Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

4 годинний робочий день і 4 денний робочий тиждень :beach:

Засновник Alibaba пророкує чотиригодинний робочий день

На його думку, вже через 30 років люди будуть працювати значно менше.
Засновник інтернет-компанії Alibaba Group Джек Ма прогнозує людству 4-денний робочий день вже через тридцять років. За його словами люди матимуть не тільки скорочений робочий день, але також виходити на роботу тільки чотири рази, а не п'ять, як зараз, передає CNBC.

"Я думаю, що через найближчі 30 років люди будуть працювати тільки чотири години на день і, можливо, чотири дні на тиждень", - зазначив Джек Ма.

"Мій ді дусь працював 16 годин на день на сільськогосподарськ их угіддях і думав, що він дуже зайнятий. Ми працюємо вісім годин, п'ять днів на тиждень і думаємо, що ми дуже зайняті", - сказав підприємець.

Він також зазначив, що не бачить сенсу створювати роботів-машин, схожих на людей. Ма висловив думку, що машина ніколи не зможе отримати досвід і мудрість, якими володіє людина.
   
тільки п'ятницю не чіпати  :vinsent:  починати з вівторка

це святе  :D
   
деякі вже мають 0-годинний робочий день
сидять на соціалі та строчать на фупі
   
Це правильно. Нема потреби всім працювати.  ;)
   
Не бувать цьому.
   
Работать будут роботы
   
как по мне, оптимал — это 10-часовой рабочий день, но 4 рабочих дня в неделю (сохраняется 40-часовая рабочая неделя). И 3 дня выходных.
   
якась хуйня
трудоголіки і дальше будуть пахати, лодирі і так буї пінають і при 8 годинному робочому дні
   
Re: 4 годинний робочий день і 4 денний робочий тиждень  :beach:

Жаль только — жить в эту пору прекрасную Уж не придется — ни мне, ни тебе». (с)
   
Це правильно. Нема потреби всім працювати.  ;)
ну і податок з них за ледарство
   
По собі знаю,  ефективно більше 5 годин не попрацюєш - за рідкісними винятками.
   
Re: 4 годинний робочий день і 4 денний робочий тиждень  :beach:

ну і податок з них за ледарство
А де ж вони гроші на податок візьмуть? 8-)
   
Это херня! Тут он ошибается. Однако в переходный период,лет через 5-10 до 20-30...будут и короткие рабочие дни и недели...для прокорма паразитов. А дальше будет просто НЕНОРМИРОВАННЫЙ РАБОЧИЙ ДЕНЬ-хошь много зарабатывать,то паши!

 Ваааще этот бред,что "работа исчезнет" даже не пишите. Это бред сисилистических редиска.
   
я й зараз так працюю
   
А де ж вони гроші на податок візьмуть?
від крадіжки
   
ах, если бы, ах если бы, не жизнь была б, а песня бы
   
Смысл работать 4часа если на дорогу на работу и с тратится стоко жн
   
Re: 4 годинний робочий день і 4 денний робочий тиждень  :beach:

Мне нравится - среда дополнительный выходной.
   
ех, здається мені це утопія)))Але по собі відчуваю, що треба запроваджувати ще один вихідний. і скоротити робочий день. Так шкода, що сидиш в офісі днями і так минає життя і гарний сонячний день.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія