 
   
Re: Анонсоване масове спалення блях
Bmx

погано що мирний. Поліція повинна викинути нах цих блокувальників доріг і конфіскувати їх авто. Мирно поки що. Як не захочуть віддавати та платити штрафи - то тоді немирно вже
Викинути, заборонити, конфіскувати, платити штрафи...   (tu) 
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

Викинути, заборонити, конфіскувати, платити штрафи...   (tu) 
так, ви праві, не треба бути терпілою і чекати допомоги від поліції .Просто бітою по голові, а бляху бензином облити і спалти. Скарги будете писати ви і вимагати когось посадити, оштрафувати, арештувати
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

Викинути, заборонити, конфіскувати, платити штрафи...   (tu) 
Короче-расстрелять!!!
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

Короче-расстрелять!!!
в дюндель всім блокувальникам . Хай потім блокувальники пишуть, що вони хочуть когось розстрілять
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

так, ви праві, не треба бути терпілою і чекати допомоги від поліції .Просто бітою по голові, а бляху бензином облити і спалти. Скарги будете писати ви і вимагати когось посадити, оштрафувати, арештувати
А если нас,а нас за что.
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

так, ви праві, не треба бути терпілою і чекати допомоги від поліції .Просто бітою по голові, а бляху бензином облити і спалти. Скарги будете писати ви і вимагати когось посадити, оштрафувати, арештувати

Угу в тюрьму на многие лета за поджеги и побои ...
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

Коротше, не треба прикриватись всім народом за ваші особисті шкурні питання. Протестуєте  - то знайте, що ви це лише за себе , а не за мене. Я така ж частина народу як і ви. Не приписуйте собі право виступати від всього народу
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

Угу в тюрьму на многие лета за поджеги и побои ...
беркут позвете, щоб мене арештували? Злочинну владу проситимете , щоб по жорсткому зі мною розібралась? ))
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

а депутати від БЮТу також виїдуть на акцію на своїх бляхах, чи вони залишаться керувати з Турівської?

Вибачте, але я не в курсі дії БЮТ )))
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

Коротше, не треба прикриватись всім народом за ваші особисті шкурні питання. Протестуєте  - то знайте, що ви це лише за себе , а не за мене. Я така ж частина народу як і ви. Не приписуйте собі право виступати від всього народу
так это ты помогал  тормозить машины которые везли дрова и шины на Майдан?
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

тебе забув спитати. Будуть всім однакові правила, а не одним - плати все, а другим хитрожопим - бляхи литовські та польські

дааа, чисто украинская позиция - как чо то делать - пусть другие лохи стараются -
как результатами пользоваться - первый в очереди...

   
Re: Анонсоване масове спалення блях

що ти лайкаєш? Ці протести не заради мене, а проти мене. Тому що у мене законне авто, за яке я заплатив. Бляхарі хочуть, щоб моя сімя втратила у вартості належних їй активів? Бляхарі - мої вороги, і протестують за себе, а НЕ ЗА МЕНЕ!!!

вот это жлоб......   :)
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

подумайте головою, яка різниця. Авто купують і продають. Продають, докладають грошей і купують новіше. Давайте я ваше авто на укр реєстрації куплю за ціною євробляхи. Яка вам різниця? А сам продам по нормальній ціні.
Люди не хочуть їздити на лайні, заробляють гроші, складють, щоб купити нормальне авто. А євробляхар не складав, не заробляв, а купив задешево, на шо його сусід пару років збирав. І такий каже - а яка тобі різниця?  Та різниця є, можна було б тому сусіду за ті гроші взяти набагато кращу бляху. Але одні чесно платять в бюджет, з якого ваші батьки отримують пенсії та субсидії, а інші не платять нічого, і кажуть, що вони самі себе в житті забезпечили. ХИТРОВИЄБАНІ!

Пробачте мені...

Тобто вам не соромно, що ті кого ви вибрали з сусідом, створили дикі  та грабунські умови ввозу та продажу транспортних засобів?
Вам прийнятно, що зі стелі надумкано паперців й правил, що принижують ВАС як громадянина України?
Ви щиро підтримуєте європейське ЗІМБАБВЕ з СОМАЛІ замість того, щоб мріяти й будувати РОДЕЗІЮ?

Ок, ви маєте на це право... найближчи вибори це чи підтвердять чи спростують )))

   
Re: Анонсоване масове спалення блях
Bmx

подумайте головою, яка різниця. Авто купують і продають. Продають, докладають грошей і купують новіше. Давайте я ваше авто на укр реєстрації куплю за ціною євробляхи. Яка вам різниця? А сам продам по нормальній ціні.
Люди не хочуть їздити на лайні, заробляють гроші, складють, щоб купити нормальне авто. А євробляхар не складав, не заробляв, а купив задешево, на шо його сусід пару років збирав. І такий каже - а яка тобі різниця?  Та різниця є, можна було б тому сусіду за ті гроші взяти набагато кращу бляху. Але одні чесно платять в бюджет, з якого ваші батьки отримують пенсії та субсидії, а інші не платять нічого, і кажуть, що вони самі себе в житті забезпечили. ХИТРОВИЄБАНІ! 
Ну так сусід буде мати можливість купити наступне краще авто дешевше, і його діти та внуки. Що поганого?
Чи ви за те щоб усі були бідні
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

спочатку зробити дешеві податки на розмитнення, а потім лише завозити машини і законно розмитнювати. Євробляхарі повинні бути покарані за хитрожопість! Вони понавозили собі авто, а тепер хочуть, щоб у тих, хто платив всі податки , машини знецінились? Та пішли ви. Не для того люди платили своєму народу , в бюджет своєї країни, щоб тепер ще їх машини і знецінились!

автивка - это средство передвижения , а не средство накопления.
при выезде из салона сходу теряется 20%.. за бу - дальше терятьеся дофига

если автивка недорогая и  низкая растаможка - то и теряться будет мало.

а из -за таких как ты у нас десятилетия задница со стоимостью автивок.
по твоей логики у нас и всякие васадзе жируют, которые тебя и поимели на стоимости автивки
ты не хочешь бабло терять, и васадзе не хочет бабло терять. так что все пусть ему башляют. и ты тоже. и импортерам. и государству.

а ты вместо того чтобы мозк включить - красуешься своей жлобностью тут на весь мир.
а потом власть ругают. власть сцуко - она от народа.  :D
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

Огидно читати форумних ботів і псевдопатрійотів.  Кістьми ляжуть, аби лише манюпасу не дихалось  троха легше.
Ну от бля в чому проблема? Зробіть розмитнення під 10%, познімайте обмеження по віку/нормам. Це прибере корупційну сертифікацію,  за рік два оновиться парк авто, машини будуть більш безпечними для людей (бо новіші) і для довківлля.
Нє бля, тре на гівно сходити і танцювати по граблям.
і ми всі тупо станемо в пробках ще у своїх дворах
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

і ми всі тупо станемо в пробках ще у своїх дворах

еще один жлоб   :D
он ездит, а остальные пусть на машрутках

не дороги делать, а чтоб  только он ездил

ветки про бляхи это просто каталог украинского жлобства, и красочное описание почему  у нас такая власть  :D
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

еще один жлоб   :D
он ездит, а остальные пусть на машрутках

не дороги делать, а чтоб  только он ездил

ветки про бляхи это просто каталог украинского жлобства, и красочное описание почему  у нас такая власть  :D
зароби і купи. Я ж заробив
Нє - йди на маршрутку
Нєхєр корчі плодити на дорогах
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

Бляхарі перекрили Грушевського і привезли спалену автівку якогось литовця

   
Re: Анонсоване масове спалення блях

Пробачте мені...

Тобто вам не соромно, що ті кого ви вибрали з сусідом, створили дикі  та грабунські умови ввозу та продажу транспортних засобів?
Вам прийнятно, що зі стелі надумкано паперців й правил, що принижують ВАС як громадянина України?
Ви щиро підтримуєте європейське ЗІМБАБВЕ з СОМАЛІ замість того, щоб мріяти й будувати РОДЕЗІЮ?

Ок, ви маєте на це право... найближчи вибори це чи підтвердять чи спростують )))
ці гроші йдуть в бюджет . крапка. Бідні ? Ну то їздіть на шохах. Багаті ? - ну то платіть в бюджет. Не треба платити в бюджет? Ну значить всі не платять , а не лише хитровиєбані. В чому тут складність для розуміння? Погані податки? А комусь ПДВ не подобається комусь акциз на горілку. І т.д. Економіка бідна. Буде багата, тоді можна не брати гроші за мито, а брати їх з прибутків підприємтсв. Але бюджет в Україні невеликий, і менше не може бути. Гроші все одно десь туди треба брати
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

зароби і купи. Я ж заробив
Нє - йди на маршрутку
Нєхєр корчі плодити на дорогах

у меня одна автивка на укр номерах, 3 мота - на укр номерах, одна бляха,  и 4 что ли вела - тоже для города.
так что это ты мне ку делай , со своим корчем  :D
и работать иди а не на форумах время тратить

кстати на метро ездить по городу - это часто удобнее чем по центру на автивке переться
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

От халепа,не хочуть  як на острові свободи-їздити на 50річних москвічах та співати сумних пісень гвантанамеру.
Ну що за народ цинічний.
 :laugh:
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

хе, жлоби євробляхарі звинувачують мене, який заплатив податки, у жлобстві. Демагогія вищої міри
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

у меня одна автивка на укр номерах, 3 мота - на укр номерах, одна бляха,  и 4 что ли вела - тоже для города.
так что это ты мне ку делай , со своим корчем  :D

кстати на метро ездить по городу - это часто удобнее чем по центру на автивке переться
та ти ж олігарх
Ну ку, йопта
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

та ти ж олігарх
Ну ку, йопта

был бы алегарх - было бы автивок штук 5, и мотов штук 7
   
Re: Анонсоване масове спалення блях

Вибачте, але я не в курсі дії БЮТ )))

 ось вони - депутати від БЮТ,

   видий і сьогодні через кордон везуть бляхи:





   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія